• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
holky, jsem taky nějaká KO, tak si jdu zavřít očko :wink: a pak se snad dokopu udělat aspoň palačinky :slight_smile:
13. čer 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve no to jsou dobráci, fakt :frowning2: bych je uškrtila - ještě ti ten lustr měli zničit!!!!! bych se neznala!!!!
13. čer 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve to jsou teda dárečci ti dělníci :angry:
13. čer 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jdu něco dělat - dorazilo povlečení i s matračkou - je to krásné :slight_smile: tak se mi v tom prohání kočičky - zase nové pachy, tak to musejí všechno očuchat :slight_smile:

jdu do toho města a pak taky žehlit - tak zatím pa ženy :slight_smile:
13. čer 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.youtube.com/watch?v=h6daQPY3KzQ&feature=youtu.be

Tady máme ten náš pokus o 3D video,kdo chce nakouknout.. :confused: :sweat_smile:
13. čer 2012 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni krásné videjko :slight_smile: okna? tak to jsi dobrá, to bych už opravdu nedala a taky bych dostala od manžela pěkně vynadáno, kdyby mě vůbec něco takového napadlo. Řekl, že je bude umývat sám, ale domluvila jsem si tchýni, takže příští sobotu by měla dorazit a umýt všechna okna. Bydlíme u silnice a je to fakt děs, jak jsou špinavé...a taky tu jsou první víkend v červenci hody a vše se odehrává na place, který je před naším domem, tak chci aby ty okna trochu vypadaly. Kdoví, kdy sek nim pak dostanu. A když se tchýně nabídla, proč toho nevyužít :slight_smile:

my jsme teď dorazili z obchodu a myslela jsem, že ani nedojdu, asi to po tom včerejšku už asi lepší nebude....jdu dát malému oběd, pak jej půjdu uspat, tak se s ním natáhnu a měla by se po obědě stavit kamoška

neeve tak ti dělníci jsou opravdu "šikovní" :angry: když v tom jsou tak zruční, tak by měli být snad i opatrní
13. čer 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis teda tak to máš míry...to snad ani když nejsem těhu :grinning: já byla na váze včera a jsem se i měřila...na váze je 84,6kg a přes pupík 112cm :sweat_smile: menší mamutík :grinning: :grinning:
13. čer 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Díky,no není to ještě ono,ale asi ji už nebudeme trápit..možná jen ty fotečky..když by se zrovna chtěla zatvářit.. :sunglasses: Okno jsem udělala jen jedno,v tý ložnici,nejhorší je čištění žaluzií,ta vrstva tam byla už pěkná..ale stihla jsem to než začlo pršet..zítra bych udělala u Kubíka v pokoji,podle počasí..Chtěla jsem mít čisto hlavně v té ložnicic,aby to pak malá nedýchala.. :wink: Máš hodnýho manžela,toho mýho by to prostě nenapadlo udělat a když mu to řeknu,najde si spoustu výmluv a hlavně by se tvářil..už to vidím... :confused: :rolling_eyes: Já dnes ještě vysaju a dám vyprat hromadu prádla..a pak se budem s Kubíkem flákat u pohádek,když je venku hnusně.. :grinning:
13. čer 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem sežehlila přes půlku koše, večer bude pokračování - za chvíli dorazí manžílek a jdeme na nákup,ať máme co papkat :slight_smile:
Od včerejška mě šíleně pálí žáha - asi chytnu, fuj :frowning2: Asi si půjdu vzít zase rennie - jinak to nevydržím :frowning2:
13. čer 2012 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Tak já ted lepila oplatky karamelem s máslem,bude něco jako zákusek..a vyprala jsem várku prádla a ještě mě čeká vysát..a nádobí..ale v klidu,žádný spěch..prokládám to odpočinkem u pc nebo tv.. :grinning: :sunglasses:
13. čer 2012 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky. Rychle jsem přečetla vaše příspěvky.

@janulev Ty máš manžela asi světlou výjimku mezi chlapama. Můj mi včera vynadal, že jsem poslední dobou líná jako veš a ani neumím poklidit :angry: :angry:
Zítra jdu po týdnu na KO a na druhý monitor, tak snad se vrátím trochu chytřejší. Ale jak znám moji doktorku, tak zase nic neřekne a pokud se jí nezeptám, tak se těžko něco dozvím. :rolling_eyes:
13. čer 2012 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni Jak je ten svět malý. No vida. Ale jestli pokračujete pak do Velkých Němčic, tak to nejedete kolem našeho. :wink:
13. čer 2012 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer :slight_smile:
jen vám jdu napsat jak jsem slíbila, moje známá PA mi na dotaz na EPI-NO odpověděla tak, že zažila v poslední době jednu maminku, která se jí svěřila s tím, že cvičila s epino, a skutečně porodila téměř 4kilové dítě bez nástřihu s tím, že paní doktorka pak říkala, že tam byla snad ještě rezerva na tu hlavičku :sweat_smile: A že je to určitě dobrá věc, že by to asi fakt doporučila...
Takže já do toho asi jdu :slight_smile:
13. čer 2012 ve 21:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ranko děvčata,
dneska jsem tu nějak brzo - manžílek mě ráno vzbudil - dávala mi pusu na tvář a něco na mě žvatlal, tak mě to probralo :slight_smile: a nějak už nejsem schopná zabrat, ale asi se ještě půjdu zachumlat do pelíšku - máme tu strašně ošklivo - leje tu, je tam chladno, brrrrrrrrrrrrr :frowning2:

Včera jsem celý ten koš prádla sežehlila, sice asi na 3x - musela jsem si dávat pauzy, ale je to hotové - hurá :slight_smile:
A dneska se už konečně pustím do toho praní Elinčiných věciček :slight_smile:
14. čer 2012 v 06:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky, tak hlásím u nás 15 stupňů, ale začíná vykukovat sluníčko :slight_smile: tak snad bude hezky, jelikož dneska dorazí kamarádka s dcerkou, je o půl roku starší než Filip, tak abychom s dětma mohly ven a do cukrárny na pizzu.
Včera zase bříško trochu zlobilo, ale nebylo to tak strašný a do hodiny to přestalo. Manžel ten teda skoro už startoval auto, ale ukecala jsem, že zatím není potřeba jet :wink:

@vormoni jsi opravdu šikovná, kolik toho za den zvládneš...já se sotva doplazila do obchodu :grinning:

@dociska to bych manželovi něco řekla, kdyby řekl, že jsem líná jak veš...mi to manžel řekl jednou za celé těhu a to bylo v hádce, pak se mi za to omlouval ještě 2 dny. A kontrola ať dopadne dobře

@klaire22 jsi šikulka, mě čeká žehlení dneska...já včera chystala postýlku pro malého, že povleču peřiny a zjistila jsem, že se mi rozbil zip u povlečení, takže to musím zavést o víkendu tchýni, zda by mi tam dala nový
14. čer 2012 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já už s tím epinem cvičím dva dny a teda je to bída, moje dítě nesmí mít hlavu větší než 20 cm jinak to strašně bolí. Jinak je to i na posilování pánevního dna, což se taky hodí. Mám pocit, že mě minule sešili až moc. :slight_smile: Ach jo od pondělí jsem na MD a už mě to doma fakt nebaví. Sice uklízet by se tu dalo do nekonečna, ale příjde mi to jako házet hrách na zeď. Pak se přižene pes s packama od bahna, synek v botičkách a manžel večer po tom co se vrátí z výstavby terasy, celej od cementu a mužu začít znovu. Už zaby ta zahrada byla hotová, to bahno a prach je neskutečnej. :frowning2:
14. čer 2012 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sina Ahojky, já se dostala poprvé na 17cm a to bylo maximum co jsem byla schopná vydržet. Teď mi doktor posunul o týden termín, takže nevím, jestli mám dál trénovat nebo ještě chvíli počkat. Spíš začnu až v tom 36tt.
14. čer 2012 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sina jo a s tím vytíráním, to bych měla po náladě. Tohle nemá cenu, každej den vytírat, bych byla na prášky :frowning2: Jenomže já ještě nemám žádnýho prcka, takže nejsem zvyklá :grinning: Asi mi to tady brzo nastane :grinning:
14. čer 2012 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska Ahojky, když už tady to téma sina nakousla, tak jak jsi na tom s tréninkem? :grinning:
14. čer 2012 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 ahojky, mě taky čeká dnes žehlení posledních kousků, jen mě nějak na chystání přešla nálada.....měla jsem to tak hezky naplánováno a už ani počasí mi nepřeje. A do toho mám maminku na JIPce na infekčním, tak za ní ani nemůžu :frowning2: . Koukala jsem, že už máte komplet výbavičku do postýlky.....je moc hezoučká :wink:
14. čer 2012 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ,hlásím,že už jsem taky vstala..ale jen proto, že tady sekají v ulici větve a ten kravál mě prostě probral,nechala jsem dnes doma malýho,protože o půl páté nás vzbudil,že se počural..:frowning2:Tak jsme museli převlíct a já už pak neusnula..(naštěstí jen málo,zbytek utíkal na wc..)Tak jsem ho omluvila ve školce a myslela si jak se dospím.. :astonished: :cry: U nás pršelo v noci a ted znovu začalo.. :confused:
@klaire22 Šikulka jsi,já budu žehlit něco dnes,moc toho nemám.. :sunglasses:
@janulev Kde ty to bydlíš,že sluníčko?Tak ať vám to počasí vyjde.. :wink:
@sina Asi jsem nepochopila to vaše cvičení,jdu si to najít na netu..Myslela jsem že je to roztahování vagíny a taky že na průchod hlavičky stačí 10cm,ale ty píšeš něco o 20cm :confused: :sweat_smile: Jsem z toho jelen.. :confounded: Úklid v baráku se psy musí být o nervy,mě to stačí v paneláku a s jedním dítkem.. :astonished: :sweat_smile:
14. čer 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlynka ahojky :slight_smile: no, já když vidím venku to počasí, tak jsem taky tak nějak bez nálady :frowning2: Teďka skočím do lídlu a pak mám sraz s kamarádkou - tak nevím v kolik dorazím dom - a teprve pak se vrhnu na to praní :slight_smile: Tak ať je mamince brzy lépe, chápu, že jsi z toho nesvá - taky bych byla :frowning2:
14. čer 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sina To jsi dobrá, budu muset taky začít - včéra konečně dorazila poslední výplata, tak půjdu objednat ten kolík a pustím se do toho :slight_smile: Jsem na to zvědavá :slight_smile:
14. čer 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev mě včéra přišlo všechno nové povlečení, tak to musím nejprve všechno vyprat a po neděli už jedeme pro tu postýlku a přebalovák, tak už to snad budu mít komplet :slight_smile:
14. čer 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu se nějak zkulturnit, skočím do lídlu a pak mažu na to rande s kamarádkou - tak zatím pááááá ženy :sunglasses:
14. čer 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni Jestli můžu k tomu cvičení s epi-no - taky cvičím. Prostě si zavedeš do pochvy takový balonek (zavedeš jeho cca dvě třetiny) protáhlého tvaru, který je napojený na pumpičku, uvnitř ho napumpuješ tak, abys to ještě vydržela, chvíli ho necháš uvnitř a pak se ho snažíš vytlačit. Když vytlačit nejde, tak z něj trochu vzduchu upustíš. Roztahují/uvolňují se tím svaly uvnitř a zároveň tím vytlačováním trénuješ i hráz. Cílem je dostat se během cvičení k tomu, že dokážeš vytlačit balonek o průměru 10 cm, což odpovídá obvodu zhruba 31 cm. Počítá se s tím, že pak během porodu dokážeš vytlačit i větší hlavičku, protože jsi navíc nadopovaná hormony. Já jsem napoprvé dokázala taky vytlačit balonek s obvodem 16.5 cm a včera jsem to dotáhla na 24 cm. Podle rad mého lékaře se snažím cvičit spíš opatrně, abych se nějak nenatrhla, takže nafukuju pomalu a vytlačuju taky pomalu. Po cvičení ještě masíruju hráz olejíčkem. Nevím, jestli mi to pomůže k porodu bez nástřihu, ale přínos vidím hlavně v tom, že mi to pomůže psychicky. Jako budoucí prvorodička nevím, do čeho jdu, a když se mi podaří nacvičit, budu se cítit určitě sebejistěji :slight_smile:.
14. čer 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ránko :slight_smile:
já taky uklízím pořád dokola. A ještě ti zedníci k tomu... no máme co jsme chtěli :sweat_smile:

@sina šikulka, to půjde, uvidíš :slight_smile: Já si objednala original EPI-NO a přesto, že tam píší, že by ho měla používat vždy jen jedna žena, myslím, že jde dost dobře vydezinfikovat. Objednala jsem si nový a počítám, že ho po porodu zase v pohodě prodám. Co jsem koukala, prodávají se pomalu za tu cenu, kolik stojí nové. A když už někdo používá použitý, je to hned pryč, tak doufám, že se mi zadaří to taky pak udat :slight_smile:

@zlatelevizeedna dobrá přezdívka :grinning: tu postavičku jsem milovala :grinning:
14. čer 2012 v 09:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno holky,

tak já dnes klasika od 3h do 5h vzhůru, pak jsem ještě zabrala, ale kolem 6h se stejně budím, bo se bojím abychom nezaspali s Luci do školky. Ta si nakonec chrupkala do 7.15, ale stejně na mě byla naštvaná, že ji budím. Můrina jedna :unamused:

@neeve, @kaphajin, @sina přeji úspěšné cvičení s Epi, ať vám holky pomůže k snadnějšímu porodu :wink:

U nás holky právě vylezlo sluníčko, včera taky spadlo jen pár kapek, tak jsem ráda, a těším se na slunečný víkend :wink:

A zítra druhý monitor :slight_smile:

Uklízím furt dokola, a stejně mi přijde, že tu máme pořád strašný bordel :angry:
14. čer 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady na mělnicku je taky ošklivo, prší. Taky se mi nechce nic moc dělat :slight_smile: Nakonec bych ani nic moc dělat neměla, protože mám od doktora nařízený klid kvůli tvrdnutí bříška, beru magnésko a stejně tvrdne. Teda o něco méně, ale stejně několikrát za den. Občas mě zabolí v podbřišku a už jsem zabraná do pozorování těla, jestli nebudu rodit. Moc se těším a to sledování je fakt přehnaný, ale já si nějak nemůžu pomoct. Už mám přečtený snad všechny příspěvky o známkách blížícího se porodu a stejně furt hledám jak to kdo měl, no jsem na palici, ty hormony nebo nuda dělají fakt svý :grinning:
14. čer 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis tak snad něco stihnu natrénovat před porodem, mám údajně ležet, abych vydržela aspoň 14 dní vcelku, asi to mám na spadnutí :frowning2: ale některé holky psaly, že jim taky dávali magnésko, nařídili klid třeba už od 30tt a nakonec ještě 14 dní přenášely :grinning: tak jsem teda na to zvědavá
14. čer 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek