• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@kaphajin jj, taky mám hodně kámošek, které dokonce museli ležet v nemocnici s blížícím se porodem a nakonec porodili v termínu anebo přenášeli. Ale jak píšeš aspoň 14dní vydržet a pak už se může miminko narodit :wink:
14. čer 2012 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlatelevizeedna Krásně si to popsala :slight_smile: , já uváděla obvod v cm, ale mám jen technickej metr, takovej ten kovovej, takže možná to není uplně přesný :slight_smile:
@kaphajin No máme novej domeček a jsem moc spokojená, jenom bezprostřední okolí domu je zdevastované stavbou a už došli peníze, tak terasu chodníčky, opěrné zdi, musíme svépomocí. Bohužel já nejsem žádná pomoc, takže manžel kope vždy po práci. Paradoxně matěj je natšenej z míchačky a kolečka a "pomáhá"tátovi, manžela práce baví a psovi je to putna, takže jedinej kdo prudí jsem já. Ale neboj, každej den nevitírám, jen furt zametám, to bych už byla uplně zblázněná. Taky mě štve ta zdělaná koupelna od bahna, jak to vždy večer ze sebe oloupou. :dizzy_face:
@neeve

Ta kamarádka od který to mám, mi říkala, že si na to navlíkala pokaždý nový kondom. Takže to dělám taky tak a ještě ho vždy umyju jarem a horkou vodou. Ten kondom je dost dlouhej takže nehrozí aby se něco dostalo pod něj. Je to fajn, že už je to i lubrikoaný atd.
14. čer 2012 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivis naštěstí mám skvělého manžílka, který uklízí, nakupuje a tak mám fakt pohodičku :sunglasses: dokonce mi přijdou mamka s tchýní o víkendu umýt okna a naleštit byt, no prostě paráda, až se cítím trapně :sweat_smile:
14. čer 2012 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@sina my jsme nedávno taky dělali úpravy na baráčku a nezbyly peníze na tyhlety dodělávky, takže to chápu a malej je teda fakt sladkej jak chce pomáhat :slight_smile: to je krásné
14. čer 2012 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaphajin Jojo když sem čekala Matěje tak mi taky všichni pomáhali, teď?....... :slight_smile: Ale po zkušenosti, ratši se sedřu než si sem nainplantovat tchýni. :grinning:
14. čer 2012 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@neeve Tak já už jsem teďka spíš tlustá víla Mejvis :grinning:, ale doufám, že to pak nějak dám dolů.
14. čer 2012 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Díky za vysvětlení,už jsem si to četla i na netu.. :wink: Tak snad to pomáhá,když to tak chválí,já do toho nepůjdu,přijde mi to drahý.. :confused: a pokusím se to zvládnout jako poprve i když s nástřihem,ten mě nakonec nijak nebolel,za to šití jo..Ale to už zvládnu :sunglasses:
My byli s malým na poště,pak nakoupit v tescu a takko uplatnit slevy.. :slight_smile: a taky jsem si objednala ušití povlečení do postýlky ,chtěla jsem mít jedno náhradní jednobarevné a kupované jsou docela drahé,tak mi ušijí za 290kč komplet.Růžové látky měli málo,tak budu mít bílé a třeba si tam našiju něco pro ozvláštnění:o)Pobědvali jsme a na vrch se cpeme melounem:o)
14. čer 2012 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já se vrátila z obýdku s kamarádkou - měla tam sebou svého 3,5letého raubíře - jsem se nasmála, ale mít to doma od rána do večera, tak asi zblbnu :slight_smile: Dala jsem si výbornou rajčatovou polévku a pizza chleba - to jsem si pomlaskla - jsem narvaná jak žok :slight_smile: asi se půjdu natáhnout :slight_smile:
14. čer 2012 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Házím dvě profi těhu fotky, ať máte představu jaká jsem Mejvis :grinning: :grinning: :wink:
14. čer 2012 v 16:42  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@neeve překrásné fotky:slight_smile: jsi nádherná maminka :slight_smile:
14. čer 2012 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaphajin mno... tak s nelinkou jsem vypadala hůř, není to tak tragické s tím klukem no :grinning: fotky z prvního těhotenství jsem si fakt nikde prezentovat nedovolila :grinning:
14. čer 2012 v 17:26  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@neeve já mám teda bříško obrovský, fotky mám taky nějaký profi, ale dávat to na web se mi moc nechce :frowning2: v tomhle mám trochu stíhu, nemám ani facebook. Jinak se říká, že s klukem je ženská krásná a holky berou krásu, takže u Tebe to asi platí :grinning:
14. čer 2012 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@neeve Moc ti to sluší,krásné fotky a v přírodě,to jsem si ani neuměla představit,asi proto že sama jsem měla z ateliéru..:o)
14. čer 2012 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaphajin Já myslím,že to neplatí vždy.. :wink: já si s holkou připadám ok,až na ten pupek furt stejná.. :sweat_smile: :confused: a i ten pupek jak mám menší,než s Kubíkem- možná se přece jen nechám zvěčnit,využít toho ,že nejsem jak slon.. :sunglasses: :grinning:
14. čer 2012 v 17:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@vormoni to je fakt, mám kamarádku, která čeká holčičku a té to taky moc sluší a bříško má malé a vypadá stále stejně :slight_smile: určitě jdi do toho, nech se nafotit, nebudeš litovat. Je to krásná památka :wink:
14. čer 2012 v 17:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaphajin Já se fotila s Kubíkem,mrkni jestli chceš do mého alba Kubíček,hned první dvě fotky.. :wink:
14. čer 2012 v 18:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@neeve krásné fotečky, jsi nádherná maminka :wink:
14. čer 2012 v 18:31  • Odpověz  • To se mi líbí
my dneska udělali konečně nákupy v drogerce- plínky, přebal.podkložky, ubrousky a nechali tam litr :angry:

ještě mě čeká nákup do porodky-kalhotky a ty poporodní vložky, vše zabalit a je finito a může se začít rodit :wink:
14. čer 2012 v 18:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@vormoni krásný fotečky, projela jsem všechny, nádhera :slight_smile:
14. čer 2012 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@vormoni ale stejně bych se nechala zvěčnit znovu, vždyť by to tomu vašemu druhýmu prckovi mohlo být líto
14. čer 2012 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
holky dík :slight_smile: já to těhotenské focení moc nemusím, k tomuto jsem se nechala tak trochu přemluvit od kamarádky fotografky a nakonec jsem ráda, právě i proto, že ty fotky jsou z přírody a vypadají "normálně". Jinak se fotím docela nerada, mám to raději z té druhé strany, jsem vizážistka :wink: takže spíš mám radost z fotek, kde modelku nalíčím a pak je z toho něco krásného, na co jsem pak pyšná :slight_smile:

@vormoni koukala jsem k tobě do albíčka a právě jsem si říkala, že nemít bříško, nevypadáš těhotně, moc ti to sluší :slight_smile: to já to zase tak úplně nemám, jsem kulatější v obličeji a stehna a zadek... no... už aby to bylo zase v normálu :grinning: ale s nelinkou to bylo fakt horší, to jsem byla hrozně moc zavodněná, nechala jsem mraky kilo v porodnici. to jsem ani nevěděla, kde mám kotníky, ruce mi nešly sevřít v pěst...nebo jako šly, ale cítila jsem to pnutí, prstýnky sundané už někdy v půlce těhu... to teď vůbec nemám. je to fakt zajímavý, jak je to pokaždé jiné :slight_smile:
14. čer 2012 v 19:01  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivis přítele málem položila poslední útrata v drogérce a v lékárně... :sweat_smile:
14. čer 2012 v 19:02  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, tak my byli celý den venku, jen teda Filip dnes brzy vstával, přes oběd nespal a už byl za celý den opravdu na ránu. Nejvíc teda co se jim dneska povedlo bylo, že od kamarádky s dcerkou si vzali každý svoje pitíčko a začali je po sobě šplíchat, jenže v pokojíčku. Takže celý pokojík mokrý a já myslela, že je roztrhnu :angry:
Pak jsme zajeli nakoupit a před chvílí malý usnul...a já jsem naprosto ko...jdu vás jen dočíst a natáhnout se k televizi

@neeve jsi krásná maminka, moc ti to sluší :slight_smile:
14. čer 2012 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@neeve Děkuji,já právě otoky nemám,ale stehna,zadek,prsa ty mě rostou pěkně.. :sweat_smile: Prsa by mohly zůstat ale po kojení zmizely na obvyklou vel... :angry: Tak buď ráda,že ted to máš lepší,a i se líp cítíš s chlapečkem v bříšku :sunglasses: :grinning:
14. čer 2012 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@neeve jůůůů, jsi nááááádherná maminka :slight_smile:
Chjo, já už chci ty svoje fotky taky a pořád nic :frowning2: se asi nedočkám :frowning2:
14. čer 2012 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@neeve ty jsi vizážistka????? páni, tiše závidím - to je můj sen :slight_smile: já mám doma šminků mraky, ale umím se nalíčit jen amatérsky..........strašně moc bych to chtěla umět "pořádně". už jsem koukala i na kurzy - o ceny mi ani tak nejde - je mi jasné, že zadarmo to nebude, ale spíš o to, zda se tam fakt všechny ty techniky dobře naučím.....já třeba teď jak byla na tom focení, tak ta fotografka má luxusní vizážistku - líčí naprosto nádherně, tak jsem trošku okukovala - třeba mám doma už asi půl roku gelové linky i štětec k tomu a krom klasické linky bych s nimi nic jiného nedělala, ale ona mi s nimi vystínovala oči - luxusní - tak jsem to doma hned zkoušela - no prděla jsem se s tím - výsledek nebyl špatný, ale rozhodně ne tak úžasný jako od ní.............můžu se zeptat - ty máš na to školu, nebo nějaký kurz?
14. čer 2012 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaphajin náhodou se pochlub - ať tě taky vidíme - určitě ti to moc sluší - neznám ošklivou nastávající maminku!!!!!!
14. čer 2012 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@janulev Tak hlavně jestli to pitíčko bylo barevný a zůstali všude mapy? :astonished: Jo to je boj s dětma a zdma..my máme zatím zkušenost s pastelkama na zdi..něco jsem škrabala,ted to budu rešit nějakým pryž.obrázkem, abych to zakryla.. :sweat_smile: :confused:
14. čer 2012 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivis já už poslední věci z drogerky a lékárny koupila včéra - tak snad mám vše - o víkend to chci začít vše dávat dohromady - sbalit si tu tašku do porodky - tuším, že krom pantoflí bych snad měla mít vše - a to si asi skočím k pinpongům pro ty jejich kroksky:slight_smile:
Dnes jsem si byla i úředně ověřit oddací list, zařídila jsem si pediatričku pro malou, koupila si v lídlu fakt pěknou noční košilku - sice není kojící, ale dá se hezky stáhnout pod prsa - tak si ji vezmu do porodky - spíš ještě přemýšlím, zda si nemám dojít ještě pro jednu - pokud tam teda ještě budou :slight_smile:Měli je tam jen za 169,- Kč a je to 100% bavlna - za tu cenu je neseženu ani u pinpongů :slight_smile:
14. čer 2012 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaphajin já sice nemám srovnání - zda je ženská hezčí, když čeká kluka - ale já čekám holku a teď mám období, kdy se na sebe docela i ráda podívám do zrcadla - musím být teda namalovaná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. čer 2012 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek