• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
jinak jsem vyprala dnes 3 pračky pidi věciček - víc nešlo, neměla bych to kam pověsit - pokračování zítra :slight_smile:
14. čer 2012 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 Taky nás pěkně napínáš :sunglasses: Zrovna jsem si také říkala,že závidím neeve ,že se umí nalíčit, která z nás by to nechtěla umět? :sweat_smile: No nic holky,pro dnešek končím a jdu se svalit do postele..Ahoooooj zítra :grinning:
14. čer 2012 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@vormoni věř, že vás nenapínám schválně - ale je mi blbé furt té mé fotogragce psát, kdy budou fotky,když mi psala, že toho má moc a že se vynasnaží...........ale jen co budou, hodím to sem, neboj :slight_smile:
14. čer 2012 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 Na tu košilku jsem koukala,měli takovou fuchsiovou a tm.modrou,že?Vypadaly dobře a příjemně,já jsem s oblečením od nich spokojená,už má něco jak Kuba tak malá:o)Ty jsi dobrá,kolik jsi toho zařídila,klobouk dolů.. :sunglasses:
14. čer 2012 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaphajin Děkuji:slight_smile:a ty nějaké máš anebo plánuješ? :wink:
14. čer 2012 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@vormoni jj, to jsou přesně ony - už se mi suší na sušáku - hodila jsem jí k jedné várce pidi věciček :slight_smile:
Já jsem si koupila tu kojící podprdu a jedno to těhu tričko z lídlu a taky jsem spokojená - jen ta podprda mi po porodu asi nebude - měla jsem si vzít větší :frowning2: obvod je dobrý, ale košíček mohl být hlubší :frowning2:

no, to bylo spíš tím, jak jsem šla odpo na oběd s tou kamarádkou - jsem si řekla, že když už budu na námku, tak tam hodím na ověření ten oddací list a kousek od pizzerky má ordinace i ta pediatrička, kterou jsme vybrali, tak jsem to k ní zkusila, měla jsem ještě čas - ona měla krásně volno, tak mě hned vzala - strašná sympaťanda - by si tam se mnou povídala, ale já už pak musela :slight_smile: Překvapila mě, že na první prohlídku prý ani k ní nemusím jít, že za námi přijede - tak to se mi líbí - ale když to půjde, tak samozřejmě za ní vyrazíme :slight_smile: a váhu mi prý půjčí i bezplatně, když se s porodem trefím zrovna do termínu její dovolené :slight_smile: takže zatím velmi příjemný pocit z ní mám :slight_smile:
14. čer 2012 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 tak nějak jsem se tomu věnovala roky amatérsky a sama jsem si zjišťovala co a jak a pak jsem chodila do školy pro vizážisty - Surface v Praze. Říkala jsem si hlavně, abych měla papír, ale nakonec jsem se tam naučila opravdu hodně dalších věcí, nejen líčení, ale i úpravy vlasů a získala jsem různé kontakty :slight_smile: Takže jsem byla nadšená :slight_smile:
Linkami vystínovat oči, to jsem ale ještě neslyšela a ani si to neumím představit... jak to ta paní dělala?
Jinak co se týká těch kurzů Jak se nalíčit, já myslím, že určo je to super, ze zkušenosti vím, že ženské hodně hledí na peníze, takže já třeba nabízím formou poradenství, což moc nestojí. Ale zase se pak nemůžu věnovat slečně nebo paní celý den, ale jen dvě hodiny. I tak ale vidím nadšení z nových informací. Je to krásná práce, hlavně děláš lidem radost a odcházejí krásnější a sebevědomější. A líčit nevěsty, to je taky krásný, ta atmosféra ... :slight_smile:
V té škole Surface taky kurzy líčení nabízejí, už to stojí víc, ale zase mají na tebe víc času :slight_smile:

Ježiš no jo, zařídit pediatra... ale tak není to třeba našemu doktorovi jasné, když tam chodím s malou, že budu chodit i s tím dalším? Musím vůbec něco zařizovat?
14. čer 2012 ve 21:11  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@neeve no já se tomu právě taky věnuji amatérsky - zajímá mě to, sleduji trendy - jak se dá - mám doma spoustu krámů, které běžně ženská doma nemá - jako fixátory make-upu, stínů, korektory a asi 5-6 štětců - líčím se zásadně štětcem, klasickým aplikátorem co je u každých stínů už to pomalu ani neumím :slight_smile:
Já bych na to právě taky ráda papír - nějaký akreditovaný, abych nemusela v případě, že bych se tím chtěla živit mít nějakého garanta - mám i kurz na gelové nehty - taky akreditovaný - sice stál víc peněz, ale je to prakticky bez starostí - nikoho nemusím shánět.
Vlastně tou gelovou linkou (já mám od avonu v takovém malinkém kalíšku a byl k tomu rovnou i ten zkosený pevný štětec) si namalovala na vnějším koutku kontury a krásně je rozmazala - vystínovala - stíny to vůbec nedělala - před tím jsem to neviděla, tak jsem to doma hned zkusila a fakt to vypadá moc dobře - jen se s tím musíš trošku víc prdět :slight_smile: a hlavně líčit sebe samu není přeci jen takový výsledek, jako když líčíš někoho :slight_smile:
jdu se mrknout na tu školu ssurface jak píšeš :slight_smile:

věřím, že je to krásná práce - mě by se to taky moc líbilo - dělat ženy krásnější - protože, když se to povede, tak to té ženě neskutečně zvedne sebevědomí :slight_smile: jen bohužel já jsem se zatím setkala s pouze jednou dobrou vizážistkou a tou je ta u té fotografky, u které jsem se už 2x fotila - málokdo umí krásně a opravdu profi nalíčit !!!!!! A nebo jsem prostě tak náročná - jak už mi taky někdo párkrát říkal.....těžko říct :slight_smile:
14. čer 2012 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@neeve můžu se zeptat - který z těch kurzů máš??? nejlíp vypadá ten nejdražší - tam je obsažené úplně vše - ale to už abych začala šetřit :slight_smile:
14. čer 2012 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 když už na něčem nešetřit, tak to jsou štětce a make up :slight_smile: já zase razím názor, že nejdůležitější je základ - podklad, vystínování, korekce, rozjasnění a pak stačí řasenka na horní řasy, upravit obočí a můžeš jít a vždycky budeš vypadat upraveně. Mnohem víc než když si naneseš make up jen tak halabala, tvářenku , stíny, rtěnku... jak není dokonalý podklad, nikdy to nevypadá jako z časopisu :slight_smile: vše se za chvíli rozmaže... ale tohle je na jinou diskuzi :slight_smile:
s tou gelovou linkou bych to tedy ráda viděla... kouřové líčení se dělá tužkou na oči po celém víčku a pak teprve stíny, tak možná stejným způsobem použila gelovou.
a ano, dobrých vizážistek je málo. už jsem těch špatných taky hodně viděla. já si myslím, že to asi umím. byla jsem nejlepší z kurzu a sama jsem se svou prací skoro bez vyjímky spokojená :slight_smile: to člověk pozná sám. a hlavně mě to strašně baví... mám proti sobě obličej jako malíř plátno a tvořím :slight_smile: ale zároveň (pokud to není vyloženě foto make up) maximálně se snažím udržet osobnost a jen zvýraznit krásu a potlačit nedostatky, neměnit osobnost.
trochu problém je, že tě v naprosté většině případů tlačí čas :slight_smile: fotograf je nervózní, nevěsta musí být taky na čas, modelky před přehlídkou ani nemluvím... :grinning: takže i o tom to je - pracovat rychle.
14. čer 2012 ve 21:52  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 písnu do IP, ať tady s tím nezaplňujeme diskuzi :slight_smile:
14. čer 2012 ve 21:53  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko holky...tak ten náš kluk spal celou noc, ale ráno v 5:40 už byl vzhůru :angry: takže teď už snídáme, musíme pak vysát a koukneme se na pohádku. Pak bych chtěla zajet k babičce, jelikož měla včera narozeniny, tak ji alespoň popřát a dát ji nějakou dobrotu :slight_smile:

@neeve teda vizážistka...to musí být super práce. Taky bych chtěla umět se hezky nalíčit, ale s dětma na to není momentálně tolik času, takže většinou zvýraznění očí musí postačit :slight_smile: a od pediatra musíš mít razítko v průkazce :slight_smile:

vormoni...no měli jupíky, naštěstí jen tu vodu, takže žádné fleky nikde nezůstaly, jen celá zem lepila :rolling_eyes:

koukala jsem, že se tu včera neobjevila ani @dociska ...neměla mít náhodou kontrolu nebo nerodí už?
15. čer 2012 v 06:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@vormoni jj já už fotky mám a taky jsou pěkné :slight_smile: jen je sem nechci dávat, ne, že bych se nechtěla pochlubit, ale z jistých jiných důvodů
15. čer 2012 v 07:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko, od šesti tu vrtají a mají puštěné rádio :angry: :angry: :angry: Ale co jsem čekala :grinning:

@janulev Díky za info k pediatrovi, příští týden jdeme na pětiletou prohlídku a očkování, tak to zrovna domluvím :slight_smile:

Že by už se začalo rodit u Docisky? :grinning:

My máme zítra oslavu dceřiných narozenin, dostane koťátko, tak to bude asi moc hezký :slight_smile:
15. čer 2012 v 08:33  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@janulev Tak to bylo štěstí s tou vodou..nemusíte hned malovat.. :slight_smile: To si neumím představit,takhle brzy vstávat s prckem..ještě, že ten můj je takový spáč,asi po mamince :sunglasses: Taky jsem si říkala,copak s ní je ,s dociskou..? :confused:
15. čer 2012 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno holky, tady je mlha, tak čekám na to sluníčko, co slibují, dneska už bych ráda něco udělala, už by to chtělo, takže konec sebepozorování a úvah nad porodem a do práce!

@neeve tak to bych byla z nich vzteklá asi celý den a že já to umím lidem dávat najevo :grinning: zítřejší narozeniny budou určitě nádherný :slight_smile: koťátka jsou super, kočky jsou vůbec fajnové zvířátko, jsou přítulné, ale samostatné, to se mi na nich moc líbí. Takovej pejsek, to je koule u nohy.
15. čer 2012 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@neeve Jéééé,tak to přeju pěknou oslavu..My za necelý měsíc.. :wink: To jsem si ani nevšimla,že potřebuju razítko od pediatra do průkazky,taky tak nějak předpokládám,že budeme s malou chodit ke stejné..A také k nám přijde na první kontrolu domů,jako přišla ke Kubíkovi,to je milé a moc mě to překvapilo už před 5 lety:o)Opravdu ti závidím práci,je to dar,dělat lidi krásnější..Já byla jen 1x když jsem se vdávala a ta proměna mě dostala,vím,že už nikdy tak pěkná nebudu..a proto tak ráda koukám na fotky a vzpomínám :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2012 v 08:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaphajin ok,respektuji:slight_smile:
15. čer 2012 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
No jinak hlásím z Rakovníka také mlhu po ránu,jen 11st.. :astonished: Ale už leze sluníčko,tak snad bude krásný den a zas se ohřejem :grinning: Já na dnes moc plánů nemám,něco možná vyžehlím,vyperu..furt dokola..Asi dám dohromady stará golfáč,pěkně ho nablejskám a dám na prodej..Chtěla jsem si ho nechat pro malou třeba na chatu,ale přijde mi to škoda,aby ležel další rok nevyužitý,když je ted ještě pěkný..možná za něj dostanu pěkný peníz a bude na změny v dětském pokojíčku:slight_smile:
15. čer 2012 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
tady je nádherně, napouštím dcerce bazének :dizzy_face:
15. čer 2012 v 09:20  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Včera mě ta moje prdelka dostala :sweat_smile: Měli ve školce besídku, téma z pohádky do pohádky, ale hlavně to bylo loučení s předškoláky, u nás jsou smíšené třídy. Takže děcka předvedla krásné vystoupení a nakonec paní učitelka pustila dojemnou hudbu, třem holčičkám, které byly nastoupeny v aktovkách předala šerpy a jak bylo ticho, jen proslov paní učitelky, ať se holčičkám ve škole daří, samé jedničky atd... najednou se v tom tichu ozvalo nejdřív popotahování, pak štkaní a pak regurélní brek....moje dcera... buuuuuuuuu mně se bude o po Simonce stýskááááát... buuuuuuuuu mně se bude po Kačence taky stýskaaaat........ všichni rodiče a babičky dojatí, která holčička to tam brečí a já, protože mě rozbulí teď taky všechno, jsem taky začala popotahovat, nedalo se to vydržet, no normálně to bylo fakt něco :grinning: :grinning: :grinning: jak z filmu. Po nějaké době se přidaly s brekem další dvě holčičky, ale to už bylo po proslovu a takový šrumec, takže to zaniklo. Takže jsme se Nelčou zase předvedly :grinning:
15. čer 2012 v 09:31  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahojky holky,

tak u nás svítí sluníčko a je krásně teploučko :slight_smile: akorát jsem dorazila od doktora, dělal mi nějaký stěr na streptokoka - bylo to nepříjemný :frowning2: Jinak jsem ještě pěkně zavřená, malá je prý hlavičkou dolů, má ji už prý v pánvi - říkal, že pro prvorodičky je to typické. Pak poslouchal srdíčko, ale jelikož jsem si ráno mazala bříško, tak to chvilku přes ten krém a gel trvalo - začínala jsem trnout - ale pak pěkně tlouklo :slight_smile:
15. čer 2012 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@neeve to je náhodou hezký - asi bych taky popotahovala být na tvém místě, jsem taky šílená cíťa :slight_smile: a kor teď v našem stavu :slight_smile:

jééé,bazének - taky bych se k nějakému plácla - ale žádný nemáme :frowning2:
15. čer 2012 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem převlékla peřiny a jsem ráda, že jsem se vykopala, malé cíle, velká radost :grinning:

@neeve tak to by mě taky dostalo, nic si z toho nedělej, na besídkách bývají všichni rodiče dojatí :slight_smile:
15. čer 2012 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 to bylo jasný, že to srdíčko uslyšíš :slight_smile: ale člověk už je čím dál víc na nervy no ... :sweat_smile:
já jdu taky něco dělat a připravovat na zítřejší oslavu...
15. čer 2012 v 09:55  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
teď mě neskutečně vytočila kočka, shodila mi orchidej, která začíná kvést na zem a celá se mi rozsypala - tak jsem se vytočila na nejvyšší míru, seřvala ji na dvě domy, srolovala katalog avonu a střískala ji, co to šlo, až na mě začala syčet..............už ji mám plný zuby fakt - příště ji chytnu za prdel a vykopnu z balkonu - bydlíme v přízemí, tak se jí nic nestane a ať si jde zlobit už někam jinam - já už na ni nemám nervy - tohle udělala už podruhé u té samé kytky a několikrát u jiných..........jsem vytočená jak beruška!!!!!!
15. čer 2012 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 to chce klííídek matko :grinning: rozdejchávat!
15. čer 2012 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 Potvora jedna,člověk se s tím pěstuje,že.. :astonished: :confounded: Tak prima,že srdíčko ok,mě ted v pondělí dělal taky ty stěry,fujtajbl..Brali mi i krev opět.. :sweat_smile: :confused: Pak jsem si musela zvednout nohy,pokrčené v kolenou a rozevřít nohy,zkoušel jak jsem zavřená..a prý pohoda :grinning: ale nepříjemný.. :cry:
15. čer 2012 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@neeve Jo to ti veřím,já mám nakrajíčku a nemusí ani nikdo brečet,prostě když je tam člověk vidí a oni něco předvádí..je to kouzelné,co je občas naučí.. :slight_smile:
15. čer 2012 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kaphajin Jsi dobrá,já to taky říkám,každý den trošku,žádné přehánění a radost máme hned.. :grinning: Práci zdar! :sweat_smile:
15. čer 2012 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek