• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@kaphajin no, rozdejchávám to tady - jsem se krotila, abych z toho předčasně neporodila - hnula mi žlučí fest, fakt......a druhá číča jen koukala - sice jsem neviděla, že to přesně udělala ta, kterou jsem seřezala - ale jsem si na 100%jistá - ona blbka pokaždý výleze na otevřené okno - dávám to na ventilačku a čumí ven a kňourá, že chce ven a pak ta debilka skočí na parapet a vzala sebou samozřejmě i tu orchidej.................
15. čer 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni právě, já jsem zrovna tak pyšná, že jsem rozkvetla dvě orchidejky, kterým se pořád nechtělo a ona mi to tady pak ničí, důra jedna!!!!
Mě krev dnes nebrali, ale zase mě prohmatával jako pokaždé, trošku to bolelo - ale malá je tam pořád pěkně zaligrovaná, zatím se jí ven vůbec nechce :slight_smile:
15. čer 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni díky za pochvalu, teď už mám i zameteno! Už jen uvařit segedín a trochu si upravit vlasy :slight_smile: a mám hotovo! Práci zdar!

No já byla taky tento týden na kontrole a to tvrdnutí břicha se mu moc nelíbilo, takže magnésko a jinak mi taky dělal stěry na streptokoka a už mi prý měkne děložní čípek, dost brzy, takže mám být v klidu, tak jsem zvědavá, kdy to na mě přijde :slight_smile:
15. čer 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 mám taky kočku, takže jsem to vyřešila sítěma v oknech :grinning: a umí mě teda taky parádně nas.... ale já jí domu moc nepouštím, jen na jídlo. Chci si ušetřit úklid chlupů a tak. Není nad čistě venkovní kočku :grinning:
15. čer 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm... tak mám to kotě vůbec pořizovat? :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile:
ale to bude kočka venkovní, tak snad ok :grinning:
15. čer 2012 v 10:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve venkovní jsou v pohodě, hlavně ji naučit hned od začátku, že je venkovní :grinning:
15. čer 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale chvíli to kotě musím mít zavřené, aby se neztratilo, že? než si zvykne :slight_smile: mám v plánu, že zatím bude ve verandě, kde je po psovi výlez ven ze dveří, tak ten nejdřív zavřu a pak ho nechám průchozí, aby mohla ven i dovnitř. pochopí, že chci, aby byla jen ve verandě nebo venku? :sweat_smile:
15. čer 2012 v 11:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve jo určitě to pochopí, kočky se řídí tím, kde najdou žrádlo a zvyknou si rychle, jenom bych dala pozor, aby ji nepřejelo auto a jestli jí můžeš zavřít na verandě, tak je to naprosto ideální :slight_smile:
15. čer 2012 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin
@neeve my máme obě dvě kočičky bytové - jenže tu starší - tu potvoru - my zkazili tchánovci - když jsem předělávali byt, tak byla tenkrát u nich a oni ji pouštěli na balkon a pak byla s nima i na chalupě a to si tam lítala venku a ona je prostě takovej živel - chtěla by být venku, ale má prostě útrum - je jenom doma.............a ten druhej - to je její dítě - kocourek - to je pravý opak - venku se bojí, je to fakt typický gaučák, občas vyleze na balkon a jen kouká a je přikrčený - vůbec by ho to nenapadlo jít ven...............je hlavně klidňoučkej, úžasná povaha - a i větší mazel :slight_smile: No, ale co s tou potvorou - chjo..............ona je jinak fajn, i hodná - ale je to prostě živel a furt otravuje jak chce ven......mě by vadilo ji pouštět ven a pak aby s náma spala v posteli a tak...........navíc - bydlíme v paneláku, jezdí tu auta - bála bych se, že ji něco přejede...........je to naprd :frowning2:
15. čer 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

@neeve wow, to je krásný, že jsi vizážistka, já s malovátka pořád nějak bojuji :slight_smile: nějaký kurzík by se mi hodil.

@janulev Oh, to jsou teda zlatíčka :sunglasses:

@klaire22 tak to já musím taky do toho lidlu mrknout, tak by se mi taky do porodky hodila.

Holky dneska 2.monitor- žádný náznak porodu, což je super, mám toho ještě naplánovaného moc, takže potřebuji aby Fíla vydržel v pupíku co nejdýl :wink: A příště mi to naše zlatíčko zváží a pak už budu jezdit na KO do porodky, bo má zrovna můj Dr. 14dní dovču

Přidávám foto dnešního monitoru, a taky nákupů, ze kterých mám konečně velikánskou radost, věcičky jsou snad úplně nové, a byly za pár korunek :wink:
15. čer 2012 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
tak a já vyrážím k mamce na oběd(dělá nějaké brambůrky podle Pohlericha, a kuřecí masíčko co vařil v TV žokej Váňa), a pak se jdu mrknout za holkama do práce :slight_smile:
15. čer 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis jůůů, ta soupravička s hrošíkem je dokonalá :slight_smile: super pořízení :slight_smile:
@ivis já budu dnes dělat obalované žampíky a k tomu nové brambůrky a rajčatový salátek - ale to až k véče - přijde mi sem ségra, abych tu nebyla sama - tak si dáme do nosu :slight_smile:
@klaire22 je tak to je mi té kočičky líto, když je očkovaná, tak by se jí nemělo nic stát, že by vám neměla nic přitáhnout domů, ale s těma autama, jestli na ně není zvyklá, tak je to risk no :frowning2: ta naše s námi taky první obodbí spala v posteli :sweat_smile: ale pak jsme si zrekonstruovali domeček a z důvodu těhotenství jsem to striktně odmítla, přeci jen je venkovní, a tak to zůstalo a doufám, že i zůstane až se nám narodí mimi. Já jsem přísná, ale manželovi je jí líto :slight_smile: on se pak bude ale mazlit radši s miminkem, takže si myslím, že v pohodě.
15. čer 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 hm, tak to zní taky lákavě, taky si je ještě musím udělat dokud můžu, pak asi při koju nebudu moct.

JJ, a ta hrošíková byla za 90,- takže super cena.Jenom bodýčko prodávají za 140,-
15. čer 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin já se koček v těhotenství nebojím - ale je to taky tím, že jsou obě domácí - k venkovním se taky netulím - tchánovci mají kocourka- a lítá jim dost venku a k němu se teda taky moc nemám...........ale ty naše bych ven nedala jen kvůli tomu, že jsem těhu :slight_smile:
Asi by jí bylo líp venku, je to vážně živel, ale nevím ke komu ji dát, aby se měla dobře a hlavně, abych se o ní nebála, že ji něco přejede...............navíc - malej - jako ten druhý kocourek by se asi steskem po ní umňoukal - je na ní děsně fixovanej.......je to jeho máma a je s ní celý jeho život - nevím jak by to snášel................
15. čer 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis tak to je super cena, to nemá chybu - skvělý nákup :slight_smile: jsi šikulka :slight_smile:
15. čer 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis teda ten tyrkysovej hrošík je úžasný, by se mi taky líbil :slight_smile: tak to vypadá, že všechny nákupy nejsou ztracený :grinning:
15. čer 2012 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ve splek, nějak net nestíhám... jen tak jsem prolétla a obvyklé téma uklid a chlapi :grinning:

@dociska já taky dostala vynadáno, ale opačně, ať se opovážím cokoli tahat nebo někde šplhat (třeba na okna) a pod...
Úklid podlah se mi řeší sám - ráno zapnut vytěrací a vysávací robot - každýho zavřu do jiného pokoje a mažu ven se psem. Většinou je uklizeno, tedy pokud se ty mrchy někde nezaseknou pod nábytkem :sunglasses:

@neeve naprosto úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúžasné fotky

@ivis ta hrošíková sada je opravdu luxusní :slight_smile: a za ty prašele není co řešit

@klaire22
@kaphajin
kočky jsou během těhotenství v pohodě, tedy pokud se dodržují základní hygienická pravidla... každý se bojí toxoplasmosy, ale už málo kdo ví, že aby se člověk opravdu nakazil, tak musí kočičí výkaly projí lidským trávicím trakem... takže asi tak...

Sama už mám doma jen maličký zvěřinec... fenka (malé tele), kočka - nalezenc, pokud se kočka pravidelně vyčesává, tak jsou chlupy ok, horší to mám s hafinou, má krátké chlupy, které se všude zapichují a to je labůžo čistit...
300 l akvarium - 4 želvy náderhn (trachemis elegans) + ryby - ted pokud jsou ryby chytré a schovají se... želvy je legrace krmit, jsou to dospělá zvířata, pěkně rostlá a kdokoli cizí si hraje na hrdinu a strká ruce do nádrže bývá zpravidla pěkně pokousán, protože nidko nevěří, že pěkné zelené želvičky jsou neuvěřitelní dravci :astonished: Teď už jsou v našem pidi jezírku, které jsme kvůli nim vyrobili u babičky na zahradě :slight_smile: Mají tam letní sídlo a chytat je na konci září je celkem chuťovka, moc se jim nechce a jsou dosti protivné..

ha, doprala pračka.. jdu zase něco dělat

paáá děvčata :slight_smile:
15. čer 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis Tak dobrou chuť k obědu,Polreich vaří pěkně,dycky slintám.. :grinning: Krásný věcičky,s hrošíkem božííííí :sunglasses: Já nic nevařila,jen dojídám zbytky,uvařím až večer..:slight_smile:Drbala jsem se tady s kočárem,jak chci prodat,pěkně jsem ho vypulírovala,nafotím a jde z domu,snad brzy :sunglasses: Chlapi jedou zítra na dětské rybářské závody,musím jim nadělat svačiny a možná za nima zajedu,tak budu mít navařeno. z dneška.. :wink: Venku je krásně,za chvíli vyrazíme ven :grinning:
15. čer 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ No to máš teda zvěřinec,ale jsi v baráku tak proč ne:slight_smile:My máme akorát to akvárko,tuším že 500l ale jistě to nevím.. :sweat_smile: :confused: Robotka závidím,můj brácha ho má taky,jestli to funguje jak říkají ideální na denní úklid drobků,písku a prachu.. :grinning: Práci zdar! :wink:
15. čer 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Taky jsem prý dobře zašpuntovaná.. :sweat_smile: :rolling_eyes: Dobrý oběd,ale já nesnáším obalování,radši dělám z žampionů omáčku,než se s tím crcat.. :sweat_smile: Tak my vyrážíme koupit dcl červíků.. :confused: :sweat_smile: Tak to vypadá ,když máte doma nadšeného rybáře :astonished: :angry:
Pěkné odpoledne všem! :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni kdepak barák:slight_smile: to je jen sen, který se nesplní... všechno máme v nájemním bytě a taky to jde.. v tomhle počtu už se kus sem či tam ztratí... teď máme o nějaký m2 víc, ale dřív všechno bylo v klasickém panelák 2+KK 40 m2 a k tomu ještě byly 2 zakrslí králíci, kteří moc zakrslí nebyly a každý měl svou klec o délce 120 cm, jinak by se rvali.......

JJ, roboti jsou super, právě na ten denní uklid - právě drobky, lehký prach, bordel z bot a pod.. dost mě to překvapilo, jak ten vysavač dokáže pěkně vykartáčova zátěžový koberec, řeka bych, že o dost lépe, než když to člověk pár minut přejíždí vysavákem.. tak a už opravdu jdu makat... samo se to nepověsí... :rolling_eyes: škoda
15. čer 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis jééé to jsou krásné oblečky! odkud ta hrošíková souprava??? taky chci! :slight_smile:

@mina_ děkuji za pochvalu. já čtu ten tvůj příspěvek a myslela jsem si, že máte doma fakt malé tele :grinning: až pak jsem si všimla, že to je v závorce :grinning: želvičky mě dostaly teda, že koušou :grinning:
15. čer 2012 ve 13:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem vyprala další 3 pračky a už se suší - a až to uschne, tak tam mám ještě 2 pračky bílých pidi věcí - a pak taky potřebuji prát naše věci :slight_smile: a ručníky - ale ty tam asi hodím hned, můžu je vyhodit ven, za to pidi věci se mi nechce ven moc dávat - kdybych bydlela mimo město a všude zeleň, tak ano, ale v zaprášeném městě se mi tedy nechce :frowning2:
15. čer 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni no, já taky nejsem milovník obalování - ale na ty žampíky mám fakt chuť - koupila jsem je výhodně v tescu - za 30 kč kilo - tak to musím sdělat a houbovou omáčku jsem dělala v neděli - takže budou obalované :slight_smile:
15. čer 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já už nevím co doma dělat :frowning2: jsem furt sama a už mě to nebaví, manžel když přijde, tak jde makat kolem baráčku, a to samozřejmě vítám, ale čtení knih mě už nebaví, fyzicky skoro už nic nemůžu...chjo, teď si jdu udělat aspoň pudink, mám na něj chuť.
15. čer 2012 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin a to ještě ani pořádně ta mateřská nezačala... :sweat_smile: já tři roky nevydržela, bych se zbláznila asi.
15. čer 2012 v 17:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve tak zase na tý mateřský už můžeš dělat všechno a máš krásné miminko :slight_smile: to už je pak fofr ne? Nebo se pletu?
15. čer 2012 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky
tak já se nenudím..
před chvílí jsem dorazila dom z pošty, nákupu krmiv (dnes jen 10kg granulí pro králíky..) , z Lidlu (hlavně zmrzka a pivo :grinning: grepové a citronové)a pak ještě pro pipetku proti blechám pro kočku..
čuba mně sejří, kočku furt modruje, včera mi v zápalu boje shodila z okenního parapetu nánoční kaktus a ještě ho rozkousala a pak večer se ty dvě honily v obýváku a shodily ze skříňky žehličku, takže je na maděru :unamused: já toho teda moc nenažehlím, ale ty mini oblečky bych asi měla :frowning2:
takže budu muset vyhrabat tu obyč starou, což bude vopruz.. nebo si nějakou objednat..akorát nám příjde zedník, tak nebude penez na zbyt...chjoooo...
15. čer 2012 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek