• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@kaphajin tak to je na prd, já jsem doma cca 10 dní a zatím nevím kam skočit, dodělávám resty, které jsem odsouvala na nejzazší mez a uklízím, to je stále dokola.... a kdyz mám mega KOPR (kurevský odpor k práci), tak se jdu projít ven se psem.. nebo si pustím filma...( to se mi ještě nepovedlo) a mám vymyšleno udělat pro prcka spoustu věcí.. ušít sedací vak, multifunkční ohrádku a pod.. čekám až mi spraví mou starou šlapací Minervu, už je v servisu přes týden, tak doufám, že jí dají do kupy... nechtěla bych o takový stroj přijít.... umí sice šít jen dopředu a dozadu, ale je to nádherný kousek, který se u nás dědí, bohužel při posledním stěhování se tam něco hnulo a trhá nitě :frowning2: :frowning2:
17. čer 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
AHojky holky, tak mi si už užíváme sluníčka na terase :slight_smile: vkládám fotečky :slight_smile: ještě není veliký bazén, tak to Filípek řeší vaničkou pro Davídka :slight_smile: počasí je super...včera manžel koupil slunečník a dneska jsme koupili gril a k večeři si ugrilujeme masíčko a špekáčky :slight_smile:
teď vás jdu dočíst...celý víkend jsem tu nebyla
17. čer 2012 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@vormoni malý je šikulka :slight_smile:

@klaire22 to máš hodnou sestru a mamku...mi na okna přijede příští týden v sobotu tchýně :slight_smile:

@dociska super, že jsi ještě celá, už jsem myslela, že rodíš :slight_smile: budeš mít pak net v porodnici třeba přes mobil, abychom se kdyžtak dozvěděli, že už máš broučka u sebe :slight_smile:

@ivis to tě obdivuju, že malujete...já jsem naprosto ko v těch teplech...a ty nateklé nohy, to je děs

ostatním se omlouvám, že nereaguju, co jste psaly, ale všechno si nepamatuju, když jsem to přečetla :sweat_smile:
17. čer 2012 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev bledě závidím, pohoda na terase, to musí být super, provizorní bazének taky :slight_smile:

U nás je taky celý víkend pěkně, museli jsme na nákup, docházely zásoby a když jsem viděla ceny, tak jsem měla pocit, že od posledka je zase tu i onde něco dražší :frowning2:

Přišla nám cestovní postýlka z inzerátu... fotky na netu byly super, realita už tak ne..... I po telefonu paní tvrdila, že postýlka byla používaná pro jedno dítě a to cca 4 měsíce a že jako nová z nekuřáckého prostředí......
A realita? Postýlka smrdí jako putyka a je špinavá jako dobytek... bohužel slušný název pro to nemám... skládací podlážka je tak složená, že je celá rozlámaná a prohnutá, takže vůbec nejde použít... spousta švů je potrhaných včetně látky... "přebalovací pultík" roztržený a chybí přezka na upevnění... síťka proti mouchám potrhaná a vůbec jsem nedostala cestovní vak na celý ten poklad... paní mlčí a nekomunikuje... fakt super... takže teď přijdou na řadu šikovné ruce a budu spravovat, rozebírat a přítel mi udělá nové desky do podlážky, na kterou musím ušít nový potah - původní je nepoužitelný - roztrhaný a neskutečně flekatý :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :angry:

Jediný, kdo z toho všeho měl radost je naše Micina, které se šustivý materiál moc líbí....

Jsem z toho hrozně zklamaná, postýlka měla být blankytně modrá s motivy žirafek.. žirafky tam sice jsou ale jsou tak natrhané a odpárané, že netuším jestli se mi je podaří dát do kupy... A aby toho nebylo málo, tak je všechno na konstrukci bez šroubků, takže nic nejde rozebrat a hodit látky do pračky.... Budu to muset dělat ve vaně, nebo požádám pana domácího, jestli si to můžu vyčistit na dvorku..... grrrrr
17. čer 2012 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ tyjo to je síla...občas mívají v akcích cestovní postýlky třeba v Lidlu, stojí něco málo přes litr... :frowning2:
17. čer 2012 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
my tu měli dnes celý den zedníka, dělal detaily v koupelně, nedodělky, se kterými jsme tu žili 3,5 roku, tak se to konečně pohlo.. ještě dorazí zítra, je to všechno mega piplačka, taky nalepil lemy u podlahy v chodbě a štukoval.. můj chlap holt bohužel nenní kutil..celý odpoĺedne obracel seno..já si chtěla zdřímnout, ale byl tu celkem randál a byla jsem tak opocená, že fuj...
jdu trochu porovnat ložnici, jsou tam naskládané věci z koupelny, ať si máme kam lehnout.
17. čer 2012 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka to mi povídej... škoda, že paní bydlí tak daleko, mě by musel stud fackovat, kdybych měla takový humus posílat dál a ještě za 1000 kč :cry:
Tady je odkaz z popisem stejné postýlky, jen jiný vzor a přikládám, jak měla postýlka vypadat... bez fleků a pod....

Doufám, že si ji budu moct vzít k panu domácímu na zahradu, kde ji ostříkám hadicí a pokusím se vydrhout a při tom ještě více neroztrhat....
http://www.obchudeknakopecku.cz/obchudek-na-kopecku/eshop/6-1-POSTYLKY-PROUTENE-KOSE/21-2-CESTOVNI-POSTYLKY/5/1419-Cestovni-postylka-Arti-de-Luxe-Plus

Když to tak porovnávám s fotkou na shopu, tak ani plyšové hračky na hrazdičce nejsou origo.. a mě bylo divné, že hračka přivázaná třeba za ucho.... a pod.. pak budu muset ještě ušít novou cestovní tašku... opravdu se do porodu nudit nebudu...
17. čer 2012 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

@klaire22 super, že ti mamka se ségrou pomohli s těmi okny, ty jsou hodňoučké. U nás se tak akorát každý nabízí jak pomůže, ale skutek utek :frowning2:

@vormoni téda koukám, jaký je Kubík šikula. Užijte si chatičku :slight_smile:

@janulev oh, závidím, závidím, teráska super, koupaní pro Filípka taky :wink:

@mina o nepodařených nákupech bych mohla vyprávět,fakt někteří lidi nejsou soudný a jde jim jen o prachy :angry:

My jsme všichni nějaký nachlazený, Luci nejvíc, v noci celou noc prokašlala, i po dithiadenu :frowning2: Ale venku jsme byli, pěkně nahřát průdušky, a zdá se to lepší, tak jsem zvědavá jaká bude dnešní noc.

Víkend jsem měla prací a žehlící, oj, byl to mazec ty malušké věci žehlit, ale už to mám skoro vše :slight_smile: tak příští víkend dovezeme postýlku a připravíme ji pro Fildáska a bude hotovo :wink:
17. čer 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ tak já už jsem na MD déle, takže už mám téměř všechno hotovo, uklízet by se dalo, ale fyzicky už to horko těžko zvládám a od doktorky mám nařízené odpočívat, takže to chce klid. Ale teď v těhle vedrech jsem naprosto spokojená v bazénku a nic mi nechybí :slight_smile: zvedla se mi nálada a chytám bronz :sunglasses: je to paráda
17. čer 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ tak to bych tý hvězdě hodila na hlavu -ještě takové práce, co s tím budeš mít - že se fakt nestydí, něco takového prodat!!!! A přes co jsi tu postýlku kupovala????
17. čer 2012 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev jůůůů, nádhera..........teráska, grilík, slunečník, koupáníčko pro Filípka - ráj na zemi - tiše závidím :slight_smile:
17. čer 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni Tak si to tam krásně užijte - má být krásně - to bude relax s velkým R :slight_smile:
17. čer 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky, tak u nás svítí sluníčko a už 22stupňů...musím vymyselt nějaký program na celý den, protože taťka má službu a přijede až večer...jé a zítra kontrola po měsíci a další 3kg nahoře :sweat_smile: :angry:

@mina_ tohle bych teda paní hodila na hlavu a za rámeček by si nedala, co bych jí řekla...opravdu nepochopím, jak někdo může prodávat něco takového

@ivis ať jste brzy v pořádku a bez nachlazení...já se probudila s rýmou dneska ráno :rolling_eyes:
18. čer 2012 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky :grinning: :grinning: :grinning:
Manžel mi spacifikoval notebook, protože ho chce odvést do opravny, ale pořád na to zapomíná, tak jsem tu vždycky jen na skok, protože mě hned od něho vyhání. :frowning2: My jsme měli nádherný a pro mě dost náročný víkend. V sobotu jsme jeli parním historickým vlakem na slavnosti a na večer zase zpět a včera, když se odpoledne malý vzbudil, vzala jsem ho a jeli jsme na koupaliště. Bohužel můj zase nebyl doma, tak to všechno bylo na mě.
Bříško tvrdne čím dál víc, ale zatím věřím tomu, že to tento týden nevypukne. :sweat_smile: :sweat_smile:
Tento týden se tu moc neukážu, protože mi manžel odveze ten počítač a od středy do pátku budu se synem v nemocnici, protože mu budou trhat nosní mandli. Pochybuju, že tam mají WIFI. A v mobilu taky WIFI přijímač nemám. :frowning2:

@janulev Téda, ta teráska je super. Fakt bezva, že vám to vyšlo teď na to správné léto a budete moct sedávat hezky venku. Jo a s těmi zprávami z porodnice bych taky moc byla ráda, kdybych mohla být tam připojená, ale zatím jsem slyšela, že v Brně v Bohunicích wifi taky nemají, takže budu moct asi napsat až se vrátíme.

@klaire22 Tak s těmi okny bych se taky tak chtěla mít. Jéééé, to by bylo super jen podávat hadry :slight_smile: Ale myslím, že kdybych řekla ségře a mamině, tak by taky přijely. Ale je mě to blbé. Nemohla bych se pak ubránit pocitu, že je zneužívám

@ivis Já zkusím zítra poprosit doktorku, jestli mi dovolí si ten záznam vyfotit. Doufám, že se mi zase nějaké kontrakce objeví, abych mohla ukázat, jak to na tom grafu vypadá :slight_smile: Doufám, že už mě odkáže do porodnice. Ještě jsem tam ani nevolala, tak se chystám, že tam asi cinku a raději se jim nahlásím, protože jet tam na slepo asi není úplně nej nápad. :slight_smile:

@mina_ Tak s tou postýlkou mě to mrzí. Škoda, když prodávající tak lžou. Ale určitě bych napsala nějaké negativní hodnocení, jestli to jde. Hlavně, aby si třeba dávali všichni pozor, že věci jsou cítit cigaretami!!
18. čer 2012 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,

u nás sluníčko a teploučko už od božího rána :slight_smile: Ani nevím co budu dělat - doma se mi být zalezlá nechce, ale v tom vedru s mými oteklými nohami - no nevím, nevím :frowning2:

@dociska já jim o to neříkala, ony se mi nabídly samy......mě upřímně vůbec nedrtí, že bych neměla okna umytá, ale mamča si to nedala rozmluvit :slight_smile: A ségra byla u toho, tak byly proti mě hned 2 :slight_smile:

@janulev já mám celkově už 13kg nahoře :frowning2: začínají mě dost bolet i kolena :frowning2: Tak právě nevím, co budu dneska dělat :frowning2:
18. čer 2012 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, dneska je nádherně :slight_smile: dopoledne úklid a pak k bazénu, hurá :sunglasses:

@klaire22 jak jsi na tom s tím cvičením hráze? Já dnes začala a žádná sláva :frowning2:
18. čer 2012 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin Uááááá, ty se máš - já bych se taky vyvalila k bazénu, kdybych nějaký měla :slight_smile:
Já ještě nezačala - respektive jsem to ještě neobjednala - ten kolík - origo EPI-NO je pro mě příliš drahé :frowning2: Ty máš co - kolík nebo origo?
18. čer 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 no já mám ten kolík :grinning: epino je zbytečné drahý, to máš pravdu a na diskuzi jsem četla, že to některé i s cvičením vzdají, protože to je bolestivé a krvácejí. Takže pro tyhle účely poslouží ideálně kolík a nebude mi vadit, když ho zahodím.
18. čer 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 na epinu jsem zapovězená, protože necvičím s epino :slight_smile: takže jsem doufala, že se najde někdo v červencovkách, kdo bude cvičit taky, třeba i s kolíkem :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 já teda bazén nemám, ale jedu se vyvalit k rodičům :slight_smile:
18. čer 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin to ano :slight_smile:
hele teď koukám, že jsem asi něco prokaučovala - na tom růžovým slonovi ho pěkně podražili, už není za 389 kč, ale za 599,- kč - to jsou bestie:frowning2:
18. čer 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 kolík má i dociska, ale vzhledem k její absenci na netu se toho asi o jejím cvičení moc nedozvím :frowning2: a myslím, že asi ani necvičí...
18. čer 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin to se máš, ani naši nemají bazén - musí to být relax - tiše závidím :slight_smile: ostatně v takovém vedru nejde ani nic jiného dělat :slight_smile: Jen bacha, aby jsi si nepřižahla pupík :slight_smile:
18. čer 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 no jestli náhodou nezjistili k čemu může sloužit :grinning: nakonec ho můžou podražit až na epino :grinning: :grinning: :grinning: tak já jsem si tenhle nekupovala, mám obyčejný černý za tuším 313,- Kč a taky funguje :grinning: jen je míň kvalitní no, údajně nějaké mamince prasknul :confounded: ale s mým tréninkem se to asi stát ani nemůže, budu ráda, když se pomalými kroky dostanu na větší obvod než je 20 :slight_smile:
18. čer 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 tak já se naštěstí dostala do plavek původních - tankini, takže pupík je snad v pohodě :slight_smile: ta voda je fakt relax, vy v Roudnici nemáte koupaliště? Nebo nějakou pískovnu?
18. čer 2012 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin sháním co nejlevnější a nějak nemůžu najít :slight_smile: No, právě - taky si říkám, abych se vůbec na nějakou dobrou míru dostala - porod tu mám za 29 dní :slight_smile:
18. čer 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin nene, koupálko tu nemáme žádné - navíc - já bych na veřejné koupálko se svou postavou teda nevylezla!!!!
A pískovnu tu sice máme relativně kousek - ale já té přírodní vodě zas až tolik nevěřím........takže asi tak :frowning2: Budu se smažit v paneláku, to jsou vyhlídky :frowning2:
18. čer 2012 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 tak to je mi líto :frowning2: tak jedině ještě nějakou kámošku sehnat s bazénem někde blízko. Jinak s tím kolíkem, já už právě moc nespoléhám na to, že mi zbývá do porodu ještě dost času. Často mi tvrdne břicho, do toho mám občas bolesti v podbřišku, takže mi doktor dal magnésko a nařídil klid, že to může znamenat předčasný porod. Takže se dost flákám. Do toho mám už dva dny běhavku, a to tady některé ženské psaly, že už se tělo čistí a připravuje na porod, tak doufám, že to mám z toho plácání melouna a zmrzlin :grinning:
18. čer 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin tak jsem ho objednala :slight_smile:
No, když píšeš -meloun a zmrzlina - tak to spíš asi bude z toho :slight_smile: já se taky teď cpu pořád melounem :slight_smile: chladí se mi permanentně v ledničce :slight_smile: a nebo okurkový salát :slight_smile:
mě bříško zatím skoro vůbec netvrdne, spíš se mi tam malá tak natočí, že mám třeba půlku bříška tvrdší a druhou normální, takže je to fakt spíš tím, že se mi tam tak nakulí - kolikrát se mi tak blbě dýchá, když se narve třeba pod žebra.................

Hlavně hezky vydrž až do porodu :slight_smile:Třeba se v té porodnici fakt potkáme:slight_smile:
18. čer 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Tak na mě nějak leze spaní, takže se jdu ještě natáhnout a vrátím se sem pak zase mrknout, co se tu událo :slight_smile: jinak jsem ráda, že budu mít parťáka s kolíkem :grinning: :grinning: :grinning: a budu se snažit vydržet co nejdéle pohromadě :slight_smile:
18. čer 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek