• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@zuzi82 na odběrech jsem byla před 10 dny, takže za cca 3 týdny.
11. lis 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 Je mi to moc líto, držím palce ať je příště brzy a vše v pořádku :slight_smile:. Drž se.
autor
@lenka5731 A nebudeš tam ani volat, že už jsi těhotná?
@kacula87 my se taky snažili přes 2 roky a zadařilo se když sem měla doporučení na laparoskopii, asi sem se tím uklidnila.....
@hanulik 88 - to je ještě brzo na srdíčko, v prosinci už ho určitě uvidíš
@lia_8 - tak to je taky super zpráva. Ohledně těch týdnů - sledovala si ovu? si ji mohla mít později než v půlce cyklu
@zuzi82 - gratulace k srdíčku a hematom se určitě vstřebá, často to tak bývá
@elza2110 - to mě mrzí ale zuzi má pravdu, brzy se zase zadaří
@mag85 a atropa- taky gratuluji k úspěšné kontrole

manžel mi říkal, že ho taky trochu bolí břicho, už teď to prožívá se mnou :slight_smile:
11. lis 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzi82 můj gynekolog to už s hem. domlouval (telefonicky přede mnou) a budeme čekat na výsledky těch testů, nic provizorního mi nedá. já jsem nečekala, že otěhotním ještě před výsledky těch testů. ale říkám si, že ted je na řadě zase úspěšný pokus (těhotenství). :slight_smile: navíc přesně ve stejné roční době jako to bylo s dcerou.
11. lis 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anoli Ty lízátka jsou o ničem, já je mám, ale já teda zvracím, už z minulého těhotenství vím, že je pro mě lepší to nepřekonávat. Pomáhá mi vychlazená zázvorová limonáda, studený vzduch, studené hroznové víno a cola.
11. lis 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenka5731 Tak hlavně aby bylo všechno v pořádku. Ale tentokrát určitě bude. :wink:

Holky, nevíte, jak je to s tím hematomem a případným sexem? Dr. nic neříkal a mě se nechce hledat na netu. Když jsem čekala Matěje, tak jsem se napřed bála, ať mimču neublížíme a pak jsem měla nějaké problémy s čípkem, tak to nepřicházelo vůbec v úvahu a ani myšlenky nebyly, ale teď to cítím jinak, jen nevím, jestli můžu. :sweat_smile:
11. lis 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzi82 no nemělo by se :slight_smile: s hematomem mám taky zkušenost. ale když to bude vyjímečně na krajíček, tak ¨by se nemělo nic stát :slight_smile: to záleží na vaší osobní odvaze, jestli jste ochotní nést případné následky. :slight_smile:

kdyby prasknul, může spláchnout mimčo :unamused:

já jsem už dřív četla diskuse na netu, a jestli se dobře pamatuju, tak to nedoporučuje ani Koucký a tak. mně to taky zakázali. ale porušili jsme to tak 1x měsíčně lehoučce a žádná reakce na to nebyla.
11. lis 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenka5731 No to jsi mě moc nepotěšila :grinning:
11. lis 2011 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. lis 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 jestli jsi včera jen špinila, tak bych dneska brala jako první den MS. Já hned po tom, co se to stalo měla MS stejně dlouho, a cyklus taky stejnej, přesně na den zase MS přišla... Tak držím palce, ať se ti to moc nerozhází :slight_smile:

@zuzi82 já se bála při prvním a bojím se i teď, manžel už ze mě šílí :unamused: Tak mu říkám, vydrž než bude srdíčko.... Vím, že jestli se má mimi udržet, udrží se a sexík tomu určitě nevadí :wink: ale stejně se bojím, jsem hrozná
11. lis 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aloison já se taky bojím :confounded: jak jsme to asi 2x prubli, tak to bylo tak první 3 cm. spíš takové polechtání :grinning: :grinning: teda jestli mluvíme o tom samém. já odpověděla nějak automaticky :slight_smile:
11. lis 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jo, já myslím, že my dopadnem taky tak :grinning: ¨POLECHTÁNͨ :grinning: :grinning:
11. lis 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenka5731 jj, o tom samém :sunglasses:
11. lis 2011 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzi82 Já bych pak asi na nemocenskou šla, ale třeba až od února.....teď se mi fakt zdá, že je jedno jestli sem v práci nebo doma...a pokud budu hlídaná......
12. lis 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky my taky ještě nic nepodnikali od té doby co víme o těhu, ale dneska sem si říkala, že něco bude, zlehounka :slight_smile: vše je u mě v pořádku, tak snad se nemůže nic stát....ikdyž je pravda, že co jsem těhu, nemám na to mov chuť. :unamused:
12. lis 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasne sobotni rano vam preji a uzijte si vikend :slight_smile:

no mi jsme taky jeste nic nepodnikly od ty doby co nam pani doktorka rekla ze bublinka neni takova jaka by mela byt.
12. lis 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
u zdravého těhu se naopak sexík doporučuje neboť se tím posilují svaly pánevního dna. Taky jsem četla a na sobě ověřila, že v tomto období může být i kvalitnější prožívání orgazmu. Samozřejmně je to natolik individuální, že u někoho to může být naprosto naopak. Nemluvě o tom, že jsou tu další okolnosti jako únava, nevolnosti. Já sama mám trochu problém s pevným objetím od manžela neb mě bolí prsa.:slight_smile:
12. lis 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem byla včera na UTZ a měli jsme už krásné srdíčko.Bobíšek je 7mm velký a jsme už 7 týden. Za 14 dní 25.11. jdeme na další prohlídku a dostaneme už těhotenskou průkazku :sweat_smile:
12. lis 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacula87 tak to je paráda, gratuluji k pozitivním výsledkům.
12. lis 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacula87 No tak to moc gratuluji a at je vse jen v naprostem poradku...Ja už se taky tesim já jdu poprve na ULZ 24.11.mel by to byt presne 7tt tak jsem zvedava jestli uz uvidime srdicko:slight_smile:)
12. lis 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kjurecka tak to jsi ve stejném týdnu jako já, jen s tím rozdílem, že mě na první kontrolu objednala až na 8 týden tj. 30.11. prý standardně v tomto týdnu se dělá kompletní vyšetření...
12. lis 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kacula87 Gratuluju!

@sarcca No, nebýt toho hematomu, tak bych se vůbec nebála a chuť by teda byla. V prvním těhu to bylo bolestivé, ve 25 tt mi našli 3,5 cm "nádor" na čípku, takže se dělaly odběry tkáně a posílaly se na histologii. Naštěstí to dopadlo dobře a nádor to nebyl, jen prokrvená tkáň následkem těhu. Tuším, že teď to tak bude taky, jen doufám, že odběry nebudu muset tentokrát absolvovat. Byly to samozřejmě nervy, protože to vypadalo na okamžitý císař a operaci. A to až zpětně jsem se dozvěděla, že dr. měli v úmyslu vzít kompletně celou dělohu. Fuj, raději ani nevzpomínat. Tak bych právě ráda využila chutí, dokud jsou. :sweat_smile:
12. lis 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sarcca tak to me zase rekla sestra,že č-řtt nic nejde vetsinou videt a tak me objednala na 7tt :slight_smile: uz se nemuzeme dockat az budeme vedet vice:slight_smile:)
12. lis 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzi82 těm obavám naprosto rozumím navíc, když máš za sebou špatné zkušenosti. Jsi statečná, že jsi to vše tak dobře zvládla.
12. lis 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kjurecka je to dosti nepříjemné to čekání, nejistota. I když vím, že stejnak nic člověk nezmění, tak alespoň co nejdříve vědět jak na tom jsme. Pak určitě napiš jak jsi dopadla.
12. lis 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarcca určitě se Vám tady pochlubím jak jsme na tom...Je to strašní to očekávání...člověk mimíse ještě ani neviděl a už o něj má takovej strach!!
12. lis 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vy jste se rozjely.... :wink: ani vás nestíhám dočítat......mě se tak rozjela nevolnost, že nemůžu normálně fungovat - pořád polehávám a i když cokoliv sním a nebo ne pořád je mi blbě..... :confounded: Závidím těm, kterým je blbě jen ráno.........Jinak jak už většina z vás psala Elze - taky je mi to moc líto, ale neklesat na mysli - určitě se zadaří znovu...... :wink:

@kacula87 blahopřeju - super zprávičky..... :dizzy_face: To už ti průkazku klidně mohli vystavit......
12. lis 2011 ve 14:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kjurecka s tím strachem máš pravdu. mám sto chutí zavolat na gyndu, že chci objednat dřív.
12. lis 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo no přítel mi už naordinoval,že tam zajdu příští týden,ale já moc nechci...aby mě pak neměli u dr.za nějakou šílenou mámu:grinning:
12. lis 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek