• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@mina_ tak není co řešit, hoď nožky nahoru a dneska na to hoď bobek - žehlení počká - třeba až na večer :slight_smile:
19. čer 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev no právě - člověk nikdy neví............. :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: budu se modlit, aby to proběhlo rychle :slight_smile:
Tak jsem se kočky na jedla a jdu se na chvilinku natáhnout, pak se půjdu zkulturnit a vyrazím pro tu postýlku :slight_smile:
19. čer 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Dneska jsem byla naposledy na monitoru u své doktorky. Kontrakce jsem měla cca po 10 minutáxh, čípek se přirozeně zkracuje už mě předala porodnici, takže v úterý jdu na monitor už tam.
Dneska jsem dokoupila jen papuče do nemocnice a nějaký hroznový cukr a juice pro energii při porodu. Ještě jsem se zastavila v Bauhausu pro penetraci a brusnou mřížku, abych mohla začít malovat tu chodbu a doufám, že to ještě příští týden stihnu. :slight_smile:
Jo a poprosila jsem sestřičku, jestli si můžu vyfotit ten monitor a ochotně souhlasila a dokonce mě nechala sedět dýl a pak mi přibližně 15 minut záznamu ustříhla s sebou domů.
19. čer 2012 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, měla jsem zabarikádovaný NB, jak to tu pořád musíme různě přesouvat kvůli té přístavbě .Včera jsem už byla hysterická, že tu je pořád bordel a ještě ani nevím, kde bude postýlka :angry:
Včera a dnes jsme pořádně mákli a už to tu vypadá lépe, jsem klidnější :sweat_smile: Ale chudák můj přítel, ten si se mnou teď užívá, jsem hroznááá... ale já za ty hormony nemůžu. A protože je poučen o potřebě "hnízdění" ke konci těhotenství tak mlčí, trpí a maká :sweat_smile: :grinning: A i když s ním lomcuje vztek, je na mě hodnej, takže se pak stydím, jak se chovám :sweat_smile:
19. čer 2012 ve 23:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zítra už jdu také do porodnice na kontrolu, mám tam být brzy ráno, tak jdu do hajan, ať nezaspím :slight_smile:
19. čer 2012 ve 23:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem měla včera už takovou krizi, že jsem volala PA a došly jsme k tomu, že ty střevní potíže mi vyvolávají posly a měla pravdu! Takže jsem včera v krátkých intervalech vypila tuny smekty, dvě vany a pak jsem spala jako miminko celou noc :sweat_smile: Dneska už paráda. Od rána ani jedna kontrakce!!! HURÁ :slight_smile: Jinak pro zajímavost magnézium magnosolv způsobuje taky průjmy. No samozřejmě, že ho mám předepsaný.

@neeve tak to Ti závidím, já už tu mám takový svinčík, potřebovala bych od manžela vytřít podlahu, jsem slabá jako moucha, 4 dny ve mně skoro nezůstalo žádné jídlo :frowning2: No a s tím špatným svědomím, žádné neměj. My máme na každého ohledy, každému se snažíme vyhovět - dětem, manželům, rodičům a na sebe nemyslíme. Takže já to beru jako jediný období, kdy se mi bude téměř vše tolerovat. A každej má na to někdy nárok! :grinning:
To hnízdění mě zatím nijak nepopadlo :slight_smile: ale to bude asi tím, že už máme vše na svém místě, no třeba to ještě přijde :grinning:

@dociska Tebe to malování nepustí, co? Nech to na manžovi, třeba to v době, kdy budete v porodnici udělá :wink:
20. čer 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,

mě až doteď nešel koník - vůbec mi nenabíhala stránka :slight_smile:

já teda taky ještě žádný hnízdící syndrom nemám - jsem líná jak ta veš :slight_smile: jediné co jsem udělala, že jsem nandala nádobí do myčky a finíto :slight_smile: ale půjdu dnes něco uvařit, abych to zas tolik nepřeháněla - měla bych fakt něco už doma udělat :slight_smile:
a zítra na to foceníčko - ráno jsem vymýšlela, co na sebe - ale nějak nemám tucha - a vlastně ani náladu něco vymýšlet - jsem hrozná!!!!
20. čer 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

no dneska ráno mám zase plný barák dělníků, tentokrát topenáři, všude vyměňují kohouty... fakt už trpím. Je tu hrozný rámus, bordel a to vedro k tomu. Ke všemu má Nelinka zánět spojivek, tak ji mám doma a jsme tu ve dvou místnostech nasáčkované a stejně i tady ti topenáři pracují, vrtají, řežou...jsem fakt vyřízená.

Dneska kontrola v porodnici, monitor musel být dvakrát, poprvé malej pospával :slight_smile: CS 4..., vše ok.
20. čer 2012 ve 13:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To se snad nedá ani hnízdit v tomhle vedru. Nevim jak vy ale já sem oteklá, zpocená, ufuněná a a neskutečně líná. Ale v tomhle vedru se prostě nedá nic namáhavýho dělat. Dnes jsem byla na posl. kontrole u svojí doktorky. Byl to takovej zvláštní pocit, sice jsem u cíle, ale stejně se neví kdy to bude.
Holky já nic nemám připraveno. Mám jen vypráno, ale postýlku nemám složenou, přebalovák nainstalovanej, kočárek furt na půdě tak, jak se zabalil po Matějovi. A manžel? Ten je furt někde v tahu.
Vlastně mi to ani paradoxně nějak nedochází, že nás tu bude za pár týdnů víc :slight_smile: . Ale klidně bych už rodila..... :sweat_smile:
20. čer 2012 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
dnes první kontrola v porodce s monitorem a stěrama.. malej škytal a mrskal sebou fest..
jinak včera známej, co stěhuje a vyklízí byty dovez sedačku, celkově v mnohem lepším stavu než ta naše, tak ji hned chlapi vyhodili a šoupli sem tu "novou", tak je tu konečně prostor, ale to vedro je strašný, snad se dnes večer a zítra dopo budu schopná do toho pustit.. navíc tu byl v neděli a pondělí zedník dělat detaily v koupelně, tak je tu furt binec i po něm, sice jsem to už vytřela, ale i tak, věci z koupelny všude...
ale klidně bych už porodila, však by se to potom taky nějak zmáklo :grinning:
20. čer 2012 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky,

konečně mám ochutnávku fotek a zítra mi prý pošle i DVD s dalšími fotkami - takže do pátku je už konečně budu mít :slight_smile: Jsem z nich naprosto nadšená - tak zatím přikládám, to co mám :slight_smile:
20. čer 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@klaire22 To je nádhera, překrásné fotky, vypadáš jako modelka :wink:
20. čer 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin jéééé,tak to moc děkuji :slight_smile: To jsou zlaté ručičky vizážistky a fotografky :slight_smile:
20. čer 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 super! moc povedené!!! mám radost s tebou, vypadáš tam krásně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. čer 2012 ve 22:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky, tak u nás v noci se prohnala taková bouřka, že všechny vzbudila...a Davídek, to jsem myslela, že mi chce vyskočit z břicha, co vyváděl. A teď už je venku zase teplo a svítí sluníčko...dnes nám hlásí 30stupňů

@klaire22 nádherné fotečky...jsi krásná těhulka, opravdu ti to moc sluší :slight_smile:

@dociska tak co ty, stále ještě celá?

@neeve super, že kontrola v pořádku :slight_smile: a co všechno opravujete, že tam máte každou chvíli nějaké dělníky?

@sina já se přidávám, že tady v těch teplech bych už klidně taky rodila...a měla to za sebou

@kammka taky malej vždycky škytá tak dlouho? já si pamatuju, že když se pak Filípek narodil, tak jsem si myslela, že to dlouhé škytání přejde, ale už v porodnici jsem se byla ptát, zda je normální, že ty malá miminka škytají třeba aj půl hodiny :sweat_smile: :grinning:
21. čer 2012 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 krásné :slight_smile: jen máš takové malučké bříško podle těch fotek, já mám takové banděro :grinning: ale moc ti to sluší :dizzy_face:
21. čer 2012 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,hlásím se z rakovníka,včera večer jsme dorazili,v noci hrozná bouřka,ráno opět teplo,odvedla jsem malýho do školky a ted snídám a pokusím se vás dočíst.. :sunglasses: Zdá se že jsme zatím všechny 2 v 1,to je dobře,i když člověk by to rád měl už za sebou.. :wink: Hlavně at jsou prckové správně dopečení,já byla v pondělí na posl.kontrole a malá má jen 2,1kg,tak ji chci nechat ještě "dopéct" :grinning: však máme s Minou ještě spoustu času.. :wink: Dr.mě opět posílá na doplerometrii,kontrola průtoků z placenty k mimi..jinak krev dobrá a měla jsem kvasinku,takže mažu krémem,tím samým co mám už 14dní..Neschopenku mi ukončili a jsem oficiálně na mateřské,tak jsem to poslala do práce a jsem zvědavá,kolik budu dostávat ted korunek.. :sweat_smile: :confused: Jinak na chatě bylo super,měli jsme krásně,jeden den dopol lilo,zrovna když nám vezli konečně tu konstrukci s klouzačkou,tak jsme to složili zatím do sklepa,malý ani nic nepostřehl,tak bude překvapení jak má být.. :sunglasses: Jdu vás dočíst a budu reagovat,ale claire: krásné fotky,mooooooc ti to sluší :grinning:
21. čer 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Dobré ránko :slight_smile:

@janulev přistavujeme dva pokojíčky, napojuje se to na barák, takže vlastně bordel v celém bytě. A třeba topení se předělává všude, což jsme nečekali, protože by to staré dohromady s novým, co bude v pokojíčcích prý nefungovalo... dnes si opět užívám :angry: Ale do pátku by mělo být hotovo a už by měli dělat jen venku, už by se měl přijít maximálně podlahář. Se tak těším :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. čer 2012 v 08:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni Ahojky, no pěkně jste si užívali :slight_smile: Další maminka s malým bříškem, já mám takové mega!
21. čer 2012 v 08:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 Děkuji, mě hodně lidí říká, že mám malé bříško, ale mě to zase tak moc nepřijde - kor když se ohnu :slight_smile:
21. čer 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 tak to já se už ani neohnu :grinning:
21. čer 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak dobré ranko všem,

u nás v noci taky lilo a byla pěkná bouřka, teď už je zase teplo :slight_smile: Ale sluníčko svítí - pak zase nesvítí, jsem zvědavá, co z toho bude :slight_smile:
Zítra mě čeká poslední kontrola u doktora, tak jsem zvědavá a pak už do porodky :slight_smile:

@vormoni uááááá, to byl relax - tiše závidím - já se pařila jak blázen, byla jen doma, venku bych umřela.........v tom bazénku to muselo být super!!!!!!

Já se půjdu připravovat - ve 12 mám to druhé focení, tak ať se dám trošku dohromady :slight_smile: A pak hned ke kamarádce na pokec :slight_smile:

Tak hezký den kočky :slight_smile:
21. čer 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 no já se ohýbám jak důchodkyně - pomalu do bobku a pak se přidržuji,když se zvedám - hrůza :angry: :confounded:
21. čer 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janulev Ahoj,koukám ted na obrázky terasy,super slunečník i koupaní pro malýho,moc hezké,závidím,že to máte doma,my jen na chatě :wink: Bude to super na teplé dni a určitě ji využijete každý den,bazén bude později a dětem stačí málo..:o)Moc krádséééééééé :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Bylo to fajn,dám pak ještě pár fotek do alba,větší detaily toho mýmo pupíku.. :astonished: Četla jsem, žes vyhrála,to ti úpřímně závidím,já jak to vidím,tak se už nedokopu za bráchou něco spáchat v tomto ohledu,holt budou stačit ty naše momentky.. :grinning: Tobě ale přeju krásné focení :sunglasses:
21. čer 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve Ahoj díky,to se ti zdá,počkej v albu tam bude větší pupík,aspoň mě přide.. :astonished: :sunglasses: S tím vaším přistavováním to nemáš lehké,kdyby aspon něbyly ty vedra co...Kdy to tak mají dodělat?Držím palce at :sunglasses: je to co nejdřív a jen si poklidíš binec a můžeš v klidu očekávat mimi :wink: Drž se :sunglasses:
21. čer 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ Ahoj,to je otřes s tou postýlkou jak jsi koupila,je to hrozné jak lidi můžou takhle lhát do inzerátu a pak ještě dělat mrtvýho brouka.. :astonished: Já mám sama vždy špatný pocit když prodávám jen s flíčkem,mám to tam většinou napsané a nebo dám pak aspon větší slevu,protože mi to nedá,a bála bych se špatného hodnocení..to se asi paní nebojí :angry: Na bazoši jsem např.koupila tu autosedačku a dobrý.. :sweat_smile: Ted vlastně i tu konstrukci,ale ta je nová nepoužitá..ale kdo ví až ji budem dávat dohromady.. :confused: :sweat_smile: Jsi moc šikovná jestli si ji vyspravíš..je to dost peněz,za míň bych ji hodila do kontíku a sháněla jinou,ale litru by mi bylo taky líto.. :astonished: :astonished: Však ono na ni určitě taky dojde!!!!!Mrcha... :angry: Já musím říct ,že se mi zas obchody rozjely,dala jsem inzerát na Kubík.golfáč a hned druhý den zájemce..a to jsem ho dala nejdráž s 2 naprosto stejnýma na koníkovi, až mě pak mrzelo, že jsem nedala ještě víc..Ale jsem ráda,budou korunky a chci co nejdřív zajet do ikei,Kubíkovi pro skříňky do pokoje.. :slight_smile:
21. čer 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni děkuji - bylo to vážně štístko, ta soutěž začala někdy v květnu nebo možná i v dubnu, vůbec by mě nenapadlo, že by vybrala mě :slight_smile: Vlastně hned týden po tomhle focení mě kontaktovala a psala, že se rozhoduje ještě mezi jednou těhulkou, ale že to ještě promyslí a ptala se mě v kolikátém jsem.............a pak do týdne písla, že vybrala mě, že jsem vyhrála :slight_smile: Tak jsem měla velkou radost - fakt jsem nikdy nic nevyhrála :slight_smile: A fotí také hezky - fotky udělá mnohem rychleji, než co jsem byla teď, ale samozřejmě, nejsou takové - je to začínající fotografka - ale řekla bych,že má také talent z toho, co jsem už od ní viděla :slight_smile:

Zkus toho bráchu ještě kontaktovat, aby tě to třeba jednou nemrzelo, že s Kubíčkem fotky máš a s malou ne.......Ještě by jste to přeci zvládli :slight_smile:
21. čer 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Díky,můj brácha je ale děsně zaneprázděný,bydlí v Ph,ta cesta za ním mě děsí už ted..v těch vedrech.. :astonished: Z práce chodí kolikrát až večer,o víkendu je někdy v práci..je to velký šéf a je furt na telefoně,když má volno vyrazí za sportem nebo za kulturou.. :sweat_smile: Přijede ale slavit Kubovi narozky co má 10.července,třeba to spácháme při té přiležitosti,pokud budu ještě 2 v 1 :astonished: ale bude to poslední stadium před umřením.. :sweat_smile: :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky závidim vám tu odhodlanost fotografovat se s pupíkama. Mě vyfotit, tak by mě mohli dát rovnou do katalogu pro Zoo mezi hrochy.
21. čer 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek