• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
jo,jinak u mě v albu jsou další profi fotky - dnes mi došlo DVD :slight_smile: Tak se když tak podívejte :slight_smile:
22. čer 2012 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se po dlouhé době zase dívám na MK a vy jste se tu rozpovídaly :slight_smile: Já pořád bojuju s běhavkou :angry: už osmý den :frowning2: smecta nic, uhlí nic, už jsem zoufalá. Budu to už asi muset řešit v poradně v pondělí. Jinak se sluním a odpočívám u rodičů u bazénku a nic krom jídla mi neschází :grinning:

@klaire22 opravdu krásné fotečky, povedly se!

Ty nákupy v tescu jsou super, asi se tam taky podívám. Jen nevím kolikrát co kupovat, abych to využila, nejlepší je asi kupovat větší velikosti. Zatím v tomhle dost tápu co budu a nebudu potřebovat. Mám i nějaké věcičky půjčené, takže na úplně malé mimi snad základ mám. Navíc se necháváme překvapit, takže výběr neutrálních věcí taky dost brzdí :grinning:

Jinak chci vám holky doporučit ten kolík na trénování hráze, funguje a já se pomalými kroky dostala ze 16cm na 19cm za 4 dny :slight_smile: Jsem moc ráda, nespěchám a mám dobrý pocit, že dělám vše pro to, abych nebyla nastřižená. Ten kolík plně nahradí předražené epino. Jsem opravdu nadšená.
22. čer 2012 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ Opravdu krásné věci,pořídila jsi dobře,a jsi dobrá,žes to zvládla MHD,já si to neumím představit.. :astonished: S postýlkou držím palce a babě snad už nikdo nenalítne.. :angry: Ženskou jsi měla seřvat,to bych jí dala..jsem dnes nějak v ráži,i děcko na hřišti jsem pěkně ukáznila aby si šli kopat s balonem dál ode mě..nějak to nechtěl pochopit a mamince to taky moc nedotékalo.. :angry: :astonished: :sweat_smile: :confused: To jsou dneska lidi.. :astonished:
22. čer 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ Ty jo super výbavička. Uplně tě vidim jak se tetelíš blahem když si to prohlížíš a přerovnáváš. Miluji výhodné nákupy. Mě dnes před sebe pustila jedna paní s miminkem v lékárně. byla jsem tak v šoku, že mi ukápla slza, protože jinak mě lidi předbíhaj v sámošce košíkama a pod.
22. čer 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sina taky mě předbíhají, jak vidí, že se pomalu pohybuju, tak mě nejlíp přejet košíkem! :angry:
22. čer 2012 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak včera jsem si dala cvičnej výjezd do porodnice. Měla jsem kontrakce od 16 00 po pěti minutách a od 17ti po třech až do doby, kdy jsem v 19 30 vystoupila před porodnicí a vše se začalo uklidňovat. Na monitoru pár kopečků a otevřená na jeden prst, hm tak sem se omluvila a jela zase domů. Tarpas, ale prej je to normální. :slight_smile:
22. čer 2012 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Opravdu moc pěkné fotky,budeš mít krásnou vzpomínku,líbí se mi ten nápad s napsaným jménem,což u nás neprojde..stále :confounded: pak bříško s botičkama a na tý posteli úžas :slight_smile: :wink: A jak se k sobě máte s manželem,kráááááása :sunglasses: ..to toho mýho nenapadne se se mnou a bříškem zvěčnit.. :confused: :confused: Mu to budu muset nejdřív vyčíst.. :angry:
22. čer 2012 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sina To je pěkné od paní.. :wink: A s tím výjezdem to muselo být něco...ale to už bych taky panikařila! :confused: :sweat_smile: Já tam taky poprve jela den před porodem a už než jsme tam dojeli mi bylo jasné, že to porod není,ale já byla 9dní po termínu a začla jsem špinit a to prý je důvod jet k dr každopádně.. :confused:
22. čer 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin Ahoj,to je divný,že ti nic nepomáhá,ani smecta.. :astonished: Tak hlavně hodně pij,at nejsi dehydrovaná..jsi měla jít k dr.radši hned.. :confounded: U bazénku tam je hej,to věřím:slight_smile:A je fajn,že jsi spokojená s tréninkem,doufám,že ti to pomůže k snadnýmu porodu :sunglasses:
22. čer 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni já jsem z toho taky rozčarovaná, že nic nezabírá :confounded: Asi jsem měla jít fakt hned no, ale já nerada plaším a dietu jsem teda moc nedržela :frowning2: Taky mě napadá, jestli se už tělo nečistí k porodu, ale i to by bylo fakt divný :sweat_smile:
22. čer 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sina no já bych jela hned, porod neporod :grinning: bych si s tím nelámala hlavu, lepší dvakrát zbytečně než jednou pozdě :slight_smile:
22. čer 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin No jestli tě mohu uklidnit, po 8mi měsících příšerný zácpy běhám teď několikrát denně. I to byl jeden z důvodů proč mě včera napadlo, že je to ONO. Navíc jsem otekla do příšernejch rozměrů. Nohy i ruce a bolí mě celé tělo. Navíc po návratu mi bylo v noci pěkně zle na zvracení. No ale dnes, krom pár kontrakcí a tlaku na čípek..nic. Asi ten porod je spíš zbožné přání než hrozba, ale já to klidně donosim, jenže ta nemohoucnost mě dohání k šílenství. Bolí snad všechno, každej pohyb a já nejsem ten typ, kterej dokáže odpočívat. Ach jo, to si pak zase vzpomenu až budu několik nocí nevyspalá a smrti utahaná se řvoucím miminem v náručí. Pak si vzpomenu jak sem byla bláhová, ale teď chci rodit!!!!!! :sweat_smile:
22. čer 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@vormoni tak on by manžel jen tak sám od sebe s tím nápadem jít se nechat vyfotit nepřišel - ale nechal se teda ukecat :slight_smile: a pak to bylo bez problémů, ale taky dělal chvíli vlny :slight_smile:

Moc děkuji za pochvalu, moc mě to těší :slight_smile:
22. čer 2012 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin já si ještě nekoupila lubrikáč, začnu od pondělí s nácvikem :slight_smile:
Dnes jsem začala trénovat vpáčenou bradavku, aby se umoudřila a byla pak připravená nakojení - od pondělí začnu s kolíkem :slight_smile:

Ha, když jsem ukázala manželovi, tak vyprsknul smíchy - vysloveně ho pobavil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sina já jsem taky šíleně oteklá, včéra mě lehce popíchávalo v podbřišku - ale v noci jsem spala jak miminko - vyjma vstávání kvůli čůrání..........já bych jela do porodky taky být na tvémmístě - jaký pak trapas - jak říkají holky - raději 2x zbytečně, než 1x pozdě!!!!!
22. čer 2012 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak jsme se vrátili z nemocnice pořád 2 a miminko je stále v bříšku :slight_smile: Ani se mu nevidím, když musel se mnou prožívat ty šílené nervy s Ondrou před operací. Asi si řekl, že hned tak nevyleze :slight_smile: :slight_smile:
Dneska hned po návratu jsem uklidila celý dům, vypucovala jsem koupelny, záchody a vše desinfikovala pro dobrý pocit čistoty a teď už fakt budu jenom čekat, kdy to vypukne. Už aby to bylo. Dneska tu mám ségru, tak by bylo super, že by mi rovnou pohlídala Ondru a my v klidu odjeli do porodnice. :slight_smile:
V úterý už jdu na monitor do porodnice a doktorka mě uvidí až po šestinedělí.
22. čer 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sina četla jsem přítelovi tvůj příspěvek o tom, jak nedokážeš nic nedělat a jak si pak budeš nadávat a konstatoval - celá ty, co? :grinning: já jsem taky hrozná. neumím lenošit, nebaví mě to. nohy mě pak ráno bolí, že nevím co s nimi a stejně celý den šmajdám :sweat_smile:

@klaire22 já začnu s epinem od zítřka, jsem chtěla začít už v pondělí, ale celý týden mi tu šmajdali ty dělníci :angry: tak to jako fakt nešlo. a ke všemu jsem měla nelinku doma s tím zánětem spojivek... už jsem ve skluzu, má se začít tři týdny před.

@dociska tak já doufám, že nebudeš čekat dlouho, ať se ti ten byt do porodu zase nezaneřádí :grinning: a k tomu ta ségra, to by se fakt šiklo :slight_smile:
22. čer 2012 ve 22:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky, venku se nám krásně rozsvítilo sluníčko, hned mám dobrou náladu :slight_smile:
@sina tak to si mě uklidnila, tak snad už se to tělo umoudří, hlavně abych neměla vysloveně sr.... a mohla jíst, pak klidně budu běhat párkrát za den s klidem :slight_smile:
Já taky nedokážu odpočívat, vždyť je to neskutečná pruda, co bychom jako měly dělat? Ležet, jíst a čekat? Proboha ať si to někdo zkusí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@dociska tak jsem si myslela, že už budete tři a nic :slight_smile: tak to vám držím palce, ať to teď vyjde s tou ségrou!

@klaire22 tak jsem zvědavá, jak budeš spokojená :slight_smile: včera manžel vysával a vytíral celý byt, zatímco já jsem si dala sprchu, krémíky a pak jsem šla trénovat s kolíkem :grinning: Když jsem se zavřela, tak přišel a říká mi: "to se jako nemůžu dívat?" :grinning: :grinning: :grinning:

@neeve tak třeba už Ti to teď půjde líp a doženeš to :wink:
23. čer 2012 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin Ahoj.O čištění těla k porodu teda nic nevím... :confused: já chodím vcelku pravidelně každý den,ted co beru to železo,tak je to jednou dobrý jednou tužší a jindy průjem..ale to může být stravou..každopádně se asi leknu až to nebude černé,jak jsem si ted zvykla :astonished: :astonished: :astonished: Děs..Ono s průjmy si lepší nezahrávat.. :sweat_smile: :confused: Tak držím palce at :confused: se to už zklidní.. :wink: Já teda taky neležím,kdo by tu navařil a uklidil????,ale jakmile cítím nohy, tak si sednu,nejlépe lehnu aspon na chvíli..ono se to nepos..a stejně to zítra začne na novo.. :sweat_smile: :rolling_eyes:
23. čer 2012 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska Ahoj,tak stále 2 v 1? :wink: No hlavně že máte po operaci,malýmu je snad už líp a o další zaážitek víc,co..Musí to být hrozné být s dítětem v nemocnici a ještě v našem stavu..To se nám naštěstí zatím vyhnulo.. :sweat_smile: :confused: Tak jestli chceš jít už do toho,přeju ať to dnes vyjde,když máš to hlídání:o)))Jinak pěkný víkend :sunglasses: :grinning: :grinning:
23. čer 2012 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Ahoj,mě akorát bolely včera nohy,jak jsme courali po městě,že jsme si museli dát doma chvíli oddych než vyrazíme s malým na hřiště..tam se stejně svalím na lavečku a jen koukám jak tam děti lítají ale i tak to chtělo dát "voraz" :wink: :sunglasses: Tak u nás je opět krásně,a chlapi vyrazili na další dětské rybář.závody.. :astonished: Snad jim to půjde aspon jako minule,jinak to malýho brzy přestane bavit..Dnes za nima nejedu,neznám cestu a radši v klidu navařím a taky mě čeká úklid chodby na patře.. :rolling_eyes:
23. čer 2012 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ma nekdo termin koncem cervence? My mame 26.7.... Syn sel na svet 2 dny pred terminem a pokud tak pujde i dcerka, budu slavit narozeniny s ni :slight_smile:
23. čer 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkabenjamin Ahoj,já mám termín 29.7. :wink: Syna jsem ale přenášela 10dní,tak nevím co mě čeká ted.. :sweat_smile: :confused:
23. čer 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni Ahoj, já mám termín 21.7. :slight_smile:
23. čer 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkabenjamin Ahoj já mám 23.7. :slight_smile:
23. čer 2012 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
10 dni? To bych v tomhle hicu nevydrzela, ale doufam, ze jako kazdy rok se deckam na prazdniny pocasi pokazi a budu rodit prinejmensim v desti a maximalne 25 stupnich... Uz ted sotva dycham... A jake mate holky jmena?
23. čer 2012 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náš Máťa se měl narodit 25.8. 08 na roční výročí svatby. Přenášela jsem ho 11 dní. Bylo to těch nejdelších 11 dní. co jsem zažila. Byly strašný vedra, člověk si nemohl nic naplánovat a jen čekal. Tentokrát mám termín 7.7. na manželovi narozky, ale už bych klíďně rodila teď. Matěj je u tety, zítra volno- ideální. :slight_smile: Ale myslim si, že budu chhronickej přenašeč a polovina července to jistí. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2012 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak hlásím, že jsem taky celá, ale včera jsem už chtěla jet ...hrozně mě píchalo v podbřišku a bolest vystřelovala až do zad a bolesti jsem měla po cca 10min. Nakonec to přešlo, ale včera jsem teda byla jak stará důchodkyně. Ale mám už umytá okna, včera ráno tchýně dorazila a po obědě bylo hotovo a to je aspoň výhled :slight_smile:
Dneska udělám k obědu jen bramborový guláš a ze včera je tu ještě svíčková. A odpo bychom měli jet na křtiny, ale uvidíme, jak mi bude...

@dociska tak nakonec jste se vrátili ještě 2v1 :slight_smile: atak hlavně, že malý je v pořádku, bez komplikací a jste už tak rychle doma :slight_smile:

@klaire22 fotky jsou opravdu moc krásné :slight_smile:

mina no krásné věcičky jsi nakoupila :slight_smile: obdivuju, že tady v těch teplech běháte ještě po obchodech...já včera zvládla nákup aspoň jídla a jinak padám. Kotníky mám jak balony a nevejdu se skoro ani do bot :rolling_eyes:

@neeve s těma nohama jsem na tom stejně...každý večer jdu spát s tím, že se třeba ráno probudím a nebudu mít nateklé kotníky a nebudou nohy bolet...a už týden se mi toto přání teda nesplnilo...

@sina taky bych už klidně šla rodit, ale říkám si, že aspoň do konce června vydržet :slight_smile: tady v těch teplech je to opravdu šílené
24. čer 2012 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Ahoj,no teda,pomalu se to rozjíždí co? :astonished: U mě zatím klid.. :wink: To máš hodnou tchyni,na mě se každý leda tak vyser..všichni bydlí daleko..akorát tak řeknou,nic nedělej,odpočívej :confused: ..asi se to udělá samo ne? :sweat_smile: :confused: Já dnes peču kuře a bude se zelím i polívku jsem postavila..Pokusím se udělat pár věnečků,jen z krabice,už jsem to jednou dělala a docela dobrý:slight_smile:Mě se také trošku nalily nožky,ale není to nic hrozného,jen vidím rozdíl..a včera jsem vlezla na vánu a mám 13kg navrch..to je pěkný.. :sweat_smile: :confused: :dizzy_face: Tak se držte všechny,venku je docela dobře,aspon se mi zdálo,když jsem byla v 9 h nakoupit v lidlu... :sunglasses:
24. čer 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak co, nějaký nepatrně předčasný porod??
my dnes odvezli malou k našim, tatínek pro ni pojede zas v pá nebo so. věci jsem jí zabalila do jediné kloudné velké tašky, jinak máme doma jen batohy. takže jsem to u našich vyházela na válendu, ať jí to tam nějak uložej a zpět se ty věci povezou asi v nákupní tašce :slight_smile: neb já si už zabalím dnes večer taštičku, konečně..aspoň základní věci. ale doufám, že dřív než ve čtvrtek se nic dít nebude, ve středu snad podepíšem na matrice otcovství :grinning:
pokud jde o to běhání, tak já vlastně celý těhu lítám několikrát denně..
nyní v závislosti na stravě, užívám si luštěnin, ale asi s tím už seknu, jsem pak nafouklá a není mi hej..s Fany jsem začala rodit, že mi začala odtékat nad ránem voda a pak jsem se tááááák vyčistila, že skoro nebyl potřeba klystýr.. takže něco na tom je, že se tělo čistí..
tak se držte holky..
jo o víkendu mají být prudké bouřky, to už by se dalo něco čekat :slight_smile:
24. čer 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek