• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@kaphajin to ano - to já taky na malou furt něco vysílám, hladím si bříško, nebo když jsem teď pořád sama doma, tak si s ní povídám a tak - ale taky mi občas přijde, že je to divné, že se to děje zrovna mě :slight_smile: že mám bříško, který roste, že za pár dní tu bude miminko - moje miminko - strašně zvláštní pocit :slight_smile: a ten fakt,že budu máma si stále nepřipouštím :slight_smile:
25. čer 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás nakonec pršelo a my se zrovna vydali do obchodu, tak jsme trošku zmokli, ale než jsme došli domů, tak bylo po dešti. Malej teď leží a snad na chvíli usne, bych se šla taky natáhnout :slight_smile:

@vormoni Kubík je opravdu šikulka, gratuluji

@kaphajin tak ať kontrola dopadne dobře a vše je v pořádku :slight_smile: na kolikátou jdeš? já jdu na monitor až ve čtvrtek na 10h

@klaire22 jj za chvíli budeš maminkou a budeš mít Elišku u sebe :slight_smile: já jsem mámou už skoro 2 a půl roku a stejně se občas tak nad tím zarazím a říkám si "ty jo, já jsem máma" a pak si říkám jak je šílené jak to rychle utíká a hlavně, že už je to vlastně napořád :slight_smile: krásný pocit
25. čer 2012 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janulev Tak tady vůbec nesprchlo, se nějak sekli s tou předpovědí, jdu v 15 hod, jak přijdu, tak napíšu :slight_smile:
25. čer 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem právě převzala zásilku,konečně dorazil ten náš sušák,snad bude pasovat.. :sweat_smile: :confused: Montovat ho budeme asi až o víkendu,ale už ted se těším.. :slight_smile:
Holky neplašte,to určitě zvládnete,máte v sobě víc síly,než si uvědomujete :sunglasses: :wink:
25. čer 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin no u nás už mělo pršet celou noc a celé dopoledne...nakonec z toho byla slabá půlhodinka :slight_smile: tak na tebe budu myslet :slight_smile:
25. čer 2012 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev u nás zatím nic, jen je zataženo a chladno ..........ale dnes díky tomu nejsou otoky tak šílené :slight_smile:

už se na ten pocit, fakt moc těším...........jak říkáš - je to vlastně už napořád a nikdo nám to nevezme :slight_smile:
25. čer 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni tak aspoň máte plány na víkend - přiděláte sušák - snad se to obejde bez pohromy - my budeme asi zase u našich - sice člověk třeba pracuje venku - kromě mě teda - ale furt jsme na čerstvém vzduchu, je to stále pohodička - než být zavřená u nás v paneláku :frowning2:

já si holky akorát zabalila tašku do porodky a přijde mi nějaká prázdná :slight_smile: a přitom je tam vše, co bylo na seznamu - vyjma papírů - ty mám donést už tento pátek, tak si říkám, že je pak asi zbytečné je mít v té tašce - nebo co myslíte???? ta sestřička mi nadiktovala vlastně úplně všechno, co má být v té tašce, abych sebou vzala tenhle pátek :slight_smile: jen jsem vlastně zjistila, že mám kojící podprdu jen jednu a to ještě budu doufat, že mi po porodu bude - nosím jí totiž už teď a je mi akorát :slight_smile: se na to asi vykašlu a nakoupím si ty sportovní za pár korun, jak tu už někdo psal :slight_smile:
25. čer 2012 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak mám uklizený už obývák a skoro celou ložnici - jde mi to šíleně pomalu, furt pauzíruju :slight_smile: a nějak mě přepadl hlad - asi se půjdu najíst :slight_smile:
25. čer 2012 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni to je jako sušák na balkon nebo jaký sušák?

@klaire22 já tu tašku mám zase nějakou plnou a jediné co v ní nemám, je kosmetika, ale tu tam dám až před odjezdem, jelikož ji denodenně používám ... já mám kojící podprdy 2 a stačily mi, po čase jsem si sem tam vzala i normální.
Jj jsem ráda, že dneska je zataženo a není takové teplo, kotníky nejsou tak hrozné :sweat_smile:
25. čer 2012 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé a Filípek už spinká...to byla rychlost a usnul sám :slight_smile:
25. čer 2012 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klaire22 No to je jen mé přání,manžel bude chodit do práce a už ho vidím jak se na to žene..ale snad v neděli před noční by to mohl zkusit.. :sweat_smile: :confused: Když už je to doma.. :sweat_smile: Ale tapety mám taky doma už měsíc a nic.. :angry: Je to děs,když něco závisí jen na něm,to nesnáším..já bych si to dávno udělala,umět to.. :rolling_eyes: :confused: :confounded: To je pravda,že člověk z toho paneláku musí mít kam vypadnout,díky bohu za chatu..i když ted to asi nebude až tak,počasí nám hlásí nic moc,na koupání asi zapomeneme..ale snad aspon zagrilujeme a budem hodovat venku na vzduchu.. :grinning:
25. čer 2012 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janulev To je sušák na přidělání k plastovému oknu,nikam se nevrtá,ani do zdi ani do okna..nemám balkon a sušák u okna,kde se k němu přes gauč nedostanu..a tohle jsem ted objevila na netu :wink: Já mám teda tu tašku plnou,když vemu jen plínky,vložky ,jednoráz.kalhotky,2 pyžama a 2 podprdy,tak je skoro plná..asi malá taška? :sweat_smile: :confused: Doklady tam dám až nakonec..minule to byl snad jen papír kdo je otec a co chceme za jméno,průkazku nosím s sebou automaticky,kamkoliv jdu a do porodnice to nebude jinak,když nezapomenu.. :astonished: ..Ted teda oddací list a ty jména.. :confused: Ted mě napadá,když vím stopro že to bude holka,nemusím snad smolit nějaké chlapecké jméno ne?Stačí že nejsme rozhodnutý pro malou a ne ještě řešit klučičí..to už se asi zcvoknu.. :rolling_eyes: :frowning2:
25. čer 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak u nás právě po dešti.

@klaire22 super, že už máš tašku zabalenou. Aha, tak to asi není nutné mít 2x papíry. No nevím, mě se prsa třeba v těhu moc nezvětšila, ale po porodu, jak se mi začaly nalejvat, tak jsem měla mega balony :wink: Já to balení stále odkládám :cry:ještě se mi nějak nechce rodit.

@vormoni paráda, Kubík je fakt šikulka, a super, že už má takového koníčka :wink:

Zrovna jsem se objednala ke kadeřníkovi, tak musím ještě do čtvrtka vydržet :wink:

A zítra si jdu naposledy zaplavčit :wink: :wink:
25. čer 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni myslím, že musíte mít i klučičí jméno napsané
25. čer 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni tak to bude asi malá taška :grinning: aha tak to je dobré, že se jen přidělá a nemusí se ani nikam vrtat :slight_smile:
já myslím, že asi budeš muset říct i jméno pro chlapečka, v porodnici chtějí oboje, i když víš 100% že to bude holčička

@ivis teda tě obdivuju, týden do termínu a nemít ještě sbalenou tašku...bych z toho asi nespala :grinning: jé ke kadeřnici, já bych potřebovala obarvit, ale o víkendu jsme to nestihly a včera segra odjela na týden na dovolenou, tak musím počkat až se vrátí
25. čer 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis Ahoj,tak u nás leze sluníčko,déšť se odkládá na naurčito.. :slight_smile: Já mám koupenou barvu na melír,ještě taky řeknu manželovi ,ať mi to napatlá než půjdu rodit,ať trochu vypadám :sunglasses: :wink: Jo Kubík je šikulka,zatím ho to snad i baví..koukám,že ten čas nějak utekl a pomallu jdu pro něj do školky a pak si dám oběd ze včera :grinning: Až se táta probudí po noční,tak ještě vyřídíme pár věcí a odsuneme se na chatu.. :grinning:
25. čer 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já mám teda tašku plnou a ještě tam nemám všechno :sweat_smile: Když vezmu jen pantofle, župan, taky jsem si nakoupila nějaký mňamky a rovnou schovala do tašky, abych to nesnědla :slight_smile: no a pak ty pyžama, vložky, plenky si beru taky, tampóny do podprsenky, jednorázové kalhotky, ručníky 3x, hygienické potřeby... vždyť to je na megakrosnu :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky chodí sem za váma janule1986???
25. čer 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni užijte si chatičku :wink:

@janulev njo, já si pořád říkám, že jakmile si sbalím, že určitě hned pojedeme

já už jsem po obědě, tak si dám dvacet, a pak musím zajít na poštu zaplatit nájem, podívat se do města po sandálkách pro Luci, a pak už máme sraz s kámoškou a její holčičkou
25. čer 2012 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a teď si vzpomínám, že partner k porodu taky pantofle, nějaký pití, taky jsem si zabalila papírový kapesníčky, pořád je lepší toho půlku přivést zpátky než furt pro něco posílat si myslim a já mám teda tašku zabalenou už víc jak měsíc :grinning: co kdyby že jo?
25. čer 2012 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni chata je super, ten čerstvý vzduch dělá divy, užijte si to tam :wink:
25. čer 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni teda tebe barví manžel, a ještě melír? to teda nevím, co by mi ten můj řekl na to, kdybych za ním přišla, že chci nabarvit vlasy..stačí, že mě musí oholit a stříhat nehty na nohou :grinning: :sweat_smile: a užijte si chatičku :slight_smile:

@ivis tak to raději necháváš na co nejpozději :slight_smile: a přeji příjemný sraz

@kaphajin manžel tehdy měl taky batůžek k porodu sbalený a nakonec z toho nic nepotřeboval, všechno dostal v porodnici
25. čer 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev No jo,už mi to párkrát barvil v rámci šetření za kadeřnici,s čepicí je to snadné :sunglasses:Holím se zatím sama i ty nehty,ale s obtížemi a jak dobře to mám,těžko říct,fakt nedohlédnu.. :confused: :sweat_smile: taška je asi malá,možná si sbalím zvláště věci pro malou a zvlášt pro sebe..i když to je asi blbý,vyštrachám holt něco většího.. :rolling_eyes:Župan jsem tam nedávala,už by se mi tam nevešlo nic.. :sweat_smile:
@kaphajin děkuji,snad nebude moc kosa.. :astonished: Já ani nevím,jestli manžel měl něco u porodu z domu na sobě,ale od nich dostal modrý obleček,má ho doma a pak i hrneček za statečnost :grinning:
@ivis díky taky,vám pěkné odpol s kámoškou a at taška ještě počká :wink:
@ivis Tak to je radost s těma oběma jménama,pomooooooc.. :confounded:
25. čer 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek všem po víkendu :slight_smile:
Přítel měl narozky - kulatiny - a tak byl víkend ve znamení obžerství - nakládali jsme naso na různé způsoby a pak jsem dělala nějaké pomazánky na jednohubice a tak.. bylo to celkem fajn, ale dort a nebo maso nechci při nejmenším 3 dny vidět.... Teď se láduju luxusním hroznem a je to příjemná změna... Ani se neopovažuju vlést na váhu, to udělám až ve čtvrtek před kontrolou..

@dociska holka naše zlatá, držím place, ať to zmáknete jako po másle

@klaire22 hlavně zachovat paniku :slight_smile: já mám taky občas stavy, že nic nezvládnu a pod... Je fakt že zatím ještě nemáme ani jméno, už by bylo fakt načase.... stále peru a žehlím a to je stále dokola...
Tenhle týden chci mít všechno vyprané a vyžehlené, pak chci na týden jet k bábrdli na barák, tak uvidíme, jak to zmáknu a pak je to jen kousek do porodu..

@kaphajin já když četla seznam věcí do porodky, tak se obávám, že doma nemá dostatečně velkou tašku... přijde mi to horší než balit na dovolenou na 3 týdny....
25. čer 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sina to si piš, že jsem byla blahem bez sebe z nákupu :slight_smile: Doma bylo vše ok, když jsem lehce nastínila normální ceny v obchodě... tak jsem si vysloužila i uznání :slight_smile: Největší úspěch měla modrá deka s medvídkama a mazlivý komplet mikči a kalhot s laclem a ušima :slight_smile:
25. čer 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klaire22 Šikulka,já dnes nic nedělám,tak nějak mám uklizeno,vypráno i vyžehleno..i prach utřený..radši honem odsud,než se to tu rozbordelí.. :sweat_smile: Včera jsem dokonce napekla věnečky,jsou jen z krabice ale děvčata,luxusní a jednoduché..bude co mlsat :slight_smile: k obědu bylo pečené kuře se zelím a polívka,ještě budem dojídat večer :slight_smile:
25. čer 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin
@janulev
@vormoni no já tam mám 2 osušky, 2 malé ručníky, balík vložek, 3x poporodní kalhotky, krabici vložek do podprdy, župan, pantofle. Papíry pak hodím všechny do tašky pro jistotu až přijdu z té registračky. A pití a nějaký ten hroznový cukr ještě koupím :slight_smile: ¨
Jo vidíte, plínky jsem tam nedala, ale koupené je mám :slight_smile:
25. čer 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni užijte si chatičku, hned bych jela taky............a pořádně zagrilujte :slight_smile: nám se to snad povede o víkend :slight_smile: pokud bude počásko :slight_smile:
25. čer 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni taky jsem to slyšela, že musejí být napsaná obě jména!!!!!
25. čer 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni tyhle věnečky taky kupujeme -jak říkáš - sice jsou z krabice - ale naprosto luxusní :slight_smile:vždy se po nich jen zapráší - je to dobrota náramná :slight_smile:
25. čer 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek