• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
dobré ráno holky,

koukám, že ty konce fakt stojí zato :unamused:

@sina tak to je mazec :unamused: taky bych určitě jela mít takové bolesti, kdo to má poznat, že se tělo jen připravuje.

U nás jsou už taky všichni na telefonu, i když jim pořád říkám, že budu rodit až 7.7. :wink:

Já měla včera jen silné MS bolesti, a tvrdne mi bříško. A strašně cítím ty pánevní kosti jak se mi roztahují, tak doufám, že se to tam všechno hezky nachystá a porod bude jedna báseň :grinning:

@kaphajin bohužel taky nevím, ale když se podíváš na můj poslední monitor, tak mi ani políčko nestačilo, jak mi ty křivky lítaly, dle Dr. jak k porodu a vidíš, jsem stále 2v1 :wink:
26. čer 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás dneska v noci jsem měla super trénink na vstávání s mimčem. Jsme šli v 21h spát, a Luci se budila co hodinu - v 22h,23, 24h, pak byla od 24do 2h vzhůru, a pak se ještě probudila v 4h. A ráno v 7.30 jsem ji tahala z postele a beželi jsme na poslední chvíli do školky.
26. čer 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko holky,

tak koukám, že jsme opravdu stále všechny 2v1 :slight_smile:
Já mám noci hodně klidné, spím max.na jedno vstávání na záchod. Jen mi než jsem pořádně zabrala trošku víc teklo jedno prso,tak mám na čisté noční košili hned dva fleky :angry: Jinak u mě vůbec nic, jen mě občas píchne v podbřišku - ale já mám taky ještě času, že se vůbec nestresuju :slight_smile: Navíc mi kočka permanentně chrápe na mojí tašce do porodky, tak aby mi ji pak vůbec dala, až to vypukne :slight_smile: Je to potvůrka :slight_smile:

Včéra jsem makala jak šroubek,ale vše jsem zmákla - i rybízovou marmeládu jsem udělala,jen mě dnes šíleně bolí ruce, jak jsem to ždímala přes hadřík :frowning2:

@dociska já na tebe včéra myslela a říkala jsem si, že se určitě už máš, že máš u sebe maličkého a porod za sebou :slight_smile: a ono nic!!!!
26. čer 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sina to je teda sakra mazec, teď se jen modlit, aby tě to nepřepadalo moc často, když to máš tak daleko a ještě to sama nepoznáš .-(
26. čer 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis nácvik musí být :slight_smile:

tak já nevím co půjdu dělat, chtěla jsem si udělat dnes nové nehtíky, ale vyrážím pak na oběd s kamarádkou a nevím zda bych to stihla si je dodělat...........ale už je teda potřebuju :frowning2: uvařím až přijdu z oběda, mám na to vše nachystané - dneska bude asi fakt flákáníčko :slight_smile:
26. čer 2012 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak koukám, že už nás většinu chytají bolesti a chtěly bychom to mít za sebou...
já si dneska v noci zase užila...kvůli těm bolestem jak jsem včera navečer psala jsem šla spát až po 23hod...ale stejně jsem prd spala, Davídek se hodně mlel, do toho ty bolesti akdyž jsem konečně k ránu zabrala, tak volal Filípek :rolling_eyes: jsem dneska ko...myslela jsem, že přes noc ty bolesti přejdou a je to spíše horší...od rána mi tvrdne břicho a asi před hodinou začal bolet zase spodek a tak celkově se cítím "divně"

jdu si počíst co jste tu dál napsaly
26. čer 2012 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev No a to je právě ono, divně se už cítím tak ten poslední měsíc, takovej ten pocit, že se něco děje. A neustále to gradujea nepohodlí se zhoršuje. To u prvního neznám, tam sem jen funěla a hekala. 11 dní po termínu mi rupla voda a bylo to jasný. Nevím čím to je, že teď je ta děloha, čípek a vše o tolik citlivější. Asi je to tím, že už je to tam takový použitý :slight_smile: ještě by to pak až bude fakt den D jen tak vyklouznout a dělat, že nic...... :pensive:
26. čer 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já bych nejradši porodila v sobotu při nějaký bouřce, ale jestli to nevyjde, tak snad radši až tak za dva týdny...
bolesti nemám, spíš nepříjemný pocity při vstávání ze sedu, občas mi jakoby znecitliví zadek..a nemůžu to rozchodit a jdu jak pos.. :unamused:
prsa mi netečou.. spíš se mi ucpávají bradavky takovým jakoby sušeným mlíkem, a to potom svědí jako blázen..žáha pálí fest..
26. čer 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sina to je mazec, to mně snad nepotká..svatbu si užij :slight_smile:
@dociska taky workoholik??? mně večer tak tuhlo břicho, že jsem si říkala, proboha jen to ne, dnes totiž můj muž vede jakousi mega akci pro děti na Hradě a to by mi s klidem zavolal v noci sanitu a jel do práce...přeci se to tam bez něj neobejde, že..a příští tejden má zase příměstský tábor, bude od rána do večera v čudu, asi si bude muset malou brát s sebou..tohle teda jen do středy, ve čtvrtek se děti přemisťujou k nám, Z Phy do Štěchovic parníkem a dál na kolech..a budou tu do neděle.. teda ne u nás ale cca 300m od baráku na louce, my budem jako zázemí v krizi..o víkednu jsem pochopila z jeho slov, že nemá stále 100% vyřešeného kuchaře :unamused: ujistila jsem ho, že se mnou fakt počítat nemůže, že tu taky možná nebudu.. ale jestli prej budu, tak aspoň nějakou buchtu ke sváče???? byste ho zabili..navíc nám trošičku teče v kotelně čerpadlo, ale už tak dlouho, že mi dnes sousedka řekla, že máme zeď baráku mokrou durch, ať s tím něco děláme, co prej tam v těch místech je...tak mu volám, že to musí už odvízt do servisu a on že teď ne, že bude tábor!!!!!! jakoby jsme neměli na dvoře růční pumpu..pro mně je důležitý, aby to bylo v cajku, až přijedem z porodnice a on řeší cizí děti.. zabít málo..
@kaphajin nebo pivo :grinning: já si teda dávám..
26. čer 2012 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsem dorazila z oběda s kamarádkou - jsem narvaná jak čuník a nějak mi padají víka, půjdu se natáhnout a asi to zalomím :slight_smile:
To počasí je takový spavý - díky bohu, že mám dnes vše hotové a nemusím krom večeře nic dělat..............ale mohlo by se mi chtít si udělat nehtíky, ať se s nimi nemusím prdět zítra :slight_smile:
26. čer 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Po 5ti hodinách v porodnici v čekárně jsem se vrátila konečně s konkrétními informacemi, jak to s námi vypadá. Monitor dopadl v poho, miminko má váhu 3500 kg a všechno je nachystáno a jen se spustit kontrakce. Každopádně paní doktorka v mém případě nechce, abych přenášela, takže jsme se domluvily na další kontrole hned v pátek. Říkala, že zkusí trochu podráždit čípek a dělohu tak, aby se o víkendu spustil porod a pokud se nespustí, tak už si mě napsala na 2.7. na vyvolání. Takže se možná splní manželovo přání, protože on má také 2.7. narozeniny a doufal, že by se Vojtíšek mohl narodit ve stejný den. Říkala jsem to paní doktorce, když se koukala do kalendáře, kam mě na to vyvolání napíše a s úsměvěm mi vyhověla :slight_smile:
A naordinovala mi sexík s manželem. :grinning:
26. čer 2012 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klaire22 spací počásko dnes tedy je, ale já jsem statečná a žehlím pidi věci, mám toho tady 4 košíky (jsem fakt ostuda) a zjišťuju, že mám různé velikosti od 56 až po 92... takže když to teď dám, tak budu mít pak úlevu..
Ale je to hrůza a jde to pomalu a samotné třídění velikostí je celkem očistec.

Já o svoje nehtíky přišla, takže jsem drápky zkrátila a mám jen průhledný lak, teď není co zdobit :frowning2: a to jsem doufala, že si je užiju co nejdýl a přítel taky...

@dociska tak máš konečně pořádné informace, já tajně doufala, že už máš vše v pořádku za sebou a Ty stále 2v1 :sweat_smile:
Sexík proč ne :slight_smile: Já svojeho drahouška taky stále "trápím" a zatím mi nepřijde, že bych měla nějak menší chuť, ale proti Tobě mám ještě fůůůůru času.

Je fakt, že nevím co čekat, zatím jsem v klidu, takže uvidíme, jak budu stresovat za pár týdnů....
26. čer 2012 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak to u nás to taky na rozdvojení zatím vůbec nevypadá....dnes jsem byla v porodnicia na monitoru a to bylo poprvé co u toho mimís nespal - tak alespoň občas nějaký oblouček a ne jen rovná čára. Já tedy žehlila jen 56, 62 - 92 jsem ještě ani nestihla vyřadit a trika ještě Lukáš nosí ve svých 4 letech :slight_smile:
26. čer 2012 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlynka no, to mám z toho, že jsem měla více zdrojů, něco se mi podařilo vyřadit, abych neměla zbytečnou práci, ale teď zjišťuju, že je v tom stejně guláš... a když už je to vyprané a naskládané v koších, tak se tím stejně musím prohrabat a srovnat to...
26. čer 2012 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska hmm, sex... :grinning: já bych rodila hend, jak jsem se už zmínila.. ale ta zatracená matrika mně zdržuje :grinning: :grinning: jestli to zejtra klapne, tak snad toho chlapa znásilním.. ve čtvrtek porodit, to bych mohla bejt v pondělí nebo úterý doma :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2012 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ já než se těmi 5 pytli prokousala, tak to taky stálo za to, ale alespoň jsem to rovnou roztřídila na pytele 68-74 a 80 - 92 a teď jestli se nám narodí holčička - tak jsem stejně v háji, protože máme všechno co nejvíce klučičí, když se tatínkovi vyplnil prvorozený syn :slight_smile:
26. čer 2012 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, já se taky hlásím do klubu stěžovatelek a jestli ty poslíčci sílí každým týdnem a nepředznamenávají porod, tak to se mám ještě na co těšit :angry: Naštěstí teplá vana zabírá, ale kdo se chce furt cachtat ve vaně, že jo :angry: Se mažu taky třikrát za den :confounded:

@mina tak s tím sexíkem Ti závidím, já mám pocit, že pro manžela to musí být vysloveně oběť a poslední dva měsíce už se cítím jak hroch, takže jsme se asi oba smířili, že nic nebude. Předevčírem jsem teda nevydržela a ještě jsem ho přemluvila, užila jsem si to a doufala, že to není poslední příjemnej pocit ze sexu v mým životě. Toho se moc bojím. Takže jsem si říkala, že snad ještě přijde do porodu chuť a manžel zavře oči a slituje se nade mnou :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2012 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin Tak to já nemít sto kilo, kachní krok a obuchlé nohy, tak snad ani nevím, že jsem těhotná.... :confounded: , tak u nás by si tatínek dal říct, ale zase já nemám tak bujnou fantazii, jak to zrealizovat :grinning: :grinning: :grinning: ....
26. čer 2012 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bodlynka jo je to opravdu pestrý výběr poloh :grinning: :grinning: :grinning: stačí vzít kamasútru a jít na to :grinning:
26. čer 2012 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlynka bych se nedivila, kdyby ten chlap z lože utek :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2012 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ten můj by si říct dal, ačkoli....po posledním ojedinělém pokusu cca před dvěma týdny mi bylo tak mizerně, a to otcovství nevyřešené, tak jsem to zatrhla..a tatínek se asi bude bát, no :grinning:
ale jak budu mít ten papír v ruce... :wink:
26. čer 2012 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
...ale jinak teda se mi o tom i zdá :slight_smile:) :frowning2: :grinning: :sunglasses:
26. čer 2012 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka mě taky, to jsou sny, škoda se probudit :wink:
26. čer 2012 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kammka
@kaphajin tak to já už v prvním těhotenstvím, když jsem porošla nahá omylem kolem zrcadla, tak jsem měla pocit, že nás v tý porodnici musí zapomenout....ale každopádně vím jak se musela cítit věstonická Venuše
26. čer 2012 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale je fakt, že za pár týdnů se to všechno otočí a zase bude mít utrum tatínek
26. čer 2012 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, užíváte některá homeopatika??
dostala jsem od spolužačky Arnica montana a Caulophyllum thalictroides..ale nevim, jestli tu Arnicu už mám začít užívat, Evka mi k tomu dala jen lístek s pokynama v době porodu.. ale vyčetla jsem na jedné diskuzi, že to JEDNA mamina polykala už od 35tt...
26. čer 2012 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka koukala jsem na profil, že jsi z Benešova....budeš tam i rodit?
26. čer 2012 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlynka jo, zrovna zejtra jedu na monitor.. :slight_smile: v 10:45 jsem objednaná
26. čer 2012 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlynka tak tohle je naše první a vím, že to bude kluk... něco jsme dostali od známé, něco koupili po inzerátech, nového mám minimum... zase si říkám, že když se tím prokoušu, tak budu vedět co mám a ne...

Ne všechny kousky mají čitelné cedulky.. Jak je nejlepší hadříky srovnávat? Bodyčka dělám podle délky od rozkroku k ramenům a dupajdy od paty k ramenům.. snad to pak bude použitelné srovnání...

@kaphajin u nás to tak naštěstní není, přítel je při chuti a občas se musím přemoct já a nebo odmítnout, když padám únavou... Ale každý mi říká, že mám extremně malé bříško, takže i to bude hrát roli, i když ne vše je pohodlné a pozici musíme "víc" vybírat. Taky se obávám toho co bude pak... hlavně se obávám, že přítel bude v šetinedělí "strádat"... a jak to vezmu, zatím na toto téma házím vtipy, ale je to chytrej chlap a věřím, že mu to dojde... A jak moc budu potrhaná a sešívaná a tak.... Žádné slitování :rolling_eyes: Jestli máš chuť, tak si poraď sama, třeba s nějakou hračkou... těhu přeci neznamená být jeptiškou :sweat_smile: A jestli jsi jinak OK, tak proč si nedopřát trochu rozkoše, před tím, než sebe dáme stranou a budeme skákat kolem prcka :sunglasses:
Zrovna dneska mám velkou chuťku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2012 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kammka tak to já mám úterky ráno.....takže pro tenhle týden za sebou :slight_smile: . Už jsem tam rodila před 4lety Lukáše a přišlo mi to tam fajn (teda na porodnici)
26. čer 2012 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek