• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@mina_ já u prvního taky od 20 tt věděla, ale vzhledem k tomu, že bych uvítala, aby tohle těhotenství bylo poslední, tak si to chci zkusit jaké je to s překvápkem (třeba jestli to míň nebolí :sweat_smile: )
26. čer 2012 v 16:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@bodlynka a odkud přesně jsi?? třeba se sejdem v porodnici :grinning:
26. čer 2012 v 16:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@kammka já jsem z Prahy, ale když jsem čekala Lukáše, tak měl přítel práci a pronajatý byt v Bene, tak jsme se rozhodli pro porodnici tam....teď sice bydlím v Praze, ale ty šílené porodní molochy mě spíš děsí.... Máme chatu na Slapech, tak jsem s Lukym tady a užívám zahrady a léta :slight_smile: . A kdy ty jsi byla s prvním dítětem v porodnici?
26. čer 2012 v 17:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@bodlynka byla jsem v Podolí, teď je to pro nás daleko, my tehdy bydleli na chatě v Borku u Jílového, tam bylo dobré spojení do Prahy, nebyl pro mně problém jezdit na kontroly . teď bych to měla do Podolí včetně cesty po Praze skoro dvě hodiny a navíc maj strašnej poplatek za tatínka u porodu, a ta registrace brzo...a šestinedělí nic moc..
my jezdíme na koupačku na Měřín, je tam super čistá voda :slight_smile:
26. čer 2012 v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@kammka tak my máme chatu naproti, jak tam teď staví ty domy přímo na pláži. Zrovna minulý víkend jsme byli v sobotu lodí na odpoledne na Měříně
:slight_smile:
26. čer 2012 v 18:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@kammka kolik chtějí v Podolí za tatínka?
26. čer 2012 v 18:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@bodlynka jéé, to ani nevim, že tam něco staví... :grinning: :grinning: letos jsme tam ještě nebyli a nevím, jestli to zvládneme..
v Podolí chtějí 1500,- za osobu..lze si tam vzít snad dva lidi..
26. čer 2012 v 18:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@kammka tak to je pecka....a odkud, že tedy si ? z Bene?
26. čer 2012 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Dunávice u Netvořic, v Bene jsem za čtvrt hodinky vozem :slight_smile:
busem za půl, ale ta štreka z autobusáku s tím břichem, ufff, ještě že se ještě vejdu za volant.. :slight_smile:
26. čer 2012 v 18:21  • Odpověz  • To se mi líbí
jste se ženy nějak rozjely - ale koukám,že jste řešily SEX!!!!
My už na něj trochu rezignovali - není to ani z poloviny tak dobrý,jako to bývalo, i když chuť by občas byla............hlavně ty sny co se mi zdají -dnes a včera se mi zdáli erotický sny - jsem z toho ráno celá rozechvělá a hned bych si sexík dala, ale manžel je v práci :slight_smile:...........nejhorší je, že v těch snech dám snad každýmu, kdo si chce za****............... je vidět, že mi to fakt chybí, když se se mi pak zdá, že jsem pomalu kurva a užívám si s kdekým :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: njn - já se jen modlím, aby se sexuální apetit a prožitek vrátil po porodu a šestinedělí do normálu - jinak nevim, nevim :frowning2:
26. čer 2012 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@mina_ téda ty máš věcí pro prcka :slight_smile: já se snad zítra dostanu k tomu žehlení - dneska jsem nějaká odrovnaná :frowning2:
já ani nevím jak ty věci budu rovnat - asi podle velikostí? nebo podle toho, zda je to s dlouhým rukávem,krátkým a tak...........fakt nevím :confounded:
26. čer 2012 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@bodlynka Ty jo Slapy, tak tu chajdu ti závidim. V dětství jsem jezdila na tábory na Křeničnou, což je kousek od a na Měřín jsme jezdili na pramičkách. Ty jo úplná nostalgie. Moc ráda se tam vracím. Teď bydlíme u Berounky a je to taky fajn, ale Slapy jsou Slapy. :slight_smile:
Co se týká sexu, nikdy jsem si nepřišla míň erotická, manžel mi nejdřív říkal medvídek Pů, teď už jsem prej ručně malovaný hrošík. :sweat_smile:
26. čer 2012 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak u nás žádný sex nebude. :frowning2: Zase jsme se pohádali. A k vůli kravině, jako vždy. Vařila jsem večeři a udělala jsem toho tolik, abych nemusela sobě a Ondrovi zítra vařit znovu. Jenomže náš mlsný tatínek se do toho pustil a zůstalo tam tak sotva pro mě. A to máme už 2 dny naložené maso v ledničce a to se mu nelíbí :frowning2: :frowning2: Tak jsem mu vynadala, že už zase jí něco, co jsem měla na 2 dny a díky němu zase zítra nebudeme mít co jíst!!!
Tak jsem si dala aspoň sklenku červeného, horkou vanu a uvidíme, co přinesou další dny. Dneska ještě ze mě vypadly dost velké kusy hlenu, jak mě doktorka podráždila a poslíčky mám už téměř pravidelné tak po 10 minutách. Tak kéž by :slight_smile: Už se nemůžu dočkat.
Ale vidina toho, že nejpozději v pondělí budu mít chlapečka v náručí, je naprosto senzační a nemůžu se dočkat!!!
26. čer 2012 ve 22:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Popostrkuji tabulku dopředu a kdo ještě nejste napsaní, tak se připište. Málem jsem ji už nenašla. :slight_smile:
přezdívka..........jméno..........termín porodu..........můj typ, kdy porodím..........jméno miminka.........město
dociska.............Katka.............1.7.2012..................28.6.2012....................Vojtíšek.......................Brno
ivis.....................Iveta...............5.7.2012...................7.7.2012......................Filípek?......................Žďár nad Sázavou
neeve................Naďa............11.7.2012..................7.7.2012......................Milánek......................Mladá Boleslav
kamino.............Petra............12.7.2012...................4.7.2012.....................Bohumír.....................Praha
kaphajin...........Petra............17.7.2012...................10.7.2012....................Štěpán/Šárka..............Mělník
klaire22............Klára............18.7.2012...................10.7.2012...................Eliška..........................Roudnice nad Labem
janulev..............Jana.............20.7.2012.................12.7.2012.....................Davídek......................Ořechov (okres Brno)
pajulax..............Pavla............21.7.2012.................15.7.2012....................Adélka.........................Uherské Hradiště
Petule22...........Petra............21.7.2012.................22.7.2012....................Nikol............................Otrokovice
vormoni............Monika.........29.7.2012.................23.7.2012....................nejisté..........................Rakovník
Mina_................Soňa............30.7.2012.................27.7:2012....................ještě nemáme .......... Praha
26. čer 2012 ve 22:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, hlásím, že u nás krásně slunečno, ale zatím zima...nějakých 15stupňů. Já jsem včera už doufala, že to budu mít za sebou. Od úterý mi tvrdlo břicho po 10min, bolení ve spodku a v bolest vystřelovala do zad a do toho mám hodně hustý hlenový výtok. Včera to taky nepřestalo, tak jsem se naložila skoro na hodinu do vany, na chvíli to ustalo a pak začalo na novo. Takhle mě to zlobilo asi do 2 do noci a od té doby najednou klid...
A když jste řešili ten sex, já už jsem si řekla, že to včera zkusíme, jenže jak mě všechno bolelo, tak jsem se ani nevzmohla :rolling_eyes:

@dociska júúú to je krásny, už za chvíli budeš mít malého v náručí...pondělí je tady co by dup :slight_smile: a ty hádky kvůli hloupostem znám...obzvláště poslední dobou, ne že bychom se nějak extra moc pohádali, ale řekneme si něco málo a už to stačí k tomu, aby měl člověk po náladě

@klaire22 já mám oblečky poskládáné podle druhu a pak podle velikostí, třeba bodynka dlouhý rukáv, nahoře mám dané menší čísla a pod tím pak ty větší...zatím mám ve skříňce jen vel.56-62, ostatní jsou schovany, by se mi to tam nevešlo

@sina to je dobrý s tím hrošíkem, jsi mě pobavila :grinning: taky už to snad budeš mít brzy za sebou a drobečka v náručí :slight_smile:

@bodlynka to je hezky, že to máte jako překvapení, já bych to nevydržela
27. čer 2012 v 07:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@mina_ máš dobrý přístup a názor...to u mě většinou je chuti dost, ale spíš nějak síly chybí :sweat_smile:

@kammka tak ať je dnešní kontrola v pořádku...já jdu na monitor zítra na 10hod
27. čer 2012 v 07:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko holky, tak u nás svítí sluníčko, mám dobrou náladu a těším se na vaše příspěvky :slight_smile:
27. čer 2012 v 07:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@janulev Ahojky a to sis už plánovala včera ten "vypuzovací" sexík? :confused: Já jen, že máš ještě čas... Tak nevím nevím, já mám taky tyhle stavy, ale ještě jsem je neměla tak dlouho vkuse, když už se trápím třeba tu hodinku, tak to vzdávám a jdu si napustit vanu a do hodinky je klídek. Ten podbřišek bolí snad úplně nejvíc, jak kdyby se mi tam trhaly úpony :confounded: Měla si to i s Filípkem?
27. čer 2012 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaphajin nn to nebylo naplánovany, jen jsem si říkala, že když už jsem ty bolesti měla už druhý den a nepomáhala ani vana, tak jsem si říkala, že bychom mohli zkusit ten sexík, že by se třeba něco začlo dít...nakonec k ničemu nedošlo, v noci to přešlo a zatím bolesti nezačaly až na to píchání v tom spodku
s Filípkem jsem nic takového neměla, ani poslíčky jsem neměla...to jsem byla naprosto v pohodě...po tom co jsem dvakrát ležela za těhu v nemocnici, tak na konci jsem měla klid a porod začal tím, že mi praskla voda
27. čer 2012 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ranko kočky :slight_smile:
u nás sluníčko,dneska bude asi krásně :slight_smile: Akorát snídám bobíka, půjdu si udělat nehtíky a pak razím za kamarádkou - pořídila si psí miminko - tak se jdu s ním poňuchňat :slight_smile:

Jinak já mám noci stále klidné, ležím fakt jak tuhoň, nic mě nevzbudí a malá chrupká hezky se mnou :slight_smile:
Včera mě rozněžnil manžel - jeli jsme na nákup a nějaký chlap měl v náručí holčičku - malinkou - tak hned za mnou přišel a ptal se mě, jak může být stará - tak jsem mimi zkoukla a tipla jsem to cca na 2-3 měsíce :slight_smile: A on na ní furt koukal a tak hezky se usmíval a pak se rozplýval, jak je hodňoučká a že už se těší na naší Elišku až ji bude takhle nosit on :slight_smile: Tak mě tak hezky naladil :slight_smile: On je neskutečnej - sám od sebe nepřijde a neřekne mi,že se na malou těší, ale pak z těhle momentek je na něm vidět, že se těší šíleně. Nebo večer byla v Hyde parku nějaká epidemioložka - mluvila o očkování kojenců - tak mě hned okřikl ať jsem pst, zvýšil hlasitost a se zaujetím poslouchal :slight_smile: Sranda s ním :slight_smile:
27. čer 2012 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 jú maličký pejsek, my bychom měli mít za 14 dní miminko kočičí. S kamoškou jsem se domluvila, že když jsem těhotná, že mi kotě doveze až je ve 2 měsících naočkuje, přece jen jsem před porodem, tak abych třeba něco nechytla
S tím manžílkem to je krásny...se mnou si manžel taky moc o tom nepovídá, že by se těšil, ale občas příjde a začne se mazlit s bříškem a povídat si s Davídkem. A hodně si ted apovídá s Filípkem, že se těší na miminko a jak mi budou pomáhat, hrát si s Davídkem apod. to je tak krásny...ti chlapi většinou moc citi nedávají najevo, ale pak když příjdou s něčím takovým, tak jsme z toho na měko :sweat_smile:
27. čer 2012 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@janulev Přesně tak - oni nás umí tímhle dostat :slight_smile: To je tak hezký, že se mazlí s bříškem, to můj manžel bohužel ne, jen občas k němu přijde a začne tam třeba Elišce něco povídat nebo jí spíš zpívá - prý aby byla umělecky založená - ale nepředstavuj si nějaký krásný zpět, dělá si srandu a dělá že kráká nějakou operu či co :slight_smile: šoumen :slight_smile:
Ale pak právě tyhle okamžiky stojí za to - když to těšení projeví sám od sebe. Já jak byla minulý týden s kamarádkou na obědě, tak ona občas jede s Járou z práce a ona na mě najednou spustila, jak je to úžasný, jak se Jára těší na miminko, že si celou cestu povídali o malé a že je to na něm vidět, jak se těší..........tak to pak nestačím zírat............jak je sdílný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jééé, kočičí miminko - oni všechny zvířecí miminka jsou prostě úžasný :slight_smile: Já předevčírem narazila na FB jak někdo prodává koťata britky a byli tam fotky miminek - no já se tady nad nimi tak rozplývala, v minutě bych si vzala domů koťátko - ale to by jsme měli doma 3 kočky - to je už nereálné - ale ty byli!!!!!
27. čer 2012 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 jé tak to je krásny :slight_smile: určitě se na miminko moc těší každý chlap, jen to nedávají tak jako my najevo :wink: teda zpívat, to by našeho taťky nenapadlo, to prý nechá na mě :grinning: je pravda, že když byl Filípek menší, tak jsme mu zpívaly a ten můj mu stále dokola zpíval Beskyde, beskyde :grinning: jeden den ale za mnou přišel a začal se mazlit s bříškem a povídal mi, že je úplně smutný z toho, že už to tak rychle uteklo a že si to bříško ani tak neužil jako Filípka až měl z toho slzy v očích :sweat_smile: to mě úplně dojalo :dizzy_face:

my budeme mít koťátko na dvoře, je doufáme, že Merlin se s ním skamarádí...a toto je naše nastávající Micinka :slight_smile:
27. čer 2012 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@klaire22 teda to je dojemný s tím manžílkem :slight_smile: můj zase blbne s bříškem, když se začne miminko hejbat, tak hned přiskočí k bířšku a začne si s ním hrát, tam kde dá nožku, tak tam dá manžel prst a začnou se jakoby navzájem dotýkat a holky nevěřily byste tomu, ale já mám z toho dojem, že jsou fakt v kontaktu a že o sobě vědí :grinning: :grinning: :grinning: jen já jim to většinou zkazim, protože dostanu z toho záchvat smíchu a třese se mi celý břicho :grinning: a včera jak jsem se z toho rozesmála, tak mi brouček tak kopnul pod žebra, že jsem vylítla. No oba mi dávají jasně najevo, že jim to nemám kazit :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2012 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@janulev to je krásná kočička :slight_smile: budeš mít zase nějakou zábavu, to je krásný :slight_smile: ti chlapi umí překvapit, to já bych slzela s ním, jak vidím u někoho slzičku, tak začnu bulet :grinning: a to je prej po porodu ještě větší nálož hormonů :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2012 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@janulev jééé, to je bobek :slight_smile: Tak hlavně ať se Micince u vás líbí :slight_smile:

To je fakt hezký, že je mu to až líto, jak to rychle uteklo - ale co - u vás věřím, že si ještě to jedno miminko pořídíte :slight_smile: Aby jste měli k těm dvou chlapákům taky nějakou tu princeznu :slight_smile: Tak si ještě bříško oba užijete :slight_smile:

Mě taky tudle napadlo, že kdyby to mělo být ještě jen jednou, že mi to přijde, že budu o něco ochuzená, že to těhotenství je tak krásný stav, že mi přijde prostě líto, kdybych to měla zažít v životě už jen jednou!!!!
27. čer 2012 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaphajin tak jim to nekaž, mámo :slight_smile:
To je taky krásný, ty chlapi dokážou být někdy tak neskutečně něžní, co :slight_smile: Mě se po tom bříšku bude tak stýskat!!!

S těma slzičkama - to mi povídej - já jsem taky hned ubulená............mě předevčírem rozsekal videoklip od skupiny nickel back - tam byla holka a kluk a čekali mimi - pak jeli do porodky, ona tlačila, porodila, ukázali jí miminko a najednou umřela - a ten táta na to mimi zůstal sám.....než odešel z té porodnice, tak si vzal nějaké letáčky o adopci.....no a doma to moc nezvládal, byl z toho hotový, mimi brečelo a brečelo.........až jednou když už byl tak hotovej a byl rozhodnutý, že ho dá pryč, tak mu vypadl telefon a tam najednou začalo hrát video, jak si natáčel tu svojí ženu, jak sedí na židli a hladí si bříško a mluví s ním a on najednou zjistil, že to miminko dát pryč nemůže, že ona se na něj tak těšila a on taky a že ho měla ráda ještě před tím, než se narodilo a skončilo to tak,jak muchlá ty letáky o adopci - no a co myslíte...........já tam sedím u té televize a řvu jak kráva!!!!!!
27. čer 2012 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
jdu na ty nehtíky, ženy :slight_smile:
27. čer 2012 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ráno holky,

tak u nás zase noc nic moc, Luci byla opět 4xvzhůru, a vůbec nevím co se to děje. Jen jsem si říkala, že třeba cítí tu brzkou změnu, která u nás nastane tak proto.

Dnešní monitor v porodnici, vše OK, Filísek spal, děloha klidná, takže u nás se jen tak rodit nebude :wink:

@dociska fíha, takže max 2.7. tu máme první miminko :wink:

@janulev koťátko je nádherné :slight_smile:

@klaire22 to bych taky brečela jak blázen u toho videoklipu. U mě tedy emoce v těhu jsou v poho, ale počítám, že po porodu to bude mazec, si to ještě živě pamatuji od Luci.
27. čer 2012 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda,

tak u nás to s prckem a tatínkem funguje tak, že když řeknu, že se hýbe, tak je přítel hned u mě a otlapkává a hrozně se diví, jakou ten svišť má sílu. Většinou pak zvedne hlavu s otázkou, jestli takhle kope pořád :grinning: a v zápětí následuje, "jen aby se mu nechtělo moc ven"....

@klaire22 když se ty hadříky roztřídí podle velikostí, tak toho zase tolik naráz není, jen to vypadá dost hrozně na zpracování... dnes to musím dorazit, abych věděla co přesně je třeba ještě sehnat.. příští týden chci odjet k bábině na území nikoho - kus od Ústí nad Labem, kde není ve vsi ani pořádnej obchod.... ale zase tam budu mít bazén a snad ulevím kyčlím... to píchání je fakt humus neskutečnej.

To mi povídej, každé zvířecí mimino je super :slight_smile: Domácímu se na začátku března narodily štěnda Brazilské Fily a to bylo něco... jeden prcek zůstal doma a roste jako z vody... za chvilku přeroste mojí hafinu, která mám 33 kg... bude z něho kůň - velikost č. 1, bude mít min 60 kg... a jestli bude víc po tatíkovi tak až 90.. bude to pořádnej hafan, takže se s ním snažím být zadobře a uplácím odměnkama :slight_smile:

Konečně jsme od tchyně přivezli kočárek, takže teď co jde, tak peru a čistím a včera přítel nandaval nové obutí, jen nevím, kam ho pořádně zaparkujeme... abych to nemusela tahat po úzkých schodech sem a tam.... Pro případ nejvyšší nouze mám vázací šátek a ten kolečna nepotřebuje....

Mějte se pěkně a užívejte slunečného dne :grinning: Já se jdu postavit k žehlicímu prknu... :rolling_eyes:

@janulev krásná čičina, já už mám všechno zakázané... jinak bych měla malou zoo... (tedy ještě větší než už mám), v tomhle tajně spoléhám na prcka, že bude po mě a bude mi dom tahat zvěř :grinning:
27. čer 2012 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek