• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
super, včera mně napadlo, že tu není žádná tabulka!!! a ono joooo!!

přezdívka..........jméno..........termín porodu..........můj typ, kdy porodím..........jméno miminka.........město
dociska.............Katka.............1.7.2012..................28.6.2012....................Vojtíšek.......................Brno
ivis.....................Iveta...............5.7.2012...................7.7.2012......................Filípek?......................Žďár nad Sázavou
neeve................Naďa............11.7.2012..................7.7.2012......................Milánek......................Mladá Boleslav
kamino.............Petra............12.7.2012...................4.7.2012.....................Bohumír.....................Praha
kaphajin...........Petra............17.7.2012...................10.7.2012....................Štěpán/Šárka..............Mělník
klaire22............Klára............18.7.2012...................10.7.2012...................Eliška..........................Roudnice nad Labem
janulev..............Jana.............20.7.2012.................12.7.2012.....................Davídek......................Ořechov (okres Brno)
pajulax..............Pavla............21.7.2012.................15.7.2012....................Adélka.........................Uherské Hradiště
Petule22...........Petra............21.7.2012.................22.7.2012....................Nikol............................Otrokovice
kammka...........Kamila.........23.7.2012..................15.7.2012....................Toníček.......................Benešov
vormoni............Monika.........29.7.2012.................23.7.2012....................nejisté..........................Rakovník
Mina_................Soňa............30.7.2012.................27.7:2012....................ještě nemáme .......... Praha
27. čer 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
kontrola ok, ani jsem nelezal na kozu, jen monitor, ten naprosto super... neděje se nic, prej jestli mám poslíčky, já ani nevim, co to je :grinning: s holkou mi šla voda a jeli jsme ,do té doby se nedělo vůůůůůbec nic, tak doufám, že teď to bude totéž...tak aspoň tvrdnutí jestli je.. říkám, že jo, pokud trochu něco dělám.. tak prej nemám dělat nic, ať vydržím ještě aspoň do příštího týdne.. :sunglasses:
příští kontorla už v úterý, kvůli svátkům...
odpoledne očekávám telefonát od chlapa a pak skočím do vozu a jedu zas do Bene na tu matriku..radši bych jela busem, tak vysonduju, na kolikátou to vidí.. na účet mi ještě nedošel zbytek neschopenky, což mně pěkně štve, nevim jak na tom je chlap ale chtěla jsem dnes trochu utrácet..jednu košili do porodky, balík jedničkovejch plen a jedna známá má pro mně nachystaný svrchňáčky, zejtra tam jedu na látkovací školení..a obojek na blechy pro psa, taky ještě nemá naočkovanou vzteklinu...takže já bych okamžitě potřebovala i litr a jídlo bych nekoupila
27. čer 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já jsem dneska nějaká odrovnaná, není ani půl osmý a už mi padají víčka - odpoledne jsem se nenatáhla a je to znát!!!!
Ale mám aspoň nové nehtíky, docela i povedené :slight_smile:
27. čer 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré rýnko holky, tak u nás už skoro 20 stupňů a krásně :slight_smile: za chvíli vyrazíme s Filípkem do Brna, musíme na pojišťovnu, kvůli příspěvkům a pak na monitor a kontrola, chtěla bych doktora poprosit o UTZ a o fotečku, tak uvidíme :slight_smile:
jinak břicho stále tvrdé, tak uvidím, co mi dneska doktor řekne

holkám, co měli kontrolu...holky super, že vše v pořádku a zatím klídek...a koukala jsem, že se včera neozvala dociska, tak že by už :slight_smile:

jo a mám novinku, jak jsem včera psala, že za 14 dní bude kočička, tak je změna...bude už zítra odpoledne :slight_smile: včera mi psala kamoška, že má dovču a že pokud chci, tak že se staví u veterináře ji naočkovat a po obědě mi ji zítra doveze :slight_smile:
28. čer 2012 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko :slight_smile:

@janulev jééé,no to je super, že budeš mít micinku už dnes :slight_smile:

Já měla dnes v noci divné spaní, nějak mi tvrdlo bříško,ale bolesti teda žádné, jen jsem se dost převalovala a pupík byl tvrdý - ale teď ráno je vše zas v normálu :slight_smile:

Dneska musím jít sežehlit tu horu prádla pro malou, ať už je to konečně za mnou.

a zítra mám od 14hod. první návštěvu porodky :slight_smile:
28. čer 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno děvčata,

hlásím na Vysočině po dešti, je teplo a sluníčko už začíná vykukovat, tak snad bude hezký den.

Dnes Luci konečně spala klidně celou noc, tak jsem moc ráda. Prozměnu mě bolela tak brutálně hlava :frowning2: Nevíte někdo, jestli se může ibuprofen? Jinak dneska jsem tak šíleně unavená :unamused: ráno jsem málem nedošla s Luci do školky, donutila jsem se aspoń vysát, ale teď už jen sedím a koukám na telku a dneska fakt nic dělat nebudu.

@janulev ať kontrola dopadne OK, pak podej zprávičku :wink:

Odpoledne jdu k tomu kadeřníkovi, poprvé, tak doufám, že se mu to povede :slight_smile:
28. čer 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 ach, žehlení nezávidím :sweat_smile:
28. čer 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis já si to žehlení taky nezávidím :frowning2:
28. čer 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem odvčerejška v Praze a zase už se těším až dnes dorazím zpět na Slapy.....jen mám ještě nějaké běhání....dokonce mě i na chvilku pustili za mámou do nemocnice....bylo to samá emoce, tak jsem celou noc nespala....ještě se divím že jsem neporodila....a do toho ty vedra....to mě asi zabije....2x za noc jsem si byla dát studenou sprchu.
28. čer 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis Podle příbalového letáku by se Ibáč neměl ve 3. trimestru. Ale já zaslouženej migrenik, si ho prostě vezmu vždy, kdy nic jinýho nezabírá. Moje Dr. mi ho povolila a říkala, že aby to mělo nějakej neg. vliv, musela bys toho sníst veliký množství.

Včera jsem se taky překonala a vyžehlila manželovi košile. jen pevně doufám, že až je budu žehlit příště tak už bez pupku, protože jak mi je vedro a žehlim jen v prádle tak sem si ten pupek regulerně připekla. :sunglasses:

Od zítřka maj bejt ty vedra uplně nehorázný, tak doufám, že přežijem. odpo se asi pujdu s Máťou koupat do řeky, dokud ještě nejsem po porodu, musim toho využít. :slight_smile:
28. čer 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sina koupání ti závidím, sice si užívám Slap, ale mám od doktora zakázané koupání, tak si ráchám jen nohy....a koukám se jak se tam plácá Lukášek - alespoň že ten si to užívá.....i pro mě jsou Slapy srdeční záležitost.... :slight_smile:
28. čer 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sina jinak u nás je nejoblíbenější přezdívka už z minulého těhotenství - vorvaň :angry:
28. čer 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bodlynka To je zvláštní, já to mám vyloženě doporučené a prej řeka je to nej. co může být. lepší než bazén i rybník. Ale jestli máš nějaký komplikace tak to je jasný. Každopádně v tom vedru je to uplná lábuž se zanořit. Akorát po koupání nesnesu mít na sobě mokrý spodní díl plavek, takže se převlékám. Ovšem s tímto tělem je to drobek náročnější, připadám si jako medvěd, jak tam balancuju a funim. Vždy na pláž nakráčim jako turista z NDR. Slunečník, stojan, deky ,krémy, ručníky, bábovky, svačina. Vidět se tahle před deseti lety, asi mě trefí. :grinning: Ale jak říká kamarádka, když je 34 ve stínu, není správná doba na hrdinství...... :wink: Ale co, hl. že je pohoda. Na zahradě mám venkovní sprchu a to je teda taky moc příjemný - doporučuju. Ona vl. satčí hadice :slight_smile: :slight_smile:
28. čer 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sina jo přesný a já byla vyvrženej, ale tentokrát mám pocit, že hroch je výstižnější :slight_smile:
28. čer 2012 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sina venkovní sprchu a napuštěný bazén mám v záloze na zahradě taky, ale zaplavat a cítit jak tě voda nadnáší a jak je ti lehko je k nezaplacení :wink:
28. čer 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm, holky děláte mi vysloveně chutě s tím koupáním - ale já se vysloveně stydím někam vylézt - aby ostatní s křikem nezdrhli!!!!! Zadek samý dolíček, bříško mám trošku popraskané pod pupíkem, kozy jako vozy, bílá jak sejra.......brrrrrrr :angry: :angry: :angry: :angry:
28. čer 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, jdu jen nahlásit, že jsem doma z kontroly. Pokud se mi podaří stáhnout fotku z mobilu, tak vám sem hodím fotku z monitoru, ale teď nemám čas. Uspím malého a má přijet kamoška. Jen kontrola je v pořádku, zatím to moc nevypadá na to, že bychom měli rodit. říkala jsem o těch bolestech a poslíčcích a tak říkal, že to mám hlídat a případně raději zajet do porodnice. Další kontrola příští středu ale až večer v půl 7, dřív nebylo místo na monitoru.
Tak já pádím, pak ještě pisnu...papa
28. čer 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska Pripis me do tabulkky, nevim, jak na to. Moje jmeno je Lenka, mala bude Nina, jsem ze Zlína. TP mam na 27.7. a muj typ je na 24.7. kdy mam narozeniny ja :slight_smile:
28. čer 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
holky včera sem byla u doktora a prej už je malá nizko, tak že to prej bude určitě dřív než 21.7. :slight_smile: no uvidíme. Cítím ji dost dole, pořád musím na wc. Jinak jsem byla na tom monitoru tak prej v pořádku. No jen doufám, že to nebude tento víkend máme hody :slight_smile:
28. čer 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev tak hlavně, že je vše v pořádku :slight_smile:

já hlásím, že mám teprve půlku koše sežehlenou :frowning2: hrůůza!!!!! Ale půjdu asi uvařit oběd - dnes budu dělat lečo, mňam:slight_smile:
28. čer 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajulax Ahojky :slight_smile: To já musím taky každou chvilku na wc - teda hlavně v noci, přes den to tak strašné není.......jdu na kontrolu zítra, jsem zvědavá co se dozvím :slight_smile:
28. čer 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
přezdívka..............jméno..........termín porodu..........můj typ, kdy porodím..........jméno miminka.........město
dociska................Katka.............1.7.2012..................28.6.2012....................Vojtíšek.......................Brno
ivis........................Iveta...............5.7.2012...................7.7.2012......................Filípek?......................Žďár nad Sázavou
neeve...................Naďa............11.7.2012..................7.7.2012......................Milánek......................Mladá Boleslav
kamino.................Petra............12.7.2012...................4.7.2012.....................Bohumír.....................Praha
kaphajin................Petra............17.7.2012...................10.7.2012....................Štěpán/Šárka..............Mělník
klaire22................Klára............18.7.2012...................10.7.2012...................Eliška..........................Roudnicen/L
janulev.................Jana.............20.7.2012.................12.7.2012.....................Davídek......................Ořechov (okres Brno)
pajulax................Pavla............21.7.2012.................15.7.2012....................Adélka.........................Uherské Hradiště
Petule22.............Petra............21.7.2012.................22.7.2012....................Nikol............................Otrokovice
kammka.............Kamila.........23.7.2012..................15.7.2012....................Toníček.......................Benešov
vormoni..............Monika.........29.7.2012.................23.7.2012....................nejisté..........................Rakovník
Mina_....................Soňa............30.7.2012.................27.7:2012....................ještě nemáme .......... Praha
lenkabenjamin...Lenka...........27.7.2012.................24.7.2012.....................Nina.............................Zlín
28. čer 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkabenjamin šoupla jsem tě tam :slight_smile:
28. čer 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak já měla od včera doma kamarádku a bylo to super, krásně mi to uteklo a dneska se vám musím pochlubit s věcičkama pro miminko od šíjící paní, manžel už mi přidělal kapsář na zeď, tak přidávám fotky :slight_smile: chodím se furt kochat :sweat_smile:
28. čer 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Holky žádné rození, jen ty děti pěkně dopečte :slight_smile:
28. čer 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klaire22 já se přiznám že ty věci ani nežehlím :grinning: jen plíny samozřejmě :slight_smile:
28. čer 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mega pupek
28. čer 2012 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petule22 jo tak teď jsem se až lekla, že je ten můj :grinning: :grinning: :grinning: mám úplně stejný!!!!!!!!!
28. čer 2012 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin fakt? A taky ti přijde tak obrovský?:grinning:
28. čer 2012 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 ne jenom mně :grinning: :grinning: :grinning: ale pro útěchu, viděla jsem i větší :wink:
28. čer 2012 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek