• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@kaphajin to není moc útěcha :grinning: no neřeší to že budu tlačit meloun klíčovou dírkou :grinning:
28. čer 2012 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 to snad ne... podle těch trhajících bolestí v podbřišku se dá dovodit, že nám ta skulinka nezůstane malá :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2012 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin jo to znám, taky mě tam řeže motorovou pilou :grinning:
28. čer 2012 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 no tak hlavně, aby nedošel humor, že jo :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2012 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaphajin hihi ten dojde neboj :grinning:
28. čer 2012 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin jůůůůů, to je opravdu hodně povedené!!! paní je teda šikulka, moc moc pěkné!!!!
28. čer 2012 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 já už to konečně dožehlila - ale myslela jsem, že u toho fakt padnu na hubu :frowning2: jsem si k tomu musela i sednout!!! poprvé v životě jsem žehlila v sedě - divný to bylo :slight_smile: Ale mám to!!!!
28. čer 2012 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 nemáš zas tak šíleně velký pupík..........ale asi mám trošku menší bych řekla!!!!
28. čer 2012 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 no super, na vedra máš vystaráno :wink: já žehlím v sedě už od poloviny těhotenství :rolling_eyes: už mi to ani nepřijde
28. čer 2012 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22
@kaphajin holky ten humor nás snad nepřejde, ne? :slight_smile:

jdu dělat to lečo, manža je za chvíli doma :slight_smile: I když lečem ho zrovna moc nenadchnu :slight_smile:
28. čer 2012 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 jinak ta paní to opravdu ušila báječně, dívala se na to moje zkušená kamrádka pánská krejčová a říkala, že si dala záležet, precizní je to údajně :grinning: já jsem antitalent, bych si jehlou mohla ublížit :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2012 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin já to dávala ve stoje na etapy,ale dneska to fakt nešlo...........to jsem vyžehlila pár kousků a musela si jít sednout, tak jsem si k tomu zvala židli a vzala to pak jedním vrzem :slight_smile: díky bohu, že je to za mnou!!!!
28. čer 2012 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin tak hlavně, že jsi spokojená - vypadá to vážně moc hezky - a to je paní z Mělníka????
28. čer 2012 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin já si tak maximálně přišiji knoflík, nebo zašiju nějakou dirku...........ale když jsem byla malá, bavilo mě šít si na barbínky oblečky - ale to je asi tak všechno :slight_smile:
28. čer 2012 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlynka Ten vede i u nás společně s plejtvákem :grinning:. I když břicho tak velké nemám, tak jsem poněkud nakynula od zadnice dolů.
28. čer 2012 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 to je paní z Kralup nad Vltavou a bylo to levné. Materiál 1200,- Kč, práce 800,- Kč. Kdybyste někdo chtěl kontakt, tak je na mailu: katka@dupot.cz

mám kapsář na zeď
kapsář na postýlku
rychlozavinovačku
mantinely
28. čer 2012 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
fakt pecka za tu cenu :slight_smile: a materiál jsi si musela koupit sama????
28. čer 2012 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne ne, jen jsem jí ukázala předlohu a vše si zařídila sama :slight_smile:
28. čer 2012 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin tak to je taky dobrý, že jsi se vlastně o nic nemusela starat :slight_smile: mě se tento styl líbí :slight_smile: Já před 14 dny na farmářských trzích koupila malé takového látkového zajíčka - každá část jeho tělíčka je z jiné látky, ale přitom k sobě nádherně ladí - byla jsem z něho nadšená :slight_smile:
28. čer 2012 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele holky kolik máte pro děti hraček???? já mám jen kousátko, chrastítko a látkového zajíčka!!!! pak ještě lehátko s hrací hrazdičkou - ale přijde mi to sakra málo - asi se půjdu zítra podívat do nějakého hračkářství - aspoň ještě nějaké to chrastítko nebo pískátko, abych jí pořídila:slight_smile:
28. čer 2012 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 :fearful: já nemám žádnou, sem si myslela, že to je takhle brzy zbytečný
28. čer 2012 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin no, mě taky hodně lidí říkalo, že ze začátku tolik hraček není třeba - ale abych nevypadala jako krkavčí matka :slight_smile:
28. čer 2012 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 já si jednak říkám, že asi hračky dostaneme k narození miminka a i kdyby ne, tak je koupím potom podle toho, co asi tak bude vhodné, já si jsem ve všem nejistá, takže nic moc nekupuju :unamused:
28. čer 2012 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
přezdívka..............jméno..........termín porodu..........můj typ, kdy porodím..........jméno miminka.........město
dociska................Katka.............1.7.2012..................28.6.2012....................Vojtíšek.......................Brno
ivis........................Iveta...............5.7.2012...................7.7.2012......................Filípek?......................Žďár nad Sázavou
neeve...................Naďa............11.7.2012..................7.7.2012......................Milánek......................Mladá Boleslav
kamino.................Petra............12.7.2012...................4.7.2012.....................Bohumír.....................Praha
kaphajin................Petra............17.7.2012...................10.7.2012....................Štěpán/Šárka..............Mělník
klaire22................Klára............18.7.2012...................10.7.2012...................Eliška..........................Roudnicen/L
janulev.................Jana.............20.7.2012.................12.7.2012.....................Davídek......................Ořechov (okres Brno)
pajulax................Pavla............21.7.2012.................15.7.2012....................Adélka.........................Uherské Hradiště
Petule22.............Petra............21.7.2012.................22.7.2012....................Nikol............................Otrokovice
kammka...............Kamila.........23.7.2012..................15.7.2012....................Toníček.......................Benešov
lenkabenjamin...Lenka...........27.7.2012.................24.7.2012.....................Nina.............................Zlín
vormoni..............Monika.........29.7.2012.................23.7.2012....................nejisté..........................Rakovník
Mina_....................Soňa............30.7.2012.................27.7:2012....................ještě nemáme .......... Praha
28. čer 2012 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Dneska ráno jsem tu pro vás psala, jak to s námi vypadá a manžel mi v půlce sebral počítač, takže jsem to nedopsala a neposlala :frowning2: Jak teď mám počítač na příděl, tak vůbec nestíhám číst, co pěkného tu rozebíráte a prd z toho mám. Můžu tu být vždycky nanejvíš 30 minut.

Tipla jsem si, že budu rodit dnes a vypadá to, že mi ten tip nějak nevyšel. Ale teď jsem se vrátila ze zahrady, kde jsem okopávala, tak třeba to pomůže malého trochu popohnat. No ale jak to zatím vypadá, tak Vojtíškovi se na svět vůbec nechce :frowning2: Moc se mi nelíbí myšlenka, že by mi porod vyvolávali. To je taková nuda.... Čekat, až to začne bolet, až se mi začne chtít tlačit, plodovou vodu by mi napichovali..... :unamused: :unamused: To není ten správný adrenalin :grinning:
Zítra jdu na další kontrolu do porodnice a tak jsem zvědavá, co se mnou paní doktorka udělá. :slight_smile:
28. čer 2012 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem vám sem chtěla dát fotky, do jakých patvarů se mi občas zkroutí malý v bříšku a taky jsem se chtěla pochlubit, jaké mám břicho,ale manželův počítač je pro mě jedna velká španělská vesnice, protože má Apple a tam není nic normální :slight_smile: :slight_smile:
Už se těším zase na svého vehykla. .-) Doufám, že ho budu mít do porodu, abych pak už online mohla s vámi plkat z porodnice :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2012 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky hollky, tak jsem vám chtěla dát fotku z toho monitoru, ale nenašla jsem kabel k připojení telefonu k počítači :rolling_eyes: zkusím se připojit kdyžtak přes mobil a poslat to tam...
dneska odpoledne mi začalo zase odcházet nějak moc hlenu a sem tam byl i narůžovělý a teď po koupeli to přestalo...

@dociska jé a já už myslela, že rodíš...malému se opravdu asi moc nechce, ale tak třeba se rozmyslí o víkendu, mají přijít ty bouřky z tepla

@kaphajin krásné věcičky, paní je opravdu moc šikovná :slight_smile:

@klaire22 já bych hračky moc neřešila, většinou lidi kupijí jako dárek nějakou tu hračku...a ze začátku stejně nic potřebovat nebude

@petule22 krásný pupík :slight_smile: sluší ti to
28. čer 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím, tak už mám první kontakt s porodnicí, na kontrole jsem měla vyšší tlak, tak si mě raději nechali na pozorování - snažila jsem se vysvětlit, že mám syndrom bílého pláště, ale nenechali si to zpočátku vysvětlit, ale naštěstí pochopili a když jsem neviděla doktory, tak jsem měla tlak o.k. Dojmy z Vinohradské porodnice veskrze kladné, hodní doktoři, skvělá porodní asistentka Anetka - vše vysvětlila, fakt jsem měla dobrý pocit. Strašili mě vyvoláváním, ale naštěstí se tabulka nemusí upravovat, jsem doma a pořád 2 v 1:slight_smile: JInak jsem totálně zavřená, posly ani tvrdnutí nemám, uvidíme jak dlouho. Přeji všem ať ty nastávající vedra přežijeme ve zdraví :slight_smile:
28. čer 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska ahojky, já už myslela, že rodíte a ono pořád nic............. Mě dnes v noci poprvé nějak tvrdlo bříško, ale jinak nic - bolesti žádné...........
Tak uvidíš, co ti řeknou zítra - jsem na to zvědavá :slight_smile:
28. čer 2012 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev aby jsi nakonec nebyla první, která porodí :sunglasses:
o víkend hlásí vedra a bouřky - aby jsme se nezačaly dvojit :slight_smile: I když u mě to zatím teda fakt nevypadá - jsem zvědavá na zítřek a na první kontrolu v porodce :slight_smile:
28. čer 2012 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek