• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
Tak to já jdu dělat věnce pro babičky a dědečky na hřbitov :slight_smile:
1. lis 2011 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@lynette11 poslední MS byla 5.10, jinak jsem to tak nějak na sobě poznala už před pár dny...nemužu své oblíbené kafe a týden mě pobolívá břicho a je mi tak nějak divně...prostě je mi jinak..proto jsem testovala už dnes...2 dny před další MS.
1. lis 2011 ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí
No to mě zase začalo chutnat pivo, i když ho normálně nesnášim :wink:
1. lis 2011 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@sina @elza2110 :grinning: :grinning: To máte dobré, já kromě únavy žádné velké změny necítím. Připadá mi, že ani těhotná nejsem, jen jsem to prostě nedostala. :grinning:
1. lis 2011 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Já to taky věděla snad hned po oplodnění. Jsem si byla skoro jistá a proto jsem si test dělala také brzy :slight_smile: Poslední MS jsem měla 4.10. :wink:
1. lis 2011 v 17:13  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
No právě ta dnešní příšerná únava kombinovaná s mojí běžnou blbostí, způsobyla, že sem byla celé dopoledne úplně nemožná. :slight_smile: Tak sem si řekla, že si ten test uělám a hotovo. A???? Už žádně propařené večery s kámoškama, ale zase za nima do hospody můžu jezdit autem :wink:
1. lis 2011 v 18:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@sina Tak tak, někdy to raději vědět o něco později, pak už je to prostě tutovka a musíme se podle toho chovat :grinning: Taky jsem si dala ještě o víkendu víno s tím, že si to přece jenom myslím, že jsem těhu, že to není potvrzené. No... od neděle už je :grinning:
1. lis 2011 v 19:16  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Mě minulý týden přepadl šílený kašel a teploty, šla jsem k doktorovi s tím, že nevím které léky mužu a které ne, protože jsem možná těhotná...bylo mi to trochu trapný, říkat, že možná (to by pak mohla říkat každá druhá :slight_smile:. ale teď jsem ráda, že jsem se tak práškama necpala a už v tu dobu jsme mela prostě pocit, že to vyšlo...

@lynette11 poslední MS jsi měla 4.10 :slight_smile: tak to na tom budeme tak nějak stejně :slight_smile: kdy se budeš objednávat na gyndu?
1. lis 2011 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@elza2110 ha :grinning: to já jsem taky potřebovala ke svému obvodnímu lékaři, zrovna v pátek a když jsem otevřela dveře čekárny, tak jsem málem padla do mdlob, jak byla narvaná, tak jsem zavolala telefonem sestřičce, že jsem asi těhotná a jestli můžu jít zadem než čekat v té zadýchané čekárně plné nemocných lidí a ono to klaplo a ještě jsem šla hned :sweat_smile: Taky jsem si připadala trapně, když to byl teprve jen takový pocit. Ale když já si byla skoro jistá a za to riziko to nestojí...

@elza2110 já právě nevím... kdy se budeš objednávat ty? já myslela tak cca 15. listopadu, ale není to brzo? ten datum proto, že moje doktorka je tam jen v úterý a 15. vychází na úterý. a nebo až ten další týden? 22. listopadu? Možná by to bylo lepší,ale kdo to má vydržet :sweat_smile:
1. lis 2011 v 19:54  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky můžu se přidat?já měla první pozitivní test v neděli....podle poslední MS mám termín porodu 8.7. :slight_smile:
1. lis 2011 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@yesu Ahoj :slight_smile: Stejně vypočtený termín jako já, 8.7. :slight_smile: Super :slight_smile: A ještě ke všemu mám ten den narozeniny :dizzy_face:
1. lis 2011 ve 20:00  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lynette aha, tak jestli je tam tvoje doktorka jen v uterý, tak to vidím na toho 15. - to by už mohlo být vidět víc na ultrazvuku, myslím tím srdíčko..to je vidět prý někdy v 6.týdnu, to by tak mohlo být.
Každopádně já bych tam zavolala, řekneš kdy byla poslední MS a oni už te podle toho objednají...mám ted kolem sebe hodne těhulek a takhle to udělali u všech...zas nějak dlouho čekat nechci :slight_smile: i kvuli práci, tam to chci říct právě až to bude potvrzené od doktora, a bych se pak mohla domluvit na směnách a tak...takže doufám, že čárky na testu ještě zesílí a já budu v pondělí volat, to bych měla pomalu začínat 6 tt
:wink:
@lynette11 a trochu mám zmatek v těch termínech porodu...jaktože když si měla MS jen o den dřív tak máš TP asi o 5 dní dřív..asi máš kratší cyklus, ne?? já si na internetu spočítala TP 12.7...
1. lis 2011 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@yesu ahoj! vítám tě mezi náma! vidím, že asi první miminko, že? jinak tady holky už mají zlatíčko i doma :slight_smile:
mužu se zeptat jak dlouho jste se snažili?
1. lis 2011 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
NO a většina z nás má doma Matěje :sweat_smile: . No tentokrát to vyšlo na podruhé, ale v září jsem se neřídila ovulací, protože jsem akorát vysadila anču. Ty jo, když jsem se dověděla o Matýskovi, byla jsem tak šťastná... Teď už je to takové jiné, bohužel už vím co mě čeká, nebo bohudík? :slight_smile:
1. lis 2011 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@elza2110 Mám cyklus 28 dní a ty? Doufám, že jsem to spočítala dobře, taky je klidně možný, že jsem střevo :grinning:
1. lis 2011 ve 20:32  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@sina Taky jsem si všimla, že je to tu samý Matěj :wink:
1. lis 2011 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@lynette11 tak stejně v tom mám trochu zmatek...já mám cyklus po 29 dnech a podle tvých udaju mi vychází TP 10.7 a ne 8.7...asi je to jedno, doktor určitě bude chytřejší :slight_smile:
1. lis 2011 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzi82
@sina Matěj je teď hodne oblíbené jméno :slight_smile: to manžel furt chce syna a ještě ho pojmenovat po sobě, tak snad se nakonec nějak rozumně dohodneme...:slight_smile:
1. lis 2011 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky my se vymykáme, my máme doma Martina :slight_smile: . Já dnes měla depku, jsem si říkala, že určitě nemůžu být těhu, když nemám skoro žádný příznaky. Ale během dne se to trochu rozjelo, tak jsem se zas uklidnila. Jinak jsem teď měla 2 dny, kdy se nedělo vůbec nic.
1. lis 2011 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@elza2110 A jak se jmenuje manžel?
1. lis 2011 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzi82 Michal. mě se to jméno líbí, protože se dá říct hezky zdrobnělě ( to všechny jména nejdou), ale prostě nesnesu rozlišovat mladého a starého nebo velkého a malého...a taky chci jiné jméno než co vlastně vymyslela tchýně :dizzy_face:
@svija buď ráda, že se cítíš dobře :slight_smile:
1. lis 2011 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
No já mám pro změnu Martina za muže. Ty jo přesně si říkám, že bych byla úplně nejšťastnější, kdybych žádné příznaky po celou dobu neměla- ani to obr břicho :slight_smile:) Jednou to naplno stačilo, teď bych si to opravdu chtěla užít.
1. lis 2011 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda tady je nových těhulek, super... Všechny vás vítám ....
@sina Taky se přidávám do klubu Matějů :wink:

Já měla poslední MS 27.09. a doktoru bych chtěla jít až tak po 6tt, to už by snad mělo být vidět srdíčko...Vychází to někdy kolem 8.11. Při prvním jsem šla snad ještě ten den co jsem našla // a nic vidět nebylo, jen mi to doktor potvrdil z krve, takže jsem si řekla, že tentokrát vydržím, ale je to nekonečný čekání
@svija já minulý týden měla příznaky jak blázen a už tak dva dny nic, takže se modlím, ať už se mi zase ráno zvedá žaludek a chce se mi spát.... ať vím, že je vše ok :slight_smile:
1. lis 2011 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se taky přidat? Já jsem našla // v neděli a podle těhotenský kalkulačky mi vychází termín porodu 6.7.2012. :slight_smile: Je to mé druhé těhotenství. Jsem ráda, že to konečně vyšlo, protože jsme se snažili půl roku, u prvního jen tři měsíce. Doufám, že bude vše o.k. Bojím se taky míň, než při prvním. Asi je to tím, že vím, co mě čeká. :wink: Příznaky těhu jsem začala cítit hodně brzy - citlivější bradavky, divně od žaludku, pobolívání břicha hlavně večer. To jsem u prvního těhu vůbec neměla. Na kontrolu mě objednali až na 24.11. Se snad nedočkám. :grinning:
1. lis 2011 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky doufám, že tohle těhotenství bude straaašně fajn a pohodové. A taktéž porod :wink:

@elza2110 Asi jsme použila každá jinou kalkulačku, jinak to nevidím :grinning: Ono to je jedno, stejně to nebývá přesně na den :slight_smile:
1. lis 2011 ve 21:39  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@anoli ahoj a vítej :slight_smile: trochu závidím, že se míň bojíš... já jsem celý den docela v poho, protože se točím kolem malýho, alejakmile mám chvilku klid a hlavě večer mi to začíná pořádně docházet...

snad nám to čekání na kontrolu všem uteče co nejrychleji :slight_smile:
1. lis 2011 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky a jaký berete vitamíny? Já zatím jen listovku a rybí tuk. Při prvním jsem brala Centrum Materna, ale setkala jsem se s názorem, že v podstatě je nejdůležitější ta listovka a pak zdravá strava, tak nevím, jestli brát ještě něco víc...
1. lis 2011 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@aloison tenhle názor jsem slyšela tenkrát taky, zapomněla na to a ty jsi mi to teď připomněla :grinning: takže já už mám doma od včerejška Mamavit. Tak ho dozobu a pak si koupím, co mi doktorka doporučí.
1. lis 2011 ve 22:24  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@lynette11 já se taky asi poradím s doktorem, docela mu důvěřuju, tak dám na jeho rady :wink:
1. lis 2011 ve 22:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, přidávám se :slight_smile:. Dnes jsem po 13ti měsících snažení konečně našla //. Poslední MS 29.9.2011. Zatím nikam nejdu. Resp. 4.11.2011 mám konzultaci ohledně laparky, tak to rušit nebudu, je u toho i UTZ a třeba něco uvidí... Snad to nebude mimoděložní, to by mě kleplo.
1. lis 2011 ve 22:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek