• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@vera_87 Nesledovala jsem ovu..jen jsem od poslední menstruace očekávala marně další. (tuším, že začátkem září byla má pro letošek snad poslední). No a 25. října mi bylo jasné, že s sebou již nemusím tahat záchranné hygienické potřeby..:slight_smile:)Tož tak je to s mým "sledováním"..Nechali jsme to na přírodě a nehleděli jí pod prsty..:slight_smile:)..a teď v tom mám prosím chaos.. :slight_smile:
12. lis 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak asi to chce prvně tam zavolat a ne tam přijít jen tak. Lidi chodí k doktorům kvůli jiný prkotinám.
12. lis 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, prave jsem objevila tuhle diskuzi a rada bych se k vam pridala :slight_smile:. Jeste presne se nevi v kolikatem jsem, dle MS to je 5+5tt, ale na UZ jsme meli jen neco hooodne maleho a HCG v pondeli 189, ale pak zacalo rust, tak doufame, ze to bude vporadku. S manzelem jsme se brali v cervnu, vysdadili HA a hned otehotnely, bohuzel to v 8tt nevyslo a po revizi mohli zacit po trewch mesicich. Zkusili jsme to a opet napoprve dve casrky...ja byla vydesena, ze se vse bude opakovat, doktorka na UZ nic nenasla a HCG jen 189, ve stredu pak 241, takze malicky narust :( ...v patek uz ale bylo 572 takze nakonec to mozna bude dobre, strasne bysme si to prali, ja uz do nemocnice nechci. Ted jsme objednani na 21.11. kde se udela krev a zse UZ a doufame, ze by se tam uz melo neco potvrdit a snad bude vse jak ma byt. Kdyz tu ctu Vasi diskuzi, jsem rada ze jste tez na zacatku a mate i podobne myslenky a obavy jako ja.
12. lis 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihsulka - vítej mezi nás a držím palečky, ať to vyjde :slight_smile: .

Holky, já jdu provokovat, mám Martínka u babičky, dopoledne jsem ho tam odvezla vlakem, odpoledne jsem se svalila do postele a celé ho prospala . No úžasný, konečně se zase začínám cítit jako člověk, byla jsem po tom týdnu úplně hotová.
12. lis 2011 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinka6 Ty jo mě je taky strašně zle, dopoledne jsem byla ve městě, ten chladný vzduch je super, ale v obchodech hrozně přetopeno, nic moc. Odpoledne jsem spala dvě a půl hodiny, v noci spím docela dost a zdá sem i to čím dál tím horší. Blbě je mi celý den a k večeru je to nejhorší, V pondělí se v práci asi zblázním, moji kolegové jsou zimomřiví a v kanceláři máme 25 stupňů. Naštěstí je malej dneska hodnej a už je mu líp.
12. lis 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lynette11 je tam, ale já jí brala před sem tam, tak jí beru i teď. Není jí tam tolik, tak se nic nestane :wink: .
12. lis 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu píšeš, kdy Tě čeká další kontrola a příp co, třeba screening triple testy a tak :wink: .
12. lis 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak jsem dnes byla mrknout ve Špuntíku a moc tam toho tedy nemají... Jinak tím jak nemám těhu příznaky mi přijde, že nemůžu být těhotná. Ty čárky na testu mě nějak nepřesvědčily a UTZ je ještě daleko....Tak jsem čím dál tím víc skeptická. :angry:
12. lis 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky, jsem z vás už taky nervózní, mně vůbec špatně není :sweat_smile: zatím. jen občasně zatahání v podbřišku, sem tam lehký pocit slabosti, lehce citlivá a větší prsa a ráno trošku nevolnost než vstanu a rozhýbu se, ale jen takový mini pocit na zvracení, v pohodě zvládnutelný. Minulé těhu jsem to měla přesně jako rye a kvetinka. Blbě a blbě, hlavně večer katastrofa...
No tak už se toho UTZ taky teda nemůžu dočkat.
12. lis 2011 ve 22:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacula87 super! gratulace :slight_smile:
12. lis 2011 ve 22:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lynette11 mě nebylo blbě donedávna rozjelo se to ze dne na den a nechce se mě to pustit - před chvilkou jsem se vzbudila a už je mi opět zle.... :zipper_mouth: Takže holky vydržte - určitě to přijde...... :grinning:
Dokonce jsem tady na koníkovi četla, že nevolnosti jsou dobrým příznakem toho, že vše probíhá tak jak má a že to dokonce zabraňuje potratu.....ale i to že hcg u těch co je jim blbě je o dost vyšší než u těch co jim blbě není.....takže úplně k ničemu ty nevolnosti nejsou......no nic holky jdu .... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth:
Bude to znít blbě, ale všem co ještě není zle přeju nevolnosti!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2011 v 07:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rye
@kvetinka6 Ahoj holky, tak jsem na tom úplně stejně..jsem 6tt+5 a nevolnost začala včera..teď jsem se probudila a je mi zase zle..:frowning2: Přemlouvám se, abych něco snědla...zkusím aspoň pár piškotů... :slight_smile:
13. lis 2011 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky :slight_smile: , když už jsme u toho stěžování :wink: , tak já se taky přidávám.... Je mi zle hned jak ráno vstanu, pak chvilku klid a odpoledne to začíná znovu, nejhůř je mi večer :unamused: Někdy dokonce i v noci mě vzbudí pocit na zvracení, hrůůůůzaaa. Už si připadám jak hypochondr, s malým si hraju v leže, když jdeme ven, tak se jen tak šourám za ním, je to fakt "JINEJ STAV" :grinning:

@svija jak já ti závidím, že máš malýho u babičky a můžeš se bez výčitek válet a odpočívat :wink:

Ale potěšila mě @kvetinka6 :slight_smile: , jestli je to pravda, tak nám všem taky přeju obrovský nevolnosti a zvracení minimálně do konce prvního trimestru :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi já jsem taky 6tt+5,už jsi byla na kontrole?
13. lis 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lynette11
@helousek1
Holky, třeba patříte k těm šťastným, co je jim dobře :slight_smile:. A Lynette třeba je to u tebe teď hodný chlapeček :slight_smile:
Já se vždy bavím tím, když někde čtu, že někdo zjistil že je těhotná až když začal rodit :grinning:

Dneska ráno jsem to řekla synovi, protože on byl fakt špatný z toho mého zvracení, ta jeho reakce byla tak dojemná, snad to všechno klapne :slight_smile:.
13. lis 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aloison ještě ne, jdu až ve teď ve středu, doufám, že bude všechno v pořádku..:slight_smile: Ty už si byla??
13. lis 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

já teď teda žádné nevolnosti nemám, ani prsa se mi nezvětšily, ani nejsou citlivé, no snad to ještě přijde :slight_smile: V 4+6 je doufám brzo. Hlavně ty prsa u mě byly vždycky příznak těhotenství, minule jsem někde v 6+5 už vytahovala kojící podprsenku :astonished: :grinning:

@svija, my dceru sice máme doma (u babičky spí vždy v pondělí :slight_smile:, ale dnes k nám do ložnice přišla v 7:15, tak jsme ji vyhnali zpět do jejího pokojíčku a zabavila se sama do 9:30 !!! Nevěřila jsem vlastním očím. Teda asi 4x přišla, ale vždycky zase odešla a nechala nás spát. :astonished:
13. lis 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi já už byla minulou středu, srdíčko ještě nebylo, jinak vše ok. Na příští jdu až 7.12. Budu na tebe myslet a určitě písni, jak jsi dopadla, jestli už bylo srdíčko.... Já si říkám, že jsem mohla taky ještě týden vydržet :wink:
13. lis 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 mě je tahle špatně teprve pár dní, takže to třeba ještě přijde.. :grinning:
13. lis 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak ono to ještě asi přijde :grinning: dneska ráno už to nebylo jen tak nějaké trochu nevolno, ale musela jsem to zaspat :grinning:
taky vím, že nevolnosti jsou dobrým příznakem toho, že vše probíhá jak má, nicméně spousta holek píše, že jim u jednoho těhotenství špatně bylo u druhého vůbec nic a z obojího krásné děti :slight_smile: tak já jsem si předsevzala, že tohle těhu bude hrozně pohodové a že si ho tentokrát užiju (už od začátku, protože to minulé bylo sice ok, ale kolem mě bylo trošku psycho), tak třeba mě tělo poslouchá a je mi špatně jen lehce, abych prostě věděla, že jsem těhotná :grinning:
13. lis 2011 v 10:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aloison no já jsem si termín nevybírala..sestra mi řekla, že objednávání nejčastěji až na osmý týden..a rovnou ni dala termín..:slight_smile: Jsem objedaná už čtrnáct dní a jsem strašně nedočkavá..už chci vidět, že je mimi, tam kde má být a že je v pořádku..toho 7.12. už srdíčko bude, uvidíš..ale myslím si, že tě klidně mohli objednat dřív..já dám určitě vědet, jak jsem dopadla..:slight_smile:
13. lis 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, muzu se zeptat jake mate zkusenosti s nevolnosti? :slight_smile: Ja jsem ted 5tt+5 a jedine co citim je tlak v prsou a jsou vetsi jinak zatim vubec nic. Kontrolu na UZ mam 21.11. tak myslite, ze nastup nevolnosti me teprve ceka? A potom (pripadam si jak blbec) ...ale muzete mi nekdo pomoci, jak se pocitaji ty tydny? Kdyz jsem ted 5tt+56 tak je to pet tydnu a pet dni cili 6.tyden? A jak to jde pak dal? 5+6, a 5+7 je 6? To uz je zas 7.tyden ne? Ja se omlouvam, ale je to prvni tehotenstvi a zatim jsem nebyla na klasicke poradne jako pro tehotne, zatim jsme vzdy spis hledali. Moc diky za rady
@aloison
@lynette11
@luciesofi
@lenka5731
@rye
@kvetinka6
@svija
13. lis 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihsulka - ahoj, no počítá se to 5+0 atd. až do 5+6, to je probíhající 6.týden. Pak už následuje 6+0 a to je den, kterým se končí 6.týden a pak už jedeš od 6+1 sedmý týden. A s těmi nevolnostmi je to hrozně individuální, někdo blije už od začátku a rozhodně mu to třetím měsícem nekončí a někomu jinému vůbec být špatně nemusí. Já jsem teď třeba 6+6 a blbě mi je cca týden, ale fakt to může být u každého jiné :wink:
13. lis 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svija Moc dekuju za pomoc :slight_smile: Trosku si preju, aby mi zacalo byt spatne a ja videla, ze vse je jak ma byt :slight_smile:, ale je divne prat si,a by bylo cloveku zle :grinning:
13. lis 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihsulka - jo, to chápu, já to měla taky tak :grinning: .
13. lis 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mihsulka no oni ty nevolnosti taky bohužel nejsou zárukou prosperujícího těhotenství.. bohužel. kamarádka zvracela a bylo jí zle až do 10 tt, a pak zjistili, že se už miminko minimálně dva týdny nevyvíjí :unamused:

prostě každé těhotenství je úplně jiné, nic se nedá paušalizovat.

já jsem tu poznámku "snad to ještě přijde" v minulém příspěvku myslela spíš tak, že snad přijdou jakékoliv příznaky, nemusí to být zrovna nevolnosti :D
13. lis 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mě taky ještě nebylo blbě a sem ráda, protože pak je asi dost těžký fungovat v práci i doma! Včera mi teda bylo poprvé blbě dopoledne asi dvě hodiny, ale nic hroznýho a pak to přešlo! Prsa mě dost bolí, hlavně v noci, protože sem zvyklá spát na břiše a v noci se vždycky zbudím bolestí a musím se otočit, jinak absolutně žádný příznaky.....
13. lis 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Ahojky,
mě blbě zatím není a věřím, že ani nebude. S Matějem jsem za celé těhotenství zvracela dvakrát, jednou z migrény a jednou už s velkým břichem z toho, že jsem se přejedla čerstvých domácích koblih. Jinak mi klasicky těhotensky nebylo blbě nikdy a těhotenství bylo pohodové a Matěj v pořádku. Takže věřím, že teď to bude stejné. Teď mám jen občas tu slabost a lehounce mě pobolívají prsa, ale minule ty prsa byly podstatně horší. :wink:
Takže vám co není blbě, nebojte, nemusí to tak být a alespoň jste v klidu a ne s hlavou v záchodové míse. :grinning:
13. lis 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zuzi82 Zuzi krasne receno :grinning: Preju at je to i tentokrat pro tebe stejne prijemne tehotenstvi. Verim, ze uz jsi i vic v klidu, vis uz co te tak nejak ceka, tak si to asi i vic uzivas ze? :slight_smile:
13. lis 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se taky hlásím k těm, kterým není nijak špatně ani ted ani v prvním těhu. Holky každá jsme jiná, není proč se znepokojovat a řešit, jestli je správně aby bylo špatně nebo dobře. Příroda si to prostě udělá po svém.
:slight_smile:
13. lis 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek