• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@kaphajin no, snad něco dostaneme :slight_smile: aby za námi vůbec někdo přišel na návštěvu - i když kamarádky se už ptají, jestli jim dám vědět, že se malá narodila a jestli se pak budou moct zastavit - tak jsem na ně zvědavá :slight_smile:
28. čer 2012 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@janulev
@klaire22 Ale že vás napínám, co? Já jsem teď vylezla z horké vany a mám jedno tvrdnutí za druhým. Tak jestli to zase za hodinu přejde, tak se fakt picnu. Tak tu teď dřepím u monitoru a čekám, kdy třeba prdne voda :slight_smile: Manža bude mít radost, když mu zamáčím celou kancl. židli :grinning:
28. čer 2012 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahojky,
taky jsem zvědavá na ta vedra :slight_smile: Aby pak bylo v porodnice vůbec dost místa :grinning: Ale já musím počkat, ještě se teprve v pondělí bude v pokojíčku pokládat linoleum :sweat_smile:
28. čer 2012 ve 20:36  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@dociska hihi, ty mě bavíš :grinning: já zjistila, že mám okamžitě poslíčky a tvrdnutí, jakmile se rozčílím kvůli tomu přistavování tady :sweat_smile:
28. čer 2012 ve 20:37  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
taky jdu do vany :slight_smile:
28. čer 2012 ve 20:37  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@neeve Tak to já bych musela rodit už po pár měsících. Se furt rozčiluju :grinning: Už jsem protivná i sama sobě :unamused:
28. čer 2012 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 to já mám opačný obavy, bojím se, že nebudu mít na návštěvy sílu ani náladu a budu je muset odmítat a oni všichni budou zklamaní :frowning2:
28. čer 2012 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 Dneska jsem si dovolila prohlásit, že nemám tentokrát na návštěvy v porodnici moc náladu a hlavně, že moc nestojím o návštěvu tchánovců a švagra s manželkou s manželovy strany :unamused: Když přišli za mnou tenkrát všichni najednou, tak jsem z té návštěvy byla ještě víc vyčerpaná.
28. čer 2012 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaphajin Přesně to teď taky řeším. Ráda bych si nechala ty první dny naprostého klídečku jenom pro miminko a pro mě, protože pak se vrátím domů za synem a manželem a klídeček bude fuč.
28. čer 2012 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@dociska to teda,napínáš nás pěkně :slight_smile:
28. čer 2012 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaphajin no, taky nevím jak to zvládnu, ale pár návštěv snad dám :slight_smile: Jen abych na ně měla sílu!!!
28. čer 2012 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@neeve tak se zbytečně nerozčiluj :slight_smile: a je to :slight_smile:
28. čer 2012 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@dociska no tak bude určitě lepší je odmítnout dopředu než se z toho stresovat, máš na to právo si prožít porod a následnou péči o miminko podle svých potřeb a nikdo by to neměl nijak kritizovat. Stačí říct, že se na to necítíš a hotovo. Já to tak vnímám, říkala nám to i PA, že si máme především odpočinout a nedělat si v nemocnici z toho zoologickou zahradu. Říkala, že musíme dost větrat jak tam dole, tak i nahoře (bradavky), aby vše hezky dýchalo a větralo a hojilo se a pak taky máme spát když spí miminko, takže já se hodlám věnovat především sobě a miminku a rodina a návštěvy si počkají třeba až nakonec šestinedělí, v tomhle ohledu člověk musí být sobec, i když mi to taky nebude příjemný jim říkat NE NE NE :angry:
28. čer 2012 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@dociska to jsem zvědavá, kdy to vypukne :wink: nenapínej a už roď :grinning: ať tu máme první miminko :wink:

@sina moc děkuji za radu s tím ibáčem, já jsem fakt myslela, že mi v noci ta hlava upadne :frowning2:

@kaphajin krásné věcičky :wink:

@neeve já mám taky zakázáno do pondělí rodit, bo manžel má službu na hasičárně, hlásí vedra, do toho pořádají zábavu a všichni odjetí.Takže velitel nařídil nerodit :grinning: :grinning:

Vlásky mám udělaný, no uvidíme, až si je upravím sama, jak to bude vypadat.
A odpoledne jsme měli mejdánek na rozloučenou v mateřském centru, tak se Lucinka pěkně vyblbla a od 20h už spí :slight_smile:
28. čer 2012 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
u Luci jsem taky omezila návštěvy v porodce na minimum, byla jsem total KO. Akorát, že jsem nebyla sama na pokoji, takže mi stejně přišlo, že tam furt někdo otravoval :angry:
a v šestinedělí jsem měla max jednu návštěvu týdně někoho z rodiny, ale kámošky dorazili až po 6nedělí,dřív jsem nechtěla.
28. čer 2012 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tak to já sem zase návštěvovej typ. Jsem nerada sama. Ale musím uznat, že čím jsem větší, tím víc mě vyčerpávaj návštěvy kámošek s dětma. Nějak na ty řvouny nemám sílu, nicméně se Matěj alespoň zabaví. V porodce jsem kvetla z návštěvy tchánů. První den ok, ale když tam lezli každej den na dvě hodiny tak sem byla fakt naštvaná. :frowning2:
Jinak mě zítra čeká ta svatba, nějak už porod neřešim a začínám si zvykat, že už tak zůstanu na vždy. Ale čeho se děsim, je ten horkej víkend. Už dnes mi bylo pěkně teploučko :sunglasses: . Ale blbnutí s Máťou v Berounce to zachránilo :slight_smile: .
28. čer 2012 ve 22:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné slunečné ráno :slight_smile: tak hlásím, že se nic neděje, včera večer mě pěkně bolelo břicho a poslední dobou hrozně špatně spím. Jsem unavená, ale nemůžu usnout, všechno mě bolí a tak nezaberu :rolling_eyes: do toho mě v noci chytla křeč do lýtka, takže jsem teď jak stará důchodkyně, protože kulhám :confounded:
dneska nám dojede to koťátka a při té příležitosti mi kamoška nabarví vlasy...ještě příští týden stihnout nehty a můžu rodit :slight_smile:

@dociska tak co, nakonec nic nebo jsi odjela? :slight_smile:

a co se týče návštěv v porodnici, tak to mám vyřešeny...všichni mají smůlu...když se narodil Filípek, tak za mnou nikdo nepřišel, jen manžel chodil každý den po práci. Takže pokud bude chtít někdo teď přijít, tak jim řeknu, že nechci, ať příjdou až budeme doma. Jedinou výjimku udělám jen v případě, že bych rodila příští víkend, kdy u nás jsou hody a u mamky budou známý z kladna, tak kdyby chtěli vidět malého, tak jim řeknu, že můžou přijet. Protože pak přijedou až někdy na podzim, možná i později...na ostatní návštěvy prdím :sunglasses:
29. čer 2012 v 07:05  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a bohužel fotka z mobilu se mi nepodařila vložit, házelo mi to stále nějakou chybu...ale aspoň jsem vyzkoušela, že mi funguje internet v mobilu, takže kdyby náhodou jsem odjela do porodnice, tak vám můžu napsat až nebudu celá :slight_smile:
29. čer 2012 v 07:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@janulev Tak zase nic :frowning2: Pořád kinder vajíčko :grinning: No tak jsem zase vyšilovala zbytečně. A kupodivu jsem večer zalehla kolem desáte do postele a až do 3 jsem spala jako jezulátko. Nic mě netlačilo, nebolelo, prostě paráda!
Dneska jdu do porodnice nechat si udělat prý nějaký hmat, který má do 24 hodin vyvolat porod. Pořád jsem netušila, jak to ta doktorka myslela a známá mi to vysvětlia. Prý jí to taky u dítětě dělali. Prý nějak zvláštně "trhne" s bříškem a to do 24 hodin vyvolá stahy. Tak jsem zvědavá....
Dneska si přijede tchýně pro Ondru aby si ho vzala na celý víkend, tak nevím, jestli jí rovnou nemám říct o té návštěvě v porodnici. Ale jestli to uslyší manžel, tak to strasně zchytám. Nechápu, proč mi pořád do takových věcí žvaní. Tohle je přece moje věc a on mi nebude poroučet, jestli mám v porodnici přijímat návštěvy!!!
29. čer 2012 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@dociska Ahojky, ten hamiltonův hmat je, že Ti doktorka strčí prst do děložního čípku a ukazováčkem obkrouží hlavičku miminka. Údajně to má vyvolat porod, ale stává se, že taky ne. Zkoušela si ty lektvary z ricinového oleje a vína?

Tak to manželovi vysvětli, přeci to musí pochopit, kdyby rodil on, chtěla bych ho vidět jak jásá nadšením nad návštěvama :angry:
29. čer 2012 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ranko holky,

dneska je venku nádherně :slight_smile: Nemám zrovna radost, že v tomhle vedru budu muset jet na Mělník na kontrolu, ale co se dá dělat :slight_smile: Jsem trošku nervozní,když jdu do té porodnice poprvé - nehledě na tom, že vlastně ani nevím kde tam přesně je..........v Mělnické nemocnici jsem byla naposledy jako dítě - tak furt luštím plánek, kde tam tu porodku najdu a hlavně kde zaparkuji - sranda se mnou - vyberu si porodku a ještě jsem tam ani nebyla :slight_smile: :sunglasses: :sweat_smile:
29. čer 2012 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Nějak mě tady vykláte s těmi návštěvami - mě je jasné, že přijedou naši se ségrou se podívat, možná i tchánovci a pak dvě kamarádky se mě ptaly - a to si myslím, že je tak vše.............zbytek kdyby psal nebo volal, zda mohou přijet, tak je poprosím ať dorazí až budeme doma..........asi toho vážně budu mít plné brýle :slight_smile:
Ale je fakt, že když vloni rodila jedna kamarádka, tak jsem tam za ní chodila denně a ona byla za to strašně ráda, že jí to tam aspoň víc utíkalo a tak........uvidím sama, jak se budu cítit - jestli budu KO, tak je prostě poprosím, ať nejezdí a je to :slight_smile:
29. čer 2012 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak jsem se děvčata dnes vážila - a mám skoro 16kg nahoře!!!!!! hrůza!!!!!!!!!!!!! :angry: :confounded: :cry:
29. čer 2012 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,hlásím návrat do civilizace :slight_smile: Ted jsem vás dočítala hodinu.. :sweat_smile: Koukám,že ještě žádné miminko na světě,ale určitě něco vypukne o víkendu z těch hlášených veder,co? :astonished: :grinning: U mě teda nic nehrozí,aspon myslím,spousta času..akorát mi tvrdne břicho.. :wink: Včera jsme se vrátili až po 21hod,byli jsme na tý chatě do středy,pak odpol ke známým,co bydlí v Poříčí nad Sázavou,tam jsme přespali a včera odpol směr ikea PH,kde jsem konečně koupila malýmu nějaké skříňky a komodu a moc se těším až to dáme dohromady..zcela jistě to bude dřív než moje vysněné tapety v ložnici,které stálé leží v krabici a vesele se na ně práší.. :sweat_smile: :confused: Dnes šel malý naposled do školky,všichni nosili kytky,i já chtěla,ale nestihla jsem ji koupit,i když jsme se ještě v půl desáté večer pro něco stavěli v tescu,nic už neměli,prý vyprodáno od 15hod..No tak něco koupím ted a předáme jim to až ho vyzvednu po obědě.. :sweat_smile: Já ted razím nakoupit,pak vás tady některé okomentuju.. :wink: Pěkné dopoledne všem :grinning:
29. čer 2012 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@vormoni Ahojky, tak hlavně, jestli jste si to na chatičce užili - museli jste mít super počásko,tak to musel být relax s velkým R :slight_smile:
No vidíš, vůbec mi nedochází,že vlastně dnes mají děti naposledy školku a školu a že začínají prázdniny :slight_smile: tiše jim závidím - 2 měsíce volna!!!!!
29. čer 2012 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 však máš taky ted volno :grinning:
29. čer 2012 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
dobré ráno holky,

jaktože máte všude slunečno??? U nás pod mrakem, po dešti, teplo jakž takž, tak to vypadá, že by u nás o víkendu nemusela být velká vedra - doufám.

@klaire22 jj,však uvidíš sama, jak se budeš cítit po porodu, a návštěvy budeš řešit operativně podle momentální nálady a chuti :wink:
dej vědět, jak dopadla kontrola

@dociska to jsem zvědavá jak ten hamilton dopadne :wink:

@janulev jůůůů, tak micinka už bude s vámi, je nádherná :wink:

@sina užij si svatbu :wink:
29. čer 2012 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivis tady taky pod mrakem ale teplo je......snad se nevyjasní, vedro nechci :angry:
Mě teda u prvního návštěvy nevadily, byla za mnou celá rodina i kamarádi, každý den někdo......jen ten první den po porodi jsem je po hodce vyhodila bo jsem byla vyčerpaná a unavená.....
29. čer 2012 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Dneska jsem objednala poslední věc pro mimouše - přebalovací podložku. Stále teda čekáme na skříň pro Fílu, doufám, že brzy přijde, ať si tam můžu naskládat oblečeníčko.

Jinak já jsem teď strašně unavená, jen bych spala. Hlenovka mi taky odchází od víkendu, a bříško tvrdne,a začínám hubnout, tak že by známky brzkého porodu? :wink:
29. čer 2012 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a je mi pořád na zvracení :angry:
29. čer 2012 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek