• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@kaphajin tak děkuji za radu :slight_smile: já nevím jestli se stydím snad i sama před sebou - pošuk jsem :slight_smile: zkusím to večer - po koupeli, hodím relax na postýlce :slight_smile: jen mi ještě prosím tě poraď,jak poznám, že už nemám pumpovat, abych se zbytečně neporanila......ptám se jak tele, vím........ :sunglasses:
29. čer 2012 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 no já to dělám postupně, nejdřív napumpuju na tři zatlačení a zkouším, aby vyjel, nedávám ho moc hluboko, pak napumpuju na čtyři a zase ho vyndám, pak na pět a takhle až do té doby, co zvládneš kolik nafouknutí. Já zatím nejvíc 12x = 22,5cm obvod. Určitě to zvládneš a sama před sebou se nemáš co stydět :wink:
29. čer 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin jinak to poranění jsem si asi způsobila tím, že jsem si hned napumpovala moc, takže po každý den začínám na málu a pak přidávám postupně.
29. čer 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás je pěkné vedro a slunečno od rána,to bude víkendík v paneláku,jedna báseň.. :angry: :unamused: By jsem mohla zůstat na chatě a tatínek mohl do práce i bez nás,ale on má zase v neděli závody malej a v sobotu velkej.. :sweat_smile: :confused: Tak to holt nějak přežijeme a odsuneme se až v pondělí zase..jen škoda,že to už se opět skazí počasí.. :astonished: Ani ted jsme neměli na koupání,ale zas nebyl hic a něco se udělalo na zahradě..Poseděli jsme se sousedy,viděli kamarády po půl roce,tak to docela ušlo.. :grinning: Jinak jsem ted ráno nakoupila v lidlu jídlo a pak jsem jela do albertu,měliv akci tablety do myčky a ariel na skvrny a rozdávají ty kuličky z doby ledové,kdyby jste chtěla některá..dám je Kubíkovi,jak přijde ze školky,za dnešní nákup jich máme 7ks:slight_smile:Taková blbůstka,snad potěší:slight_smile:Kytky jsem sehnala až v tom albertu aspon nějaké,jsou asi dnes všude vykoupený pro učitelky! :sweat_smile: :confused: Dobrou chut k obědu,já už šilhám hlady,dělám si čínu :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2012 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin děkuji za "návod" :slight_smile: a ten balonek pokaždé jen vyndáš, nebo ho vytlačíš????
29. čer 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni tak hlavně, že jste neměli mega vedro, to je pak ideál :slight_smile: člověk může být venku a není zavřený vevnitř - to je 1000x lepší :slight_smile: to mi povídej s tím panelákem, já včéra nevytáhla čumák z bytu a kdybych dnes nemusela na tu kontrolu do porodky, tak asi taky nevylezu - přemýšlím, co si vezmu na sebe, abych se moc nepotila - ale to půjde těžko - sluníčko praží a je tam fakt vedro :frowning2:

hmmm, čína - tu jsem dlouho neměla - ani nevím, co budu dělat k véče - ale asi se nechám inspirovat minou a udělám jen studenou mísu :slight_smile: co pořád taky vymýšlet, že :slight_smile:
29. čer 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 ne, asi jsem něco chytla. normálně bolest v krku, pak kašel, teď začíná rýma. ale ten kašel je brutální, takový už jsem dlouho neměla.
29. čer 2012 ve 12:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve zrovna v těhle vedrech není o co stát - kamarádka chytla angínu - tak aby jsi ji neměla taky :frowning2: tak hlavně ať je ti co nejdřív lépe!!!
29. čer 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mažu holky do na tu kontrolu, tak zatím páááááááá :sunglasses:
29. čer 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 ne jen ho vyndavám pomalinku, nevytlačuju
29. čer 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin
@klaire22
díky za typ a zkoušely jste max obvod balonku? Já na netu našla údaj max průměr cca 6-7 cm.... a podle návodu na epino to chce mit natrenovano na 8-10 cm
29. čer 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem po obědě,žádný zázrak,skusím to ještě večer doladit..nějak mi ta čína poslední dobou nejde.. :unamused: Kytičky jsme předali,rozloučili se a za 2 měsíce už z nás budou zajíčci :sunglasses: :grinning:
@klaire22 at kontrola dobře dopadne :wink:
@neeve to je děs s tím kašlem vid..?V těch vedrech něco nepředstavitelného..mě zrovna včera taky bolelo v krku,tak jsem už byla otrávená dopředu,ale musím říct,že to přešlo..tak snad bacil nezvítězí.. :confused: tobě přeju brzké uzdravení... :wink:
29. čer 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 tak pak napiš, jak si dopadla :wink:
@mina_ já jsem zkoušela maximálně nafouknout na 30cm obvod, a to jestli dám, tak budu borec :grinning: :grinning: :grinning: holky na diskuzi na epino taky zkouší do 30cm, takže s tím si hlavu nelámu
29. čer 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 Pěkný pupík máš,mě přijde ok v našem stadiu..já žiju v domnění jak mám malý břicho,ale pak se vidím na fotkách a ono to tak není..Máme doma úzké zrcadlo a to zřejmě zkresluje.. :sweat_smile: :confused: Ale ten měsíc už to nějak vydržím a vy to máte jěště dřív za sebou :sunglasses:
@kaphajin Krásné kapsáře,opravdu povedené a postýlka připravená,závidím..to já budu dělat až na poslední chvíli a nebo až přijdem z porodky,tatínek dostane domácí úkol přinést ji ze sklepa..nakonec bílá nebudemnatírat se mi nechtělo a kupovat kvůli tomu novou taky ne..I tak bude jiná než s Kubíkem :sweat_smile: :sunglasses:
@sina A kdepak tam bydlíte u Berounky,my máme chatu právě ve Zbečně a k Berounce chodíme na procházku,je kousek pod chatou ale dostatečně daleko když by byly záplavy.. :wink: bych tě mohla třeba navštívit v budoucnu,kluci by si pohráli a my si ukázali mimča :sunglasses: :wink: I když koukám,že ty to máš už za pár,jakto že nejsi v tabulce? :confused:
@bodlynka To je strašný že máš mámu nemocnici a na tak dlouho..Místo aby byl člověk v klidu,ještě řešit něco takového vid..přeju at je brzy líp a ty se drž taky:slight_smile:
29. čer 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Ahoj,tak pořád nemáte pecen?Já myslím,že to bude dnes všude a zítra..tak malej se určitě cáká ve vaničce a ty sis měla dát taky lavor studený vody a popíjet něco chlazeného na terásce ne?Hlavně relax:slight_smile:
29. čer 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ Tak to si užiješ v bazénku,není lepšího plánu na tento víkend..Kontrola v poho,to je fajn,my to máme tak nastejno,ještě máme čas vid..:slight_smile:Já jdu na kontrolu až 4.7.uvidím co mě čeká ,i když tak nějak tuším,za 5 let se mohlo něco změnit,snad jen k lepšímu.. :sweat_smile: :confused: Já měla návštěvy jen manželovy v porodnici a jen 2 kámošky a vůbec mi to nevadilo..tcháni nehrozí a možná moje máma,pokud dorazí dřív a nebo tu zrovna bude,mají dorazit 14dní před mým termínem oslavit Kubovi narozky..možná setrvají až do dne D a nebo aspon mamka když ne děda.. :sunglasses: se uvidí..Táta u porodu taky není jistý,podle toho kdy to na mě přijde a jestli budem mít hlídání..jinak to holt bude na mě..ufff :sweat_smile: :confused:
29. čer 2012 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska Držím palce na ten hmat,at pomůže a neublíží a brzy máš mrňouse v náručí..Tchyni bych to řekla,aspon at ti dají vědět kdy chtějí přijít a jen třeba rychlovku,člověk neví jak mu bude a zbytečný nervy nejsou pro nás potřeba..To by měl i manžel pochopit,ale je mi jasný,že ně každý se vcítí..1 jejich návštěva ale stačí určitě..pak až doma,ne? :confused: My je máme naštěstí dostatečně daleko,takže z toho strach vůbec nemám a kdoví kdy pak dorazí,jsou hrozně líný m přijde,ale taky už jsou jsou dost starý..Vím,že s malým mi teda lezli dost na nervy..a byla jsem ráda když odjeli.. :unamused: Hormony teda jedou na plné obrátky.. :angry: :rolling_eyes: Drž se! :sunglasses:
29. čer 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni už se v tom bazenu přímo vidím... mám tam i takový nafukovaci bar, kam se dá dát led a bumbání, takže full servis :grinning:
Tady je na chvipnutí, lednice mi ani nestačí dělat led, alespon dost piju, kdyz nic jinýho..
To víš, máme ještě fůru času :slight_smile: proto si taky dovoluju odjet, i když přítel stresuje dost za nás oba, možná i za celou rodinu.... bojí se, že to nezvládne... Ale bude muset, není jiného bytí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já budu muset rodit v noci, aby mě mohl přítel odvést, přes den rovnou volám RZ, protože se přes Prahu a Strakoncikou ulici nemáme šanci dostat včas, ale pochybuju, že se bude prcek ptát...

Nesmí se vyloupnout dřív, než budeme mít jméno... což zatím stále nemáme, jsme pěkně ostudy...
29. čer 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kočky,

já na chvilku mizim mimo civilizaci, budu tu až v týdnu od 9.7. Všem drzím palce, aby prckové šli ven jako správně dopečení @docistka, mega porci štígra hlane pro tebe

papa
29. čer 2012 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni ahoj a díky, sice je to na delší dobu, ale jak mě sestřičky a a doktoři ujišťují, tak dělá pokroky ze dne na den a že opravdu sama chce.....tak uvidíme :slight_smile: teď jsem zvědavá jestli ještě ustojím tenhle víkend 2v1...a jak ty snášíš vedra
29. čer 2012 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna no jo, prostě nejkrásnější období v životě :slight_smile: ....jinak super NICK, jen si vůbec nemohu vzpomenout z jaké je to pohádky, ale vždy mi byla simpatická :wink:
29. čer 2012 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kočky, tak jsem z kontroly doma......................no, byl to zážitek :slight_smile:
Malá se teda ven zatím vůbec nechystá, jsem hezky zavřená,děloha bez kontrakcí - prý krásný monitor, řekla paní doktorka :slight_smile:
Navíc jsem měla teda životní zážitek - poprvé jsem vyskakovala na kozu - měli tam ze mě vánoce, když jsem se jich ptala,jak se na to leze :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Sestřička na mě - Vy jste nikdy nebyla na gynekologii???? A já:no byla, ale nikdy jsem na tohle nelezla, pan doktor má takový křesílko, který si samo vyjede a roztáhne nohy jak potřebuje......no, aspoň jsme se pobavily:slight_smile:
Jinak jdu příští čtvrtek na další :slight_smile:
Na UZ jsem viděla krásně obličejíček Elinky, až mě mrzí, že mě v tu chvíli nenapadlo nechat si udělat fotku, jsem blbá.....krásně na nás koukala, má naducaný tvářičky, je prostě nádherná :slight_smile: A váží prý už 3 050 g :slight_smile: Takže pořádná holka, to je :grinning:
29. čer 2012 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin aha, dobře.......tak se do toho o víkend pustím :slight_smile: dneska jsem nějaká KO :frowning2: na Mělníku mega mazec, šílenej provoz, jsem ráda, že jsem doma!!!!
29. čer 2012 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ Užij si to i za nás, co možnost bazénu nemáme :slight_smile: A hlavně vydrž pěkně pohromadě :sunglasses: papa
29. čer 2012 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin tak ty už trébuješ dýl, asi se na ten průměr i dostaneš.......jsem na sebe zvědavá, kam se dostanu já :slight_smile:
29. čer 2012 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlynka Aho,no tak nic příjemného to není,kor doma..to si dám aspon sprchu a nejlépe na nohy studenou..mám je mírně nabobtnalé,jako malé buřtíky.. :wink: ale pořád to myslím jde..Dnes to mám přesně měsíc do termínu,se mi to ani nechce věřit.. :astonished:
29. čer 2012 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Tomu říkám pěkná váha,škoda žes nezkusila tu fotku,kéž by se ta naše princezna pro změnu zítra ukázala bez ručky na oku.. :sweat_smile: :confused: nějak tomu už moc nevěřím,ale proč to nezkusit.. :slight_smile: to se neddivím,že se divili,že nevíš jak na kozu..máš asi moderního gynekologa,takové křesílko zas pro změnu neznám já.. :sweat_smile: :confused: A co dr,měla jsi maldýho nebo ženskou?Já když byla prvně v porodnici tenkrát v motole,tak jsem vyfasovala maldíka..docela jsem se se styděla.. :unamused: a hned mě dělal kontrolu rukou a to jsem nadskakovala..ufff :astonished: Jak mě můj gynekolog už dlouho neprohlížel,to bylo něco..Jsem zvědavá koho vyfasuju tady v porodnici.. :sweat_smile: :confused: Tak to máš ještě na pár dní klid,aspon bude pořádně dopečená Elinka :grinning:
29. čer 2012 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ To jsme ostudy,máš pravdu,ale u mě za to může manžel,já mám přece vybráno dávno,jen jsem očekávala,že to časem stráví a odsouhlasí..bohužel ho to nějak doted nenapadlo :astonished: Tak si to užij a nespal se,a pak se ozvi:o)
29. čer 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Tak jsme se vrátili až teď. Díky, že jste mi osvětlili, že se jednalo o Hamiltona. Pořád jsem o tom něco slyšela, ale vůbec jsem netušila, co to je. Teď jsem si to vyzkoušela na vlastní kůži. Bylo to ale trochu bolestivé. Pan doktor opravdu vstrčil prsty, přimáčkl mi trochu břicho asi aby se dostal k té hlavičce a opravdu tam trochu zahýbal prsty. Od té chvílé mě ale bolí každý sval v těle a každý pohyb miminka. Jenomže to je tak všechno. Jsem zvědavá na dnešní noc. Kontrakce mám, ale strašně nepravidelné. 3 nebo 4 krát po sobě jdou třeba po 5ti minutách, ale pak to přestane :frowning2: Můj je netrpělivý jako hladový pes, protože kdyby to klaplo dneska v noci, tak zítra ráno razí za kolegy na motokáry a tam to fakt drsně zapije. Takže nevím, jestli se víc těší na Vojtíška nebo na tu chlastačku :sweat_smile:
Dnes jsem řekla tedy tchýni, že tentokrát se na nějaké návštěvy v porodnici moc necítím, protože bych si chtěla užít klidu s miminkem. No hned mi nepřímo oponovala, že na to se ale všichni těší nejvíc, až uvidí miminko. Tak jsem jen řekla, že ho určitě všichni uvidí, až budeme doma. Takže asi jsem jí vzala vítr z plachet, protože si asi fakt plánovali, že příjdou. A švagrová prý taky, protože prý k vůli tomu jedou na dovolenou až za týden :frowning2: Tak jsem asi zase něco posr.... :unamused:
29. čer 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No teď jsem si vyhledala něco o tom Hamiltonu a musím říct, že jsem zděšená!!! Doktoři by totiž měli mít povinnost dopředu informovat, že budou provádět hmat a seznámit pacientku, jak se to dělá a i možná rizika. BOhužel velké množství lékařů vůbec o této skutečnosti maminkám neřeknou a rovnou hmat provedou, aniž by to maminka tušila!!!
Je pravda, že nebýt vás, že jste mi řekly, že ten hmat je Hamilton, tak bych to vůbec nevěděla. A opravdu mi to nikdo vlastně nevysvětlil a nezeptal se mě, jestli s tím souhlasím. Mě jen oznámila doktorka, že tomu trochu pomůžou a trochu miminko pošťouchnou a podráždí. Víc nic. Takže kdybych byla průkopnicí 100 % přirozeného porodu, tak tím hmatem mi už udělali něco pro umělé vyvolání porodu!! :confused:
29. čer 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek