• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
jinak včéra bylo teda fakt šíleně - ale večer už bylo nádherně - šli jsme ke známým k bazénu - já se teda styděla před nima vylézt v plavkách, tak jsem si aspoň ráchala nohy až po kolena ve vodě a i tak to byl relax :slight_smile: a seděli jsem až do půl jedné venku - bylo úžasně, krásný vzduch..................v noci pak slejvák a buřina a teď už se tam zase chystá pořádný vedro!!! :confounded:
1. črc 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin Už je hotová a já kuchtím..To já jsem vzhůru co chlapi vstávali,někdy kolem šesté a už jsem nemohla usnout,tak jsem v půl osmé vstala :astonished: Tak tady to sluníčko střídavě zalézá,není to tak hrozné..Snad nebude takový hic.. :wink:
1. črc 2012 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 taky jsem si myslela, že při bouřce se bude miminku chtít ven, ale bolí mě jen podbřišek, takže z toho nic asi nebude, budu si muset ještě počkat na tu pravou chvíli :slight_smile:
1. črc 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 to si se měla vykoupat, vždyť kdy budeš mít znovu takovou příležitost a známí jsou pořád lepší než veřejné koupaliště :grinning:
@vormoni teda ty jsi fofrnik, mně se nechce dneska vůbec nic, manžel ještě leží v posteli, oběd máme u tchýně, takže paráda :grinning:
1. črc 2012 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musím říct,že nábytek z ikei je většinou fakt radost skládat..to zvládnete taky,když by na to došlo:slight_smile:Oběd jsem postavila a přijeli závodníci :sweat_smile: Dnes byl Kubík nejlepší a přivezl krásnou zlatou medaili a pár ryb.drobností a sladkostí:o)Je to naše šikulka:o)
1. črc 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@klaire22 Děkuji,ty máš přece taky pěkné fotečky,i když tam byla Eli ještě malinká.. :wink: Já měla tu výhodu,že dr.s tím neměl problém i v tomto stadiu a udělal mi jich celkem 5 jen za 200kč:slight_smile:Jsem ráda,že budem mít památku :grinning: :wink:
1. črc 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ránko holky, celý víkendu jsem tu nebyla, tak vás musím dočíst...ale koukala jsem, že dociska tu taky nebyla, tak ta už má možná malého u sebe :slight_smile: u nás včera byla pěkná bouřka, blesky a hromy lítaly jeden přes druhý, ale z deště nic nebylo, spadlo pár kapek. Přes víkend jsem byla docela v pohodě, nic moc mě nebolelo, ale včera jsem cítila asi tu bouřku a asi od 5 mi nebylo dobře, motala se mi dokonce i hlava, měla jsem teplotu a bylo mi na zvracení, do toho bolelo břicho jak čert a dostala jsem průjem. Myslela jsem, že z toho něco bude, špatně jsem i spala, ale jsem stále celá, jen to břicho stále bolí...

@vormoni júúú no teda Kubík je fakt šikulka, moc gratulujeme...to musíme být pyšní :slight_smile: a malé to na fotečkách taky moc sluší :slight_smile:

@klaire22 já měla taky možnost se vykoupat, ale taky jsem do toho bazénu nevlezla...jeden z důvodů taky byl, že nevím, zda bych z toho bazénu pak vylezla :grinning: :grinning:

jdu dočíst zbytek, ať aspoň vím, co jste řešily
2. črc 2012 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Ahoj,děkuji :wink: U nás v noci taky lilo,bouřka spíš někde kolem,takže celkem klid,ale krásný vzduch :slight_smile: Včera jsme namontovali sušák,tak dnes vyrazím do města koupit kolíčky :astonished: :slight_smile: Taky musím nakoupit ingredience na dort,za 8dní už budeme slavit Kubíkovi 5.narozeniny..Vymyslela jsem si,že na dort zkusím vyrobit z marcipánu tu dřevěnou konstrukci s klouzačkou,jak dostane darem,když se mi to teda povede vytvořit,k tomu mám jednu postavičku(opičku), tak ta se tam někde umístí a celé to nějak dozdobím,pokud bude dost sil a doufám,že bude..Pak už může přijít i porod,ale oslavu bych ráda užila 2 v 1 :sweat_smile: :sunglasses: :wink: Přeju krásné pondělí všem a koukejte nahlásit stavy po víkendu..? :sweat_smile: :confused:
2. črc 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni ahoj teda ty tak pečeš? pokud budu o víkendu ještě celá, tak bych chtěla na hody upéct nějakou mňamku...pozvala jsem kamošku s přítelem a chci pozvat manželovi rodiče, aby se přijeli podívat...loni jsme na hody opravovali, tak letos bych se chtěla mrknout. Hody máme hned před domem, jediné minus je, že se asi těch pár dní moc nevyspíme, jak tu budou hrát kolotoče a do toho dechovka apod.
jé teda to to utíká, Kubík už 5 let, příští rok jej čeká škola, že? Filip bude mít 18.7 přesně 2 a půl roku, je děs jak to utíká...jsem zvědavá, zda budu ještě celá nebo zda se třeba Davídek nenarodí 18.7. :slight_smile:
2. črc 2012 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnešní pupík :slight_smile:
2. črc 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky, tak já jsem celý víkend nevrlá a nepříjemná, všechno mě bolí :angry: dneska jdu na monitory, tak jim to hned řeknu. Celá rodina si teda se mnou užije, já jsem pak na všechny nepříjemná, a to se vždycky celý týden těším na víkend až uvidím nějakého živáčka :grinning:

@janulev teda takovej malej pupíček, nechápu na co si stěžuješ, já mám jednou takový :grinning: tak to bys měla do bazénku šupnout raz dva a jako laňka vyskočit zpáky
2. črc 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni Kubík je prostě kluk šikovná, je vidět, že ho to baví :slight_smile: Tak Ti budem držet palce, aby se Ti dort povedl a stihli jste narozeniny ještě vcelku :wink:
2. črc 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin tak ať to dneska dopadne dobře...a to je taky z toho počasí, to teplo a špatný vzduch, člověk je z toho hned od rána unavený, tak pak se to projeví na náladě...
pupík sice moc velký nevypadá, ale je šíleně těžkej :rolling_eyes:
2. črc 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko holky,

já hlásím - stále kinder vajíčko :slight_smile:

@vormoni vůbec se vám nedivím, že jste na Kubíka pyšní, také bych byla - je to vážně šikulka!!!! A s tím dortíkem to jsi šikulka, já plánuji, že se pokusím upéct manželovi k narozeninám - ale on je má až v srpnu a nevím jak na tom budu s časem, když už budeme mít malou - ale na proženy.cz jsem našla krásné zdobení dortů a docela ráda bych to zkusila :slight_smile:

@janulev ještě chvilinku tam malý ještě asi bude :slight_smile: bříško máš malinkaté :slight_smile: Mě včéra hodně píchalo dole, cítila jsem, jak mě malá tlačí na spodek a pak se mi dost rvala pod žebra, až se mi jednu chvíli hodně špatně dýchalo, ale pak se tam srovnala a bylo to už dobrý :slight_smile:
2. črc 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev no já ho mám taky jak balvan, už skoro nejsem schopná vstát z postele v noci, když se mi chce, to je proces zdlouhavý než se s těma bolestma vyhrabu z postele, připadám si jak chrobák na zádech, kterej se ne a ne převrátit zpátky :grinning:
2. črc 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin tak držím palečky na monitorech, já jdu ve čtvrtek - pojede se mnou i manžílek :slight_smile:
2. črc 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev mě přijde pupík taky šíleně těžký, jsem z něho fakt udřená jak kůň!!!!
2. črc 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin chrobák na zádech - to mě pobavilo :slight_smile:
2. črc 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev teda to je pidi pupík :slight_smile:
2. črc 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky njn máme to za pár, tak už nás bolí vše při každém pohybu :slight_smile: a počkejte co teprve za týden až 14 dní :grinning: hotové důchodkyně :grinning: :grinning:
tak mě před chvílí volal manžel, že klidně můžeme rodit...se šéfem je domluvený, že kdykoli může odjet i když má zítra a ve středu službu, tak že to někdo vezme za něj :slight_smile: a od čtvrtka až do 29.7. je s náma doma...mi asi slezou vlasy na hlavě :grinning: :grinning:
2. črc 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev to je manžílek hodný :slight_smile:
my to ještě ani nepořešili - jenže manžel dělá v Praze a než by sem dojel, tak je to minimálně hodinka - má to přes půlku Prahy, když nejede metrem :frowning2:
Asi bude muset být v pohotovosti můj taťka :slight_smile: já teda doufám, že to na mě přijde až bude manžel doma nebo v noci :slight_smile:
2. črc 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 má naštěstí hodného šéfa, že má pro to pochopení :slight_smile: a pokud by náhodou nestíhal dojet, tak mě tam odveze kamoška a sejdeme se u porodnice :slight_smile:
ale jinak taky doufám, že to na mě příjde, když bude doma a nejlépe v noci, protože to taky není ucpané Brno...k porodnici se totiž jede po ulici, která je většinou ucpaná :rolling_eyes:
2. črc 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev no, možná taky zkusím se pro jistotu zeptat ještě nějaké kamarádky, ale problém u mě je, že skoro všechny pracují - napadá mě jen jedna - ta má dítko, tak by mohla :slight_smile: no, asi se jí pro jistotu zeptám, kdyby náhodou :slight_smile:
2. črc 2012 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem poklidila, chybí jen vyluxnout a to nechám na manžílkovi až přijde domů :slight_smile: oběd mám dnes uvařený - včéra jsem dělala gulášovku a v globusu jsme si koupili cibulovou bagetku, kterou si dám k tomu, tak není co řešit :slight_smile:

asi vytáhnu rozdělané album na fotky a pustím se něj - chci si ho podekorovat podle sebe, tak bych to mohla dnes udělat :slight_smile:
2. črc 2012 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev no jo,zkouším to,po prvním dortu co jsme koupili malému a nechutnal mi,byt byl pěkný,tak jsem se do toho dala..upéct to není těžké,a zdobení se každým rokem učím,docela mě to baví, když se to vede..ale jak ne.. :angry: ...No uvidím jak letos a ještě v tomhle stavu..Nakoupila jsem snad dostatek jedlé modelíny,je prý lepší jak marcipán..a i kolíčky máme,můžem odpol něco vyprat.. :slight_smile: Venku je super vzduch,slunko nikde,skoro chladno,ale prima změna.. :grinning: Tak to ti nezávidím tu hudbu pod okny,snad to zvládneš,mě by to asi vadilo,mám ráda klid.. :sweat_smile: :confused: Ale jinak bude zábava :sunglasses: Pupík máš pěkný,jako my všechny v posled.stadiu :sweat_smile: :wink: Tak snad ty narozky ještě stihneš vcelku,já také doufám..spíš budu ještě přenášet,a to bych ted ráda vynechala..uffff :rolling_eyes:
2. črc 2012 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin Díky:slight_smile:Držím palce na monitorech,a at se zlepší nálada,ale v těch vedrech je to s náma těžký,,když nemůžeme jen polehávat v bazénku a relaxovat..což by bylo bezva,ale kdo by za nás dělal ty bežné věci,že? :sweat_smile: :confused:
2. črc 2012 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Ahoj,manžel má taky narozky v srpnu,hned 5.8.takže kdoví kde budu a v jaké stadiu..počítám že letos jemu péct nebudu nebo až později,podle nálady..musí to pochopit.. :unamused: :sweat_smile: Jinak taky nevím kdy nejlépe začít rodit,aby byl doma a nebylo to v noci,páč by jsme asi museli budit Kubu a ten by jel s náma do porodky,a pak by šli domů,protože co tam s ním...Kdyby to bylo přes den tak lepší,někoho na hlídání by jsme snad schrastili,zavolali by jsme známým a nebo máýmu bráchovi do PH,ale kdoví za jak dlouho by mohl on přijet..Nejlépe kdyby to přišlo ,když tu budou naši a ti plánují přijet ted, na ty malýho narozky aspon na týden doufám.. :sunglasses: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. črc 2012 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Díky za pochvalu a máš pěknou profilovku,ta mi přijde jedna z nejpovedenějších :wink: :grinning: :sunglasses: Já dnes vařím kuře na paprice s těstovinama :grinning:
2. črc 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 jj kamoška chodí sice do práce, ale jen na noční, takže by nebyl problém...kluka už má taky doma, takže by nebyl problém dát i k nim i Filipa, kluci by si vyhráli :slight_smile:

@vormoni já si na dort zatím netroufla, ani nemám žádnou formu nic...ale letos bychchtěla konečně péct vánoční cukroví, už se na to těším
2. črc 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni taky děkuji za pochvalu - mám na tuhle fotku stejný názor jako ty :slight_smile:
2. črc 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek