• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
ještě jsem přidala nějaké fotečky z porodu do mého fotoblogu, tak kdyžtak namrkněte :wink:
2. črc 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis myslím, že tu z Jižních Čech není žádná :slight_smile: ale hlásí to skoro na celém území - tak uvidíme :slight_smile:

Zajímalo by mě, co dociska - jestli to už taky náhodou nemá za sebou :slight_smile:
2. črc 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny a přidávám se :slight_smile: Termín se mi blíží, to horko taky moc nepomáhá. První dceru mám vyvolávanou a žeprej teď nemám čekat nic jiného, tak jsem zvědavá, jak to nakonec dopadne a kdy prďola vykoukne na svět :slight_smile: Už si ale připadám jak lochneska, takže se i v celku těším :slight_smile:
2. črc 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis jdu kuknout :slight_smile:
2. črc 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
pošoupávám tabulku :slight_smile:

přezdívka..............jméno..........termín porodu..........můj typ, kdy porodím..........jméno miminka.........město
dociska................Katka.............1.7.2012..................28.6.2012....................Vojtíšek.......................Brno
ivis........................Iveta...............5.7.2012...................7.7.2012......................Filípek?......................Žďár nad Sázavou
neeve...................Naďa............11.7.2012..................7.7.2012......................Milánek......................Mladá Boleslav
kamino.................Petra............12.7.2012...................4.7.2012.....................Bohumír.....................Praha
kaphajin................Petra............17.7.2012...................10.7.2012....................Štěpán/Šárka..............Mělník
klaire22................Klára............18.7.2012...................10.7.2012...................Eliška..........................Roudnicen/L
janulev.................Jana.............20.7.2012.................12.7.2012.....................Davídek......................Ořechov (okres Brno)
pajulax................Pavla............21.7.2012.................15.7.2012....................Adélka.........................Uherské Hradiště
Petule22.............Petra............21.7.2012.................22.7.2012....................Nikol............................Otrokovice
kammka...............Kamila.........23.7.2012..................15.7.2012....................Toníček.......................Benešov
lenkabenjamin...Lenka...........27.7.2012.................24.7.2012.....................Nina.............................Zlín
vormoni..............Monika.........29.7.2012.................23.7.2012....................nejisté..........................Rakovník
Mina_....................Soňa............30.7.2012.................27.7:2012....................ještě nemáme .......... Praha
2. črc 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis tak to je krásný porod, krásně jsi to zvládla a ještě jednou gratulace :slight_smile: čekala jsem netrpělivě na MK, kdy sem napíšeš zážitek, jsi moc hodná, žes dala tak rychle vědět. Tak uvidíme kdo další, no, můžeme si tady založit takovou malou sázkovou :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2012 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím budoucí i čerstvé maminky. Hledám nějakou ochotnou maminku z Brna a okolí, která by nám vyzkoušela látkové plenky Bamboolik na svém malém novorozeném miminku. Požadovaná váha mezi 3,5 - 4,5kg , další info přes IP. Díky.
2. črc 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin no já sázím na docisku, že bude další - pokud nám už teda neporodila a my jen o tom nevíme :slight_smile:
2. črc 2012 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis teda ty jsi hodná, že jsi to sem takhle rychle popsala :slight_smile: zvládla jsi to úžasně, jsi jednička! Filípek je krásňoučký miminko :slight_smile:
Toho zavinování dělohy se taky bojím, mě to dost bolelo při kojení už při prvním a to mi tenkrát říkala sestra, že to je zvláštní, že to bolí spíš až při druhém :sweat_smile:
2. črc 2012 ve 21:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
hlásím že jsme stále 2v1, zítra monitor, tenhle týden mám zakázáno rodit, tatínek je příliš zaneprázdněn.. :wink:
2. črc 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 to já si myslím, že dociska uričtě porodila, ale nemá možnost nám napsat :unamused:
2. črc 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis toho zavinování se děsně bojím, prej to bolí pekelně, u prvního jsem o tom ani nevěděla.....jsi šikulka zvládla jsi to krásně a Filípek taky :slight_smile:
2. črc 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin já si to taky myslím :wink:
2. črc 2012 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka tatínek asi jedl vtipnou kaši, co :slight_smile: no, aspoň se nenudíš :slight_smile:
2. črc 2012 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 vysmátá budeš po tom všem :slight_smile:
2. črc 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22
@neeve to jsem nevěděla, že to zavinování dělohy bolí :unamused: ale jestli říkáte, že je horší až u druhého, tak můžu být snad zatím v klidu :sunglasses:
2. črc 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 to jo - že už je to konečně za mnou :slight_smile:
2. črc 2012 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak nám se tady začíná pekelně zvedat vítr, nebe je úplně černý, valí se nám sem asi pořádná bouřka!!!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face:
2. črc 2012 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 u prvního mě nebolela ale kámošky druhorodičky říkaly že to bylo jak další porod :unamused:
2. črc 2012 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jak zvládáte ty horka? Přes víkend mi bylo fajn, naložila jsem se do bazénu. Ale teď jsme zpátky doma od tchána a já nevím, co mám dělat. Mám za sebou asi desetkrát vlažnou sprchu a pytel ledu ...
2. črc 2012 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen těžce-zdechám....
2. črc 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen já musím furt dávat nohy nahoru a piju ledovou citronádu s tunou ledu :grinning:
2. črc 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 docela by mě zajímalo, jestli je tak příšerně všem, nebo jenom nám těhotným ... porod v květnu měl něco do sebe - tomuhle jsem se vyhla. :unamused:
2. črc 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis samozřejmě se taky přidávám ke gratulantům, já už chci takýýýý..ale nesmim, no.. leda bych jela sanitou a rodila bez chlapské opory...

to zavinování dělohy, to bude něco... jestli k tomu bude i zácpa, jako posledně.. i to bylo jak porod, to dostat ven :-/
příští týden se má ochladit, tak doufám, že mi to vyjde a budu rodit v chládku a v noci a dom pojedeme ještě za studeného léta, abych nemusela řešit, že se mi v autě upeče novorozeně..
2. črc 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kammka nestraš tu prvorodičky :grinning: holky nebojte, mě se po porodu sr.lo jedna básen :wink:
2. črc 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kammka zavinování se taky bojím :frowning2: Už mi předávala rady i mamka. U prvního jsem to vůbec necítila. Zato jak píšeš, první stolice byla teda mazec. Bála sem se toho jak čert kříže, protože jsem slyšela dosti historek. Bohužel pravdivých. Ještě teď mi vyhrknout slzy, když si na to vzpomenu...
2. črc 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
...to vedro je hnus.. dám zvěři vodu a trochu nakrmím a pak se několik hodin v kuse v naší kamenný chalupě potím jak dobytek, sprcha nesprcha.. mladej kope jak vzteklej, boule mi jezdí z jedný strany na druhou..
postýlka smontovaná, kočárek na chodbě, matrika vyřešená... nebo jsem to tu už psala??? :grinning: :grinning:
2. črc 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen a jsou nějaké rady jak zmírnit bolest u zavinování? asi ne co? :confounded:
2. črc 2012 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22
@aideen noo... já plakala...a krvácela.. nechci strašit, ale je opravdu nutný hned od porodu hodně pít a jíst třeba kompoty a tak..
2. črc 2012 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 pokud jsou, tak to šlo mimo mě. Ale jak mi i můj gynekolog říkal, když člověka opravdu něco bolí, vzít si prášek. Nám v porodce nabízeli ibumax. Paní, co se mnou ležela na pokoji a měla už druhého chlapečka, říkala, že jí tento prášek zabíral. Abych se přiznala, krabičku jsem si pro jistotu domů koupila taky.

@kammka tak tak. Sice jsem nekrvácela, ale nerada na to vzpomínám. Za pár dní to ale odeznělo a v pohodě. Mě doporučili švestkové kompoty i teď v těhu na zácpu. Naštěstí jsem ale teď bez problémů.
2. črc 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek