• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@petule22 taky bych nějakou radu brala,po druhém porodu bylo zavinování,zvláště při přiložení k prsu,fakt druhý menší porod,bolest velká :frowning2:
2. črc 2012 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino a jak dlouho to tak bolí? :frowning2: ať vím s čím počítat. Třeba kamarádka měla dělohu zavinutou extrémě rychle. Já už ani nevím, ale nebylo to okamžitě ...
2. črc 2012 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino :frowning2: bojíííím
2. črc 2012 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen ale tak když člověk kojí tak prášek stejně nemůže ne?
2. črc 2012 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 jak říkám, dávali nám to v porodnici s tím, že když jich nesníme deset denně, ale jenom fakt na úlevu, tak se nic nestane. Navíc je dávali s tím, že si je vzít po kojení.
2. črc 2012 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aideen tak to je fajn, otázka je jak budou u nás v porodnici vstřícní :angry:
2. črc 2012 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uvidíme,jestli bourka zapůsobí,na Prahu se to sune ze dvou stran,podle tabulky bych už mohla být na řadě...
2. črc 2012 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aideen no tak zavinout se do přijatelného stavu by měla tak do 3 -4 dnů,já to 3 den měla zavinuté dost a první dva dny bolely nejvíc fakt děs,pak to slábně ale takové jako na MS jsem to měla i po návratu z porodky ale třeba jednou 2x za den,kdežto po porodu je to docela často a auuu :unamused:
počítej tak 3 dny je to nejhorší,aspoň tedy u mně to tak bylo
2. črc 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petule22 mě teď i naštvalo toto ... byla jsem před dvěma týdny trhat osmičku. Prostě začala bole a musela ven. Nikdo mi neřekl, jesti si můžu vzít nějaký prášek i v těhu, tak jsem trpěla. Navíc bylo všude na lécích napsáno, že nesmí používat ženy ve třetím trimestru. A pak to vykládám svému gyn a ten mi řekl, že jsem si klidně mohla ze dva vzít, že by se nic nestalo. Že je lepší spokojená maminka, kterou nic nebolí, než vystresovaná. Což je nejspíš pravda ... pak se v tom má člověk vyznat :frowning2:
2. črc 2012 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky se vám divím že už chcete rodit dřív než v termínu :slight_smile: já jsem asi jediná co si to raděj odnosí až do konce :grinning:
2. črc 2012 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen to věřím a nechápu proč lékaři tak rádi nechávají těhotné trpět :unamused: a já jsem po trhání osmičky měla rok zpátky i atb, ty jsi to musela fakt přetrpět
2. črc 2012 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino :frowning2: už se těším, až tohle bude za mnou :frowning2: Před druhým porodem jsem teda naprosto v klidu. Pomáhá mi to, že vím, co mě čeká. Ale i tak ... už bych měla Petříka nejradši v náručí :slight_smile:
2. črc 2012 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 já pokud si budu moct zase vybrat, bych nejradši až 1.8. :grinning:
2. črc 2012 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen :grinning: tak přenášet se mi zase nechce :grinning: u prvního stačilo :slight_smile:
@petule22 nejhorší byl první den. To jsem ho celý probrečela a proležela. Bolest vystřelovala po celé vrchní čelisti. Pak to naštěstí už bylo v klidu ... ale nikdy nezapomenu.
@petule22 krásně řečeno :slight_smile:
2. črc 2012 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 taky jsem přenášela pár dní. Ale radši si počkám na nový měsíc. Vím, že to bude znít hnusně, ale odpadlo by mi dost starostí se sociálkou kvůli rodičáku. Tak uvidíme :slight_smile:
2. črc 2012 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aideen já su měkota bych si ten prášek vzala :unamused:
2. črc 2012 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka
@petule22
@aideen ježiš ženy, vy mě vážně strašíte!!!!!
2. črc 2012 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 ty jsi prvorodička to je v klidu :wink: fakt mě nic nebolelo :wink:
2. črc 2012 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 Vzhledem k tomu,ze mi minulý týden hrozilo vyvolání kvůli tlaku,pobyla jsem noc na Vinohradech,seznámila jsem se s prostředím a uklidnila se,tak by mi to opravdu nevadilo,nehledě na to,ze přítel by si odbyl oslavu při svátcích a ušetřil si dovolenou na nás:wink: Podle UTZ má prcek už přes 3 kila,dle PA ideál na rozeni:wink: a další důvod je,ze se má trochu ochladit,tudíž nebude na pokoji ve špitále 30 st.jako minulý tyden. Byla jsem na pokoji s dvěma holkama co rodily v noci a to vedro jim nepridavalo...
2. črc 2012 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No každopádně po dnešním tématu zavinování bych nejraděj rodila tak na Vánoce :grinning:
2. črc 2012 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 první bylo v klidu, neboj :slight_smile: Možná párkrát něco ucítíš, ale nějak extra bolest bych nečekala :slight_smile:
2. črc 2012 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino já to myslela spíš u těch co nemají žádné komplikace :wink: mě by taky nevadilo rodit třeba příští týden, to už budu 39 týden začínat ale prostě mi nevadí ani představa že to bude až na termín :slight_smile: já to nechávám na malé...každopádně z velikosti mám bobky, Matyáš měl přes 4 kila a malá vypadá že bude to samé :unamused:
2. črc 2012 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 mě čeká taky větší miminko, teda dle odhadů :unamused: Malá měla krásných 3050g. Jenomže Petřík tolik váží už teď a to mi ještě 3 týdny zbývají. Tak nevím, co čekat ...
2. črc 2012 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen pořádného kusana chlapa :wink:
2. črc 2012 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 paradoxně mám o 7 kg míň než u dcerky :grinning:
2. črc 2012 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen to já mám stejně jak u malého :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2012 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 nedělám si iluze ... určo ještě naberu :cry:
2. črc 2012 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen já už na tu váhu raděj ani nelezu
2. črc 2012 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš