• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@petule22 jasný :slight_smile: ale co si pamatuji z těch fotek, které jsi sem vkládala, tak to na nich nebylo vůbec vidět, že Matýsek tolik plakal :slight_smile:
3. črc 2012 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 no pár fotek vyšlo ale zbytek bylo nepoužitelných a ty nervy u toho.....no nevzpomínáme na to rádi
3. črc 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 to je blbý :frowning2: asi za to mohla i ta fotografka, psala jsi, jak furt někam odbíhala, viď:frowning2: místo aby se vám pořádně věnovala a malého trošku i uklidnila............

no, já dneska budu muset na manžela zatlačit, abychom malou na focení objednali - to zas bude keců, proč ji jako budeme fotit, že si ji vyfotí sám!!!!! šmarjá, myslete na mě, abych ho nezabila :slight_smile:
3. črc 2012 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Já u profi foťáka s malým taky nebyla,ale bráška mi udělal krásné ještě v porodnici a doufám,že ted to bude podobné,snad bude moct přijet..Některé ty profi jsou ale nádherné,jak je naaranžují,úplně nahé a spící-nemají chybu.. :wink: To co popisuješ ještě zátka asi není,až to narůžovělé jak píše janule..ale možná se to už chystá..já mám teda výtok už pár měsíců,takže nic nového... :sweat_smile: :confused: Klystýr ti v porodce dají obyčejný,ten yale je dražší a možná šetrnější,nebo se jinak užívá než že ti dají trubičku do zadku v porodce..nějaký rozdíl tam je,ale účinek splní oba..a já to zvládla i s tím nemocničním.. :sweat_smile: :wink:
3. črc 2012 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni on se mě právě můj doktor ptal, jestli budu chtít klistýr a já jsem řekla, že ano a tím jsem myslela,že je to jasný,ale on mi pak podal recept :slight_smile: tak jsem se pak ještě ptala sestřičky a ta mi řekla, že si ho prý klidně můžu udělat doma sama,když už budu cítit, že budu rodit a nebo když nebudu chtít, že mi ho udělají v porodnici. Ale jestli je to nějaké lepší nebo šetrnější, to netuším........... :sweat_smile:
3. črc 2012 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni právě - těm fotkám, jak spinkají se snad i říká - sleeping beuty - což je naprosto výstižné :slight_smile: Dneska jsem objednala i jednu čelenku na focení, kterou bych chtěla, aby Elinka měla a asi i nějakou přiobjednám, protože to co ta paní vyrábí - to je naprostá nádhera!!!! Jí pak snad koupím i nějakou na vítání občánků, aby byla kočka........ narazila jsem na ní právě díky té fotografce, od které bych možná ráda ty fotky malé jako úplného miminka......kdyžtak kuknětě - vy co budete mít holčičky :slight_smile:

http://www.fler.cz/aleis

opravdu nádherné věcičky a nepřijde mi to teda drahé :slight_smile: Je tam právě i pár fotek od té fotografky - jmenuje se HEXEMPO :slight_smile:
3. črc 2012 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak se tu bavíte o těch fotkách, já už bych šla jedině do focení doma, normálně při hraní nebo prostě ve svém prostředí, klidně profi, ale ateliér minimálně do dvou let, to je spíš očistec :sweat_smile: Známá fotografka mi také říkala, že focení miminek ve stylu Anne Geddes jedině do dvou týdnů po porodu, pak už to moc nejde :slight_smile: Tady chodí do porodnice fotografka, která vyfotí jednu, dvě fotečky, aby měl člověk památku a mně to tak asi stačí, ostatní si vyfotím doma :slight_smile: Mně se to stejně tak nějak víc líbí... jako na ukazování asi chce mít občas něco od profi, ale pro sebe je nejlepší udělaná fotka vlastní rukou, pojí se většinou s nějakou událostí, zážitkem, aktuálním úsměvem, rošťárnou... no a pak si to lépe vybavujeme a pamatujeme a i ty fotečky jsou takové milejší a raději si je znovu prohlížím než ty profi, na ty už se většinou moc nepodívám, pokud je nemám někde vystavené :slight_smile:
3. črc 2012 v 11:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Teda,fakt krásné a zadarmo,hned si něco objednám,díky:slight_smile:)))A ty fotky ,luxusní...Něco by jsme zvládli podle nich vyfotit i doma...jen mít krajeČky,peříčka..já mám zatím max.to bílé povlečení z krepu,nebo je to aspoň hodně podobné...Kraječky koupím a na peří se zeptám...NÁDHERA :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve každá fotka má něco do sebe - ať ta od profíka nebo ode mě - stejně budeme mít 1000x víc fotek, které si uděláme sami, protože jak říkáš - najednou se poprvé usměje, udělá něco nového, něco vyvede a k tomu má člověk zkrátka blíže - pamatuje si pak hodně dlouho, kdy přesně se ta fotka pořídila a proč, apod. :slight_smile:
Ale pak i ta profi má své kouzlo - zase je to miminko jiné, ten fotograf to dítě vystihne jinak, kouká na něj jinak......nebráním se určitě ani jednomu :slight_smile: :grinning:

Já se teda čas od času ráda podívám jak na profi fotky ze svatby,nebo když jsem fotila boudoir - poslední dobou na naše těhu fotky, tak i na naše "obyčejné" fotky z dovolených, z výletů, oslav, apod. - prostě všechno má své kouzlo:slight_smile:
3. črc 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni to jsem ráda, že se ti líbí - já už si objednala jednu čelenku na přání a ještě jednu mám v plánu - paní je fakt strašně šikovná :slight_smile:
peříčka koupíš taky - třeba v e-shopech pro svatby a ten tyl, kraječky nebo organzu - to se dá taky sehnat....... když máš výhodu, že brácha krásně fotí, neřešila bych to. Ale já nikoho známého, který dělá krásné fotky nemám,tak si za to holt zaplatím - ale zase 1 500,- Kč mi nepřijde nijak strašných :slight_smile:
3. črc 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Objednala sis spíše do gumky nebo na tom drátku?Když nevíme ten obvod hlaviček..?Jsou fakt krásné,těžko vybrat.. :sweat_smile: :confused:
3. črc 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni obě dvě mají gumičky - ale takové silnější - jednu chci na přání a druhou chci tuhle -je úžasná :slight_smile:

http://www.fler.cz/zbozi/vintage-ruzova-s-franc-tylem-celenka-2784558
3. črc 2012 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 ty čelenky jsou překrásné :slight_smile:
3. črc 2012 ve 12:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
3. črc 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve taky jsem z nich unešená :slight_smile:
3. črc 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi si objednám taky s gumkou.. :wink: Tak děvčata,já se loučím,odjíždíme za chvíli na chatu a přijedeme zpět až v pátek,tak jsem zvědavá kolik miminek přibude.. :sunglasses: :confused: Zítra se musím vrátit kvůli kontrole,tak možná zaskočím na chvilku,ale zase odjedu mimo net.. :dizzy_face: Doufám,že počasí se umoudří a ohřeje se voda v bazénku,aby se i velryba mohla smočit..A snad v pátek se ozvu stále 2 v 1.. :slight_smile: Mějte se tu krásně a informujte.Jo tel na mě,kdyby jste některá chtěla: 776099297 a písněte vaše číslo ,já si ho uložím a pak si můžem dát vědět,kdyby něco.. :grinning:
3. črc 2012 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni tak si to tam krásně užijte, hlavně vydržte 2v1 :slight_smile: A zítra ať ti dopadne dobře kontrola!!!!

já se půjdu natáhnout - nebo si možná nejdřív udělat oběd :slight_smile: ale nic se mi nechce :grinning:
3. črc 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uspat tady v těch teplech maleého je opravdu nadlidský úkol...dnes se to povedlo po hodině a půl, tak jsem zvědavá, kdy s takovou bude vstávat a večer pak půjde spát :confounded:

@vormoni chatičku si užijte a číslo mám uložené, pisnu ti :slight_smile: a dokntrola ať dopadne dobře, já zítra mám taky kontrolu

@klaire22 já se natáhla s malým, pořád do mě strkal a šťouchla, že sem ani neusla a když konečně usnul, tak mě začaly bolet záda a tak jsem už na nohou...přemýšlím, že malému nachystám zatím vodu do vaničky, aby se pak mohl koupat...na bazén to dneska nejde, taťka má službu a segra je taky do večera v práci
a čelenky jsou krásné :slight_smile: třeba se na potřetí taky zadaří a budu nakupovat pro princeznu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

já si říkala že už to má @dociska za sebou- super, velikánská gratulace

dneska už to zavinování lepší, dokonce jsem si ani neřekla o prášek, vedro je tu naprosto šílené :angry: tak holky ještě vyčkejte až se ochladí.

noc nic moc :frowning2: spolubydlící holčička tu řvala až do 2h do rána, a kňápe tu tak nějak furt, a Filíka a mě pořád budí :frowning2: takže jsem nespala skoro vůbec a Filda byl přisátej od 24h až do 8h skoro nepřetržitě, ale sál hezky,tak jsem zvědavá kolik večer navážíme.jinak přes den kojíme taky co hodinu, asi kvůli těm vedrům :unamused:
3. črc 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis nj a pak ještě vítat návštěvy, co? :slight_smile: já se vždycky nemocnice hrozila hlavně proto, že se tam děsně, ale příšerně nudím. nejsem typ, co dokáže jen tak polehávat a mít z toho požitek. jako v porodnici jsem se nenudila ani minutu :grinning: tak ať je další noc lepší a pak už domů...? :slight_smile:
3. črc 2012 ve 13:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty vedra to už je něco, tady je zas na chcípnutí, sem si zdřímla s malým a jsem spocená jako to prase......utrpení....
3. črc 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino ne ne, rodila jsem normálně, přirozeně. Teď jak na to koukám, nevím na co si reagovala :slight_smile:
3. črc 2012 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen psala jsi že jsi ráda že nevíš do čeho jdeš,tak jsem myslela porod ale asi si myslela to zavinování,že :wink:
3. črc 2012 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino jj bylo to k tomu zavinování :slight_smile: Mě právě to, že vím do čeho jdu (porod), vyhovuje víc :slight_smile:
3. črc 2012 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen fakt,?to buď ráda,já jsem u syna byla ráda že jsem nic nevěděla taky byly komplikace a skončilo to vexem,tak jsem se podruhé moc netěšila ale věřila že to proběhne dobře,to se taky stalo vše jak po másle za pomoci tedy tablety pač jsem byla bez vody a kontrakce ustupovali,pak to byl fofr ale ta bolest,holka to bylo maso,jsem říkala že už nikdy nerodím a nestat se nám taková náhoda a otěhu potřetí,tak nerodím fakt to bolelo,ale trochu si myslím že to bylo i tou tabletou no a prý 3 porod bývá nejhorší,co do bolesti ,to se mám na co těšit :grinning: :grinning:
3. črc 2012 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petule22 já už se teda taky potím jako p..se, poslední dva dny nějak nezvládám a začínám se ládovat ledem jak tu psaly holky :grinning: :grinning: :grinning:

poslední dva dny mě pekelně bolí celá pánev a dneska jsem si všimla, že se nějak nemůžu dostat do kalhotek :confused: jsou nějaký užší :frowning2:
3. črc 2012 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino opravdu mi vís vyhovuje, že vím, co tak zhruba očekávat. I na bolest jsem tím pádem připravená a smířená. Celkově nemám ráda překvapení a věci, které mě čekají a nikdy jsem je nezažila. Takže jsem teď psychycky v pohodě. První porod mám taky vyvolávaný tabletou. Bolesti byly dlouho snesitelné, ale jak mi píchli vodu, tak se to rozjelo a málem jsem ve sprše mlátila hlavou do kachliček. Fakt jsem měla chuť umřít, jenom aby to už skončilo. Malá byla pak za 15 minut venku. Nakonec mě museli ještě uspat, neodloučila se mi placenta. Tak jsem je poprosila, ať me zrovna zašijou, tak jsem u toho naštěstí nebyla :grinning:
Taky bych ráda celkově tři děti, ale uvidíme. Nejdřív musí ven to druhé :slight_smile:
3. črc 2012 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin já se nemůžu poslední dobou dostat do ničeho :grinning: za prvé přes ten pupek se neohnu tak je vždy boj a jak su spocená tak to na sebe soukám a nejde to...no někdy se sama sobě směju že to je už fakt hrozné jaká jsem dýně..
3. črc 2012 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen no každý to cítí jinak,já se už teď při větších poslíčcích a tlaku na spodek děsím co bude,vše se mi vrací,taky jsem rodila loni :grinning: a mám hrůůzu,ale zase se fakt na malou těším moc moc
3. črc 2012 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino ono se říká že po tabletce je porod bolestivější ale zase kratší......já teda měla vyvolávaný a bolelo to jako ..... opravdu jsem myslela že tam umřu..... a po porodu jsem říkala všem nikdo se mě něptejte jaký byl porod nebo nikdy rodit nebudete :grinning: no ale časem mě to nějak přešlo...teda až do této doby ted už mám zase trošku strach že to bude děs a hrůza...
3. črc 2012 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek