• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
tak me bylo blbe asi jen dvakrat jednou vecer a jednou rano jinak me boli jen dost prsa.ale ta unava spala bych porad fakt :slight_smile:
13. lis 2011 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak teď začínám tiše závidět těm co je naprosto dobře......já to měla i při minulém těhu cca od 6.tého týdne mi bylo blbě v jednom kuse až do 3. měsíce. Ale můžu normálně jíst - právě naopak když jsem hladová - je to ještě horší......
Jinak holky už se vám taky začínají mírně nafukovat bříška jako když se pořádně najíte? Mě jo a nejde zatáhnout..... :grinning:
13. lis 2011 v 18:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Taky jsem unavená a vůbec nic se mi nechce dělat. Dnes jsem péči o Matěje nechala na manžela, ale zítřka se děsím, jak za ním zase budu lítat. :unamused:
Jinak mě je lehce špatně po jídle, ale tak jako těžko, žaludek cítím až v krku a taky bývám dost nafouklá.
13. lis 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mihsulka Jo, jsem v klidu. První těhu bylo fakt celkem v pohodě, rozhodně mám spíš pěkné vzpomínky a porod byl zcela pohodový, tak toho se rozhodně nebojím. Netěším se na to následné hojení, ale pořád se uklidňuju, že u druhého tak brzo po prvním bude těch poranění a šití míň. Alespoň v to tiše doufám. :sweat_smile:
13. lis 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzi82 :slight_smile: tak to zavidim...koukala jsem na tve fotecky a paradni. Byla jsi nadherna nevesta :slight_smile: Obdivuju maminky, ktere zvladaji dve takto mala ditka po sobe :slight_smile:
13. lis 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak koukám, že nás je tu víc, kterým bývá divně nebo špatně. Já tu nevolnost musím něčím zajídat. Je jedno čím, ale když něco jím, tak mi je fajn. Vypadá to, že to bude stejný jako u prvního těhu a zase hodně přiberu. Minule - 20 kg! Naštěstí jsem to v pohodě shodila, tak snad i teď. No ale stejně si zítra koupím nějaký ty lízátka na nevolnost. :wink:

@zuzi82 Zuzi, taky vzpomínám na první těhu s tím, jak jsem byla v pohodě, když jsem se nemusela starat o malýho, mohla jsem si lehnout, když jsem chtěla atd. :slight_smile: Teď je to složitější a ještě mi je skoro celej den šoufl. Ale musíme to nějak zvládnout, viď? :wink:
13. lis 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzi82 Zuzi mám stejný problém...Je mi dobře,ale když se najím tak mám hodně nafouklé bříško a je mi těžko:frowning2:Jinak únava mě přepadá strašně...dneska jsme s psiskem zalehli na gauč u našich a chrupkali tam spokojeně dvě hodinky:slight_smile:)
13. lis 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky,mám na Vás prosbičku,...Jelikož jsou ty strašný inverze i ke mě se dostavila bolest v krku a vůbec nevím,co bych na to mohla použít..Nechci totiž,aby se mi to rozjelo vnějakou šílenou angínu či chřipku:-/Můžete poradit??
13. lis 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky muzu se k vam pridat? 11.11. jsem nasla dve carky :D zatim to neni potvrzene ale snad to bude vse v poradku.... :slight_smile: vsem vam moc gratuluji a preju hodne zdravi
13. lis 2011 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kjurecka myslím, že šalvějové cucací bonbony, mají v lékárně, ale tam ti taky určitě poradí.

@apecadora ahoj, vítej :slight_smile:
13. lis 2011 ve 23:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lia_8 tak tos měla ovu evidentně hodně pozdě.......
@Mihsulka také Tě vítám
mě teda taky není špatně a sem ráda :slight_smile:
Taky mě asi týden bolí v krku. já dost trpím na různý onemocnění dýchacích cest a ráno už mi to opravdu připadalo jako angína, dost bolest na polknutí a tak sem radši šla na pohotovost než se mi to kdo ví jak rozjede a dostala sem antibiotika, která můžou těhulky. takže sem doma a odpočívám
14. lis 2011 v 00:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moc dě´kuji, já to tady po tom víkendě nestačím normálně číst :grinning: tedka nevím kdo se ptal na bolení bříška v těhotenství tak mě bolelo od začátku do nějakého 6.týdne a to jako dost, takže žádné strachy děloha se roztahuje a někoho to bolí víve někoho méně. My jsme sex měla asi od začátku těhu 4 nebo 5krát, ale vůbec nato nemám ani pomyšlení prostě nemám chut nevím proč. Docela mě to mrzí, ptž s přítelem jsme měli dříve sex častoa ted je mi ho líto. Jenže nemůžu zato , že nemám na něho chut.Doufám, že se to ještě zlepší. Jinak s těma nevolnostma mě je naprosto fajn, krom bolení prsou vyrostly mi tak o číslo, neustálýho čůrání, motání hlavy a hroznýho hladu pořád vůbec nic. Přesně tak příroda si to všechno zařídí po svým, ale moje všechny švagrovky ani jedné nebylo blbě a mají nadherný děti, takže není pravidlo, že když se neblije, že není něco v pohodě. Holt někomu je blbě, někomu ne. A já jsem teda štastná, že je mi faj, ale může nám to klidně ještě přijít, že jo :grinning: Ale je fakt, že občas mi je šoufl, ale jenom večer a ještě někdy když se třeba dlouho nenajím. Jinak všem ostatním co se přidali taky gratuluji :sweat_smile: To bude úroda v červenci
14. lis 2011 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem, tak já nakonec na gynekologie musela už dnes, protože mě přes víkend potrápily trošku kvasinky a nevěděla jsem, co si na to můžu koupit. původně jsem zaťukala jen na sestřičku s tímto dotazem a že se stavím až tak za týden. ale prý ne, když už jste tady, tak to těhotenství pojďte potvrdit a stejě vám musí říct lékař, co si máte koupit. Takže jsem 6+1tt, miminko je tam, kde má být, o srdíčku nic neříkal, ale jasně, je ještě brzo :slight_smile: No ale tím vším mám jít na další kontrolu a UTZ až 14.12. :grinning: To si zase počkám ... :sweat_smile:
14. lis 2011 ve 13:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lynette11 Moc gratuluji já už srdíčko měla 6+3tt :sweat_smile: , ale každý to má jinak určitě kdyby jsi šla během dvou dnů tak už tam bude :slight_smile: to vydržíš uteče to jako voda. A v prosinci to už bude nádherně vidět všechno.Kvasinky mě taky trápí před tím než jsem otěhotněla jsem pořád brala jakýsi léky na zavádění ble
14. lis 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacula87 a to srdíčko je vidět, i když se ten UTZ dělá vaginálně? já jsem předpokládala, že ještě vidět nebude, takže jsem ani nic nezkoumala :slight_smile:
14. lis 2011 ve 13:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lynette11 No jasně mě dělal v pátek vaginálně. Byla tam fazolka a v ní to srdíčko blikalo jak alarmek něco nádhernýho :sweat_smile:
14. lis 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacula87 já jsem už všechno zapomněla :grinning: přitom to mám už jednou za sebou :slight_smile:
14. lis 2011 ve 14:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lynette11 :grinning: Já se právě dívala, že už máš holčičku, ale dobou jdou pokroky co :grinning:
14. lis 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
zdravim po vikendu... u me nic noveho, priznaky zatim zadny - teda krome sileny unavy :unamused: u emmy mi bylo spatne az ve 2.trimestru a to vetsinou jen v MHD, za cely tehu jsem zvracela jen jednou, tak jsem zvedava jak to bude probihat tentokrat...

@lynette11 hele v pohode! ja byla tehotna pred dvema lety a taky uz si nic nepamatuju.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: jaky je vubec v tehu zakazny jidlo? a piti - treba nejaky bylinkovy caje?
14. lis 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, můžu se přidat? v sobotu jsem konečně po 8 měsících čekání a jednom mimotěhu objevila // :grinning: Termín bych měla mít cca kolem 15.7.12. Tak snad to klapne a bude všechno ok, jsem strašný nervák a hrozně se pozoruju :confounded:
14. lis 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
muzu se pridat? Vcera jsem si delala testik. Dle internetu to vypada na 20.7. :slight_smile: Koukam, ze uz vetsinou taky cekate druheho prcka, to je super. Ja teda na sobe nepocituju vubec nic, ale u prvniho jsem to mela takhle cele tehotenstvi. Takze klepu, klepu, at se to opakuje.
Musim vas trochu docist. Taky uz si vubec nic nepamatuju, takze rada nacerpam nejkae informace. To je hrozny, jak rychle se da vsecko zapomenout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mam ted hrozny kasel a rymu, a vubec si nepamatuju, co muzu a co ne :frowning2:
14. lis 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misa_1 ahoj, taky jsem nejaka nachcipana, ale obavam se, ze nemuzeme skoro nic... jinak koukam, ze mame skoro stejne stary deti :slight_smile:
14. lis 2011 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
tady je "druhomamin" :dizzy_face: to je paráda...
@misa_1 na kašel můžeš ACClong (píše Dr. Koucký na porodnice.cz) a na rýmu nejlíp vincentku :wink:
14. lis 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak ja mam zitra druhou kontrolu jsem zvedava jak dopadnem kdyz se minule pani doktorce bublinka nelibila snad bude vse v poradku a treba i srdicko ...
14. lis 2011 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, přidávám se k těm, co je jim špatně. Mně do soboty bolela jen prsa ale od soboty je mi teda pěkně blbě od žaludku. :-/
Já už byla těhotná dvakrát a vždycky mi bylo blbě, nikdy jsem však nezvracela, tak snad ani tentokrát. Na UTZ jdu až 9.12., tak si ještě počkám. Mezitím ale musím zvládnout hematologii a endokrinologii.
JInak vítám nově příchozí a ať je vám všem jen dobře a máme krásná miminka. :slight_smile:
14. lis 2011 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky na to nachcípání je nejlepší nastrouhat zázvar a udělat z něj čas s citrónem a medem.

Jinak mě strašně včera bolele vlevo v podbříšku a dnes občas taky, tak jsem vovlala na gyndu a sestřička, že mám hned přijít. Samozřejmně, že hned to nešlo, tak tam jdu zítra. Říkala, že to nic nemusí být, ale taky často, když bolí jen na jedné staně, tak to může být mimoděložní těhu, tak jsme z toho nervní. Navíc se u mě ta pravděpodobnost zvyšuje tím, že mám VVV dělohy.
14. lis 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jen jsem přišla pozdravit :slight_smile:

@petullllka držím palce, ať je zítra na kontrole vše v pořádku.
@sarcca kdyby to bylo mimoděložní, tak by ty bolesti byly hodně kruté (teda co jsem načetla, osobní zkušenost nemám). držím palce, ať je to zítra ok.
14. lis 2011 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím Vás holky..Opravdu mám dojem, že diskuse nejsou od věci...člověk se rozradostní nad každou novou šťastnou zprávou..jsem ráda, že jste všechny zdrávy a většinu nevolnosti netrápí. Měla jsem to štěstí, že jsem žádné dobré jídlo nevyzvrátila..ale od bolení žaludku mě dnes zachránila mnou nenáviděná pepsina. Mám pocit, že jsem vyzrála na přírodu, tak doufám, že budu umět kouzlit i zítra ráno..:slight_smile:) Jinak se ptám vás zkušených..jak nevypadat celé těhulkování jako zombie? Ráda bych to ještě chvíli tutlala.. :sunglasses:
14. lis 2011 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojka holky, tak dneska jsem měla nejkrásnější ráno, kdy jsem našla dvě čárečky :slight_smile: podle internetu bych měla být 4+5 a termín cca 18.7 :slight_smile: Nevěřila jsem tomu po 8 letech braní HA a teprve po 2 měsících snažení :slight_smile: Ted už se jen modlit, aby vše bylo ok, k doktorovi jdu příští pondělí, ale asi nečekám, že bude něco vidět, ale mám problémy s děložním čípkem, tak si mě musí hlídat :slight_smile: Jinak mě bolí břicho jako na ms a občas píchne, ale ne celý den jen tak občas a prsa ? jauvajs, ze strany z boku zezhora , hrůza :slight_smile: Jo a manžel to ještě neví, je na služebce :grinning:
14. lis 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@barbulinka1 Moc gratuluju..ještě teď to ráno mám v živé paměti..A na manžela skrytou kameru..ten pohled na to rozpačité štěstí, které si říká "muž" je ještě stokrát hezčí než ty dvě čárečky na kousku papírku..:slight_smile:
14. lis 2011 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek