• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@saminomimino úplně mi mluvíš z duše, jsem měla minulý týden v noci posly ale fakt brutus blbě mi bylo a první co tak jsem si vzpoměla na příjem v porodnici a bolesti a prosila boha at ještě nerodím že fakt ještě nechci :grinning: a od té doby se na porod teda moc netěším...
3. črc 2012 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis tak to hlavně přežijte i s uřvanou holčičkou a za chvíli jste stejně doma:slight_smile: A Filípek je šikulka, jak mu jde hezky bumbání :slight_smile:
3. črc 2012 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 u syna to byla bolest horzná kvůli vexu ale stahy nebyly až tak moc šílené po tabletě mi přišlo že jsou extrémní,no nevím zda to bylo tím,ale 2,5 hod hrůzy my stačili :grinning:
3. črc 2012 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 jj ten pocit znám,a to stejné mi letí hlavou,ale na druhou stranu porodit musíme takže možná už bych to ani neoddalovala :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2012 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin tak to já jsem dnes v pohodě - jak je venku chladno - dneska není ani zapotřebí ládování se ledem, ale stejně si zase udělám buďto citronádu nebo ledový čajík s tunou ledu :slight_smile:
3. črc 2012 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino to je právě to, nebaví mě to čekání na tu hrůzu a raděj bych to měla už vše za sebou jak furt čekat kdy to přijde...ale vím že až to přijde tak to ještě chtít nebudu :grinning:
3. črc 2012 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klaire22 jaké chladno? :confused: my chcem taky...
3. črc 2012 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino já rodila květen 2010 a taky si to ještě dosti pamatuju :grinning: ale co už, nějak to dítko ven musí :grinning:

Jak se tu bavíte o tom profi focení ... když jsem s malou byla na rodinnou fotku v jejích cca 3 měsících tak paráda. Pěkně seděla, koukala na paní fotografku. Teď jsme byli znovu u příležitosti druhých narozenin a teda katastrofa! I jsem to obečela. Vůbec nespolupracovala, neposeděla a nezaujaly ji ani ty věci, u kterých doma sedí i hodinu. Takže budeme mít jenom pár pěkných fotek a víc nic. Aspoň že ty moje těhotenské snad budou pěkné, každopádně se na ně už těším. Poučení pro mě ale do příště. K profi fotografovi dokud se dítko samo od sebe nepohybuje z bodu A do bodu B a pak až bude mít trošku rozum a bude se s ním dát domluvit :slight_smile: Jinak je to fakt o nervy.
3. črc 2012 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 no u nás je chladno - přes den tu pršelo, tak je tu příjemně :slight_smile: jsem teda taky zalezlá v bytě, to je pravda.......ale vedro mi není teda ani omylem :slight_smile:
3. črc 2012 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 záááávist :unamused:
3. črc 2012 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Mohla bych se jenom zeptat, jsou poslíčci, když se posledních pár nocí budím dost nepříjemnou bolestí v kříži? Jde to pak většinou do nohou. Břicho mě ale nebolí, maximálně přes den občas jako bych měla dostat menstruaci. Termín porodu mám v pondělí. Doktorka jenom kývla, že je všechno v pořádku, miminko naléhá hlavičkou, otevřená jsem na 2prsty, CS4.
3. črc 2012 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen tak to já bych to ani nezkoušela s malým ted ho nechat fotit, on je jak utržený z řetězu, to se nedá, neposlouchá dělá že neslyší, takže se divím že jste do toho vůbec šli :grinning:
3. črc 2012 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 a v noci se má prý zase něco přihnat - tak doufám, že se vyspím - dneska to bylo fakt šílený - ty dvě bouřky za sebou, brrrrr :frowning2:
3. črc 2012 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stellamax já myslím že to jsou posly, ony i ty porodní bolesti ti půjdou do zad......ale budou mnooooooooohem horší :grinning:
@klaire22 a my nic, jen vedro a propocená pyžama :angry:
@stellamax no a na 2 prsty to je už pěkný nález tak šup vyhánět :slight_smile:
3. črc 2012 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 s malou totiž s focením nikdy nebyl problém. Doma naprostá pohoda, koukne se, sem tam se "na povel" i usměje do objektivu. Ale tam ji neuplatilo na dýl jak dvě minuty ani lízátko. Asi ty děti na to mají nějaký radar či co :grinning:
@aideen já chci právě fotky novorozeňátka a pak až jí bude něco kolem půl roku - to jsou taky super fotky :slight_smile: To už ty dětičky mají svůj výraz a krásně se smějí :wink: A pak se uvidí :slight_smile:
@petule22 já spím zásadně odkopaná - jen teda jak v noci hrozně hřmělo, tak jsem se bála a přikryla se až po čumák :grinning: :sweat_smile:
3. črc 2012 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen tak to Mates nejde vyfotit ani doma, prostě on lítá furt sem tam.....je to dáblík...
3. črc 2012 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22
@stellamax
můžu se zeptat - co znamená ta zkratka CS4???? jsme tupounek :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face:
3. črc 2012 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 já taky nespím zakrytá ale bydlíme po dstřecho a okna máme všechna na jednu stranu tak nejde udělat průvan a navíc nám celé odpoledne až do západu peče do oken takže tu máme jak v sauně ikdyž nechám otevřený balkon....utrpení to léto tady ale zase v zimě nic neprotopíme :grinning:
3. črc 2012 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 to je cervix skore, mrkni do průkazky možná to tam máš, je to takový souhr toho jak je na tom čípek, jak porodní cesty a podobně a doktor očísluje od 1-10, při 10 se rodí :slight_smile: já mám už dva týdny taky CS 4
3. črc 2012 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 malá se poslední dobou docela zklidnila. Taky to bylo éro :grinning:
@klaire22 já uvidím, co s Péťou. Zatím nad tím moc nepřemýšlím, ale paní fotografka je úžasná a stačí jí zavolat až se rozhodneme a do dvou týdnů můžeme jít fotit :slight_smile:
3. črc 2012 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 teda tady je taky na chcípnutí, i když pršelo :unamused: je to děs, já jsem byla vždy zimomřivka a teď před porodem lituju lidi, co se potí, jsem úplně hotová :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2012 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 my máme výhodu, že bydlíme v přízemí a pod námi jsou sklepy, takže tu máme přes léto fakt příjemně :slight_smile: V zimě je hned chlad od nohou, ale zase,když se zapne topení, tak je tu rychle teplo, takže si zas tak stěžovat nemůžeme :slight_smile:
bydlení pod střechou nezávidím - ségra bydlí s přítelem sice né pod střechou, ale ve 4 patře a to je taky mazec - mají tam jak v sauně :confounded:
3. črc 2012 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaphajin taky si říkám jak to zvládají ti obéznější lidi přežít léto.....to pocení to je humáč..... :unamused:
3. črc 2012 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda tady se ta diskuze směruje nebezpečně k k prožitkům z porodu, a to se mi nějak přestává zamlouvat :grinning: jsem si napsala porodní plán, vymyslela jsem si zhruba jak to bude perfektní a nemůžu se dočkat :grinning: :grinning: :grinning: a teď tohle čtu,... :confounded: no nenechám se odradit, ale červíček zahlodá, abych pak nepanikařila strachy :sweat_smile:
3. črc 2012 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 no máme tu fakt příjemně :stuck_out_tongue_closed_eyes: až budem kupovat větší byt tak si tohle pohlídám.....naši mají okna na obě strany a mají v bytě krásně když všude otevřou a udělaj průvan
3. črc 2012 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 Děkuju za odpověď. Myslela jsem si totiž, že by mě mělo bolet spíš břicho. No a jestli u porodu budou ty záda bolet mnohem víc, tak to bude slušný :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ráda bych, aby mimčo vydrželo do termínu, protože se vrací z dovolené doktor, kterého bych chtěla u porodu. Ale když to nevydrží, nic se nestane... Ten konec 9. měsíce už mě nebavi. Najednou si připadám těhotná hrozně dlouho :wink:
3. črc 2012 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek