• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@janulev no, moc se mi to teda nezdá - kor jestli krvácíš - raději jeď zbytečně, než aby bylo pozdě!!!!! Moc na tebe budu myslet, ať je vše v pořádku a vše dobře dopadlo!!!!!
3. črc 2012 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu si dát sprchu...na intimce nic nemám, ale jak se utřu, tak je to krev...musím počkat min do 5 než přijede manžel z práce a taky až dorazí jeho mamka na hlídání...ještě s eozvu, jak mi je
Holky, ale asi zdechnu tím vedrem! Dneska mám za sebou už asi deset ochlazujících sprch, ale nějak to nepomáhá :frowning2: Nejradši bych vyndala věci z lednice a nasoukala se tam. I malý je nějaký splašený, chce se asi prokopat ven či co ...
@kamino tak já to brala tak nějak stejně, s manželem jsme dva roky nic neřešili a říkali si, že to přijde samo, a když to přišlo tak jsme na sebe koukali :confused: jako, že jsme vlastně mohli ještě počkat :grinning: no už bylo pozdě a já jsem si nedokázala představit jak to se svou nárčonou prací zvládnu a vůbec se mi nechtělo odejít, pracovala jsem do poslední chvíle, žádný problémy a teď si tak užívám mateřskou dovolenou, že když mi volají z práce, tak jsem nevrlá :slight_smile: moc se oba těšíme a změnilo nás to, vysloveně nám to zkvalitnilo vztah a tak si myslím, že to přirozeně popluje dál :wink:
3. črc 2012 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@klaire22 Díky,doufám v to.:wink::wink: musím:wink:
@kaphajin no vidíš, to ani nevím, že je dnes úplněk - to nás teda zase čeká noc :sunglasses:
3. črc 2012 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen jedině se jít naložit někam k bazénu - jinak nevím............... :confounded: fakt tě lituji, já takhle chcípala včéra, když jsem se šla na chvíli projít do města a taky jsem si pak pěkně nadávala, že jsem raději neseděla doma na pr*** :sunglasses:
3. črc 2012 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino to musíme všechny, ale určitě budeme všechny skvělé mámy a půjde to prostě samo od sebe - máme to přeci jen v genech :grinning:
3. črc 2012 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 za půl hoďky dojede ségra tak to asi s malou a manžou zakotvíme u řeky. Aspoň se osvěžit. Ale je to fakt úmorné, až si říkám, jestli mi v zimě nebylo líp i když sníh nesnáším :grinning:
3. črc 2012 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Když jsem chodila ke své doktorce, dělala mi ultrazvuk pokaždé a vždycky mi řekla váhu, odhad délky, jestli to vypadá na porod..... Prostě všechno. Byla to soukromá ordinace. Teď jak už chodím do nemocnice, tak mám sice super doktora, ale nemají to vybavení tak kvalitní, aby mi tohle všechno řekli. Ultrazvuk taky skoro nedělají. I tu obrazovku u něj mají takovou malou a rozmazanou. Navíc hrozně velký křeslo na který mám vždycky trochu problém i dát nohy. Je to nějak daleko od sebe :wink:
3. črc 2012 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin U nás to bylo o něco složitější,přítel mi neustále predhazoval,ze se mám podívat na datum výroby,tak jsme do toho šli a v tu chvíli,když zaměstnavatel viděl propustku z PRonatalu,tak přišla vlna propouštění a dostala jsem spolu s asi 6 dalšími výpověď. Naštěstí jsem otehotnela ještě ve vypovedni lhůtě a 8 dní před koncem prac.poměru jsem donesla neschopenku,takže výpověď se odkládá. Bylo to o prsa:wink:
3. črc 2012 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin nám hodně zkvalitnila vztah svatba - nečekala jsem to, ale fakt jsme se o dost pošoupli a vztah se krásně upevnil a co jsme pak zjistili, že čekáme miminko, tak se to taky pošouplo o kus dopředu a je to zase hezčí :slight_smile: Pokud vztah funguje dobře ještě před dítětem, dítě ho jen upevní :wink:
3. črc 2012 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen jen jeďte - já bych manžu někam na veřejné koupání nevytáhla :angry: A sama bych stejně taky nešla - bych tam vlezla a půlka řeky by se vylila - dorazila velryba!!!!

Tak zkus citronádu - ta opravdu hezky osvěží - hodně ledu a citronu a bude ti líp :slight_smile:
3. črc 2012 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 já měla taky strašný problém se před někým svléct. Byť i do plavek. Na víkend jsme byli u tchána na ubytovně a ten má super velký bazén. Tak jsem se trochu styděla. Ale horko a vidina schlazení zvítězila a nakonec mi bylo všechno jedno :grinning:
3. črc 2012 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stellamax já taky chodím normálně do soukromé ordinace - ze začátku mi dělal UZ pokaždé, vlastně nějak od 30 tt to začal flákat a vždy mě jen prohlídl, zda se neotvírám, zkontroloval malé srdíčko a tak.........ale před tím mi malou skoro vždy ukázal na UZ a přepínal mi to i do 3D :slight_smile: což bylo super :wink:
Teď v nemocnici mi dělali všechno - byla jsem tam teda poprvé, zítra jdu znova, tak uvidíme :slight_smile: Ale vybavení je tam teda pěkné a moderní - to si zase nemohu stěžovat. Jen z té kozy jsem byla hotová - můj gynekolog má takové to křeslo, co si na něj pohodlně sedneš a hezky tě vyveze a já na kozu nikdy nelezla a minule v té poradně v porodnici právě poprvé v životě, tak ze mě měli druhé vánoce, když jsem se zeptala, jak se na to leze :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2012 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si dala sprchu a nepřestalo to, jak se utřu, je tam prostě krev...za chvíli dorazí manžel i hlídání pro Filípka a zajedeme do porodnice...ozvu se jak se vrátím a kdyby náhodou si mě tam nechali, tak se ozvu přes mobil...
3. črc 2012 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen to já mohla jít do bazénu ke kamarádům, ale u mě teda ten stud vyhrál............ale ráchala jsem si aspoň nohy v té příjemné vodě a taky to pomohlo :slight_smile: i když bazén je bazén, o tom žádná :zipper_mouth:
3. črc 2012 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev tak držím palečky, hlavně aby vše bylo v pořádku!!!! ta krev mě teda znervozňuje :angry: už aby přišel tvůj manžel a byli jste v té porodce...........moc, moc, moc na vás budu myslet!!!!
3. črc 2012 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Tak s kozou mám úplně stejnou zkušenost :slight_smile: Mám s ní problém pokaždé a to už jsem tam byla několikrát. Jsem zvědavá na čem budu rodit :wink: Myslela jsem, že všude maji to křeslo co tě vyveze a byla jsem překvapená.
3. črc 2012 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 no tak já jsem s manželem už 12 let, 7 jako manželé a i přesto, že máme krásné manželství to chtělo posun, a to nám těhotenství přineslo a je to pro nás krásné období a věřím, že nás čeká ještě hezčí :slight_smile:

@kamino tak to bylo o fous :slight_smile: to máš štěstí, bych se radovala jako malá jak se mi to povedlo :sweat_smile:
3. črc 2012 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stellamax jééé, to jsem ráda, že nejsem sama :slight_smile: Já na to právě taky koukala jak puk, taky jsem žila s domnělou představou, že to křeslo, co má můj doktor je už prostě normální a běžná věc a ono ejhle - není............
Ale co jsem koukala na fotky z mé porodky, tak to křeslo, na kterém se rodí vypadá poměrně dost pohodlně, tak to snad nebude takový zážitek jako s kozou - i když bůh ví :sunglasses: :sweat_smile:
3. črc 2012 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev držím palečky, ať je vše v pořádku :slight_smile:

@klaire22 no opravdu na to vzpomínám jak to bylo super, co bych za to teď dala :grinning:
3. črc 2012 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin my jsem spolu 9 let, z toho 2 roky manželé :slight_smile: A první posun jsem právě cítila u svatby a fakt nás to posunulo o dost dál :slight_smile: A taky věřím, že díky miminku nás čeká ještě hezčí období, než máme teď :slight_smile: Těším se na to - hlavně jací budeme rodiče :slight_smile: Manžel bude určitě skvělej táta :grinning:
3. črc 2012 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 k tomu porodnímu křešlu. V tu chvíli ti bude naprosto fuk, na čem rodíš :grinning: My máme v porodnici takové nějaké za nevím kolik peněz, vychytávek to má jak blázen, můžeš na tom rodit asi v dvaceti polohách. A když se mě ptali, jestli chci nějakou spešl polohu, tak jsem je poslala málem do háje, že je mi to fuk ale ať už je to za mnou :grinning:
3. črc 2012 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen to věřím, holt nezbývá nic jiného než jen sprchovat a sprchovat :frowning2:
3. črc 2012 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen jo, tak mě kdyby se zeptali, tak bych taky asi ani nevěděla, v jaké poloze bych chtěla rodit.........hlavně aby to bylo venku, né :slight_smile:
3. črc 2012 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 tam se dalo normálně i ve stoje :fearful: Na stěně měli plakát, kde bylo všechno předvedeno. Zkoumaly jsme to už při prohlídce porodního sálu. Ale v tu chvíli je to fakt jedno, hlavně když už to má člověk za sebou :grinning:
3. črc 2012 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen ježiš, to jsou polohy..........to by mě asi nenapadlo, rodit ve stoje......... :grinning: Taky si myslím, že je to buřt, prostě chci rychlý porod a zdravé dítě, tečka :grinning:
3. črc 2012 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 už jsem taky uvažovala nad překotným porodem :grinning: ale to se mi teda nepodaří, v to ani nedoufám :sunglasses:
3. črc 2012 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen no,tak když rodíš podruhé, tak to zas tak nemožné není, co mi povídala mamča i kamarádky, tak druhé dítko bylo na světě cobydup, kolikrát byly rády, že stihli klistýr apod. :wink:
3. črc 2012 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek