• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@klaire22 jé tak to by se mi líbilo. I když teda to spíš vypadá zase na vyvolávačku. Ale to budu vědět až tak za dva týdny. To se vrátí můj gyn z dovolené :slight_smile: Bez něho ani ránu :grinning:
3. črc 2012 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen mě by se to líbilo i u prvního - moji mamču při ségře přivezli do porodky před druhou hodinou, přičemž bolesti jí začali cca po obědě, ale ještě stačila umýt nádobí, dát mě spinkat a pak teprve jeli, pak jí rychle udělali klistýr, píchli vodu a ségra byla ve 14:20 na světě, takže fakt fofr :wink:
A u kamarádky něco obdobného :sunglasses:
3. črc 2012 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky Tak ja uz sem Dvojnasbnou mamkou. v noci z ne na po mi praskla voda a ve 12 36 se mi narodil Kubicek 3760g 51cm. Holky je To zaZrak. Ted sem na sestnedeli a bojuJu se zAvinovanim delohy. boli to. Kubik ma bohuZel zakrnelou jednu koulicku. tak mi ho odveZli do motOla na operaci. Tak sem sama a je mi smutno. :frowning2:
3. črc 2012 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sina Gratulacéééééééééééééééééééé :slight_smile: To jsou teda taky výstavní míry,tak moc moc gratuluji ke Kubíčkovi :slight_smile:
Hlavně ať jste oba v pořádku, tebe tolik nebolí to zavinování a Kubíčkovi dopadne operace dobře a měla jsi ho co nejdřív u sebe!!!!!!
3. črc 2012 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vy jste se do toho teda dali, fakt...........udeří první červenec a vy rodíte, jak splašený :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :grinning: :grinning:
3. črc 2012 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
přezdívka..............jméno..........termín porodu..........můj typ, kdy porodím..........jméno miminka.........město
dociska................Katka.............1.7.2012..................28.6.2012....................Vojtíšek.......................Brno
ivis........................Iveta...............5.7.2012...................7.7.2012......................Filípek?......................Žďár nad Sázavou
neeve...................Naďa............11.7.2012..................7.7.2012......................Milánek......................Mladá Boleslav
kamino.................Petra............12.7.2012...................4.7.2012.....................Bohumír.....................Praha
kaphajin................Petra............17.7.2012...................10.7.2012....................Štěpán/Šárka..............Mělník
klaire22................Klára............18.7.2012...................10.7.2012...................Eliška..........................Roudnicen/L
janulev.................Jana.............20.7.2012.................12.7.2012.....................Davídek......................Ořechov (okres Brno)
pajulax................Pavla............21.7.2012.................15.7.2012....................Adélka.........................Uherské Hradiště
Petule22.............Petra............21.7.2012.................22.7.2012....................Nikol............................Otrokovice
kammka...............Kamila.........23.7.2012..................15.7.2012....................Toníček.......................Benešov
lenkabenjamin...Lenka...........27.7.2012.................24.7.2012.....................Nina.............................Zlín
vormoni..............Monika.........29.7.2012.................23.7.2012....................nejisté..........................Rakovník
Mina_....................Soňa............30.7.2012.................27.7:2012....................ještě nemáme .......... Praha
3. črc 2012 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi by jsme měli udělat tabulku už narozených miminek :slight_smile:
3. črc 2012 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin To si piš,ze jsem se radovala jako mala:wink: Rozhodně jsme nečekali,ze vyjde hned první IUI a tak jsem litala po konkurzech a moc na to nemyslela. Snad i to pomohlo a najednou //:wink: a teď mám 9 dní do konce a jsem v šoku:wink:
3. črc 2012 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
TABULKA MIMINEK A MAMINEK :slight_smile:

PŘEZDÍVKA JMÉNO DATUM PORODU A HODINA JMÉNO MIMINKA VÁHA CM
dociska.....................Katka................1.7.2012 ve 1:15.............................Vojtíšek............................3 730g...........50cm
ivis..............................Iveta..................2.7.2012 ve 1:37.............................Filípek..............................3 510g...........??cm
sina............................Ivana................2.7.2012 ve 12:36............................Kubíček..........................3 760g............51cm
3. črc 2012 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
PŘEZDÍVKA............ JMÉNO .............DATUM PORODU A HODINA .....JMÉNO MIMINKA ...........VÁHA ............CM
dociska.....................Katka................1.7.2012 ve 1:15..............................Vojtíšek............................3 730g...........50cm
ivis..............................Iveta..................2.7.2012 ve 1:37..............................Filípek..............................3 510g...........??cm
sina............................Ivana................2.7.2012 ve 12:36.............................Kubíček..........................3 760g............51cm
3. črc 2012 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sina MOC MOC MOC gratuluji :slight_smile: přeji oběma hodně zdravíčka a spokojenost. Ať jste sehraní raz dva :wink: a těším se na komentář k porodu :grinning:
3. črc 2012 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin se to tady nějak rozjelo, viď :slight_smile: teď ještě janulev.......... hlavně ať jí to dobře dopadne!!!!!
3. črc 2012 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratulace dalším maminkám, koukám, že zatím samí kluci :slight_smile:

já dnes měla rychlý start: v noci mně pořád budily hromy blesky, tak se mi zase splao nejlíp až ráno, malá byla hodná, koukala na pohádky a já se probrala skoro v deset, v 10:45 monitor.. tak honem sprcha, snídani pro malou, potom do auta, pro benzin, vysadit malou u kamarádky a honem do prodky.. Tlak hraniční a malej řádil jak černá ruka, nezastavbil se ani na vteřinu, sestřička zděšená, že to bude muset točit ještě jednou, že srdíčko taky jede nad normu a tak..posadila mně na chodbu, břicho jak žula a jeden kopanec za druhým, pak slyším MU. jak říká, no teda, tak já budu ještě dneska i rodit??? no úplně mně zamrazilo, to jsem JÁ teda v plánu neměla..zvlášť, když se sestra zmínila, že pan doktor je novej...pak jsem si řkla, no co, však tu není sám v celý porodnici, ono to dopadne.. pak prohlídka vnitřkem, kontroloval, jestli už mi neteče voda, mám už od čtvrtka takový vodnatý výtok.. pak si mně vzal na utz průtoku pupečníkem, srdce, kontroa placenty,pak mně vzal do patra do porodnice, posadil mně tam, na chodbu, že si mně sestry hned vezmou a natočej mi ten monitor ještě jednou.. z toho HNED byla hnedle hodina.. točili to přes půl hodiny a usdoutili, že se malej uklidnil a můžu domů..tak jsem vyrazila ještě na nákup, do toho se strhla další buřina, potom pro malou, tam už jsem byla úplně KO... doma jsme byly kolem 16hod..nejsem schopná vůbec ničeho, malá teda šla k sousedce koukat na dvd..tak mám klid..no jsem zvědavá, jak dlouho budu 2v1..
3. črc 2012 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sina no páni, to to jede :grinning: moc moc gratuluju, Kubíček je kus chlapa a operace bude určitě v poho, ono je to takhle u miminka skoro lepší, protože si pak absolutně nic nepamatují a jako kdyby nic nebylo :slight_smile:
3. črc 2012 v 17:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 tak to mamka měla parádní. Moje mamča rodila třikrát, ani jednou nezačala sama od sebe, vždycky na vyvolávačku. Se mnou se docela natrápila, skoro celý den. U bráchy a ségry moc nevím, ale že mezi druhým a třetím porodem neviděla nějaký velký rozdíl. Je fakt, že těhotenství máme jako přes kopírák, i tu vyvolávačku. Tak uvidíme, jestli začnu rodit sama od sebe, nebo to zase naplánujeme :slight_smile:

@sina gratuluju ke chlapečkovi! Ať operace dobře dopadne a jste co nejdříve zase spolu :slight_smile:

@kammka no tak tos měla páni den! Dneska jsem si ale taky užila. Ráno jsem jela k mamce, kde uskladňuju svatební šaty, které si měla přijet v jedenáct vyzkoušet budoucí nevěsta. Dorazila až o půl jedné, takže fakt v tom hicu mazec. Zkoušela přes hodinu, nakonec si je nekoupila, ujel mi autobus a musela jsem čekat na vlak. Takže jsem se domů taky dostala až kolem třetí čtvrté. Manžel na prášky, byl po noční a musel hlídat malou, než se vrátím. Zítra jdu taky do porodky na monitor, určitě tam zkysnu tak ze dvě hodiny, tak pojedu hnedle brzo ráno, abych se vyhla hicu.
3. črc 2012 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen já si fakt říkala, kéž by se dali porody "dědit" - protože i když rodila mamka mě, tak to měla pohodové - jako prvorodička rodila cca nějakých 5 hodin, což je taky super :slight_smile:
Těhotenství máme taky podobné, taky mi bylo ze začátku zle jako mamce, jen ona se mnou nezvracela, a od šestého měsíce mám taky hodně nateklé nohy - takže v tomhle to máme opravdu hodně podobné :fearful:
3. črc 2012 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak moje máma rodila první fofrem (mně..) a druhý ještě větším, skoro nedojela do porodnice, taky i proto, že bylo náledí.. :wink: a jela sanitou
3. črc 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka a ty jsi rodila Fanynku taky tak rychle?
3. črc 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 máma odjela do porodnice v sedm ráno a já byla venku před polednem.. my vyrazili kolem páté a Fany byla venku ve 13:12.. takže .... se to nedědí, což je škoda :unamused:
3. črc 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidala jsem do alba nějaké fotky z Nelinčiných 5. narozenin, tak když budete chtít, tak mrkněte :slight_smile:
3. črc 2012 ve 21:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka hmmm,škoda :frowning2:
3. črc 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve Nelinka je kočka, fakt moc hezká holčička :slight_smile: A jaký měla dortík - krásná oslava, fakt :slight_smile:
3. črc 2012 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve taky musím pochválit krásnou Nelinku, je nádherná :slight_smile:
3. črc 2012 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak hlásím, že mi kleslo bříško :unamused:
3. črc 2012 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin
@klaire22 děkuju holčičky :slight_smile:
ty jo, jak to kleslé bříško tak poznáte? mně přijde víc dole už asi 14 dní, ale nejsem si tím vůbec jistá.
já měla zase dost průjem :confounded: křeče do břicha a když dobrý, zase začaly poslíčci, ty mám několikrát denně.
3. črc 2012 ve 22:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve no tak u mně je to dost markantní :grinning: teda máme ten pocit s manželem a pro jistotu jsem se podívala na poslední fotky a opravdu :grinning:
3. črc 2012 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin aha a já se nefotím, tak to bude taky tím :grinning:
3. črc 2012 ve 23:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin a tebe nevidíme, protože ze zásady nemáš žádné fotky v albu :grinning: nezbývá než ti věřit :grinning: :wink: :grinning:
3. črc 2012 ve 23:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve já vím, až je mi to vůči vám hloupé :frowning2: ale z jistých důvodů chci být inkognito, zejména z pracovních, nemám ani facebook a nejmenší zájem, aby mě tu někdo vyhmát :angry:
3. črc 2012 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ale foto mimi sem pak hodím :wink:
3. črc 2012 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek