• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@kaphajin já to nemyslela nějak blbě, spíš jako legraci, úplně tě chápu a je mi houby do toho, jak se chceš nebo nechceš prezentovat :slight_smile: a jsi tak krásně tajemná :grinning: třeba jsi nějaká celebrita :grinning:
3. črc 2012 ve 23:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
když jsem čekala nelinku, tak se mé kamarádce stalo, že ji tu její známá objevila a té kamarádky tchyně se dozvěděla o jejím těhotenství dřív než to chtěli sdělit. už někde ve druhém měsíci. a to mi přijde fakt trapný. i já jsem sem teď chodila do tří měsíců pod jinou přezdívkou než tu běžně používám, aby se mi toto nestalo :slight_smile: takže ze začátku jsem tu byla jako lynette, teď tu jsem jako neeve, tak ,jak tu běžně vystupuju :slight_smile:
3. črc 2012 ve 23:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve :grinning: to naštěstí ne :grinning:
3. črc 2012 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsem doma a stále celá...dojeli jsme do porodnice a prý to nic není. Porod tím nezačínal, kontrakce tam byli jen maličké, takže mám jet normálně domů a dneska na kontrolu ke svému doktorovi. Pokud bych začala krvácet víc, tak mám přijet. Ale teda, že tam včera byli všichni tak moc "příjemní"...jsem si tam připadala jak blbka

@sina jé moc gratuluji :slight_smile: další miminko je na světě :slight_smile: malej má krásnou váhu, jste šikulky holky :slight_smile:
4. črc 2012 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno a gratulaci všem maminkám a miminkám :slight_smile: My jsme stále 2v1 :unamused: - ty bouřky prostě nezabírají a k tomu jsem včera uklouzla na zahradě a skončila s ortézou a berlemi....co se může ještě stát?
4. črc 2012 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlynka jejda, tak to Tě lituju :frowning2:
4. črc 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev to jsem ráda, že je vše u vás v pořádku :wink:
4. črc 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve tak jsem koukala do tabulky a jsi na řadě :grinning:
4. črc 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko kočky :slight_smile:

mě včéra navečer nějak popícháváme v podbřišku,ale nic víc se nedělo :slight_smile:

@kaphajin já mám pupík fakt furt nahoře, nepřijde mi, že by mi kleslo.............tak snad to poznám,až mi fakt klesne :wink:
4. črc 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin taky už se na fotu tvého miminka těšíme :slight_smile:
4. črc 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Tak to jsem ráda, že jsi v pořádku, já ráno než zapla počítač, tak jsem si říkala, jaká zpráva tu bude od tebe - jestli už je Davídek na světě, nebo zda to byl planý poplach!!!!

Ale víš co, ať si jsou příjemní jak chtějí - lepší jet dřív, než-li pozdě, kor když jsi krvácela!!!!!
4. črc 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlynka ajaj, tak to je teda pěkně naprd, to tě lituji!!!!
4. črc 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve já mám štěstí, že zrovna moc známých koníka ani nezná, takže tohle je dobré.............ale taky by mě to naštvalo, být tou tvou kamarádkou!!!!

Třeba máš pravdu, třeba je kaphajin nějaká slavná osobnost a my o tom nevíme - ta naše paní tajemná :grinning: :sunglasses: :wink:
4. črc 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin
@klaire22 tak snad už je to poslední pohroma co mě čeká....jinak zatim to ani náznakem nevypadá, že bych kdy měla porodit :frowning2: tak uvidím ve středu na ultrazvuku....když bude mít mimis zase 4kg, tak si mě tam prý rovnou nechají a začnou vyvolávat
4. črc 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlynka u mě zatím také ne, krom toho píchání v podbřišku.........No, teď se fakt rodí pořádný cvalíci - holky co zatím porodili, tak všechny miminka měli přes 3,5 kg :slight_smile: Jsem zvědavá na sebe :slight_smile:
4. črc 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak to vypadá, že mi s největší pravděpodobností ráno odešla hlenová zátka...tak jsem zvědavá za jak dlouho porodíme

@bodlynka jejda chudinko, to tě moc lituju...tak snad se prďolka do středy rozhoupe a vyleze sám :slight_smile:

@klaire22 taky jsem koukala, že se zatím rodí miminka přes 3,5kg
4. črc 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev no, takže do neděle tu máme asi další miminko,co :slight_smile: -Davídka :wink:
4. črc 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin hmmm, neříkej :grinning: :grinning:

@janulev no tak hlavně, že je to v pořádku!
@bodlynka tak to je mazec, to by mě teď fakt rozhodilo :astonished: no aspoň uvidíme, jak jde zvládnout porod krásně i o berlích, jsem si tím jistá :slight_smile:

Dneska ráno jsem byla na kontrole v porodnici, už druhý týden za sebou jen monitor a na mě se paní doktorka vůbec nedívá, takže nevím nic... Že prý se podívá příště, jestli ještě přijdu, že to už budu v termínu. Když jsem čekala Nelču tak mě tenkrát ta doktorka kontrolovala pokaždé a taky mi řekla, že příště už určo nepřijdu a měla pravdu, tak jsem aspoň tušila... takhle fakt jen čekám :sweat_smile:
4. črc 2012 v 10:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve já jdu dnes ve 14:30,tak jsem zvědavá - přijde mi, že se od posledně možná něco děje - nenápadně sice, ale děje.......tak uvidíme, co se dozvím.......

dle mých tipů jsou tu další miminka od neeve a janulev :wink:
4. črc 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve taky zvláští přístup od doktorky...mě tehdy v porodnici taky kontrolovali vždycky...myslela jsem, že ke konci se vždycky kontroluje čípek a zda se dole něco děje, ale asi tu jsou novinky :confused:

@klaire22 no nevím zda tak rychle...četla jsem, že může odejít i klidně 14 dní před porodem, uvidím co mi dneska řekne doktor na kontrole...se snad večera nedočkám. A ke všemu jsem dostala ještě průjem :angry:
4. črc 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev já mám průjem poslední dobou skoro furt -ale to je spíš těmi vedry. V kolik jdeš na kontrolu????
4. črc 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 já právě od včera mám stále ten tlak, že se mi chce stále na velkou...a dneska od toho, co mi odešla ta zátka, tak mám průjem
jdu až na 18:30 na monitor...dřív naprosto plno. Budu držet palečky, ab yna kontrole bylo vše v pořádku
4. črc 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Já měla průjem od pátku do pondělí, v neděli mi odešla zátka, ale nic se neděje :frowning2: Dneska jsem byla na kontrole v porodnici, otevřená jsem prý sotva na špičku prstu a tenhle týden rozhodně s porodem nemám počítat :frowning2:
4. črc 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev no já měla takový divný tlak 2dny zpět, jako když jsem zatlačila na velké, tak to bylo takový divný a chytla jsem se za bříško - takový pocit, jako bych tam měla malou udržet, aby mi nevypadla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale dnes už je to zase dobrý, ale průjmy mám teď skoro furt :frowning2:

je to mazec, asi jsme se my ženský nějak rozrodily, protože u nás v porodnici to samé - totálně plno. A pak že porodnost klesá a my jako národ vymíráme :grinning:
4. črc 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka tak si holt ještě týden budeš užívat pupík - na špičku prstu jsem byla otevřená posledně - co jsem tak vyčetla ze zprávy :slight_smile:
4. črc 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 @snuflinka Zato já jsem otevřená na 3 cm už třetím týdnem, zátka taky odešla před více jak 14 dny a furt nic. Včera mi paní doktorka v porodnici řekla, ať počítám s porodem každým okamžikem, rozmýšlela se, jestli mě vůbec pouštět ještě domů. Tak jsem ji ujistila, že to samé mi můj doktor prorokoval už před čtrnácti dny :grinning:. Asi mám v břiše klíšťátko, co se mě drží.
4. črc 2012 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak mám za sebou kontrolu a ktg v porodnici. Paní doktorka mi oznámila, že to vidí na max dva týdny, neli dříve. Že mám nález jak před porodem a že to od minulého týdne neuvěřitelně pokročilo. :cry: Takže uvidíme, asi sem si to pohondila tím plaváním v bazénu nebo fakt nevím :angry: Ale jinak je vše v pořádku, malý bez problémů.
4. črc 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna To je jasný, líbí se mu u maminky :slight_smile:
@klaire22 No já doufám, že to bude ten příští týden :slight_smile: Ale je to fakt sázka do loterie. Kámošce takhle řekli ráno v podarně, že to na porod nevypadá a večer byl malý venku :grinning:
4. črc 2012 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aideen nezoufej :slight_smile: ještě klído můžeš vydržet do termínu a když ne tak co už :slight_smile: mimčo je dopečená tak ven může :slight_smile:
4. črc 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna tak to jsi dobrá že mimčo v sobě držíš tak dlou už na 3 cm :grinning: a nezkoušíte vyhánět?
4. črc 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek