• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@snuflinka taky znám spousty případů kdy řekli že je maminka zabetonovaná a ten den porodila :wink:
4. črc 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snuflinka právě - člověk nikdy neví :-/
4. črc 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka tak si ještě počkáš :slight_smile: ale i tak klidně můžeš porodit dřív, kamošce jeden den na kontrole řekli, že ani náhodou a druhý den večer porodila

@klaire22 já ten tlak mám právě pořád, že se mi chce a jak jsem dřív měla problémy se zácpou, tak za poslední 2 dny jdu třeba i 4krát :sweat_smile:

@zlatelevizeedna tak to se miminko pěkně drží, že už jsi tak otevřená a stále nic
4. črc 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem udělala menší nákup, naobjedvala se a asi sebou fláknu - jsem nějaká zmožená :unamused: a za hodinku a půl na kontrolu - vůbec se mi nechce :confounded:
4. črc 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev já ho mám tak od pondělí, před tím jsem to nepociťovala......včéra trošku toho hlenu a pak večer píchání v podbřišku, až jsem se chvilkami chytala za bříško - tak mi přijde, že se u mě také něco začíná dít - to by měl ukázat ten monitor, že???? ale třeba zrovna ne............ale co, i kdyby to přišlo - manžel bude až do neděle doma, tak si to může přijít kdy chce :slight_smile:

A předevčírem mi oznámil, že už si v práci nahlásil dovolenou, tak po porodu s námi bude doma celých 14 dní - je to zlatíčko, strašně mě potěšil - my se o tom ani nebavili a on už si to zařídil..........tak jsem klidnější - když na to budeme pak dva :slight_smile:
4. črc 2012 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 já do teď ležela s malým a snažila se ho uspat, usnula jsem já a malej ani náhodou...tak ležím v posteli a dělá hlouposti...jsem si říkala, že si aspoň odpočinu :rolling_eyes:
4. črc 2012 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 jé to je od manžela hezké, že si to tak domluvil :slight_smile: pokud zrovna v té době co budeš na monitoru připojená a něco málo se bude dít, tak to monitor ukáže, jinak nic. Ale doktorovi to určitě řekni a pokud se něco děje, on to nejspíš pozná :slight_smile:
4. črc 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Jo, to jsem tu před chvílí taky psala :slight_smile: Prostě až bude chtít ven, tak půjde :slight_smile: Do maturity tam snad nebude :slight_smile:
4. črc 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak já mám dneska zatměno, jsem vytočená do nejvyšších obrátek, manžel mě tak nas.... :angry: :angry: :angry: , že po dlouhý době celý den nemyslím na porod :sweat_smile:
4. črc 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 popravdě mě to dost překvapilo, i když je pravda, že poslední dva dny se cítím tak nějak jinak a častěji mě bolí spodek. Ale až takhle jsem to teda nečekala. To víš, já pořád počítám s tou vyvolávačkou :grinning: Ale byla jsem ujištěna, že tentokrát to nejspíš nevyjde. Ale jsem zvědavá, jesti se tentokrát trefili či vydržím až do termínu :slight_smile:
4. črc 2012 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jinak holky, ten průjem a často chodit na záchod mě trápí taky už pár dní. Ale nevím, řekla bych, že je to spíš tím horkem. A že byl extrémní hic ...
4. črc 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin ale tak taky dobrý nemyslet chvíli na porod, ne? :grinning:
a jinak kliiid, my si to teď všechno děsně bereme... :wink:
4. črc 2012 ve 13:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak koukám, že tu máme pomalu všechny průjem, to jsme teda partička :grinning:
4. črc 2012 ve 13:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ufff, tak kluci mi zmizeli na oběd, tak mám chvilku čas.....noha furt bolí jako čert a tatínek po jednom dni v domácnosti vypadá....že nás asi brzy opustí :grinning: ta nucená dovolená ho vůbec nenadchla a já jsem ráda, že se došourám na záchod aniž bych se přerazila o berli....jestli to teď na mě příjde, tak porodím dřív než dohopsám k autu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. črc 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin co provedl???? nemyslet chvíli na porod je fajn, ale že se musíš zrovna nasrávat, to zas tolik ne :grinning:
4. črc 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve to teda........posrandíry jsme do jedné :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. črc 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janulev to je, je to fakt zlatíčko :slight_smile:

no, řeknu jí, co se u mě děje, tak uvidíme :slight_smile: tak já razím děvčata, jdu se ještě osprchnout a upravit a razím......pak dám info :slight_smile: zatím páááááááá :sunglasses:
4. črc 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 no dělám pořádek v dokladech, hypotéce, rekonstrukci domku a v účtech a zjistila jsem, že je v debetu desítku, což jeho mimořádná odměna, kterou má teď dostat půjde na ten po... debet :angry:
4. črc 2012 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve to máš recht, jsem se tak vytočila do běla, že z toho ani nemůžu porodit, jsem se tak zasekla :angry: já jsem totiž zjistila po dvaceti letech, že jsem asi vážně cholerik :grinning:
4. črc 2012 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 tak jsem zvědavá s čím přijdeš z kontroly, to taky vypadá na spadnutí. Nakonec budeme všechny rodit najednou :grinning: :grinning: :grinning: až na mě, páč mě bude muset nejdřív pustit to nas..ání :grinning:
4. črc 2012 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já mám po kontrola,konečně CS 2,ale nic se nechystá,vše je klidné,příští týden pokud neporodim repete:wink:
4. črc 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
mám zas přes noc klídek od dítka, toho prvorozeného, byly jsme ve vojenském muzeu v Lešanech, máme to kousek, dnes tam byl tatínek s děckama z příměstského tábora na vejletě, tak jsme se připojily..a jeho kolegyně ji spolu s tátou ukecali, že jela na noc k té kolegyni do Prahy, zítra totiž razej z Prahy do Štěchovic parníkem tak aby nemusela vstávat brzo a jet tam odtud z domova.. táta jí koupil panenku ve vojenských šatičkách a Katka ta kolegyně jí slíbila v Praze zmrzku..doufám, že mně za ten klid, co mi zařídili ,neskasírujou :slight_smile:
4. črc 2012 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin to já jsem teď taky, brutální cholerik :grinning:
no to by bylo faaakt hodně dobrý, kdybychom rodily všechny najednou :grinning:
4. črc 2012 v 16:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve no tak to je fajn, že znám dalšího cholerika :grinning:
4. črc 2012 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, před chvílí jsem dorazila od doktora...monitor v pohodě, malej zase kopal o sto pryč...čípek se zkracuje, ještě se neotevírám, prý by to ještě tak týden mohlo vydržet, ale vzkazuje manželovi, že má být v pozoru a v případě jet směr porodnice. Řekla jsem mu o té hlenové zátce a krvácení a úplně koukal, že už mi odešla...aa že případně budu rodit bez odběrů na kultivace. Minulý týden mi je totiž zapomněl udělat a tak až příští týden, protože teď jsou 4 dny volna...
zítra jdu na nehty, tak to vypadá, že je ještě stihnu...zatím pa musím pádit se navečeřet
4. črc 2012 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev tak to je skvělé, že jste v pořádku a tak si ještě chvilku počkáte no :slight_smile: ty nehty Ti závidím, já už se teď bojím kamkoliv objednávat :unamused:
4. črc 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev tak super, že jste v pořádku :slight_smile:
4. črc 2012 ve 20:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
..já budu rodit podruhý, ale přiznám se, že jsem při prvním nezaregistrovala žádnou hlenovou zátku...nic takovýho :grinning: :grinning:
4. črc 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,

tak já na tom nejsem teda nic moc.........natočili mi monitor a prý nedopadl moc dobře, malá se tam málo hýbe....tak mi řekla, ať za 2 hodiny přijedu znovu a že mi ho znovu natočí.............tak jsme jeli podruhé už s manželem, natočili mi ho a zase nic moc..........přes hodinu jsme čekali na doktorku, ta na to mrkla a řekla, že sice je to lepší než první, ale furt nic moc.............takže jedeme zítra ráno v deset znova........no jsem z toho hotová.........do toho jak jsem tam čekali, tak jsme už byli na oddělení porodnice, všude pokoje s maminkami a miminky - teď tam ty děti plakaly a najednou ve mě se to šíleně sevřelo, že to nezvládnu mít dítě a regulerně jsem tam začala brečet jak malá holka............manžel mě tam utěšoval, že to přeci zmákneme.......no uklidnila jsem se za chvíli..............a pak přišla konečně ta doktorka od porodu a řekla mi, to jsem psala výše - že zítra musíme znovu - a kdyby něco, tak že máme hned přijet - tak jsem z toho taková špatná :slight_smile: pořád na Elinku mluvím, klepu na ní - když jsem tam čekala, tak si kopla, to jo...........ale že by se mi tam nějak mlela, to fakt ne.....ona se mi tam poslední dobou mele fakt hodně málo, cítím jen, jak se tam spíš natočí - narve se mi pod žebra a tak, ale že by klasicky kopala - to už fakt velmi málo...........tak mám o ní strach!!!!! a chce se mi z toho fakt brečet!!!!!
4. črc 2012 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev tak hlavně, že ty jsi dopadla dobře......................a miminko je v pořádku!!!!!
4. črc 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek