• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@kammka taky jsem dneska vyslala tátu s dcerkou k vodě ... šli už dopoledne, já trochu uklidila, ale odpoledne jsem se odhodlala a dobelhala se k vodě taky. A bylo to bezva, takové osvěžení jsem potřebovala.

@kaphajin tady kolem byla bouřka všude, jen nad náma modro a nic :frowning2: Těšila jsem se, že se aspoň trochu ochladí a houby. Nu což, budem doufat, že aspoň trošku zabouří.

@kamino taky si říkám, že v těchhle vedrech je lepší, když jsem ještě 2v1. Blbě je mě a ne mimču, které by horkem bylo nevrlé. U dcery mi stačilo, když bylo týden horko a ona byla čerstvé miminko. bylo to náročné :frowning2:

@dociska a kde najdu tuto tabulku? Sem po ní pátrala, ale očividně špatně :grinning:
Jinak závidím tvůj porod :slight_smile: Já si z toho prvního pamatuju, jak mě to hodinu bralo na tlačení a oni furt, že nemám. Moc jsem teda nechápala proč. No budu doufat, že ten druhý zmáknu tak skvěle jako ty! Jinak gratulace k prckovi! Ať je vám všem spolu jenom dobře a ať ti dětičky dělají jenom samou radost! :slight_smile:
6. črc 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve je to fakt šílený.....zítra budeme spravovat bazének - nafukovací - jinak už fakt chcípnu!!!!!
6. črc 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. črc 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
to je miláček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ty krásná maminka :slight_smile: se tady rozplývááám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. črc 2012 ve 20:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska krásné miminko! Už se nemůžu dočkat, až budu držet to svoje :slight_smile:
6. črc 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska také musím pochválit fotky, vypadáš tam skvěle a mimi nádherné :slight_smile: člověk si říká jak bude vypadat to jeho :slight_smile:
6. črc 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Přesně tak,navíc kluci jsou nachylni na prdiky,v tomhle vedru by měl pořád žízeň a jak vím od kamaradek,tak jak ještě neumí trávit starsi a cerstve mleko,tak je to o to horší...no měli jsme si o pár měsíců pospíšit,nebo počkat:wink:
6. črc 2012 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezky vecer
6. črc 2012 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino prosim Tě můžeš mi vysvětlit co je starší a čerstvé mléko? :confused:
7. črc 2012 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin Natravene a ještě nenatravene v žaludku. Ta prý když se smichaji,tak dělají paseku. Nevím,ale kamaradka mi to takhle vysvětlila...
7. črc 2012 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky, tak další den je tady a já nevím co si počít :frowning2: asi budu muset vymyslet nějaký program. Ráda bych zajela s manželem na nějaký výlet, ale on se na to určitě nebude tvářit s tím, že mi bude domlouvat, že můžu každou chvíli rodit :frowning2: já už nevím co bych :unamused:
7. črc 2012 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin Mám to podobně, akorát výlet nepřichází v úvahu, protože manžel bude určitě pracovat. Takže to vidím na další den válení se doma, což na druhou stranu není taky k zahození. Ne že by doma nebyla práce, ale v těch horkách fakt nejsem schopná cokoliv dělat.
Akorát mě od včerejška děsně bolí záda, takže se kroutím jako paragraf a hledám optimální polohu :grinning:. Večer půjdeme k našim grilovat, tak aspoň nějaká zábava bude.
7. črc 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin A dneska je hezké datum, hned bych rodila, ale zatím nic nevypadá :slight_smile:.
7. črc 2012 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, taky nevím co bych :sweat_smile:
7. črc 2012 v 08:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve já už pátrám po zámcích a hradech, ale to bude manžel vysloveně nadšenej :confounded: asi stejně skončíme u rodičů v bazénu :slight_smile:
7. črc 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna mně už to válení doma nebaví :frowning2:
7. črc 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,hlásím návrat z chaty..včera večer jsem vás dočítala ,ale píšu až dnes..hlásím také, že jsem stále 2 v 1:slight_smile:Kontrola ve středu proběhla ok,monitor natočili a zatím se nic neděje..srdíčko tluče a děloha je naprosto v klidu,foto přikládám..V porodnici byla moc milá sestra u monitoru,prohlídku mi dělala mladá dr,určitě mladší o několik let než já.. :sweat_smile: Dělala mi stěry a rukou potřebovala se dotknout až hlavičky?..To byla fuška,ale přežila jsem.. :sweat_smile: :confused: Jinak co se týče záznamů v průkazce tak jsem vyčetla, že mám CE 20?,ale kdy to tam kdo psal nevím..zeptám se na další kontrole ať vím.. :sunglasses:Na chatě bylo super,ráchali jsme se furt v bazéně,voda vynikající,pak dokonce až moc teplá,že jsme připouštěli studenou,byla jsem naložená vždy přes dvě hodiny,deštník nad sebou-pohoda,není nic lepšího..Bouřky proběhly vždy na večer nebo v noci,dobře se po ránu dýchalo..Dnes je v Rakáči pod mrakem,zatím dobrý,budu prát spoustu prádla,tak by nemuselo pršet :rolling_eyes:
@dociska Moc ti gratuluji k miminku ještě jednou,je překrásný a tobě to také moc sluší..Porod jsi měla myslím také pěkný když vynecháme ty bolesti s tím spojené,je krásné že vám to vyšlo přesně v termínu :grinning:
@sina Také velká gratulace k miminku,moc tě lituju že ti ho hned odvezli a na operaci,doufám,že je v pořádku a už u tebe..Neumím si to představit,musí to bý velký strach a stres.. :unamused: Je to pěkný macek podle váhy ale hlavně ,at jste oba brzy v pořádku a spolu a napiš něco o porodu,ale moc nestraš..řečeno již bylo dost ,co jsem tady dočetla a děsíme prvorodičky.. :wink:
@claire Ahoj,ty sis teda taky užila díky těm monitorům,to by mě také vyděsilo... :unamused: Jsem ráda,že se to zlepšilo a jsi už více v klidu i když obavy trochu už zůstanou než si malou pochováš v náručí,přeju ti ať je to co nejdřív a hlavně rychlý porod :sweat_smile:
7. črc 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přkládám aktuální foto pupku a monitor:o)Držte se všechny a pěkný víkend :sunglasses:
7. črc 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kamino aha, tak to je pro mě novinka :confused:
7. črc 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin To mě taky moc ne, ale sebekriticky musím říct, že na výletování se v tom počasí taky necítím. Ještě nemáme auto a jet někam dál vlakem/autobusem a pak ještě někam jít... nevím, jestli bych to dala a pokud ano, tak bych večer umírala :grinning:.
7. črc 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin taky mi o tom mléku takhle říkali. V porodnici myslím. A musím říct, že když jsem malou nevalila mlékem pořád, ale opravdu aspoň dvě hodiny pauzy, tak ji bříško vlastně nebolelo pořád. Horší to bylo, když se dožadovala prsu co půl hodinky v tom týdnu, kdy bylo strašné horko. Nemohla jsem jí odmítnout, protože jsem nechtěla, aby byla bez tekutin. A bylo to znát, pořád ubrečená, prdíky ... no nanic. Tak i proto jsem ráda, že je malý zatím schovaný, protože teď by to bylo to samé.
7. črc 2012 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna autobusem teď vůbec! :slight_smile: I kvůli těm hicům jezdím na monitory už brzo ráno, abych se tomu parnu a skleníku v buse vyhnula. Ale i tak ... :frowning2:
7. črc 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni na chatě to vypadá luxusně .... závidím ten bazén :grinning:
7. črc 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Na kontroly do porodnice mě zatím vždycky vezli naši, ale teď v úterý nemají volno, takže právě pojedu autobusem. Ale naštěstí to mám jenom cca 15 km, to snad přežiju :slight_smile:.
7. črc 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Díky,taky zdravím:slight_smile:Je to tam pohoda,a bazén ani nemusím popisovat,měli by nám ho předepisovat na recept bez výjimky.. :sunglasses: :grinning: Já jsem z paneláku,takže jsem za ni a něj moc ráda,jezdíme tam ted každé 4 dny,co manžel má volno v práci..ted teda budem 4 dny doma.. :confused: ale nevadí,musím nachystat oslavu synovi,v úterý má 5.let takže dort,dárky,návštěvy,odsun na chatu,oslava tam..velké prádlo..bude toho dost,snad to ještě zvládnu a pak klidně porod :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska Vojtíšek je nádhernej bobíšek a ty krásná maminka :slight_smile: se tady nad vámi taky rozplývám :slight_smile:
7. črc 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin Dobré ranko, tak to jsem taky zkoušela - ukecat manžela na výlet - říkala jsem, že můžeme jet jen kousek do Budyně n/O, že se projdeme a tak - podíval se na mě pohledem, jestli jsem zcela při smyslech a měl úplně stejné myšlenkové pochody jako tvůj manžel :slight_smile:
7. črc 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna to jsem si také říkala - že je dnes krásné datum - ale u nás teda žádné náznaky, že by se to datum líbilo i malé a vylezla dneska hezky ven :frowning2:
7. črc 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 To víš, on už vidí, jak bude muset asistovat u porodu uprostřed lesa :grinning:.
7. črc 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen no tak to nás tedy čekají časy :confounded: údajně má být parné léto, takže to bude asi hrozný...
7. črc 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek