• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@klaire22 No mně už doktoři říkají asi tři týdny, že už budu rodit každým okamžikem, tak se každé ráno těším, a zatím nic :grinning:. Ale už bych to teda fakt ocenila... jsem si jistá, že až to začne, tak si budu říkat, že bych to břicho raději ještě nosila tak půl roku, ale teď už je to vážně dost nesnesitelné, určitě víš sama :slight_smile:.
7. črc 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni ahojky :slight_smile: no, nebylo to fakt nic moc, zítra jedeme ráno na další, tak snad to bude zase lepšejší - malá se tam vrtí spíš navečír - ale v tomhle vedru se jí prostě nic moc nechce - mám chvílema pocit, že si ji tam uvařím, chudinku moji malou :slight_smile:
Včéra se mi zdál sen, jak jí vezu na focení a jak je roztomiloučká a že jsem se na ní nemohla vynadívat :slight_smile:
7. črc 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni uááááááá, to je relax :slight_smile: taky bych to tak brala - bazének, slunečník, hmmmmmmmmmmm :sunglasses:
7. črc 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna já to mám cca 25km, takže docela dálka. Naši všichni v práci, navíc brácha jezdí do práce jejich autem. Takže asi tak :slight_smile: Ale zvykla jsem si. I když teď je to fakt na palici, jak v sauně :unamused:
@vormoni Taky teď bydlíme v paneláku, ale výhodou je, že máme blízko přírodní koupaliště. Takže aspoň něco. Bronička navíc, jak okusila hlubokou vodu, tak už nám do malého bazénku nechce opička :grinning: No vidím, že toho máš naplánováno :slight_smile: Já naštěstí už lehárko, prádlo vypráno, byt byl včera uklizen - dcera už zase řádila, ale nanovo na to kašlu :grinning: , a žehlení by v tomhle hicu byla pro mě sebevražda :slight_smile:
7. črc 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna asi tak, ti chlapi mají fakt bujnou fantazii, co :slight_smile:
7. črc 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin psychycky se na to už připravuju, ale třeba to nebude tak hrozné :slight_smile:
7. črc 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna to u mě se právě vůbec nic nechystá, ani podle těch monitorů..........fakt klídek, nic se neděje :frowning2: Taky bych to chvílemi už brala a pak se zase zaleknu a říkám si, ještě že tam je......... :sweat_smile:
7. črc 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tu mám prádla habaků, ale kašlu na to - budu prát v týdnu, jak je volno a víkend, tak jsem ráda, že mám doma manžela a že jsme i u našich venku, tak si to užívám a v pondělí až budu doma sama se zase můžu pustit do úklidu :slight_smile:
7. črc 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak jak jsem předpokládala, žádný výlet se nekoná, mám zákaz :frowning2: já se asi zcvoknu, vůbec netuším co budeme dělat :frowning2:
7. črc 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
My byli teď od 10 na místním koupališti, zjistili jsme, že dopoledne nikde ani noha, asi pět lidí, vodička krásná, čistá, osvěžující, tak mi přítel jel domů pro plavky a vykoupala jsem se dvakrát taky. I plavat s tím břichem jde :grinning: To byl za poslední měsíc asi největší zážitek, připadala jsem si normálně :dizzy_face: :grinning:
7. črc 2012 v 11:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahoj holky,

tak jsme od včerejška konečně doma :slight_smile:

Vrátím se k některým věcem co jsme tu probírali. Ještě k porodu, klistýr jsme bohužel nestihly, tak mě to docela rozhodilo, a tlačení se neobešlo bez úniku, ale v tu chvíli mi to bylo fakt jedno.

Zavinování dělohy - tak opravdu jsem ty první dny byla na paralenu a po něm ty bolesti byly snesitelné, od toho 4.dne už bez prášku a je to v poho.

Návštěvy v nemocnici - vzhledem k tomu, že jsme celé noci probřečeli, tak jsem byla ráda, že skoro nikdo na návštěvy nechodil, fakt jsem jen přes den ležela a relaxovala.

Nadstandard - jsem fakt hloupá, že jsem si ho nevzala. Byla jsem totálně zoufalá z mých spolubydlících. Děti se navzájem budili, takže buď brečelo jedno anebo druhé, a když byly děti v klidu, tak nás rušilo neustálé vrzání postelí, skříní, neustálé šontání někde v tašce naší spolubydlící. No fakt jsem byla total KO a měla ty penízky obětovat. No tak příště :grinning: :grinning: :grinning:

Kojení - bradavky bolí jak prase, kojíme přes den co 2hoďky a v noci to je total masakr, to jsme většinou 4hoďky vzhůru a jen kojíme a brečíme :frowning2:

Váha - hlásím úbytek v porodnici 6kg :wink: ještě bych potřebovala tak 4kg a budu max spokojená :slight_smile: :slight_smile:

Holky, držte se, myslím na Vás
7. črc 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
A takhle jsme včera vytuhli :grinning:
7. črc 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@ivis jste krááásní :dizzy_face: a ty úúúžasně hubená :slight_smile: sluší ti to moc! přeju ať hezky spíte :slight_smile: s tím nadstandartem jsem taky uvažovala, při prvním porodu jsem byla docela ráda, že tam se mnou někdo je, podpořily jsme se navzájem, i když jak píšeš, děti se budily na střídačku, ale tentokrát si říkám, že bych ho možná taky brala, no uvidíme, kdyby bylo volno, zauvažuju :slight_smile:
7. črc 2012 ve 13:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis Ahoj,tak hurááá doma:slight_smile:To se nedá nic dělat když se klystýr nestihl,však dr.jsou zvyklý a kolikrát i pak se to může stát..Se zavinováním už tak nějak počítám a doufám,že prášky to pomůžou zvládnout.. :wink: Možná si taky zaplatím samost.pokoj,pokud bude,ceny jsou furt přijatelné,zatím jsem se ještě neptala,napravím to v pátek v poradně.. :grinning: Kojení je holt na začátku bolavé,ale to přejde až se rozkojíš,taky si to pamatuju živě.. :sweat_smile: :confused: Držím palce ať je to co nejdřív :wink: Moc vám to sluší a malej se mi zdá celej táta :grinning: :grinning: :grinning: Se máte že už jste všichni spolu,závidíme :sunglasses: :sweat_smile: :slight_smile:
7. črc 2012 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis krásné fotečky, vypadáš opravdu báječně, vysmátá :grinning: pohoda! Až na tu realitu, kterou tu píšeš, jsem na sebe zvědavá jak to vzládnu :confused: a ty kila, vypadáš i tak s těma 4kg perfektně :sunglasses:
7. črc 2012 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis Ahoj. Taky gratuluji. Už jsem si říkala, že asi taky máš vše za sebou. V tom velkém množství příspěvků jsem nemohla najít zprávičku, kdy vy jste porodii. Ale určitě brzy doplníš tabulku, že jo :grinning: :grinning: :grinning:
Miminko je taky nádherné.
7. črc 2012 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Taulku najdeš u mého příspěvku na straně 217. Zkopíruješ ji do odpovědi a dopíšeš se tam, kde ti vychází termín, aby to šlo chronologicky za sebou :slight_smile:
A děkuji za gratulace. Já jsem byla moc překvapená, že mě nikdo nebrzdil při tlačení a prostě mě nechali, ať tlačím tehdy, kdy se mi chce, ale hlavně pořádně :grinning:
7. črc 2012 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Jé, promiň, ale až teď jsem objevila tvoji tabulku i s miminkama a mezitím jsem tam vložila jen rozšířenou tu původní. Tak se nezlob. Nebylo to schválně. A koukám, že už tu jsou 3 miminka!!!! Tak já jsem zaspala a vůbec jsem si toho nevšimla!!! Holt nestíhám :grinning:
7. črc 2012 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
PŘEZDÍVKA............ JMÉNO .............DATUM PORODU A HODINA .....JMÉNO MIMINKA ...........VÁHA ............CM
dociska.....................Katka................1.7.2012 ve 1:15..............................Vojtíšek............................3 730g...........50cm
ivis..............................Iveta..................2.7.2012 ve 1:37..............................Filípek..............................3 510g...........??cm
sina............................Ivana................2.7.2012 ve 12:36.............................Kubíček..........................3 760g............51cm
7. črc 2012 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis Konečně jsem našla tvůj příspěvek se zážitky z porodu. Taky ti museli napíchnout vodu? To je blbý, že? Já jsem se to snažila co nejvíc oddálit, pořád jsem doufala, že praskne sama, ale nakonec jsem si taky nechala pomoct. Možná to bylo i lepší, než se zase několik hodin trápit.
To šití ti nezávidím. Já si ještě vzpomínám na to šití po Ondrovi, kdy jsem měla na obličeji polštář, zakusovala jsem se do něho bolestí a bečela jsem jak malá holka.
To zavinování dělohy mě teď taky fest bolelo. Ale to říkali všichni, že porod od porodu to bolí víc a víc. Ležela jsem na pokoji s maminkou, co rodila už potřetí a říkala taky, že teď to bolí nejvíc. Ale bylo fajn, že mi sestry pořád nabízeli Algyfen kapky od bolesti, takže jsem si ráno po nočním porodu hned řekla a dali mi je a pak ještě jednou a potom už jsem se to snažila vydržet. :slight_smile:
Ty kila ti závidím. Já jsem v porodnici nechala jen 5 kg, takže dalších 15 mi ještě zbývá vykojit a vyběhat :grinning: Snad to do půl roku sundám :slight_smile:
7. črc 2012 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve Teď jsi na řadě ty :grinning: Jak to u vás zatím vypadá? :grinning:
7. črc 2012 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska no, zatím nijak :grinning: asi čekáme na termín :sweat_smile:
7. črc 2012 v 17:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
přezdívka..........jméno.....termín porodu...můj typ porodu......jméno miminka...město..........datum porodu........míry
dociska.............Katka......1.7.2012............28.6.2012...............Vojtíšek................Brno.............1.7.2012.................3730g/50cm
ivis.....................Iveta........5.7.2012............7.7.2012.................Filípek?............Žďár nad Sázavou
neeve..............Naďa........11.7.2012..........7.7.2012.................Milánek............Mladá Boleslav
kamino............Petra.........12.7.2012.........4.7.2012.................Bohumír............Praha
kaphajin..........Petra.........17.7.2012.........10.7.2012..............Štěpán/Šárka...Mělník
klaire22............Klára........18.7.2012.........10.7.2012...............Eliška................Roudnicen/L
janulev.............Jana..........20.7.2012........12.7.2012...............Davídek............Ořechov (okres Brno)
pajulax.............Pavla.........21.7.2012........15.7.2012...............Adélka..............Uherské Hradiště
Petule22..........Petra.........21.7.2012........22.7.2012................Nikol..................Otrokovice
kammka...........Kamila......23.7.2012.........15.7.2012..............Toníček..............Benešov
lenkabenjamin...Lenka...27.7.2012.........24.7.2012................Nina...................Zlín
aideen ............ Broňka ......27.7.2012 ...... 1.8. 2012 ............... Petr ................ Vsetín
vormoni............Monika....29.7.2012.........23.7.2012................nejisté...............Rakovník
Mina_...............Soňa........30.7.2012.........27.7:2012...............ještě nemáme .. Praha
7. črc 2012 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve To ti věřím,ve vodě je ted nejlíp,člověk by tam vydržel hodiny.. :slight_smile: Tak máš ted plány na dopoledne,ne?Využila bych toho dokud je teplíčko:slight_smile:
7. črc 2012 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska prosím tě z toho si nic nedělej, mě to nevadí - spíš jsem si říkala, jestli se nezlobíš ty, že jsem se ti do toho takhle nasáčkovala!!!! :grinning:
7. črc 2012 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin tak jdu na rady ohledně kolíku :slight_smile: cvičila jsem zatím jen 3x, z toho 2x za sebou, pak jsem dva dny na to totálně zapomněla, což byla asi chyba a dnes znovu........cvičila jsem cca 10-15 minut - nevím jestli je to teda dostačující..............a víc jak na 6 nafouknutí to teda nedám - mám pocit, že se jinak úplně roztrhnu. Párkrát to i bolelo, když jsem ten balonek vyndavala :frowning2: No tímhle tempem budu ráda jestli do porodu natrénuji na 8 nafouknutí - já víc jak těch 6 fakt nedala :frowning2: Mám z toho trošku depku, vyčítám si, že jsem fakt dřív nezačala - nestihnu natrénovat ani omylem.....
A dělám to tedy večer po koupeli, ale výsledky mizerné :frowning2:
7. črc 2012 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska ty jsi cvičela s kolíkem, že jo? můžu se zeptat, kolik jsi před porodem natrénovala......když jsi měla pak tak krásný porod bez nástřihu, tak abych věděla :slight_smile: a hlavně jak dlouho jsi trénovala..........myslím cca jak dlouho před porodem i pak jak dlouho každý den. děkuji moc :sweat_smile:
7. črc 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis vypadáš po porodu vážně úžasně, nemám slov......člověk by tě snad ani netipnul, že jsi před pár dny rodila.......
7. črc 2012 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 prosim Tě neplaš, když cvičíš jen 3x, tak co bys chtěla za výsledky? :slight_smile: já už jsem na 17 nafouknutí a na obvodu 25cm, ale cvičím už 14 dní. Nikdy mi to netvrá delší dobu než 10min. Našla jsem si polohu, která mi nejvíc vyhovuje, a to na boku, to jsem úplně uvolněná. Balónek zavádim jen tak na půl dovnitř a nevytlačuju ho, jen ho vyndávám a u toho se ještě snažím masírovat hráz. Taky jsem třeba 3 dny vynechala, prostě se mi nechtělo. Ale nebylo znát, že jsem netrénovala. Hlavu vzhůru :wink: každý den to zkus a každý centimetr je pokrok :slight_smile:
7. črc 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska to je brouček... a kdo za tebe rodil jako??? jak někdo může takhle vypadat po porodu???
každopádně gratulujeme:slight_smile:
7. črc 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek