• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
jinak u nás se dnes nic neděje, nejsou bouřky, nejsou poslové.. zato mi bleje dcerunka.. :frowning2: asi úžeh..zkoušela jsem ledovou colu, ale bez úspěchu, pokaždý to vyzvrátila do deseti minut, bez úlevy..
tak už ji nechávám , sice spí, ale každou chvíli ji posazuju, protože se dáví..
a protože jsem tři poslední noce moc nespala, jsem zvědavá, jak bud zejtra vypadat..
7. črc 2012 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin pánejo - 17 nafouknutí......no musím máknout....ale do porodu to rozhodně nestihnu, asi se nástřihu nevyhnu :frowning2: já teda cvičím klasika na zádech - jako při porodu :slight_smile: ale zítra schválně zkusím ten bok :slight_smile:
7. črc 2012 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka ajaj, tak to moc nic, chudinka :frowning2: to tě asi vážně čeká noc na houby :frowning2:
u nás dnes úžech nehrozil, pršelo skoro celý odpoledne.....ale bylo pak úžasně :dizzy_face:
7. črc 2012 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 jj to zkus, třeba to bude lepší. Myslím si, že poloha na zádech není nijak přirozená a četla jsem, že maminky, které se vyhnuly nástřihu taky rodily na boku s nohou zdviženou. Není tam asi takový tlak a jde to pomalu. Co jsem tak pochopila, tak to asi bude taky tím, že se dost ovládají a pokouší se netlačit dokud není správný čas, což bude asi dost náročný, ale výsledek stojí za to :grinning: běhat hned po porodu je k nezpalcení. Jo a taky se neboj, že když nenacvičís 30cm obvod, že budeš nastřižená. To tak být vůbec nemusí. I maminky, které natrénovaly míň, zvládly bez nástřihu.
7. črc 2012 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin to fakt zkusím, zní to dobře :slight_smile: myslíš, že v mělnický porodnici si můžeš i zvolit polohu, ve které chceš rodit? nebo jdeš automticky na záda :wink:
7. črc 2012 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 můžeš si vybrat a jakmile máš porodní plán, ve kterým máš napsáno, že jsi cvičila hráz, tak se tam fakt snaží, abys nebyla nastřižená. Co vím od PA, tak se tam tomu věnují snad všechny PA a i doktoři. Rodit můžeš jak chceš, akorát nemají rádi v podřepu na zemi, páč tam nevidí :grinning: ale to je nevhodná poloha, protože to miminko jde moc rychle jako střela :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2012 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 jako čistě teoreticky to mám všechno zmáknutý, horší bude realita :grinning: :grinning: :grinning: a bojím se, že tak jak jsem nadšená dopředu z přístupu na Mělníku, tak můžu mít smůlu až přijedu a bude tam někdo bez nálady a celkově mě to pak odradí :frowning2: tak snad se to nestane :sweat_smile: a jak jsem do teď chtěla pořád rodit, ať už to mám za sebou, tak teď roste strach a říkám si, ještě je to dobrý, ještě je čas :slight_smile:
7. črc 2012 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin a kdy jsi tam dala ten porodní plán? mě se na něj ani nikdo neptal ani nevím jak to má vypadat a tak.......
7. črc 2012 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin to jsme dvě - čistě teoreticky odrodím v pohodě a i jsem na to psychicky připravená, ale až půjde do tuhého, tak budu víš kde s tou svou teorií :slight_smile:
7. črc 2012 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky - před chvílí psala petule22 na FB, že jí praskla voda - tak tu máme na cestě další miminko :slight_smile: hurá :slight_smile: tak hlavně ať to holky zmáknou a jsou obě v pořádku!!!!!
7. črc 2012 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 no tak já ho tam dala už při registraci, sestra to zkoukla a místo sprchy, kterou jsem čekala, mě pochválila, že jsou radši, když si ho přineseme. Takže ho mám v kartě a pak si ho vezu v tašce ještě jednou.
7. črc 2012 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin a co jsi tam vše napsala?
já četla na diskuzi o mělnické porodnici tady na MK, že ten gel je prý naprd, že je to zbytečné......tak mě trošku nalomily.......

a tam i píšeš v jaké chceš rodit poloze a tak? asi si půjdu vyguglit jak má takový plán vypadat, nemám totiž jinak ani tucha .-(
7. črc 2012 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 jinak já jsem si pořád říkala, že to nemá cenu s tím plánem, že budu vypadat jako blázen až přijedu do porodnice s plánem a budu po nich vyžadovat přesně to, co jsem v porodním plánu zamítla :grinning: :grinning: :grinning: ale nakonec po pročtení pár zkušeností maminek jsem si ho sepsala. V podolí si podle plánu PA vybírají maminky. Takže když se nějaká PA zaměřuje na přirozený porod a má tam na přijmu několik maminek z nichž jedna má plán, tak si vybere jí. Takže jsem si říkala, že to má něco do sebe a plán si vezu, i za cenu, že bude k ničemu :grinning: Jinak vzory jsou volně na netu.
7. črc 2012 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 ne já jsem si tam napsala jen to, že nechci, aby mi dávali bez jakéhokoliv vysvětlení medikaci, aby se pokud možno vyhli zavedení kanily - to fakt nesnáším :angry: a pak, že bych se chtěla pokusit porodit bez nástřihu. Ti ho hodím do zprávy, jestli se mi to podaří.
7. črc 2012 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin zítra jedeme zase na monitor - snad nebude malá spinkat :dizzy_face: dneska měla nějaký akční den - mele se mi tam fest.........už to vidím, že zítra bude zase hnípat a neukáže jim co umí:slight_smile:
7. črc 2012 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin děkuji, to budeš hodná :slight_smile:

jdu omrknout ty vzory a kdyžtak něco sesmolím do středy - to jdu zase do poradny :slight_smile:
7. črc 2012 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 tak máš to ve zprávě, jinak mně se taky mele pořádně :slight_smile: neboj, uričtě se probere, dej si čokoládku :wink: beztak máme už málo času na mlsání, pak budeme hubnout :frowning2:
7. črc 2012 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin jsi zlatá, moc a moc děkuji :slight_smile: Je to hezky napsané, takhle by se to líbilo i mě......sepíšu si to zítra u našich a rovnou vytisknu, já nemám doma tisiárnu :fearful:
7. črc 2012 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin doufám, že nebude dlouho spinkat, dneska by byl monitor výstavní, fakt....i teď se mi tam hodně mele...navíc mi přijde, že mi přes noc nějak vyskočilo bříško, mám zase mělčí pupík, za chvíli mi snad vyleze úplně :sunglasses:
7. črc 2012 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 nemáš zač, tak já jsem nakonec dala na svou radu a už se láduju čokoládou taky :grinning:
7. črc 2012 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin tak tak, po šestinedělí nazuju brusle a začnu každý den schazovat ty ošklivý kila navíc - jak ty těhotenský, tak i ty netěhotenský....budu muset využít kojeního a lítání kolem malé :slight_smile:e
7. črc 2012 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 oni nějak přes noc lítají a ve dne spí, ale vysvětluj to doktorům :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2012 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 jj taky si říkám, že bych se mohla dostat i pod svou původní váhu :slight_smile: stačí to kojení a nevyspání a tuny vyloučených jídel kvůli prdíkům a půjde to jedna báseň :grinning: holky já jsem tedy ale ....., já tu čokošku snědla celou :sweat_smile: a teď v noci, to by mi v poradce dali :angry:
7. črc 2012 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin mám, jsi moc hodná :slight_smile: my dneska grilovali, takže jsem furt ještě nějaká přežraná, tak já se raději už neláduji :slight_smile:
čokoládku miluju - hlavně ty sport ritter - ty malé - a nejlepší je bílá s celýma lískovýma oříškama - tu zbouchám celou na EX :slight_smile:
7. črc 2012 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin no právě - máme umanutý dětičky :wink:
7. črc 2012 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin jen si dopřej, pak si jen tak něco nedáme :slight_smile: já doufám, že to fakt ze mě spadá, ty kila šílený!!!!!! jestli ne, tak si jdu hodit mašli - budu sloní matka!!!!!
7. črc 2012 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 to pude samo, když čtu to peklo co nás čeká, nemám obavy :grinning: :grinning: :grinning: já si dala takovou dražší, koupila jsem si jí dneska v tescu, byla v akci za 69,- Kč a má větší podíl kakaa, ale je mléčná. Měla jsem na tenhle typ čokošky chuť, jinak se snažím jíst zdravě, takže mlsky moc nekupuju.
7. črc 2012 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já se loučím, dobrou :slight_smile:
7. črc 2012 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin taky se snažím si to raději nekupovat, ale občas prostě neodolám :slight_smile: hřešit se musí, co by jsme z toho života jinak měli :slight_smile: neboj, peklo to snad nebude........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2012 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin dobrou noc :slight_smile:
7. črc 2012 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek