• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@klaire22 Děkuji,no nikdo jiný to neudělá..a já mám tatínka v práci a tak makám,jako chceš i ty zítra..kdyby ještě ten malej furt něco nechtěl... :sweat_smile: :confused: Ale dobrý,dort je pečený,krém hotový..zítra to dodělám a dnes večer si asi budu hrát s tím marcipánem..až malý usne.. :sweat_smile: Gratuluji k pěknému monitoru,to je dobře,že je vše v pořádku :grinning: :sunglasses:
8. črc 2012 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni děkuji, ulevilo se nám oběma :slight_smile:

nějak nemůžu spát, potřebuji si pořádně unavit oči, abych zabrala hned, jinak se tam převaluji a nemůžu zabrat :frowning2:
a tady nikde nikdo :frowning2:
8. črc 2012 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska dobře, dobře :slight_smile: ale tak nějak budu průběžně udržovat při životě i tu co jsem udělala, nevadí? až se nám tu veřejně pochlubí Péťa s Nikolkou, tak to taky dopísám :slight_smile:
8. črc 2012 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky koukám nikde nikdo :slight_smile: v půl dvanácté ale jdeme do hajan, říkal přítel :slight_smile:
dneska mám narozeniny, dohodli jsme se, že to slavit nebudeme, přítel má 12.7., takže to oba oslavíme až po porodu, až budeme čtyři. a stejně ráno zmizel, když jsem se ještě válela v posteli a přivezl mi růže a dort s nápisem Z lásky. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To bylo tak krásný :dizzy_face: Opravdu mi dneska udělal velikou radost!
8. črc 2012 ve 23:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@neeve To je moc krásný, přítel je romantik :slight_smile: Přeji také vše nejlepší k narozeninám, hlavně ať jste brzy 4 a hlavně všichni šťastní a zdraví :slight_smile:
8. črc 2012 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 no... najednou je romantik, překvapil :grinning:
tak my jdeme spát, je mi pořád vedro, lítám na záchod, ráno se budím uplně mokrá, tak ať z toho spaní aspoň trochu mám :slight_smile: dobrou noc :wink:
8. črc 2012 ve 23:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve to já taky ještě půjdu asi 10x na záchod, než usnu :frowning2:
Asi půjdu taky, když už tu nikdo není :frowning2: Dobrou noc :wink:
8. črc 2012 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky, tak já jdu dneska na monitory, tak jsem zase zvědavá kam se to u mně pohnulo :slight_smile:
@neeve tak dodatečně všechno nejlepší k narozeninám a ať se Ti splní všechna Tvá přání :wink: přítel je teda k sežrání, to by mě dojalo :slight_smile:
9. črc 2012 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak ve středu mám termín a chci teda už porodit! Už chci mít miminko u sebe! Bříško kleslo, to je vidět, ale zatím ani ta zátka, která mi minule odešla dva dny před porodem... tak nevím jako! Poslíčci pořád, ale nic z toho ...
9. črc 2012 v 08:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin tak ať ti monitory hezky dopadnou a nemusí se opakovat :slight_smile: jo a děkuju :slight_smile:
9. črc 2012 v 08:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve jé tak to muselo být krásné překvapení :slight_smile: No a já z těma svýma chutěma teď vytáhla zamrazený dort, co nám zbyl od narozenin dcerky. Jako když najdeš :grinning: A samozřejmě přeju všechno nejlepší k narozeninám!
Jinak mě při Broničce taky neodešla zátka :slight_smile: Až pak při průběhu porodu, i když jsem teda byla na vyvolání. Ale neboj, každou chvílí to může přijít :slight_smile:

@kaphajin držím palce na monitoru :slight_smile:

Jinak holky, mě se tak dobře spalo! Byl krásný chládek, za což jsem děkovala všem svatým, na záchodě jsem byla jenom dvakrát a to společně s dcerkou. Té klesla teplota, nožky už osypané skoro nemá a je konečně v klidu :slight_smile: Včera jsem ji nepoznávala ... jenom polehávala, byla taková divně klidná, ale dneska je to zase moje milované torpédo :grinning:
9. črc 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,dobré ránko:slight_smile:U nás byla chladnější noc,dokonce jsem si přikryla lýtka..! :wink: Tak jsem včera upekla dort a byl nízký,tak jsem udělala ještě 1.. :astonished: Ted by to mohlo být ono.. :slight_smile: Krém mám připravený,dnes to natřu a ráno jsem si přivstala a dělala s tím marcipánem,části oplatků a špejlí mám obalené,ale jak to zkompletuju a bude-li to držet - ví pán bůh..Obávám se, že to bude horor,hlavně ty špejle,že jak to budu chtít smontovat sloupá se mi ten marcipán..ted to mám v lednici ,aby to řádně ztuhlo.. :sweat_smile: :confused: Jinak jsme včera zasedli k papíru se jmény,co jsem dostala z porodnice a máme je na papíře,OBĚ! :sweat_smile: :grinning: Tak slyšte- kluk: Matěj a holka(což je důležitější) Nikolka.. :slight_smile: Není to dle mých představ ,ale musel být kompromis,tatínek s Natálkou usoudil správně ,že svátek 3 dny před štědrým dnem,že jí to nemůžeme udělat a Nela u něj vůbec..takže aspoň takto..i když už nebudeme originální,jak tady mezi váma(vid petule:slight_smile:)tak ani v rodině..jedna už tam je,ale té už táhne na 16.let.. :wink: No a my za chvíli razíme na 5-letou prohlídku s Kubíkem,čeká i očkování,o tom jsem mu ale neřekla :sweat_smile: :confused: ,snad to zvládne kluk jeden a ještě máme spoustu běhání ve městě,po obědě přijedou naši,bude veselo..:o))))Pěknéé dopoledne všem.. :grinning: :sunglasses: Žádné nové miminko? :astonished: :sweat_smile: :confused:
9. črc 2012 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen To je dobře,že je malé už lépe,je to divný,když kolem neřádí jak černá ruka,že..?Chutě máme všechny,my teda spíš na zmrzliny,udělali jsme si pár nanukú z malin a třešní,tak furt chodíme do mražáku :sweat_smile: :grinning: :grinning: :sunglasses:
9. črc 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve Také dodatečně vše nejlepší k narozkám,hlavně zdraví a brzy porodit a bezbolestně nejlépe:o)Krásné překvapení jsi měla,to mě rozhodně nepotká...Co si neupeču nemám :unamused: ,a dárek? :confused: Většinou i ten musím sama vymyslet.. :sweat_smile: :confused:
9. črc 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Ahoj,já teda s čuráním nemám problémy,kolikrát nejdu celou noc,stačí těsně před spaním...Je to zvláštní.. :confused: S Kubíkem jsem chodila většinou 1x za noc a ted nemusím pokaždé.. :grinning: Dnes jsem vzhůru od 6hod..nejsem normální... :slight_smile: Tak pěkné vstávání.. :sweat_smile:
9. črc 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni určitě dort zvládneš a bude báječný :slight_smile:

Jinak holky hlásí ochlazení, teď by se rodilo! Celý týden bude pod 30 stupňů, takže by to šlo :grinning:
9. črc 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vormoni jo jo, přesně. Člověk si i kolikrát říká, jak by bylo hezké aspoň na jeden den mít takové to klidné díťátko alá mouchy sežerte si mě, ale není to ono :grinning: Už jsem si zvykla a fakt když nelítá a "nezlobí", tak to prostě není moje Bobinka :slight_smile:
U nás bylo se jménama jasno. Chtěli jsme pěkné české jméno, žádné zahraniční hrůzy a podobné a nakonec vyhrál Petr. Pomohlo nám v tom i to, že tchán nám kolikrát opravdu pomohl a máme ho s manželem moc rádi, takže bude malý po něm :slight_smile: A originalita v rodině? Tak ta u nás není vůbec žádná :grinning: Malá je už čtvrtou generací toho jména a Petřík bude třetí stejné jméno v blízké rodině :grinning: Jako jméno pro holčičku jsme vybrali Annu. Docela mě i mrzí, že ho nepoužijeme, strašně se mi líbí. Nu což snad příště :grinning:
A můžu se ještě zeptat, jaký používáš na potahování a tvarování marcipán? Já měla roll decor icing a teda nic moc. Chystám se skusit K2 a nebo pravý marcipán ale nevím nevím, mám docela bobky, že se mi to nepovede.
9. črc 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin i kolem 20 stupňů by mi nevadilo :grinning: už je toho fakt moc toho horka :frowning2:
9. črc 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni teda já žasnu, dělat dort ještě... nepředstavitelné :astonished: :sweat_smile: :grinning: máš můj neskonalý obdiv!
9. črc 2012 v 09:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin tak ať ti to dobře dopadne!!!!
9. črc 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin to jo, ale já tenhle týden asi rodit nebudu...............už to vidím jak si počkám zase na vedra :frowning2:
9. črc 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni to se máš, já chodím každou noc minimálně 2x. si asi mám zvykat a vstávání k malé :slight_smile:
9. črc 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni jinak gratuluji ke konečnému výběru jména :slight_smile: hlavně, že jste se dohodli, to je hlavní.......na originalitu se vykašli..........já včéra zabrousila do jedné otázky tady na MK, kde se paní ptala zda mají dát holčiče jméno Eliška a nebo Zuzanka - a 99% že Zuzanka, že Eliška je nic moc a že je přeeliškováno a že prý ani nemáš moc variant u Elišky (což mě teda pobavilo, já znám variant - ony říkali jen Elo a Elino) a že Elišek je jak nasr.......ale mě se to jméno líbí, shodli jsme se na něm hned a hlavně už dýl a to jich tolik nebylo - takže my taky nebude vůbec originální......a mě je to teda hlavně buřt :slight_smile:
9. črc 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu pracovat, mám tu bordel jak po výbuchu :angry:
9. črc 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, tak u nás teda byla noc...do 2 do noci hrála dechovka, což mi ani tak nevadilo, ale to že ještě v půl 6 byli opilý stárci na place a tím opileckým hlasem se snažili zpívat, to už bylo moc :confounded: takže jsem absolutně nevyspaná :unamused: :rolling_eyes: ještě dneska to musíme v noci vydržet a pak už se vyspíme :slight_smile:

@vormoni gratuluji k výběru jména :slight_smile: Nikolka je krásny, kdybychom čekali holčičku, taky by to byla Nikolka :slight_smile:

@kaphajin tak ať dopadne monitor dobře

@neeve držím palečky, aby to už přišlo a měla jsi to brzy za sebou

@klaire22 jsem ráda i za tebe, že monitor včera dopadl dobře

ostatní jdu dočíst, abych alespoň věděla...vůbec teď nestíhám, máme doma už taťku, takže na net skoro nechodím
jinak mi dneska není vůbec dobře, zvedá se mi žaludek, bolí mě břicho a bolí celý spodek...jsem šla do obchodu a šla jsem jak poto :sweat_smile: :grinning: tak nevím, zda bude zase nějaká změna počasí nebo se už Davídek rozhoupá
9. črc 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev tak to tě lituji, já dneska spala jak zabitá - jen jsem teda vstávala asi ve 2 na čůrání a pak až ráno v 8, ale chrápala jsem skoro do půl desáté............a kdybych tu neměla tolik práce, válela bych se klidně dál........ale už mám uklizený obývák a ložnici, dala jsem prát jednu pračku a chystám se na kuchyň :slight_smile: tak to docela utíká........v bytě máme krásně chladno, tak se i hezky pracuje, tak paráda!!!!
9. črc 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev aby jsi "nepředběhla" neeve, když se dnes tak necítíš :frowning2: pokud to jde, na všechno se vykašli a relaxuj - musíme se šetřit, máme to všechny za pár :slight_smile:
9. črc 2012 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev jejda, to vypadá nadějně, si přesně pamatuju poprvé, že mi bylo od rána divně a blbě a ve tři odpoledne už jsme jeli po odteklé plodovce :slight_smile:
9. črc 2012 v 11:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady vkládám pár fotečkem...první koupání v našem bazénku, Filípek na vláčku a moje maličkost :slight_smile:

holky dnes by mi to ani nevadilo, kdybychom rodilo...není takové vedro jako poslední dny a až do zítra bychom měli v klidu hlídání pro malého, jelikož segra má volno v práci
taťka až taky říká, že to nemám protahovat, už má dovolenou, tak aby si nás užil i s Davídkem co nejvíc
9. črc 2012 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@klaire22 tak takhle jako ty, jsem se už hodně dlouho nevyspala...většinou si jdu lehnout kolem té 10, ale stejně nezaberu, každou chvíli musím na záchod a tak usnu většinou až po půlnoci
9. črc 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek