• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@janulev super bazének! Taky by se nám hodil, ale když tak až příští rok. Malá je vodní dítko :slight_smile: Jinak moc ti to sluší, to já si připadám jak opuchlá dýně :frowning2: Ale tak jsem to měla i při prvním, takže to nějak neřeším. S porodem to vypadá nadějně, když ti není dobře :slight_smile: Třeba to opravdu přijde dneska a určitě by to bylo lepší než v 36 stupních. I když já se teda potím i teď jak je mi pořád horko.
9. črc 2012 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen moc děkuji :wink: malej ten by v tom bazénu taky dokázal trávit celé dny...a jak zjistil, že má rukávky a že se nepotopí, tak to je šílené co v tom bazénu dělá
ty vedra už jsou opravdu šílená, ale jsem četla, že už hlásí menší ochlazení a je pravda, že u nás je od rána zataženo a nějakých 25 stupňů, což oproti včerejším 35 je rozdíl :slight_smile:
9. črc 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Bronička se taky strašně rychle s rukávkama naučila. Já vždycky trnu jak ji vidím řádit a ona se tomu akorát směje :slight_smile: Počasí je u nás stejné, taky zataženo. Ještě by to chtělo nějakou bouřku a trochu deště a budu šťastná :slight_smile: Ve středu jedu na monitor a jelikož musím použít autobus, byla bych ráda, kdyby bylo taky pod mrakem. Jinak je to jak ve skleníku.
9. črc 2012 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen mně by stačilo, kdyby trochu zapršelo, aby s epročistil vzduch...bouřky moc nemusím :confounded:
já mám kontrolu ve čtvrtek ráno, ale jezdím autem, tak to není tak hrozné, případně si sem tam zapnu klimatizaci, kvůli ní jsme taky loni kupovali nové auto
9. črc 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev my jsme bez auta :frowning2: Ale zase až tak mi to nevadí. Nejdřív chceme pořešit bydlení. Jsme teď v městském bytě v dlouhodobém podnájmu. Byl nádherný 3+1, prostorný, nový. Ale rádi bysme do svého nejlépe baráčku s menší zahrádkou. Takový můj sen :slight_smile: Ale zatím to nevypadá, aspoň do doby, než půjdu zase do práce. Což ještě nejméně tři roky nepůjdu :grinning:
9. črc 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev moc ti to sluší, máš pěknýho pandíčka :slight_smile: a bazének je luxusní, jen si ho užij dokud můžeš :slight_smile:
9. črc 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev no to já takhle dlouho normálně taky nespím, ale byla jsem včéra dost utahaná, tak jsem to zatáhla pořádně :slight_smile:
9. črc 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev
@aideen já drandím na monitor ve středu - taky autem - ale po tom mém exesu, kdy jsem měla co dělat s tím předjížděním nerada jezdím autem............teda za normálních okolností řízení miluju, ale jak jsem těhu a čím víc se blíží termín porodu, tak jsem vděčná,když můžu řízení někomu předat.........ale ve středu budu muset sama, to manžel ještě nebude doma z práce :frowning2: tak musím být víc opatrná!!!!
9. črc 2012 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 já se přiznám, že od doby, kdy jsem otěhotněla s dcerou, jsem neřídila :frowning2: Nejdřív strach, pak nebylo času si to zopakovat a teď zase druhé těhu a zase strach :frowning2: Ale naštěstí mám skvělého bráchu. Když potřebuju na velký nákup, tak mě vždycky odveze a zase doveze. A když jsem teď nakupovala plenky a ubrousky a celkově pro Péťu, tak mě taky odvezl a dovezl. :slight_smile: Až na to cestování na monitory se to dá. Malá ráda jezdí jak busem tak vlakem, takže je to pro ni spíš zážitek :slight_smile:
Tak na sebe dávej hlavně pozor a radši pomalu a jistě, nežli o pět minut dřív. Jak se teď i dívám na zprávy, co se na těch silnicích děje, tak mám strach z aut celkově.
9. črc 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen no, dostala jsem pořádnou lekci - jednou za čas by ji člověk asi dostat měl, aby zase byl víc pozorný a opatrný - já jsem ráda, že jsem to přežila, sice jsem se pak třásla jak osika a doma jsem manželovi brečela, ale zas budu o to víc opatrnější - on člověk časem za tím volantem otupí - já se kolikrát přistihla, že sice řídím, ale automaticky, že vůbec nad tím nepřemýšlím a v hlavě se mi honili věci typu, co musím nakoupit, nebo co dneska musím ještě udělat, až dorazím z práce a tak..............jinak řídím strašně ráda :slight_smile: ale v tom těhotenství jsem za tím volantem nemožná a je fakt, že se chvílemi i bojím :frowning2:

A jak říkáš - lepší přijet o pět minut později,než zabít sebe a malou - fuj, ještě teď je mi zle při té představě!!!!!
9. črc 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 a co se stalo? Jestli se ti o tom nechce mluvit, tak nemusíš :slight_smile: Taky jsem se párkrát vyškolila a jak říkáš, kolikrát se člověk opravdu nesoustředí a přemýšlí nad spoustu jinýma věcma. Ono stačí sekunda a je to v pytli. Já mám tady z toho dost respekt. Opravdu jsem radši, když řídí někdo jiný. Když člověk jede sám, je to jiné, než když veze celou rodinu. To jsem se vždycky třepala jak osika.
9. črc 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen pospíchala jsem, a začala jsem předjíždět kamion - ale auto v protisměru bylo opravdu hodně daleko - jenže ten kamion to valil a já najednou jen viděla, jak se to auto v protisměru přibližuje a přibližuje, tak jsem to ještě víc přidupla,rychle se zařadila - ten v protisměru mě během chvilky minul a vytroubil mě - no já měla srdce v krku, slyšela jsem ho, jak hlasitě bije a najednou mi začalo docházet, co se mohlo stát - byla bych na místě mrtvá, samozřejmě i s malou - no to mě sebralo o to víc a začala jsem si neskutečně nadávat,jaká jsem kráva, že kvůli pár minutám jsem tu nemusela už být, v čekárně jsem pak i brečela, ale nenápadně, protože tam někdo seděl a doma, když jsem to řekla manželovi, tak ten úplně zbledl, přičemž mi hned vynadal - po právu, já brečela, zase jsem si nadávala - tak mě pak uklidňoval a začal mi říkat, že taky už udělal několik kravin za volantem a že když se nikomu nic nestane, tak je to hodně dobrá lekce, ze které se člověk trošku zase ponaučí a dává si pro příště víc pozor...................Ale ze začátku mi to vůbec riskantní nepřišlo, to auto v protisměru bylo fakt hodně daleko, ale seběhlo se to najednou tak rychle.............brrrrr, ještě teď je mi fakt zle při vzpomínce na to - stalo se to minulou středu - jela jsem na monitor, zapomněla doma moč, tak jsem se pro ni vracela, ale nabrala jsem zpoždění a už se to vezlo..................a přitom kvůli takové hovadině!!!!!!
9. črc 2012 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen s malou budu jezdit hodně opatrně - v životě bych si neodpustila, kdyby se jí něco stalo kvůli mě........... :zipper_mouth:
9. črc 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 ono mě se už i několikrát stalo, že ten předjížděný schválně přidal :zipper_mouth: což teda nechápu! I na dálnici toto rádi dělají. Ale je fakt, že se snažím předjíždět jenom, když je to nutné. Stát se může cokoliv. :frowning2: Věřím, že ti potom nebylo do zpěvu. Já bych se taky sesypala. Naštěstí se nic nestalo, příště už předjíždět nebudeš. Spěchat se kolikrát fakt nevyplácí. To jsem zažila taky, ale bylo to večer, blbě jsem viděla a málem jsem skončila mimo cestu. Nepředjížděla jsem, ale nevšimla jsem si neosvětleného cyklisty a tak tak se mu vyhla. Kdyby do protivky jelo auto, je po mě. :frowning2:
9. črc 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen mě přišlo, že spíš ten kamion to schválně přišlápl, strašně to valil, měla jsem co dělat - podle mě vůbec neubral - jemu by se vůbec nic nestalo, debilovi!!! Ale co mu nadávám, největší debil jsem tam byla já!!!!!
No, teď jen tak kamiony předjíždět nebudu,fakt že jo!!!!!

Já nikdy nepředjíždím, když tam nevidím, tady jsem viděla fakt dobře a auto v protisměru bylo hodně daleko, tak jsem do toho šla, jinak bych nešla a po téhle zkušenosti si to příště rozmyslím i s takhle dalekým autem......fakt to za to nestojí!!!!!
9. črc 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 ahoj holky, tak hlásím návrat z monitorů, poprvé jsem vyčetla z průkazky údaje!!!!!!! Asi mě pan doktor chtěl udělat radost na poslední kontrole. Monitory dobrý a CS mám 3, jinak mi řekl, že čípek mi měkne a ještě něco co jsem zapomněla :sweat_smile: Příště už se hlásím v nemocnici na kontrolu, tak uvidím, jestli se tam nedostaneme dřív :grinning:
@klaire22 takovou zkušenost musí zažít každý, taky se mi párkrát v životě stala nepříjemná situace za volantem a jsem za ně ráda, protože jsem opatrnější, už na to nemysli a netrap se. Já tedy taky nerada řídím, ačkoliv na kontrolu musím, ale když to jde, požádám někoho jiného :slight_smile:
@aideen máte krásné jméno Bronička to je úžasné, moc se mi to líbí :slight_smile:
@klaire22 a s tou Eliškou, ta se mi líbí mnohem víc než různé podoby Ela, Ema a tak. Je to moc hezké jméno a že jich je hodně, to na tom nic nemění :slight_smile:
@janulev tak bych Ti přála, abys porodila, měla by si fajn datum a fajn počasí a ty okolnosti s tím hlídáním... :wink:
9. črc 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme měli a řekla bych, že stále máme problém s holčičím jménem. Manželovi se nelíbí žádné jméno, které mě a naopak. On vyhledává ženská jména, kde je R, já mám radši taková něžnější. Nakonec jsem do papírů napsala Šárku, ale v kurzu byla i Terezka a kdybych měla dát jméno sama za sebe tak to bude asi Beátka :slight_smile:
9. črc 2012 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,dnes vůbec nemám čas sem zasednout,ted vás dočítám..Děkuju všem za ohlasy na jméno,i za podporu s dortem..Zatím to vypadá nadějně,i když ted mi došel marcipán na potažení,mám jen kolo nahoře a řeším co s boky,jestli posypat ořechy nebo mám dlouhé piškoty-to jsem ještě nezkoušela..nebo koupit ráno honem ještě kus marcipánu..? :sweat_smile: :confused: Radši to nějak dodělám už dnes i když krájet plánujeme až zítra odpol,táta bude spát po noční,...tak musíme počkat..Ten byl dnes na chatě postavit Kubíkovi tu konstrukci s klouzačkou a přes počáteční problémy to tam už stojí a čeká na zítra:o)Ještě kdyby mi to drželo i na tom dortu.. :astonished: Naši přijeli po 13hod,byli jsme ještě nakoupit dárky na poslední chvíli,Kuba nic neviděl,tak dobrý-bude překvapení:o)A jinak to docela jde..ale času málo.. :angry:
@klaire22 Ty určitě už nepředjížděj,pospíchej pomalu.. :wink:
@aideen mám jen nějakou jedlou hmotu,prý je lepší jak marcipán na tvarování.. :astonished:
@janulev Držím palce pokud to dnes přijde a jinak ti to sluší,pěkné fotky s bazénkem :grinning:
9. črc 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin děkujeme :slight_smile: Ani nevím, jak ta tradice vznikla, ale o jiném jsem pro prvnorozenou dcerku ani nepřemýšlela :slight_smile: Manžel se poddal a tak se malá jmenuje jak se jmenuje :slight_smile: Největší sranda je, když si třeba pod stromečkem rozdáváme dárky :grinning: To je v tom pak pěkný chaos ... :slight_smile:

Jinak Eliška je krásné jméno. Taky se mi moc líbí, bylo v jednání, ale tím, že drobek ukázal pindíka, jsme to už víc neřešili :slight_smile: Beátka je taky pěkné. A vy víte, co se vám narodí nebo se necháváte překvapit? Nějak si nevybavuju :slight_smile:
9. črc 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni já jsem co se týče potahovaných dortů a tvarování hmoty začátečník. Začínala jsem krémovými dorty a když jsem se v tom zdokonalila, že se mi krém nezdrcnul, tak jsem si řekla, že je na čase se posunout dál :slight_smile: Tak zkouším, co to umí. Akorát mi přijde, že jsem pako na tvarování. Ale nevzdávám to :slight_smile: Jenom najít nějakou hmotu, co by mi vyhovovala. Ta poslední, to byl teda docela boj.
9. črc 2012 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve děkuji,ale být asi ve 4.týdnu jako ty tak už na to prdím,ale ještě se docela cítím ok..i když nevím jestli nervy a stres za to stojí... :sweat_smile: :confused: No když se to povede tak jo :grinning: :grinning:
9. črc 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen tak my jsme se chtěli nechat překvapit a povedlo se nám to do poslední chvíle, teď už se vyzrazení nebojím, stále si myslím, že nosím chlapečka, ale manžel mě včera nahlodal, že se mu zdálo, že se nám narodila holčička, tak jsem napnutá a těším se co to bude :slight_smile:
9. črc 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni no když se to povede a když se na to cítíš, tak to za to určitě stojí! já se právě paradoxně cítím lépe než třeba před dvěma týdny. Jak to břicho kleslo, lépe se dýchá, když nemám poslíčky a nebodá mě dole a nebolí mě nohy... tak je to celkem ok :grinning:
9. črc 2012 ve 21:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin jestli jsi hooodně zavodněná a nateklá tak nějak celá, tak to bude holka :grinning:
9. črc 2012 ve 21:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to jsem :slight_smile: dneska mi navážili 15kg celkem :frowning2: čekala jsem, že tolik nenaberu, ale asi to bude dělat i ta voda, teda doufám :sweat_smile:
9. črc 2012 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin no já nechala 12 kg v porodnici, myslím, že to byla právě hodně ta voda. najednou jsem měla kotníky a tak :grinning: přiložila bych foto, jak jsem vypadala těhotná s Nelčou a jak teď, dost rozdíl :grinning: ale stydím se :sweat_smile:
9. črc 2012 ve 22:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve
@kaphajin na mě to teda sedí - zavodněná a nateklá jsem až to hezký není :confounded: :angry: :confounded:
9. črc 2012 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin já mám už 16,5 kg nahoře - jsem z toho špatná, strop jsem si dala 12 kg - nevim jak to shodim dolů :frowning2:
9. črc 2012 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve kéž bych tolik taky nechala v porodnici.................to by na to schazování už tolik nezbylo, ale bojím se, že si o tom můžu nechat tak leda zdát.
9. črc 2012 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin tak to je hodný pan doktor, že ti tam konečně napsal něco, co se dalo vyluštit :slight_smile:
mě se právě líbí u Elišky, že zní tak hezky česky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a přitom má i tolik variant jak jí pak ještě říkat. S manžou nejsme zastánci cizích jmen a podobně.....mě osobně se cizí jména nelíbí, ani ty zdvojené souhlásky ve jnénech.........mám ráda klasická jména nebo alespoň ty co jsou v českém kalendáři.
Beátka je moc hezká, a i Šárka se mi líbí, Štěpán se mi líbí moc a i Šimon, ale odrazuje mě to, že mají svátky kolem vánoc..........
9. črc 2012 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek