• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@klaire22 já se děsila od začátku těhu, protože první tři měsíce jsem nabrala snad nejvíc. v posledním trimestru vůbec nic :astonished: což jsem teda nečekala.
9. črc 2012 ve 22:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni Kubík bude určitě koukat, co jste mu nachystali............bude mít velké překvapení a pak i krásnou vzpomínku na páté narozeniny a na super rodiče, kteří mu je tak krásně nachystali!!!!!
9. črc 2012 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni taky už raději řídit nebudu, ve středu mě na monitor a prohlídku poveze tchán :wink:
9. črc 2012 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve tak to jsi dobrá, u mě je to naopak - já ze začátku nabírala hodně pomalu, ale za to teď to vzalo nějaký moc velký spád :frowning2:
9. črc 2012 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beáta je boží jméno :slight_smile: Mně se ještě hrozně líbí Melanie, Rozalie... Melinka, Rozárka :slight_smile: Ale Melinka - Nelinka, to by se dost pletlo :grinning: Ještě že čekáme Milánka :slight_smile:
9. črc 2012 ve 22:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 no ale víš jak jsem se bála, když jsem tolik přibrala už na začátku? :grinning: Celkem mám stejně 12 kg nahoře, tak si představ, kdybych měla ještě přibrat nejvíc ve třetím trimestru :grinning: Já nevím, vůbec jsem neměla teď chutě. S Nelčou jsem v posledním trimestru jedla snad denně ovocné knedlíky :grinning: Ale fakt. Jinak je vůbec nemusím. Teď ulítávám na melounech a zelenině, tak asi proto to je tak, jak to je :sweat_smile:
9. črc 2012 ve 22:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve mě chutě teďka nějak ustali :grinning: je teda fakt, že kolikrát slídím, ale protože doma nic nemám, tak za chvíli přestanu :slight_smile: a to jsem měla období, kdy jsem jedla furt nějakou zmrzlinu, ale to nějak rychle ustalo a teď mám jeden šuplík v mrazáku plnej nanuků a zmrzlin a nikdo to nejí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2012 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No možná to je způsob jak chutím na nanuky předejít, narvat si s nimi mrazák :grinning: Pak už to není taková vzácnost a není to vončo :slight_smile:
9. črc 2012 ve 22:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve asi jo,něco na tom je :slight_smile: protože točenou si dám ve městě pokaždé, když můžu, ale přitom bych nemusela, když zmrzliny mám doma mraky :grinning:
9. črc 2012 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 :slight_smile: taky si dávám točenou když to jde. a to zmrzku taky normálně nemusím :slight_smile:
jinak dělníky už máme z bytu pryč, už jsou jen venku, tam mi jsou jedno :slight_smile: Nelinka má nový pokojíček, druhý je připravený pro Milánka, ale zatím nezařízený, zatím ho nepotřebuje :slight_smile: Tak tam budu mít asi místnost na tu svou vizážistiku :slight_smile: Ale normálně dneska nám ještě jeden ten dělník něco zamazával na stropě, trvalo to asi deset minut a já byla v kuchyni a krájela jsem zeleninu a najednou takovej šílenej smrad, zatuchlina, no jak když si chlap sundá brutálně zpocené boty, tak se otočím a ono fakt... ten zedník si je sundal, protože šlapal na koberec a já ten smrad cítila přes celou dlouhou chodbu a dvě místnosti, mazec jako :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: Tak jsem hned všude zavřela a za těch deset minut byla zamořená půlka bytu :grinning: Ble... jsem to pak vyprávěla přítelovi a ten se mohl potrhat :grinning: Ty jo fakt chudáci chlapi, co to takhle mají, to je hnus pak.
9. črc 2012 ve 22:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve u nás mají výbornou točenou - vodovou banánovo-jahodovou a je fakt vynikající -)
tak to je paráda, že už tam máš větší klídek, když jsou dělníci venku :slight_smile: a to že pak budou mít děti každý svůj pokojíček je super, to já nikdy nezažila - já ho měla společný se ségrou - ale taky to mělo své kouzlo.

tak s těma botama, to musel být zážitek...........já mám nos v těhotenství extrémně citlivý, tak si to dovedu představit :slight_smile: kam se na mě hrabe policejní pejsek se svým dokonalým čuchem :slight_smile:
9. črc 2012 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu spát, jsem nějaká utahaná - jsem toho dneska tolik udělala - uklízela jsem a vařila, tak mám dneska nárok :slight_smile:
tak dobrou noc a hezké sny :wink:
9. črc 2012 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
já spala odpo dvě hodiny, tak jsem fit no :grinning:
ale přeji dobrou a klidnou noc! :dizzy_face:
9. črc 2012 ve 23:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky, tak dneska je tu zase jasno a krásně svítí sluníčko, takže asi pojedu zase k rodičům k bazénku.

@neeve já byla do pátého měsíce úplně normální, jestli jsem měla 3kg nahoře, tak to bylo moc :slight_smile: taky jsme tomu s manželem moc nevěřili, že čekáme miminko. Dlouho jsem to mohla tajit, takže paráda :grinning: No a největší náběr zaznamenávám od 8 měsíce, teď už jsem opravdu k nepřehlédnutí :grinning: :grinning: :grinning: Tuhle jsme šli v tescu a říkám manželovi, že na mě nějak lidi divně čumí, jestli nemám umazanej obličej nebo něco na vlasech a on se mohl potrhat smíchy a říká, to bude tím, co jde před tebou než se objevíš ty :grinning: :grinning: :grinning: Jinak nechat v porodnici tolik kilo, to je teda úžasný :slight_smile: a s těma fotkama, já ti věřím :grinning:
10. črc 2012 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 tak my s manželem taky nemáme rádi cizí jména, Šimon je taky krásné jméno :slight_smile: ale máš pravdu, ty Vánoce :confounded: Ještě se mi líbí Rozárka, Anežka, no nebudu vyjmenovávat kalendář, ale líbí se mi skoro každé české jméno :slight_smile:
10. črc 2012 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve s dělníkama je potíž, jsem na ně vysloveně alergická, to je fajn, že už je máte z krku :slight_smile: nesnáším, že všude nadělají, nepřezouvají se a tak :grinning: :grinning: :grinning: ale já jsem cholerik a pedant :grinning: se mnou vydržet... No a s těma nohama, to musel být tah, to je jen o tom, jestli těm nohám dávají nějakou péči, a to myslím, že asi ne. Kdyby manžel nemazal, nepudroval a tak, tak věřím, že z něj bude taky jeskyní muž :confounded:
10. črc 2012 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, tak jsem neporodila, i když včera bylo na to fajn počasí a tak nějak i to hlídání...ještě dneska by mohla hlídat segra celý den...ale je pravda, že od večera se mi změnil výtok, oproti tomu, jaký jsem měla do teď

@klaire22 já už mám taky 16,5kg nahoře...ale ani si nepřipadnu, že bych se zas tak extremně zvětšila...zvětšily se mi prsa a zadek ale že by tak moc, že bych na tom nabrala 16,5kg...asi mám hodně v tom břiše, je pravda, že u Filípka jsem taky nechala hned 10kg v porodnici
je super, že tě zítra na kontrolu poveze tchán...já jedu ve čtvrtek už s manželem, sama jsem jezdila jen v případě, že byl v práci, jinak všude řídí on

vormoni krásně to máte pro Kubíka nachystané, určitě to bude krásná vzpomínka...a na dort jsem moc zvědavá

co se týče jmen, tak já chtěla moc Elišku, ale tu manžel, že ne a teď ji má sestřenice...a u kluka jsem chtěla Tobiashe a to mi manžel taky zatrhl...Filípka jsme vybírali s manželem společně, že jsme se na tom hned shodli a u Davídka bylo jasny hned...manžel chtěl Davídka už u Filípka a tak jsem mu slíbila, že pokud budeme mít druhé kluka, tak to bude Davídek
a moc se nám líbí Alexandr, jenže se jim říká Saša a kvůli našemu příjmení Sašu mít nemůžeme, by se mu děti ve škole smáli...Saša Maša :sweat_smile: :grinning:
10. črc 2012 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Ahojky, tak to je škoda, že si se nerozrodila :frowning2: a co ten výtok? Jakože je to už hlenová zátka od večera nebo jak si to myslela?

Konečně už je někdo vzhůru, čekám tu na vás :grinning: nechce se mi jít něco dělat, to je děs :frowning2:

Od rána mám tak nateklý ruce, hrůza, až mě bolí už od ramenou.
10. črc 2012 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin hlenová zátka mi nejspíš odešla už minulou středu...ale každý den mám klasicky hlenový výtok bílé barvy, ten mám celé těhu, ale od včerejšího večera mám takové jakoby menší žmolečky žluté až narůžovělé barvy...nevím, jak jinak bych to popsala :sweat_smile: břicho mě bolí stále a zase mám ten šílený pocit, že se mi chce stále na velkou a při tom nic :confounded:
jejda nateklé ruce, chudinko...já naštěstí ruce v pohodě, ale ty nohy :unamused: já mám zatím teď klid, manžel si hraje s malým, ale za chvíli půjde sekat trávu na zahradu, tak pak budu muset zabavit malého
10. črc 2012 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev aha, to je divný teda, tak dlouho po odchodu hlenové zátky stále nic :confounded: navíc s těma tlakam na konečník, tfuj tfuj tfuj, už abys rodila co? No ten výtok to bude asi pořád ta hlenová zátka ne? Já ho mám tedy taky stále už dva měsíce, ale klasický a už jsem si na to zvykla.

No ty ruce nic moc teda, nohy mám taky, zvláštní je, že je jedno v jakou dobu, ráno vstanu z postele a už jsou napuchlý a ty ruce bolí nejvíc po ránu, asi si je dávám ve spánku výš a nedokrvují se? Nevím :sweat_smile:

To je fajn, že máš doma manžílka, aspoň na to nejsi sama.
10. črc 2012 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin četla jsem ,že hlenová zátka může odejít i 14 dní před porodem...a doktor na to taky nic neříkal, když jsem mu řekla, že už mi nejspíše odešla, jen pak řekl, že to týden možná ještě vydrží...
ty otoky, já už se jich taky nezbavím ani přes noc, jak jsou teď ty vedra...ráno se budím s nohama jak balony a večer jdu spát ještě s většíma, naštěstí to mám jen od prstů po kotníky
10. črc 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev já to taky nemám tak strašné, i když si myslím, že jsem oteklá celá, což manžel poznal jak jsem pořád otlačená, bych mohla sloužit jako tiskací polštářek, všechno mám vytlačený v kůži :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev no já jsem to taky slyšela, že ta hlenová zátka může odejít o dost dřív před porodem, ale to je pak šílený čekat kdy to přijde :angry: stačí čekat bez příznaků a pak s příznakama porodu, to je už fakt vopruz největší :frowning2:
10. črc 2012 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,zdravím z Rakovníka:slight_smile:U mě se stále nic neděje,ale dnes to ani nechci..bude jiný program.. :sunglasses: Dopol mě čeká uvařit oběd pro 7 lidí(babi pomůže),žehlení-(možná )a nějaký nákup..a odpol to vypukne.. :wink: Moc se těším,akorát jsem popletla manžel.směny,ten musí dnes chudák na noční,myslela jsem že má volno..Takže ted spí po jedné,až vstane začneme s oslavou a pak se přesuneme na chatu,ale odtud tak v 18hod bude muset odjet do práce..Koupili jsme malýmu i ohňostroj,ale bez táty ho nespustíme a dřív než je tma to nemá cenu.. :unamused: Malý se tak těší... :sweat_smile: :confused: Dortík se rýsuje dobře,líbí se mi už ted ale tu konstrukci na to dám těsně před oslavou(snad) tak pak zkusím ještě honem vložit foto:slight_smile:Tak se holky držte,ještě se dnes ozvu,bude to hektika.. :sunglasses:
10. črc 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaphajin já u Filípka třeba neměla příznaky žádné, najednou mi odtekla voda a jeli jsme a teď u Davídka...ten nás pěkně napíná :grinning:

@vormoni to zní naprosto super, jak to máte pro malého nachystané :slight_smile: škoda, že taťka pak musí do práce, ale i tak si to parádně užijte a ať to dopadne co nejvíce podle vašich představ :slight_smile: a už se těším na tu fotečku
10. črc 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
Tak to mám dneska taky, ten pocit na velkou a nic, to je hnus. Zátka zatím vůůůbec nic, ale jak píšete, někomu 14 dní před porodem, někomu v den porodu a někomu až při porodu, takže se podle toho taky nedá moc usuzovat.
Teď jsem koukala na výsledky Dtest - autosedačky, mazec teda... sedačka za 7tis a naprosto k ničemu, i Peg Perego neprošlo. My koupili Nelince teď naposled tu Cybex a stále ji chválí, tak jsem ráda :slight_smile:

@vormoni ty jsi snad super žena? oběd pro 7 lidí? cože? :astonished: :sweat_smile:
10. črc 2012 v 09:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin občas mi přijde, jestli nemáme manžele z jednoho vrhu - jsou si nějak podobní :slight_smile:
10. črc 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev to je to, já si taky nepřipadám, že mám tolik nahoře - když potkám někoho po delší době, tak mi i řeknou - A ty jsi ani moc nepřibrala, co? v obličeji jsi jinak pořád stejná - no tak nevím, fakt........neříkej mi, že to mám všechno v břiše a v prsech, tomu se mi fakt nechce věřit............manžel posledně zkonstatoval, že mám prý prsa o dost těžší, než bývali - čehož jsem si teda před tím nevšimla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin s těmi otoky mám to samé - ráno jen minimální zlepšení na nohou a ruce mě šíleně bolí, kolikrát mi nejdou ani ohnout, ale když se na ně podívám, tak mi napuchlé zas nepřijdou - ale je to teda bolest je rozhýbat - taky jsem si říkala, jestli je nemám nějak nahoře nebo v nějaké poloze, že jsou pak odkrvené, ale na nic jsem nepřišla :frowning2:
10. črc 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev
@kaphajin já mám teda oteklé i celá lýtka a otlačená jsem hned a než se těch otlačenin zbavím - hrůza!!!! kamarádka říkala, že teda natekla jen pár dní před porodem a pak v porodnici po porodu chodila jen čůrat a pořád se divila, kde se v ní tolik vody bere - ale po dvou dnech byla krásně odvodněná a splasklá :slight_smile:
10. črc 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek