• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@vormoni ahojky, ty se dneska teda opravdu nudit nebudeš :slight_smile:tak hlavně ať to všechno klapne - jsem pak zvědavá na Kubíkovu reakci :slight_smile:
10. črc 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 no tak asi to budou prostě otoky a nic s nima nenaděláme, já se snažila tuhle noc mít ruce podél těla, ale stejně žádný rozdíl :sweat_smile:

Jinak manžílci, to jo, taky mi občas přijde skrz tvůj komentář, že jsou ze stejnýho těsta, ale musím uznat, že se nenudíme a je to fajn, ne? :grinning:
10. črc 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni ode dneška ti měním přezdívku na superwomen and supermother :grinning: :grinning: :grinning: držím palce, jsi skvělá
10. črc 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@neeve taky jsem na ty testy občas koukla nebo to vidím v televizi a divím se, jak některé drahé autosedačky jsou naprosto k ničemu a levnější jsou mnohem bezpečnější
ty máš zítra termín, že? tak třeba to bude přeseně na termín :wink:

@klaire22 uvidíme pak po porodu, kolik necháme v porodnici a zbytek se pak shodí rychle, obzvláště kojením :slight_smile: já ty otoky mám opravdu jen z toho tepla, jelikož jak minulý týden bylo jeden den zataženo a nebyly taková vedra, tak kotníky byly naprosto luxusní :slight_smile: no musíme to ještě těch pár dní vydržet
10. črc 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve taky mám doma nějaké výsledky z dřívějšího dTestu, ale ještě jsem na to nemrkala, byli to tuším ty sedajdy pro starší děti a na to máme ještě čas :slight_smile: Ale jak říkáš, někdy je to fakt mazec - člověk si řekne, na tomhle nebudeme šetřit, jde přeci jen o zdraví a život dítěte a on je to pak pěknej šmejd, který má hodnotu sotva pár stovek!!!! Ale jak znám manžela, my než něco takového koupíme, tak se nejdřív poptáme známých a pak sjedeme nějaké diskuze nebo recenze, takže snad blbě nekoupíme :slight_smile:
10. črc 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin s těmi otoky už fakt nic nenaděláme, jen ten porod nás vysvobodí :slight_smile: já doufám, že nejvíc kil na mě je právě ta zadržovaná voda, kterou pak hezky upustím a trošku splasknu a budu se cítit jako člověk :slight_smile:
10. črc 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin to jo, člověk se s nimi opravdu nenudí :slight_smile: kolik je tvému manželovi??? mému bude letos 35 let - my jsme od sebe o 8 let, mám doma fotříka :slight_smile: ten kdyby mě slyšel :slight_smile: ale musím říct, že nikdo by mu nikdy tolik netipoval, každý mu tipuje kolem 30ky :slight_smile:
10. črc 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev já to jen z toho tepla bohužel nemám :frowning2: je fakt, že když je chladněji je to lepší, ale ne o moc :frowning2:
10. črc 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 chudák, tak teď si mu zasadila ránu :grinning: :grinning: :grinning: mýmu je 33 :slight_smile: a mně 29
10. črc 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: on to určitě rozdýchá :slight_smile: včéra byl na pěst, nemohl usnout, já samozřejmě pořád chodila na záchod a vrčel na mě, že jako já si můžu spát do kolika chci, ale on že musí ráno brzo vstávat......pak se ke mě naštosoval, ale já se pak nemohla ani hnout, tak jsem ho vzbudila, že mi leží na dece, ať jde na svojí půlku - no tím jsem ho dorazila.............zkrátka zlatíčko, fakt :slight_smile:
10. črc 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem v noci moc nenaspala, tak to teď asi zaříznu :grinning:
10. črc 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin no mě se blbě usínalo, pobolívalo mě chvilkama bříško :frowning2: dneska mě naštěstí žádná práce nečeká, tak bude válendo :slight_smile:
jen to zařízni :grinning:
10. črc 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin jé to já dneska holky spala jak budulínek, ani jsem neřešila tu muziku z venku a spala a spala...ráno jsem myslela, že ani nevstanu :sweat_smile:

@klaire22 to odněkud taky znám, každou chvíli manžel leží na moji půlce postele a já se pak nemůžu ani hnout a když se pohnu, tak mi ještě vyčítá, že kvůli mě nemůže spát, protože se pořád vrtím
10. črc 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev ti chlapi jsou fakt stejní :slight_smile: jako bych slyšela toho mýho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zákon schválnosti, jakmile jdu ulehnout, zákonitě zazvoní mobil, bych se po :angry: no nic, balím to a jedu k bazénku:slight_smile: loučím se a dočtu večer, páááá
10. črc 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin ty se mááááááááááááš :slight_smile: tak se pěkně vycachtej i za ty, co takovou možnost nemají :slight_smile:
10. črc 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu zapnout pračku s kalhotkovými látkovými plínkami - to je to poslední, co ještě nemám :slight_smile:
10. črc 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
nějaká nová miminka??
u ns to už vypadalo a nic, jsem po dni a půl doma z porodky stále 2v1
tak si jdu vyprat propocený košile a ručníky.. :confounded:
10. črc 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka ahojky, nene, žádný nový přírůstek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
copak se stalo, že si tě tam nechali?
10. črc 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm, tak je to asi na nás.. když teda už od pátku nemám tu zátku :grinning: :sunglasses: asi budu muset Tondovi domluvit, že v některých případech se na pořadník kašle..
10. črc 2012 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
k tomu porodu :
v neděli odjely děti, já se pustila do úklidu, malá to zalomila, bylo jí po tom sobotním blití zle..
Martin se po návratu pustil do krmení, já jsem převlíkla Fany postel, že to zatím stačí, tuššila jsem už, že se něco děje, tlaky v břiše narůstaly.
Fany usnula a já byla ráda, dala jsem si vanu, ve vaně ceelkem ok, Martin to zase komentoval..
ale jak jsem vylezla z vany, tak už ve stoje tlaky do spodku, tak jsem mu řekla, že by asi měl rozhodnout, kdo přijde k Fany, on na mně koukal, jak kdybych si dělala srandu..
v leže v posteli to nepřešlo, sledovala jsem minuty, necelých 7..
kamarádce se nedovolal, tak pro ni dojel a jeli jsme do Benešova, tam nám oznámili, že se vedení rozhodlo, že budou malovat porodní sály, no já jsem se rozbrečela, protože kontrakce už po 5ti minutách, chlap jenom lapal po dechu..
vyšetřili mně, otevřená na 1,5cm a zeptali se, kam teda pojedeem, jestli Příbram, Tábor, nebo Praha Krč.. my netušíme, kde jsou v prvních dvou městech porodnice, takže Krč.. do Krče jsme dojeli díky objížďce za víc jaak hodinu.. sestra na ambulanci měla akorát strach, aby to stihla sepsat..
přišel dr., sáhnul, stále 1,5cm, takže na oddělení, čekat, hlídat monitorem, otec může domů. času dost.. ráno už jsem byla na dva prsty, tak dr. nadšená, píchli mi injekci na uvolnění ztuhlých porodních cest a že během dopoledne na sál, až budu tak na 4cm otevřená.. a do oběda kontra přešly... já jsem několikrát usnula, probrala se vždy durch zpocená, večer jsem chodila po chodbě, po schodech, seděla.. nic.. ráno monitor, bez kontra, nález otevřená na 1,5cm...
tak jsem doma..
v Benešově prej zvládli vymalovat za den..

bude tam smrdět barva a dezinfekce..

ale komu se podaří rodit ve dvou porodnicích, že...
10. črc 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kammka mě doma tipují, že porodím v neděli :slight_smile: a termín mám příští středu..............tak nevím,koho Eliška poslechne,nebo jestli si tam pohoví ještě o chvilku dýl :slight_smile: holčičky se prý parádí :slight_smile:
10. črc 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka no tak to je teda mazec ti povim!!!!! jste dobrý, že jste to zmákli,já bych se rozbrečela být na tvém místě taky!!!!!
no, jsem zvědavá, kdy se to u tebe rozjede definitivně - aby jste dneska v noci nejeli znovu!!!!!
10. črc 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
pošoupávám tabulku dopředu :slight_smile:

přezdívka..........jméno.....termín porodu...můj typ porodu......jméno miminka...město..........datum porodu........míry
dociska.............Katka......1.7.2012............28.6.2012...............Vojtíšek................Brno.............1.7.2012.................3730g/50cm
ivis.....................Iveta........5.7.2012............7.7.2012.................Filípek?............Žďár.n.Sáz.......2.7.2012................3510g/??cm
sina....................Ivana.......????...................?????.....................Kubíček...........????.................2.7.2012................3760g/51cm
neeve..............Naďa........11.7.2012..........7.7.2012.................Milánek............Mladá Boleslav
kamino............Petra.........12.7.2012.........4.7.2012.................Bohumír............Praha
kaphajin..........Petra.........17.7.2012.........10.7.2012..............Štěpán/Šárka...Mělník
klaire22............Klára........18.7.2012.........10.7.2012...............Eliška................Roudnicen/L
janulev.............Jana..........20.7.2012........12.7.2012...............Davídek............Ořechov (okres Brno)
pajulax.............Pavla.........21.7.2012........15.7.2012...............Adélka..............Uherské Hradiště
Petule22..........Petra.........21.7.2012........22.7.2012................Nikol..................Otrokovice
kammka...........Kamila......23.7.2012.........15.7.2012..............Toníček..............Benešov
lenkabenjamin...Lenka...27.7.2012.........24.7.2012................Nina...................Zlín
aideen ............ Broňka ......27.7.2012 ...... 1.8. 2012 ............... Petr ................ Vsetín
vormoni............Monika....29.7.2012.........23.7.2012................nejisté...............Rakovník
Mina_...............Soňa........30.7.2012.........27.7:2012...............ještě nemáme .. Praha
10. črc 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
a i tu mojí, abych jí pak nemusela dlouho hledat :slight_smile:

PŘEZDÍVKA............ JMÉNO .............DATUM PORODU A HODINA .....JMÉNO MIMINKA ...........VÁHA ............CM
dociska.....................Katka................1.7.2012 ve 1:15..............................Vojtíšek............................3 730g...........50cm
ivis..............................Iveta..................2.7.2012 ve 1:37..............................Filípek..............................3 510g...........??cm
sina............................Ivana................2.7.2012 ve 12:36.............................Kubíček..........................3 760g............51cm
10. črc 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 jo, to mi řekli taky, že se může stát, že pojedem v noci zas..
ale s těma holkama to pravda není, Fany šla o víc jak týden dřív a byla venku za 9 hodin od prasknutí vody..
10. črc 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka mazec teda! to je story, to snad není možný.
Mně je dnes zatím pořád divně, nedokážu to ani moc identifikovat JAK divně. Prostě se ploužím, polehávám, občas kontra, ale tak jednou za půl hodiny a slabé. Nemůžu nějak nic udýchat, prostě divně.
Jinak Nelinka šla taky o pět dní dřív před termínem, ve tři praskla voda a ve 21hod byla na světě :slight_smile:
10. črc 2012 ve 13:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka no, tak jestli o týden dřív, tak to bych rodila zítra!!!!!!! a 9 hodin - to je krásný................já doufám, že mi praskne voda - jinak asi nepoznám, že je tu porod :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve no, tak jsi koneckonců na řadě, takže aby jsme tu brzy neměli od tebe zprávičku, že je Milánek na světě :slight_smile:
10. črc 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 no já to teda nepoznám.. protože když tohle nebyl porod.. tak teda nevim, co to bylo.. asi trest, ale nevim za co..
@neeve divně ti je, protože je vedro :slight_smile:
10. črc 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek