• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@kammka a to ty jsi už zkušená matka - co teprve já - úplný tele!!!!! jako fakt se modlím, aby mi rupla ta voda, jinak jen co mě tam začne pravidelně píchat, razím směr porodnice i když to budou určitě jen poslíci!!!!
10. črc 2012 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 na píchání se vyprdni... razila bych ve chvíli, kdy tě to bude tlačit na konečník a nebudeš moct jít vzpřímeně...jinak ta voda by byla teda určo nejlepší
10. črc 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka nu dobrá, beru si to k srdci :slight_smile: stejně mám strach, že to nepoznám :confounded:
10. črc 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, je tu někdo, kdo se chystá rodit v Benešově??
tento týden totiž malují oddělení šestinedělí, otevřené bude až v pondělí16.7., kdo porodí před tímto datem, bude ležet na gynekologii.. brečela bych... :cry:
10. črc 2012 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamino je jiz maminkou :slight_smile: ... zpravy mam od mochenkaa ... viz "Cervencovky 2012 sem!" str.228 ... mame vam to sem nahlasit :wink:
10. črc 2012 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@segra_bruni jéééé další miminko! :slight_smile: Že moc gratuluju!!! To jsou dneska super zprávy :slight_smile:
10. črc 2012 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@segra_bruni tak moc děkujeme za zprávu - to je paráda - moc gratuluji!!!!
10. črc 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@segra_bruni moc velká gratulace :slight_smile:
10. črc 2012 ve 20:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
kočky, já už chci snad taky rodit - já už chci taky miminko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska večer nikde nikdo :frowning2:
tak já teda asi půjdu spát, tak zítra ženy :wink:
10. črc 2012 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
a my máme sedm selátek :slight_smile: :wink:
10. črc 2012 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@segra_bruni děkujeme za zprávičku :slight_smile: moc gratulujeme a ať jsou brzy doma a v pořádku :slight_smile:

@kammka tak teda to byl zážitek...tak snad to brzy příjde doopravdy ať máš mimíška u sebe :slight_smile: jé a gratuluji k selátkům

Holky tak já už nevím, co mám dělat :unamused: jsem jak průtokáč a to z prominutím z obou otvorů :rolling_eyes: čůrat chodím každou chvíli, ale jak něco málo sním, hned musím na velkou...včera jsem byla šestkrát a to už mám teda i slabší průjem...večer jsem začala zase špinit a do rána se to uklidnilo...ale bolí mě teda celý člověk, záda, břicho, nohy mám jak v křeči a do toho šíleně pánev a píchání ve spodku...už bych to měla ráda za sebou a ten Davídek ne a ne vylézt :sweat_smile:
11. črc 2012 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak se nade mnou včera slitoval manžel a zkusili jsme sex :slight_smile: Doktor mi doporučoval každý den zapojit manžela, aby se vše dole pěkně připravilo :grinning: No ale mě vám bylo tak blbě, že snad na druhý pokus nedojde, radši si nechám zajít. Začala jsem lítat na záchod, pak se mi chtělo zvracet a dvě hodiny jsem byla k nepoužití :grinning: :grinning: :grinning: pak jsem celý večer měla pocit, že se mi rozestupuje pánev či co, možná to nějaký účinky má :sweat_smile: V noci jsem skoro nespala.

@kami moc gratuluji k narození miminka a těším se na zprávy o vás :slight_smile:
@janulev teda ty si užíváš :confused: přeji ti ať už to opravdu přijde!!!!
@kammka to je přírůstků :grinning:
11. črc 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ranko holčiny,

já měla dnes divnou noc........neustále jsem měla pocit, že ze mě něco vytýká a budila se, jestli už to náhodou není plodovka - no nebyla samozřejmě. Zdálo se mi,že už mám malou na světě, že se mi narodila 2.7. :slight_smile:
Ráno pak opět průjem, výtok - byla jsem z toho zpruzená a když jsem vlezla na váhu, tak jsem na ni koukala jak puk - shodila jsem skoro 1,5 kg!!!! nechápu!!! a to jsem si včéra večer ještě dopřála čokoládovou carte d´or a i přesto jsem 1,5kg v mínusu!!! je to možný?
11. črc 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka jééé, to je pane přírůstek :slight_smile: když mívali naši prasátka a narodila se selátka, tak jsem se na ně jako malá chodila strašně ráda koukat - oni jsou tak mrňaví a čisťounký :slight_smile:
11. črc 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

jdu vás pozdravit. A koukám, že je další miminko na světě - veliká gratulace :slight_smile:

Je to náročné, tak hodně odpočívejte, my jsme se dneska po deseti nocích poprvé vyspali a byli vzhůru jen 3x!což je paráda. Taky jsme včera kojili zas nepřetržitě od 16h do 20h, jsem byla total vycuclá , přes den kojíme max co dvě hodiny, tak se pořád něčím láduji, bo mám pořád strašný hlad.

@janulev to už vypadá nadějně :wink:
@kaphajin oj, oj :slight_smile:my sexovali ještě 2hoďky před odjezdem do porodnice :grinning: možná proto to pak byla rychlovka :wink:

:wink:
11. črc 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janulev mě už to taky začíná docela prudit, co se se mnou děje............fakt už bych brala, kdyby malá vykoukla na svět. Dnes mám TP dle měsíčků,dle UZ přesně za týden. Já mám ale strach, že budu spíš přenášet, než že by se malá narodila v rozmezí tohohle týdne!!!!
Čůrat chodím taky každou chvíli, na velkou jdu v průběhu dne minimálně 3x!!!!!!
11. črc 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
posílám fotečky našeho chlapečka :slight_smile:
11. črc 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@klaire22 to už vypadá dobře, Elinka bude určitě brzy s vámi :wink:
11. črc 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin tak to já manžela k sexu jen tak nepřemluvím...............vůbec na to nemá chuť :slight_smile: vtipně mi to přirovnal - prej když lev v přírodě má svojí lvici naprcanou, tak ji taky nebude obšťastňovat - že to tak prostě je a že mu to ani nechybí. Tak jsem mu řekla, že to je sice hezký, ale aby si ten lev nenašel na obšťastňování někde nějakou jinou lvici :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Takže takhle chápavého manžela já doma mám :slight_smile: Prý si počká, až zase budeme moc normálně spolu spát - což upřímně řečeno - na to se teda taky už fakt moc těším!!!!!
11. črc 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivis Filípek je nádhernej, fakt by ho člověk hned poňuchňal :slight_smile: Musí vám dělat radost - já už bych taky tak ráda.........včéra večer jsem usínala a koukala na postýlku a říkala si, že už chci aby nebyla prázdná, že chci slyšet dýchat tu mojí princezničku :slight_smile:
11. črc 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis myslíš, že už se něco chystá? já jsem fakt zvědavá co mi dnes řeknou na monitoru a na prohlídce........mě totiž jinak nic není - občas mě sice píchne dole, ale to je tak zanedbatelné, že to vůbec neřeším..........mám asi línou dělohu, nebo co!!!!
11. črc 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 já si myslím, že už jo. protože mě taky před porodem začala ta váha klesat a ještě k tomu to pročišťování, max o víkendu porodíš :wink:
11. črc 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 jinak já měla monitor ve středu před porodem naprosto klidný a nic nenasvědčovalo, že bych mohla porodit, CS jsem měla jen 2.
11. črc 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis Filípek je nádhernej, řekla bych celý tatínek :slight_smile:
11. črc 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin jj, všichni říkají, že je celý na Zdenka :wink:
11. črc 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 no tak to tvého manžela fakt chápu, já toho svého litovala :grinning: on se snaží, aby tomu pomohl, ale že by to pro něj byl nějakej požitek, to věřím že nééé :sweat_smile: byla to prostě oběť :grinning: :grinning: :grinning:
@ivis no mě to fakt překvapilo, že mám 1,5 kg dole a to že teda chodím každý den na velkou, to je teda fakt!!! to by bylo super :slight_smile: doma už tipují kdy porodím - naši se ségrou se shodli, že porodím v neděli 15.7. :slight_smile: a včéra tu byla známá a ona, že se jí o mě v týdnu zdálo a že prý jsem rodila v sobotu - což by bylo 14.7. :slight_smile: no jsem na to fakt zvědavá, kdy malá vyleze :slight_smile: Jenom ať neleze v pátek - to je 13týho!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pověrčivá sice moc nejsem, ale zrovna rodit v tenhle den - aby se mi tam něco nesemlelo!!!!! :confounded:
@ivis no já dnes monitor tipuji opět na klidný, jen doufám, že Elinka se jim zase trošku předvede a pokope si - včéra kopkala, dneska teda zatím ještě ne, asi ještě chrupká :slight_smile:
11. črc 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis to jo, když koukám na vaše fotky, tak je opravdu celý manžel :grinning:
11. črc 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek