• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@kaphajin no právě - je to pro něj oběť :slight_smile: pro toho lefana co se stará o tu svojí naprcanou samičku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin ale zas, když jsi psala, že cítíš dole změny, tak nad tím přemýšlím, zda ho dneska fakt neznásilním - aby jsme to uspíšili a já fakt do neděle porodila :slight_smile:
11. črc 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 já jsem měla taky úbytek 1,5 kg před týdnem a teď jsem zase nabrala 3kg :frowning2: Ale říká se, že těsně před porodem se hubne, takže možné znamení by to mohlo být :wink: Jinak na záchod chodím taky pořád, břicho mě tvrdne pořád, podbřišek bolí a řeže v něm, ale snažím se si toho všeho nevšímat, jinak bych řešila porod co den :grinning: :grinning: :grinning: Jo a musím se ti pochlubit, už jsem nacvičená na obvod 29,5cm HURÁ :grinning: :grinning: :grinning: Včéra jsem ještě skočila do lékárny a koupila jsem si homeopatika na snadný porod Arnica Montana a jestli tě přepadá strach tak mají i na to homeopatika :wink: Takže suma sumárum: mailník, lněné semínko, masáž hráze a homeopatika = výsledek musí být jasný rychlě a bezbolestně :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak držím palce na monitorech :wink:
11. črc 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 jo cítila jsem tam dole něco takového, přirovnala bych to k tomu, když mě vyšetřoval doktor na kontrole a hrabal mi do čípku a říkal, že měkne, tak mě pak bolel celý den a po tom sexíku to bylo podobný, tak buď to bylo jen podrážděný, ale spíš si myslím, že to asi funguje... Jenomže pro jednou to asi nestačí a já už víckrát nechciiiiiii :sweat_smile: tfuj mě bylo blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. črc 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
@ivis krááásnej miláček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@kammka gratuluju k selátkům, teda všude někdo rodí, to je mazec :grinning:

Teda koukám, že si užíváme všechny. Já dnes od pěti do sedmi ráno celkem bolestivé kontrakce, že jsem i přemýšlela, jestli vůbec partnera pustím do práce :sweat_smile: , ale byly nějak moc rychle za sebou, tak jsem si na půl sedmou dala vanu, která to trošku uklidnila, pak jsem do osmi zase usnula a teď už zase vůůůbec nic. :sweat_smile: Za chvíli jedu na kontrolu, tak doufám, že už mě konečně po dvou týdnech prohlédne! Aspoň to minule říkala, že už budu v termínu, tak že už se na mě podívá.
11. črc 2012 v 09:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin :grinning: :grinning: :grinning: ty jsi mě rozesmála. dneska máme taky v plánu sex, posledně byl v sobotu, ale asi tak opatrně, že to vůbec nic neudělalo :sweat_smile:
11. črc 2012 v 09:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin já jsem postoupila jen o jedno nafouknutí navíc - takže jsem na 7 a zatím teda neměřím průměr, bo je mi jasné, že jsem zatím na tom hodně špatně - a stejně do porodu víc jak o 2 nafouknutí stejně nestihnu, tak nevím zda má cenu se víc mučit...........ale pro klidný svědomí to dotáhnu kam to půjde :slight_smile:
jsi vážně šikulka, tvůj porod bude jedna báseň, už to vidím :slight_smile: a ty homeopatika se užívají taky nějak dýl před porodem nebo až když nastane samotný porod - promiň, že se tak blbě ptám, ale s homeopatiky nemám téměř žádnou zkušenost.
11. črc 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin no, je fakt, že vyšetření čípku je teda brrrrrrrrrrrrrrrrrr :confounded: je to tak šíleně nepříjemný, jak se v tam šťourá, že se tam vždy kroutím jak had :angry: :angry: :angry: :angry: tak nevím, zda do toho sexíku půjdu :grinning:
11. črc 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 tak jednu výhodu to má, že nejsi natrénovaná - až znásilníš manžílka, tak si aspoň nebude stěžovat, že je jak v jeskyni :grinning: :grinning: :grinning: trénink přeci jen slouží víc na tu hlavičku dítěte a pánové pak mají fakt fušku :grinning: :grinning: :grinning:

já si myslím, že když budeš každý den trénovat, tak to určitě můžeš pořád stihnout :wink:

ty homeopatika jsou takový kuličky, který si dáváš do pusy každý den 5 a necháš je rozpustit v puse, berou se měsíc před porodem, ale já si je koupila až teď, berou se i po porodu na hojení ran, takže vím, že je nevyhodím :slight_smile: Je to teda dost o víře v homeopatika, mně tedy fungují, ale člověk, který tomu nevěří by to asi brát neměl. Já to mám vyzkoušené na alergiích a pak na střevních potížích, zánět močáku mi ale nevyléčily, protože už byl dost rozjetý. Já je takhle dost zkouším, protože mi to přijde jednak úžasně šetrná metoda k organizmu a jednak se mi nechce hned se vším běhat k lékařům.
11. črc 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin no, když budu každý den trénovat - tak to zvednu max. o jedno nafouknutí - tzn. do středy - kdy mám termín si to nafouknu max. na 14x!!!!! a to teda nevím - mě to docela pobolívá, když to vytahuji, jsem dole asi úzká, bo co - obávám se, že se nástřihu nevyhnu!!!!
11. črc 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin já si tenkrát koupila vlastně jen 1x homeopatikum - to oscilococsinum - a to mi teda pomohlo, vážně mě to nachlazení rychle pustilo :slight_smile:
taky nejsem zrovna zastánce toho, že jen co mě někde píchne, už hned šahám po prášcích - mám ráda bylinky, takže když to jde, dám si raději je :slight_smile: ale zas dlouho se trápit nenechám, když nepomáhají, sáhnu zkrátka po prášku............k doktorům nerada chodím, to už musím být na chcípnutí!!!!!
11. črc 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky
tak dcerunka odjela s tchánama na chatu a v pátek jede s nima k nim domu, ale jak mně budou pouštět z porodky, tak pro ni chlap jede, aby neměla pocit, že jsme ji odšoupli, už teď se občas chová jak mimono a asi to těžce ponese, že není číslo jedna... :frowning2: :frowning2:
pokud jde o sex, tak to jsme riskli cca před měsícem a taky mi bylo na nic, celej druhej den.. břich jak šutr a nevolnost..a tak jsem si řekla, že to odložíme až bude po táboře, ale teď mně ta představa fakt děsí..
já si dojdu pro maliník na zahradu, nebo do lesejka, když tam nic nenajdu, třeba zabere aspoň ta prochajda.. ono je už na změkčování porodních cest trochu pozdě.. a chlap snad doveze lněný semínko, minulej tejden jak začalo bouřit, tak jsem začala běhat na velkou, ale teď spíš zácpa, tak když nic jinýho, tak na tu by mohlo to semínko zabrat..
@kaphajin jaký máš ty homeopatika?? já mám arnicu a ještě něco, ale vyčetla jsem a i mi kamarádka co mi je poslala psala, že až s kontrakcema..
11. črc 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka zkrátka se na ten sex asi máme vyprdnout :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

já přemýšlím, že bych si dneska taky mohla dát prochajdu, sluníčko nesvítí, je tam příjemně.........tak toho možná využiji - ale musím doma nejdřív poklidit,mám tu zase svinčík - ve třičtvrtě na tři mě vyzvedne tchán a jedeme na ten monitor a pak se zastaví i s tchýňkou na návštěvě, až mě hodí domů,tak ať to tu trošku vypadá :slight_smile:možná bych měla i něco upéct, nebo tak něco - nemám tu nic ke kávě!!!!
11. črc 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 hele něco ti poradím... nesnaž se být za dokonalou snachu, to není dobrý.. občas si zaskuhrej, jsi jenom člověk. brzo nastane čas, že budeš padat na ústa a okolí se bude divit, jako proooč, když to zvládala do porodu atd, proč to nestíhá teď?? ono když člověk několikátej tejden nespí, tak jak by chtěl, tak vytěsní úklid, vaření , pečení... nech se už teď trochu rozmazlovat, důležitý je, abys dobře vypadala a cítila se ty, ne byt nebo koláček..klíďo se cestou z monitoru zmiň, že by ses stavila v cukrárně pro nějaký dortík ke kávě a byt nech jak je a až dorazíte, řekni, že ses dopo hezky prošla a pak zdřímla... nehoň se.. ještě se nahoníš až hrůůza. :wink:
11. črc 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kammka tak tomu říkám hustej přístup :grinning: :grinning: :grinning:

ty homeopatika mám tu arnicu montanu 15CH 5kuliček denně 1 měsíc před porodem
STRAPHYSAGRIA 15CH hned k porodu 10 kuliček a 10kuliček arnica montana do flašky s vodou a popíjet
CHINA 15CH po porodu na vyčerpanost, bledost a únavu, na anémii a nízký krevní tlak - rychlé vzpamatování po porodu

Mám to napsané od homeopatky lékárnice, takže pohoda :sunglasses:
11. črc 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka no ono ani nejde tak o to, že bych chtěla být dokonalá snacha,ale spíš o to, že mi vadí, když přijde návštěva a doma je neuklizeno - to se pak hanbou propadám :frowning2: a kor když jsem celý den doma a poklidit jsem mohla :pensive:
jako určitě nemíním gruntovat, jen jsem to tu trošku porovnala, ještě vyndám nádobí z myčky a nandám tam to špinavé a vytřu - to se chystám ostatně už 3den :slight_smile: a prdím na to :slight_smile:
11. črc 2012 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klaire22 já jsem to samý, to mi prostě nedá když vím dopředu, že se ke mně někdo chystá :slight_smile: horší jsou nárazovky, ty nemám ráda, ale snažím se mít uklizeno doma průběžně, stejně nemám ráda bordel a až to bude na světě, tak to každý pochopí snad ne?
11. črc 2012 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin taky se snažím mít doma průběžně uklizeno, ale někdy to prostě nedám,vykašlu se na všechno a za ten den se to tu nahromadí - hrůza!!! dokud včera nepřišel manžel domů, bylo tu čisto, pak začal shánět jídlo, neb jsem nic neuvařila, pak nechá někde skleničku, roztahané noviny, támhle si svlíkne kraťasy, támhle zase tričko a já většinou nemám sílu za ním hned pelášit a uklidit to po něm - tak se na to vykašlu a ráno mám opět co dělat :slight_smile: ale né že by byl vysloveně bordelář, to zase když vidí, že k nám někdo jde, tak fretkuje stejně jako já.........a to na to z domova nebyl zvyklý - tchýně zrovna nepatří mezi ženský, který by úklid řešily, to jen já jsem takhle pošahaná - ale díky bohu jsem si Járu fakt už naučila, že tohle v naší domácnosti nestrpím, tak taky umí přiložit ruku k dílu :slight_smile:
11. črc 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
to tady zase dneska nějak předělávali - jsem napoprvé nemohla najít oblíbená témata fóra,grrrrrr :angry:
11. črc 2012 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no myslím, že by mohli mít pochopení už teď...ale jinak vás chápu, já teda ovšem poslední dobou ani kvůli tchýni neřeším..
jenom uklidím kuchyň a nazdar
11. črc 2012 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka jo já si myslím, že tvůj přístup je super, to určitě :wink: jen musí mít člověk to správný rozpoložení, aby mu to sedlo, já bych z toho v určitých situacích byla nervózní, v určitých situacích by mi to bylo jedno jako tobě, záleží prostě na okolnostech :slight_smile: taky už si mnohdy nedělám servítky, zvláště když mi udělají přepadovku, to už se vůbec nepřetrhnu :angry:
11. črc 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
je zajímavý, že když mi přijde máma jen tak a nedá dopředu vědět, tak mě to tolik nevadí, ona je totiž chorobnej bordelář a já v její přítomnosti fakt vůbec nic neřeším, ale když přijdou tchánovci nárazově, tak to bych se po :angry: :angry: :angry: přitom je to přirozený, že nás zastihnou zrovna v rozbordelenym bytě...
11. črc 2012 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka tak ona tchýně pochopení má, já zas nemám tchýni svini :slight_smile: to chraň bůh, vycházím s ní moc dobře :grinning: to je fakt jen pro můj dobrý pocit :wink:
11. črc 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zpět z kontroly, nález tak nějak jo i ne, ale udělala mi Hamiltona, trochu jsem po něm špinila, tak uvidíme no :slight_smile:
11. črc 2012 ve 12:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 tak držím palce na monitorech a těším se až dáš vědět svůj aktuální stav :wink:
11. črc 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin tak to já s mamkou ten bordel trošku víc řeším - moje mamča je pořádkumilovná, já jsem oproti ní totální lempl a oproti mojí tchýni jsem zase miss úklidu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale upřímně, když mamča nečekaně přijede - což se zas tak často nestává, tak si z toho moc nedělám, tak tu mám borčus no..............u tchýně mi to vadí paradoxně víc, i když ona je bordelářka, protože nějak nesnáším pocit, že bych jí byla v tom bordelu podobná a vnitřně mě to rozčiluje - že mě jakoby nachytala na švestkách. Ona o mě ví, že jsem pořádkumilovná a když najednou přijdou z ničeho nic a já to doma nemám tak jak bych to mít chtěla, tak mě to vysloveně s*** :angry: :angry: :grinning: :grinning:
11. črc 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve tak jsem zvědavá kdy po Hamiltonovi porodíš :wink:
11. črc 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin já jedu až za dvě hodinky - to mě vyzvedne tchán - ale přemýšlím, že si udělám procházku a dojdu k nim......je tam dýchatelně, od rána stejně nemám moc pohybu, vyrazila bych dřív, abych je náhodou nepropásla.......no asi to tak udělám, fakt.......ať mi ty svaly neochabnou totálka!!!!! po druhé hodině vyrazím - než se tam dojdu, bude půl pryč, to bude tak akorát :grinning:
11. črc 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 no moje tchýně je dokonalá hospodyně, ale kdyby tu měla kydat králíky a tak, tak by se osypala a nebo po mně chtěla návod.. a krom toho, když byla v mé situaci, tak měla full service all inclusive od své tchýně..
a když vidím , že třeba kamarádce tchýně vyblejskala 4+1 včetně oken v zimní zahradě...a ona se ani nezeptá...no ale malou hlídaj víc než ochotně, to teda jo..
jiank já mám taky ráda, když je ukliezno, jen to prostě nestíhám, nezvládám, jsem bordelář, nemám na to buňky a abych kvůli tomu byla furt na nervy..jo bejvala jsem.. ale časem jsem zjistila, že dítěti je to jedno, že je tu binec, tchýně si nedovolí nic říct a chlap je ten, kdo tu dělá největší bugr.. :grinning: :grinning: :grinning: já zasvinim max kuchyň..ale on je schopen vlízt sem v holinách a ve sprcháči umejt kýble pro prasata.. a i nad tím jsem se už naučila mívnout rukou, jen mu prostě řeknu, že předpokládám, že to umeje..
11. črc 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve brrr... a řekli ti aspoň předem??? do mně hráb dr. při příjmu do porodky s malou takovým stylem, že jsem zařvala a ni mně nevaroval.. :frowning2:
te´d v Krči byli fakt milí, sestry i doktorka, sice nepříjemný to je vždy to vnitřní vyšetření, ale snažili se..a krve se ze mně vylilo...fuj..došla jsem na wc a tam šplouch, měla jsem od toho stehan až skoro po kolena.. docela překvápko, ale jednorázovka, už ani nešpiním
11. črc 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek