• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
holky, netušíte, kde najdu vstup do soukr diskuzí??? :frowning2: :frowning2: :frowning2: to je zase inovace, někdo se nudil???? :angry: :angry:
11. črc 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka to mě tu byla pomáhat už moje mamča,ale tchýně ne...........ani se nenabídla a na druhou stranu si říkám - díky bohu...............určitě bych měla tendenci to po ní předělat a to je pro mě práce pak o ničem - mamka to udělá pořádně, jako bych to dělala já :slight_smile:
ale taky jsem bývala aktivnější, taky jsem dost zlenivěla - dřív jsem vytírala 2-3 v týdnu - teď????? ani 1x to nedám.......zametám obden, to jo, ale vytírání - brrrrr :frowning2: dřív jsem dělala velký úklid fakt 1x týdně, teď tak 1x za 2 týdny - jak říkám, fakt jsem zlenivěla............ale zase průběžně uklízím, takže to tu vypadá furt čistě - jen by to teda mohlo být samozřejmě čistší, ale na to už prdím :slight_smile: manžel není pedant, takže pohoda :slight_smile: a kdyby byl, tak bych mu řekla, když mu to vadí, ať si to uklidí sám, že nejsem uklízečka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
už to vidim..
11. črc 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka to je teda inovace, to mi povídej :confounded:
11. črc 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 přesně!!! od začátku do konce...
já bych taky asi nechtěla, aby mi tu tchýně oblejzala s kýblem, ale potěšilo by mně, kdyby se nabídla, kor, když vím, jak byla ona rozmazlovaná...ona sama lupla mýho muže ke tchýni, když měla druhý a byl tam pořád..ale dodneška z toho má ten chlap mindrák.. nemá k ní moc zdravý vztah, pro něj je jeho matka prudička, která na něm nenajde nic dobrýho a nikdy s ním není spokojená.. a když má člověk takový pocit z matky, to je ten nejhorší mindrák.. to pak neveří nikomu.. :frowning2:
11. črc 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka to bohužel znám - ne teda z vlastní zkušenosti, ale prakticky to samé udělala babička mému taťkovi - narodila se jeho ségra a oni se ho zbavili tím, že ho dala ke svým rodičům, aby kluka vychovali...........a výsledek???? taťka má absolutně nulový vztah ke své sestře, o lásce mezi sourozenci nemůže být vůbec řeč a s rodiči je to taky takové o ničem - je mu dnes 50 a i dodneška je cítit, že mu bylo ukřivděno, že jako dítě tím trpěl a to je teda pěknej hnus, nehledě že i v dnešní době je pro babičku teta na prvním místě před taťkou................já fakt nechápu, jak někteří rodiče dokážou být takový hovada a takhle se podepsat na svých dětech - mě nad tím rozum stojí, fakt že jo!!!!! bych jí za to nejraději někdy propleskla, jaká to je kráva - s prominutím!!!!!!!
11. črc 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu vytřít, ať je to za mnou a pak se jdu pomalu chystat a vyrazím za tchánovcema :slight_smile:
11. črc 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
pak vám dám vědět, jak jsem dneska dopadla :slight_smile: doufám, že to bude dobrý a né psycho jako minulý týden!!!!
11. črc 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve a jak se cítíš? Zeptal se tě, jestli ho chceš? Některý doktoři jsou fakt hovada :confounded:
11. črc 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 no moje máma s tátou na nás se ségrou byli sami a taky k sobě nemáme moc vztah..dost za to asi může i ségry komplikovaná povaha, já si léta myslela, že je to moje chbya, že s ní nemůžu vyjít, ale pak mi i sestřenice řekly, že nechápou, jak je možný, že jsme ségry, když ona je taková nafrněná fiflena a ani nemá bejt na co.. ona je teda spíš nešťastná, léčí se psychofarmaky, i na psychině skončila kvůli depce, ale aby s tím zkusila něco dělat...přitom byla tátův mazánek.. jsme od sebe neclý rok, tak nevím..

holky to vám musím popsat včerejší odpo, přijeli kamarádi, jezdí skoro vždy nečekaně, bydlí kousek od nás, cca 10km, mají taky fůru zvířat...kočky, ovce, králíky, nechali se přesvědčit, že slepice jsou super, k tomu si pořídili na sežrání ještě krůty a perličky.. ale třeba nemaj psa, neb jsou to zahradníci a ten by jim to tam prej rozhrabal :grinning:
vždycky jdou s dětma napřed na zahradu obhlídnout ten náš zvěřinec, jako na potvoru nám pošel králík a já na to te´d nesahám, tatínek nestih ukldit, nějak mu bylo šoufl a ležel..no co, děti už mrtvolu králíka viděly.. pak vyjdem na zahradu, oni okoukli kačenky a jdou k prasatům, já s nima a najednou slyšíme kvičení..
tak běžím pro chlapa, vytáhla jsem ho z pelechu, že mu rodí svině.. tak jsme tam vlezli, ona ležela na boku, u podvozku krve a blan a jedno mrtvý sele, u cecíků sedm kousků se přetlačovalo..tak jsme jí je tam porovnali, ona se ani nehla chudák.. jsem se úplně viděla, jak jsem ko po porodu..pak jsme tam vzali děti, kamarád vzal tu mrtvolku, který to bylo jedno, žádnej stres a dětem ukázal, pupeční šňůru, paznehtíky, blány,.. děti samo koukaly na svini, že je od krve...tak jsme jim řekli, že my tak s martinou budem vypadat taky.. oni totiž čekaj taky každým dne, už třetí...jenže martina jde na třetího císaře.. tak samo, taky budou očistky, ale tak docela jako ta svině vypadat asi nebude :grinning: :grinning: :grinning: to bude spíš můj problém :slight_smile:

pak jsme si porovnaly pupky, chlapi koukali že je to děs, tak jsme jim řekly, že maj bejt rádi, že nám nic nepraská, jaký máme pěkný hlaďďounký pupíky.. no normální těhu poradna před prasečím výběhem :grinning:

večer Martin přišel, že svině už žere, že z ní vyšlo ještě jedno poměrně velký mrtvý.. jsem si odddechla za ni, za selata i za sebe, kdyby se to v ní šprajclo...ale my bychom asi fofrem volali našeho veta...
11. črc 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
tak si holky nadávám, akorát jsem dovytřela a jsem KO :frowning2: a bolí mě divně bříško pod žebrama, asi se mi tam Elí nějak šprajcla, jak jsem vytírala - nemám totiž mop, takže vytírám hezky po staru - zakleknu a vytirám :frowning2: no jsem udřená jak kůň, takže to na procházku nevidím :frowning2: půjdu se pomalu připravit - učesat, namalovat a oblíknout, abych to stihla, než přijede tchán!!! fuj, to jsem si dala!!!!
11. črc 2012 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka to to mají děti pěkně z první ruky :slight_smile: já jsem teda u porodu prasátek nikdy nebyla, ale manžel "odrodil" naší kočičku :slight_smile: nechali jsme ji jednou připustit s briťákem a narodilo se nám z toho hned 5 koťátek, přičemž jedno jsme si nechali :slight_smile: ale když to na Malvínku přišlo, tak jelikož miluje manžela, tak si k němu vlezla do postele, tak manžel ji hned dal do krabice, kterou jsme ji na porod připravili, ale ona néééé, zase šla za ním.........tak ji tam znovu odnesl a zůstal tam u ní, aby byla klidná a takhle tam porodila 5 koťátek............takže manžel je porodník jedna báseň :slight_smile:
ale můj taťka byl dřív zootechnik a ten odrodil zvířátek - hlavně telat, ale pak odrodil i selátka, kůzlata, jehňata........ten by při nejhorším odrodil snad i ženskou :slight_smile:
11. črc 2012 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kammka my jsme se ségrou od sebe necelý rok a půl a máme k sobě teda skvělý vztah,ale můžou za to určitě i naši.........nikdy mezi námi nedělali rozdíly, vychovávali nás tak nějak normálně, spravedlivě...........je jasné, že tam trošku nějaké té dětské žárlivosti bylo - to se asi nevyhne žádnému sourozeneckému vztahu, ale bylo to vždy v rozumné a normální míře :slight_smile: takže já mám fakt velký vzor, jak chci děti vychovat a doufám, že se mi to povede......aby se moje děti měli rády tak jako se mám ráda se ségrou a aby měli s námi tak skvělý vztah jako mám s našima!!!! ale je to teda hodně vysoko laťka :unamused:
11. črc 2012 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Tak mi přivezli PC z opravny, hned jsem lehčí o 4200,- ale hlavně, že už zase vše funguje. Teď si vás pročtu a snad už budu moct častěji taky písnout :slight_smile:
@neeve Tak přeji, ať ti to po tom Hamiltonovi brzy vypukne. My jsme ještě na druhý den dali sexík a pak jsem za hoďku jela do prodnice :slight_smile: Ale stejně mi ho pak ještě dělali znovu. To už jsem po něm taky špinila. Ale naštěstí fakt maličko. Držim vám pěstičky :wink:
11. črc 2012 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dociska takže sex asi funguje nejlíp..hmmm...
ale to bude ta poslední možnost teda :-/
11. črc 2012 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka No však taky to u nás bylo jenom proto, že jsme chtěli ten porod vyvolat a zkoušeli jsme všechno :slight_smile: Takže manžel kývnul, že to zkusíme ale taky až po půl roce. Takže chuděrka už fakt nebyla zvyklá :grinning: proto se to asi podařilo :sweat_smile:
11. črc 2012 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cítím se dobře, akorát trochu špiním. Dr. mě upozornila, že mě trošku pošťourá, takže mi to bylo jasné, co bude. A ani to skoro nebolí, je to jen trochu nepříjemné :wink: Ale na sex teda po tom zatím fakt chuť nemám :grinning:
11. črc 2012 ve 14:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mám doma chlapa.. dovez mi lněný semínko, byl pro něj až ve Vlašimi, 50km, v racio prodejně.. tam ho neměli, poslali ho do jezdeckých potřeb, kde bylo zavříno. tak se vrátil do neveklově, kde to chtěl v těch jezdeckých p. koupit rovnou, ale já jsem mu to zatrhla, že to nebude úplně čistý. nakonec to koupil, vypadá normálně, žádnej humus.. a taky meruňky mám.. dojedla jsem oběd - dnes samá vláknina, vegetariánskej, k tomu skoro 1/4 melouna, pověsím prádlo, dojdu do lesa, dám si to semínko, večer meruňkovej koktejl se slivovicí a jestli do rána nepojedem, tak zejtra repete a i s tím sexem,...nebo už nevim..schody, po kterých bych mohla běhat, tu nemám...
11. črc 2012 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau kočky :slight_smile: určo už víte o Nikče, dnes nás pustili domů, jen v rychlosti, v sobotu v 21:15 slyším lup a už to ze mě valilo, bolesti nejprve žádné až o půl 1 v porodce, a malá se narodila v 2:33...ví cpozději musím tu trochu pouklízet
11. črc 2012 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, hlásím se zpět mezi živé :slight_smile:

Dočísít skoro 30 stran dalo fakt práci ale stálo to zato.
Všem maminkám velká gratulace a velká poklona, snad budu taky tak statečná a zvládneme to v pohodě.
Jinak se tu probíralo spoustu zajímavého... tak u nás je to tak, že sexujeme v pohodě, jen bříško (konečně) občas překáží (naposledy včééra :slight_smile:)
Stále si dopřávám klidně i dvouhodinové prochajdy se psem a stále se snažím hýbat co to jde.
O "dovolené" se dá říct, že to byly galeje... jelikož je babka hůže pohyblivá a občas vyčůraná, a v domě se topí uhlím, takže je to samý mour a prach, tak jsem za týden vysmejčila celý dům, když se nikdo nedíval, tak stěhovala i třeba bednu s knihama a tak... sakum prásk jsme toho s bráchou stihli udělat hodně... zapojit myčku přes celou kuchyň - to znamenalo rozbourat kus staré klasické podlahy a znovu do dát do kupy, ale myčka jede :grinning: Vyčistit jezírko o objemu 5 000 l, kde jsme bohužel zjistili, že nám zdrhla jedna želva, kvůli nekvalitnímu pletivu, které je tam teprve 3. sezonu a už samovolně praská... takže do podzimu je to provizorně spravnené a na jaře nás čeká nový plůtek... Jo a žumpu má babka taky čisou a posekanou zahradu, asi 3x... to už zvládám bravůrně... takže taková normální dovča... V bazenu jsem byla pohužel jen 2x :frowning2:

Jinak po pondělní kontrole je vše OK, monitor dobrý, prcek váží cca 3200 g... a to mám ještě čas.... už by nemusel tak růst, ale ptát se mě asi nebude což.. Konečně to vypadá, že máme i jméno... Tomáš ... je jich jako máku, ale asi se na ničem jiném neshodneme a bohužel na š začíná i prckovo příjmení... Peťa, Vojta ani Matěj mi neprošli...

Přišel mi taky epino - kolík, dnes to chci zkusit poprvé tak jsem zvědavá, pak třeba písnu jak to dopadlo...

@klaire22 - emoce jsou normální, ale jezdi jen tak rychle, jak létá Tvůj strážný anděl :slight_smile: Mám za sebou podobný zážitek, ale mohlo za to auto v protisměru, které začalo předjiždět kolonu a nemělo se kam zařadit, tak jsme na silnici pro 2 auta byly najednou 3 a když nás ten zmetek míjel, tak mezi zrcátkama bylo max 10 cm, cítila jsem náraz zvuku, jak to s nám zacloumalo... srdce v krku, hrozný strach, humus...

Co se týče monitoru, tak můj prcek běžně chrápe a sestříčka ho musí budit, buď ho "poplácá" přes bříško a nebo má zvoneček, který funguje na 100%, prostě zacinká a prcka vzbudí :slight_smile:

Jdu si dát studený meloun, vylezlo slunko a začíná tu být dusno...
11. črc 2012 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kammka tak to zní dost šíleně :fearful: ale chybí ti asi ten ricinový olej ne? pokud si chceš teda dělat koktejl na vyvolání porodu :sweat_smile: tak držím palce :grinning:
11. črc 2012 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 ahojky, rádi tě tu vidíme :slight_smile: a vítáme druhopečenou maminku!!! Ty sis pospíšila s tím porodem :sweat_smile: Tak se těším na další zprávičky a ještě jednou moc gratuluji :slight_smile:
11. črc 2012 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ ahojky, tak to si měla náročnou dovolenou, se divím, že ti Tomášek nevypadnul předčasně :grinning: klobouk dolů před tím co ještě zvládáš :sweat_smile: já už se ani neohnu :grinning:
11. črc 2012 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka tak u toho tvého příspěvku s prasátkama jsem se slušně pobavila :slight_smile:
11. črc 2012 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin z toho ricinu mám strach..je to přeci jen jedovatý a já se nechci vyčerpat bolestma břicha dřív, než začne porod...
11. črc 2012 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka no ten ricinový olej není jedovatý, to tady na diskuzích s tím jen někdo strašil, ne? :sweat_smile:
11. črc 2012 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin ..a navíc, kdybych chlapovi řekla, ať mi doveze ricinový olej, tak by asi upad... to by mi nejspíš nedovolil pozřít :grinning:a já už za volant moc nechci sedat..
11. črc 2012 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin no, je jedovatý.. věř mi, jsem zahradnice s maturitou :-/ jedovatých bylin, které se dají pozřít je fůra, ten ricin vyvolává křeče v břiše, proto má ten účinek, musí se s ním veeelmi opatrně
11. črc 2012 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka no jedovatých věcí je, to věřím, to jsou třeba i stonky od rajčat, ale kdyby to bylo jedovatý, tak proč by se vyráběl ricinový olej prodejný v lékárně? :confused:

Věřím, že ta bylina samotná jako taková je jedovatá, ale olej není. Jako nechci se hádat nebo oponovat, jen si to myslím :sweat_smile:
11. črc 2012 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
v diskuzi o tomto koktejlu někdo psal, že se nemá užívat vnitřně..že je to i na lahvičce napsané.
ono to za určitých okolností je poživatelné, ale musí se velmi opatrně, opravdu to může vyvolat prudký průjem s následnou dehydratací a křečemi.
je to jako s náprstníkem, je prudce jedovatý, ale používá se jako součást léků na srdce..
11. črc 2012 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek