• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@kammka
"Vnitřní užití ricinového oleje je zvlášť vhodné při zácpě a při žaludečních nevolnostech. Olej dokáže pročistit celý střevní trakt a účinně stimulovat činnost lymfatického systému. Tím dochází ke zvýšené eliminaci toxických látek v buňkách."
http://www.plet.cz/zdravi/vse-o-zdravi/342-ricinovy-olej-zdanlivy-jed-ktery-leci.html
11. črc 2012 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaphajin no já fakt netvrdím, že tě to zabije.. ale mám respekt.. to je vše.. prostě si myslím, že se musí brát v úvahu, že ta rostlina jedovatá je, že účinky mohou leckomu ublížit, pokud není opatrný..a po tom koktejlu prej těhuli může skutečně bejt fest blbě a tomu se chci vyhnout.. na mně je to prostě až příliš násilné vyvolání porodu, ale stejně brutální mi přijde skákat ze schodů nebo tak.. prostě opatrně..se vším..
11. črc 2012 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka tak v tom koktejlu je uvedeno množství snad jeden panák ne? stejně tak může těhuli odrovnat i panák tvrdýho a s tím skákáním ze schodů a do schodů taky s tebou souhlasím :grinning: jinak si myslím, že kdyby to byl opravdu jed a mohlo se něco stát, těžko by to autorka knižně publikovala, patrně bychom o tom slyšeli v TV NOVA :grinning: :grinning: :grinning: že se musí titul stáhnout z pultů, protože autorka doporučuje nápoj, který je smrtelně jedovatý :sweat_smile: Já prostě věřím tomu, že to buď pomůže nebo neublíží, a že je po tom někomu blbě? Chápu, to mně bylo i po sexíku :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2012 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin ..a proto se mi ani do toho sexu nechce, bude mi úplně stačit , jak mi bude blbě při porodu samotném..
11. črc 2012 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka tak když chceš vyhánět, tak musíš něco snést ne? :grinning: :grinning: :grinning: třeba ti blbě nebude... :wink:
11. črc 2012 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka koukám, že budete mít Toníčka, to je tak krásný jméno :slight_smile: taky jsem ho chtěla
11. črc 2012 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin taky se dívím, že se ještě hejbu, bříško konečně i nějaké narostlo, ale pořád je dost malé na to, abych si zavázala tkaničky u bot.. jsem rozhodnutá hejbat se co nejdéle to půjde, tchyně tvrdí, že čím budu pohyblivější, tak tím se mi bude lépe rodit... no za zkoušku to stojí, alespoň si nepřipadám jako ufuněnej Sentinel.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@klarie22 Tak jsem poprvé zkusila epino - kolík... a nevím, zda nemám vlčí mlhu... naměřila jsem totiž obvod cca 22 cm... balonek jsem nafoukla do snesitelného tahu, zjistila jsem, uvnitř snesu víc než na hrázi při vytahování balonku.. poloha na boku je ideální - všude je tak nějak víc místa, vytlačit balonek jsem nezkusila, přijde mi to brzy... Jen nevím, jestli nezačínám civičit pozdě..

Jdu se projít s hafanem, než se mi vrátí drahá polovička z roboty.
pa zítra
11. črc 2012 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin mně bude pro zčátek stačit, když tam dole v břiše bude trochu víc místa..

udělal see mi zapářka pod prsem, dooost nepříjemný.. neměly jste to některá?? a co vám na to zabralo?? mám Imazol a na noc po sprše zkusím Bepanthen..
11. črc 2012 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka Já na takové nepříjemnosti vždycky použiju Aviril zásip. Ale asi cokoliv na zapařeniny určitě pomůže.
11. črc 2012 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,

tak hlásím návrat z monitoru a opět nic moc.......kdybych se já kráva odpoledne vykašlala na to vytírání, udělala bych líp.........malá tam dělala alotrie, jak kdyby se chtěla prokopat ven, tlak jsem měla napoprvé vysoký, pak mi ho po monitoru měřila znovu a klesl - ale musím si ho teď měřit už 3xdenně a kdyby mi spodní hranice vzrostla na 90, tak se mám prý sebrat a jet hned do porodnice!!!!
Takže zítra jedu na nový monitor!!!!! no nejsem já idiot???? hodinu a půl před kontrolou si hezky vytírám byt......no já když jim řekla, že jsem uklízela, tak na mě koukli obě jak na malomocnou - že se prý mám šetřit - neřekla jsem jim, že jsem vytírala hezky po staru - pěkně na kolena.......to zas ze mě nemohla tchýně - že prý takhle blbnout už fakt nemám a manžel se samozřejmě hned přidal...........takže labůžo!!! od dneška fakt nic nedělám,max. uvařím!!!!!
Zítra tam mám být v půl třetí a pak jdu od čtyř ještě na kurz kojení a nevím kdy dorazím, tak pak podám zase hlášení, jak si vedeme :slight_smile:
11. črc 2012 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ ahojky a vítej :slight_smile: téééda, to jsi toho teda sakra hodně zmákla za týden "dovolené" ............... máš se šetřit, podívej se na mě!!!!!!
11. črc 2012 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ tak to jsi dobrá, jestli jsi to nafoukla hned napoprvé takhle hodně...........já jsem asi nějaký vadný jedinec a nebo jsem dole zkrátka moc úzká - což při posledním sexu který byl asi před sto lety potvrdil i manžel - že jsem tam dole taková sevřenější - takže u mě asi o pružnosti nemůže být řeč a u porodu mě pěkně šmiknou :grinning:
11. črc 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 Ahojky, jj, o Nikolce už víme a ještě jednou moc gratuluji a určitě se těšíme na vyprávění, kterak vaše malá na svět přišla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2012 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
přezdívka..........jméno.....termín porodu...můj typ porodu......jméno miminka...město..........datum porodu........míry
dociska.............Katka......1.7.2012............28.6.2012...............Vojtíšek................Brno.............1.7.2012.................3730g/50cm
ivis.....................Iveta........5.7.2012............7.7.2012.................Filípek?............Žďár.n.Sáz.......2.7.2012................3510g/??cm
sina....................Ivana.......????...................?????.....................Kubíček...........????.................2.7.2012................3760g/51cm
neeve..............Naďa........11.7.2012..........7.7.2012.................Milánek............Mladá Boleslav
kamino............Petra.........12.7.2012.........4.7.2012.................Bohumír............Praha
kaphajin..........Petra.........17.7.2012.........10.7.2012..............Štěpán/Šárka...Mělník
klaire22............Klára........18.7.2012.........10.7.2012...............Eliška................Roudnicen/L
janulev.............Jana..........20.7.2012........12.7.2012...............Davídek............Ořechov (okres Brno)
pajulax.............Pavla.........21.7.2012........15.7.2012...............Adélka..............Uherské Hradiště
Petule22..........Petra.........21.7.2012........22.7.2012................Nikol..................Otrokovice......8.7.2012........3630g/50cm
kammka...........Kamila......23.7.2012.........15.7.2012..............Toníček..............Benešov
lenkabenjamin...Lenka...27.7.2012.........24.7.2012................Nina...................Zlín
aideen ............ Broňka ......27.7.2012 ...... 1.8. 2012 ............... Petr ................ Vsetín
vormoni............Monika....29.7.2012.........23.7.2012................nejisté...............Rakovník
Mina_...............Soňa........30.7.2012.........27.7:2012...............ještě nemáme .. Praha
11. črc 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
PŘEZDÍVKA............ JMÉNO .............DATUM PORODU A HODINA .....JMÉNO MIMINKA ...........VÁHA ............CM
dociska.....................Katka................1.7.2012 ve 1:15..............................Vojtíšek............................3 730g...........50cm
ivis..............................Iveta..................2.7.2012 ve 1:37..............................Filípek..............................3 510g...........??cm
sina............................Ivana................2.7.2012 ve 12:36.............................Kubíček...........................3 760g............51cm
petule22....................Petra................8.7.2012 ve 2:22................................Nikolka............................3 630g...........50cm
11. črc 2012 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 jeee ty sis teda dala :grinning: tak už začínám věřit, že budeš rodit snad dřív než neeve :grinning:
11. črc 2012 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
PŘEZDÍVKA............ JMÉNO .............DATUM PORODU A HODINA .....JMÉNO MIMINKA ...........VÁHA ............CM
dociska.....................Katka................1.7.2012 ve 1:15..............................Vojtíšek............................3 730g...........50cm
ivis..............................Iveta..................2.7.2012 ve 1:37..............................Filípek..............................3 510g...........50 cm
sina............................Ivana................2.7.2012 ve 12:36.............................Kubíček...........................3 760g............51cm
petule22....................Petra................8.7.2012 ve 2:22................................Nikolka............................3 630g...........50cm
11. črc 2012 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin no, jsem debil, fakt..............ale stejně bych tam zítra musela znovu kvůli tomu kurzu, jen jsem si mohla odpustit ten monitor :frowning2:
Nemyslím si, že budu rodit dřív než neeve - děloha dneska opět nemakala - lážo,plážo - Elišku mi ne a ne vypudit ven :grinning:
11. črc 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 hmm, jsem ti to říkala, že je čas na to prdět... :wink:
11. črc 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 no já jen, že máš furt něco... :frowning2: i když kdo tady ne, že jo? :grinning: Tak odpočívej :wink: Ten kurz kojení je super rozptýlení, škoda, že už neřídím auto...
11. črc 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka jj taky jsem si hned říkala, žes s tím měla pravdu :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám, že miminka jsou docela cvalíci...všichni přes 3,5kg!!! :slight_smile:
11. črc 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka taky ti dávám za pravdu........jsem od úklidu na dlouhou dobu vyléčená :wink:
11. črc 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin no, od minulého týdne mám fakt furt něco, jinak jsem do té doby měla hodně klidné těhotenství - tak ke konci mám vzrůšo :frowning2: ale klidně se ho zřeknu, abych řekla pravdu!!!!
11. črc 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin ty jsi byla na tom kurzzu kojení v mělnický porodnici, nebo jsi byla někde jinde??? a pokud v porodnici - jak dlouho to cca trvá????
11. črc 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka taky jsem si říkala, že jsou všechny miminka pořádný kusánci :slight_smile:
11. črc 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, teď jsem vás konečně dočetla :slight_smile: A probíralo se tu i jedno téma, na které jsem se chtěla i sama zeptat, protože mě zajímalo jak to máte vy a jestli jsem nějaká vadná nebo co :grinning:
Jedná se tedy o sex. Ten já odmítám už asi měsíc :frowning2: a manžel se s tím nějak nemůže pořád srovnat :frowning2: Já bych se chtěla překonat hlavně kvůli němu, ale prostě mi to nejde. Jenom ta představa je děsná :slight_smile: Jsem sama ráda, když večer ulehnu a ráno vstanu a nemusím vyvíjet žádnou aktivitu, natož ještě sexovat. A požitek z toho? To teda nemám už tak od půlky těhu. Ale povzbudilo mě, že na tom nejsem takhle sama :slight_smile: Taky mi po tom většinou nebylo dobře a bolel mě na druhý den celý spodek. Takže odrážím "návrhy" ze strany manžela a těším se, až bude po šestinedělí :slight_smile:

Co se týče úklidu, tak u nás je třeba teď jak po výbuchu. Z monitoru jsem se vrátila až v jednu hodinu odpo (ještě jsem byla s kamarádkou a pak s kamarádem na kafe, tak se to protáhlo) a manžel byl doma sám s malou. Moc se uklízením nezaobíral, tak to tu podle toho vypadá. Budu muset ještě aspoň nádobí umýt, nebo se s tím ráno nedomluvím. Ale nechce se mi teda vůbec :frowning2: Taky dělám velký úklid jednou za týden, ale jsem po tom fakt ztrhaná. Už to prostě není ono. Naštěstí manžel pomůže, když ho poprosím, takže se to nějak dá přežít. Stejně je pak byt za hodinku díky dceři ve stejném stavu, jako byl před úklidem. A když někdo přijde na návštěvu? Cítím se už fakt těžkopádně a unaveně, takže je mi to jedno :grinning: Ať mě klidně pomluví :grinning: Ale je fakt, že když jsem "sama sebou" tak nemám ráda, když mám návštěvu a neuklizeno. To mi vadí hodně. Ale teď na to fakt nemám energii :slight_smile:

Jinak monitor dneska dopadl tak nějak normálně. Žádné změny od minula. Akorát jsem teda narazila na novou doktorku, co tam mají a děs :frowning2: Už k ní nechci :frowning2: Hrabala se ve mě, jak v odpadkáči, bolelo mě to tak, že mi vyhrkly slzy. Holky mi pod "krátkou zprávu" napsaly, že to mohl být Hamilton, ale teda netuším. Vůbec se nezmínila ani slůvkem, jestli chci nebo ne, prostě se ve mě začala hnusně hrabat :frowning2: Pak jsem teda nekrvácela, necítím žádnou změnu, tak možná byla jenom necitelná a jinak to neumí, nevím. Každopádně ještě že se vrací můj gyn z dovolené. Příště jdu zase k němu.

Jinak @ivis, malý Filípek je nádherné miminko!! Fakt se vám povedl :slight_smile:
11. črc 2012 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen tak to muselo být sakra nepříjemná ta prohlídka od nové doktorky. to mě to dnes nebolelo vůbec, paní doktorka si mě tam pěkně poštelovala a bylo to v pohodě :slight_smile:
11. črc 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen jooooo, sex.........tady jsme frigidky snad všechny :slight_smile:

já teda na sex nemám náladu vůbec, tak měsíc zpět ještě občas jo, ale teď už teda totálka nezájem!!!! jsem fakt ráda, že se ani manžel ničeho nedožaduje :wink: :sunglasses: :dizzy_face:
11. črc 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 fakt jsem z tama šla s pocitem, že už se tam nechci nikdy vrátit :slight_smile: Jinak malý vyváděl psí kousky, takže monitor skákal jak poblázněný. Chodíme vždycky takhle ráno, kdy on je nejaktivnější. To z nás mají sestřičky radost :slight_smile: Akorát se vrtí tak, že se kolikrát strácí to ktg takže musím posunovat po břichu. No a četla jsem, že ty jdeš zítra znovu. Prosímtě, už nevytírej :grinning: Tady to jsem přenechala už před třema měsíci manželovi :slight_smile:
11. črc 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek