• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@aideen jdu znovu protože mě právě dnes strašně skákal monitor - malá tam dělala rotiku, fakt jsem tam měla pěkně skákající křivku a paní doktorce se to moc nelíbilo - tak jdu zítra znova. Bych se z toho zcvokla - jednou je malá v klidu - to se jim nelíbí, pak tam dělá divočinu a to se jim taky nelíbí, protože je to asi už moc......tak já fakt nevim :frowning2:

já už taky vytírat nebudu, neboj :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face:
11. črc 2012 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 ne já na tom kurzu nebyla, ale kdybych byla schopná ještě jezdit autem, tak bych ráda kurz navštívila :slight_smile:

@aideen já jsem taky uvažovala jak se mi tam doktor hrabal, jestli mi neudělal hamiltna, ale tak snad by mi to řekl, byl teda taky necitelný a celý den jsem spodek cítila, ale snad bych to proboha poznala kdyby mi tam udělal nějakej hmat chvat :grinning: :grinning: :grinning:

A s tím sexíkem to máme teda doma spíš obráceně, já do posledka chtěla pořád, manžílek ne, no nedivim se mu, jsem obr :grinning: ale po tom posledku už neeeee!!! A teď už si říkám ať už mám po šestinedělí, už se tááák těším, doufám, že to bude jako dřív :sweat_smile:
11. črc 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 já naštěstí až za týden. Znovu by se mi jet nechtělo :frowning2: Ale jak říkám, beztak to bude jak u Broničky. Taky mě nejdřív strašili, jak porodím každým dnem a nakonec přenášení a vyvolání. Je to úplně to samé. Ale mě to zase až tak nevadí :slight_smile:
Jinak k tomu sexu ... jsem fakt ráda, že na tom nejsem takhle sama :grinning: Ale připadám si jak velryba, což taky požitku z milování moc nepřispívá :grinning: Manžel teda statečně trpí, sem tam se o něco pokusí, ale když ho odmítnu (samozřejmě nějak hezky, aby si to moc nebral :sunglasses: ), tak dá pokoj :slight_smile: I je mi to vůči němu blbé, ale musí brát v potaz to, že už devět měsíců vláčím jeho dítě :slight_smile:
11. črc 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin u mě byl po dceři sex po šestinedělí teda bomba :grinning: Daleko lepší než před tím a chtěla jsem furt :grinning: Což se po týdnu takovéto fyzické aktivity taky neobešlo s úspěchem :grinning: Tak si teď nemá manža na co stěžovat. Pořád nespokojený :grinning:
No já taky doufám, že by mi doktorka něco řekla, ale jak jsem párkrát četla příspěvky, tak se kolikrát ani neptají. Což by mě nakrklo teda ještě víc.
11. črc 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaphajin tak to doufám v to samé - už se nemůžu dočkat až budeme mít normální sex :slight_smile: aby se mi vrátila chuť na něj, no zkrátka aby to bylo jako dřív :slight_smile:
11. črc 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen to u mě hraje docela dost velkou roli - že vypadám jak velryba a tudíž se cítím totálně antisexy!!!!! to i kdyby měla chuť, stačí vylézt nahá před manžela a je po náladě - alespoň z mé strany!!!!!
11. črc 2012 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 to jsme na tom stejně. Já se nemohla srovnat ani s tím, že jsem se musela svléknout do plavek u bazénu. Dlouho jsem si připadala pěkně, ale teď, když funím i do blbých pěti schodů, potím se jak dveře od chléva a celkově vypadám jak plejtvák obrovský, tak je po chuti okamžitě. Manželovi to nevadí, tvrdí, že jsem pro něj ještě krásnější, ale já prostě nemůžu :frowning2:
11. črc 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen tak to se modlím, abych byla stejný případ jako ty..............u nás byl sex naprosto bomba v prvním trimestru - přes den mi bylo sice blbě, ale večer se mi udělalo vždy líp a já byla teda nadržená jak patnáctka :slight_smile: dělali jsme to pomalu obden a fakt to bylo nádherný - i jsem si párkrát řekla, že takhle dobrý sex jsme před tím snad ani neměli a to že jsme si nikdy ani jeden nestěžovali :slight_smile: :grinning: :sunglasses: :dizzy_face:
11. črc 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen to manžel měl před měsícem - kdy jsem to dělali posledně - taky takové řeči, že se mu líbím i tak.........ale já prostě nemůžu....v tu ránu je po vzrušení a tím pádem je jasné, že ze sexu vůbec nic nemám :frowning2: orgazmus jsem neměla sakra hodně dlouho.............jen párkrát ve snu jsem ho opět zažila i jsem se probudila těmi pohyby, co jsem začala dělat........no blázen!!!!! nedovedu si představit, že bych do konce života měla tak příšernej sexuální život jako mám teď to bych si snad šla skočit, fakt!!!!!
11. črc 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 já taky doufám, že to bude stejné, jak po prvním. I když bude asi hrát velkou roli i únava. No ale při broničce jsem byla teda první měsíc fakt nepoužitelná, věčně unavená, napuchlá. Ale pak to opadlo a bylo to fakt super. :slight_smile: Neboj, ono se to zase srovná a budete si užívat ke spokojenosti obou :slight_smile:
Jinak dneska jsem se chtěla podívat do obchůdku, který je specializovaný na látkování a oni ho zrušili :frowning2: Byla jsem dosti sklamaná, sem si říkala, že si všechno osahám a ono nic :frowning2:
11. črc 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen jeee tak to jsi mi vrátila naději a optimismus, já četla diskuzi na tohle téma a příšerný :confounded: každá matka tam píše jak rok po porodu nic a tak, to bych teda nechtěla zažít :confounded: Tak snad budu mít takové štěstí jako ty :slight_smile:
11. črc 2012 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen tak to je škoda, že ten obchůdek zrušili :frowning2: já jsem tedy plánovala taky před pořízením látkové výbavičky kurz zdravého přebalování, ale nakonec jsem se nikam nevypravila a pořídila si plínky dle doporučení holek z diskuze o látkových plínkách.........ale je fakt, že mám skoro vše jen od anavy a ty si chválí snad všechny holky :slight_smile:
Ale dnes jsem tady v bazaru narazila na nějaké fakt hodně povedené svrchňáky PULky, tak ještě přemýšlím nad nimi :slight_smile: mají boží černé s růžovou žirafou - no nemůžu z nich :slight_smile:
11. črc 2012 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin určitě :slight_smile: Ale tak prvních pár pokusů nesmíš čekat zázraky :slight_smile: Mě to nejdřív pobolívalo, ale pak to přešlo, hormony se splašili a bylo to pak úžasné :grinning: Je teda fakt, že jsem si nenechala napsat antikoncepci, takže mě to netlumilo, ale počítali jsme, že budeme chtít brzo dalšího potomka, takže jsem o ni ani nestála.
11. črc 2012 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin ježiš, tak to tu diskuzi snad ani nechci číst..........já se zatím ptala jen kamarádek a všechny mi řekly, že po porodu je sex dobrej - asi jako před tím, tak doufám, že se mi nestane nic hroznýho, aby se mi ten sex přestal líbit :slight_smile:
11. črc 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 já si teď o Anavy hodně přečetla, je mi i strašně sympatické, že je šije šikovná maminka a takhle se vypracovala. Ještě jsem narazila na plenky Aitu a ty taky nevypadají špatně. Ale je fakt, že jsem na ně recenze nehledala a ještě nebyl ani čas si pročíst tady diskuse. Doma mám jenom jednu plenku vše v jednom od Imse Vimse a vypadá super. Akorát jsem ji malé nakonec nikdy nedala. Takže jednu už mám i se separačkama :grinning:
11. črc 2012 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen tak to já antikoncepci ani nechci..........je fakt jak říkáš - tlumí to jak blázen....já jak vysadila po těch letech prášky, tak jsem pak byla jak urvaná ze řetězu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jen teda nevím jakou antikoncepční metodu po porodu zavedeme - do tělíska se mi jít nechce, když by jsme chtěli mít do 3 let další mimi :dizzy_face:
11. črc 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám taky látkovou výbavičku, ale od pompolini, kamarádka je má a udělala mi takový školení, že jsem se pro ně nadchla, jen mám trochu obavy z toho velkého zadečku, který se asi nevejde do těch mrňavých věciček, ale počítám, že první měsíc holt budem kdyžtak na jednorázovkách :unamused:
11. črc 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen přesně jak říkáš - mě se taky líbí to jak se ta maminka vypracovala, jak ty plínky vychytala a jak má dneska úspěšný e-shop vč. spousty spokojených zákaznic................je fakt hodně dobrá.....hodně často chodí i do diskuze o látkovkách :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
od Aitu jsem si objednala takové ty chlupaté svrchňáčky, jsem zvědavá jaké budou - materiálově jsou boží - tak uvidíme, jak budou ještě funkční :slight_smile:
11. črc 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 jo tak to jsme na tom stejně, nechci druhé hned a chci si to nejdřív promyslet, a tak si říkám jak to budu řešit :unamused:
11. črc 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin já počítám, že cca 1-2 týdny budeme na jednorázovkách, aby jsme se nějak zajeli a pak se pustím do látkování :wink:
@klaire22 tak tak :grinning: taky stejná zkušenost s HA :grinning:
My to řešili nákupem kondomů, popřípadě i bez kondomu, ale ven :slight_smile: A šlo to. Pak už jsme se přestali po svatbě hlídat a nechali to na osudu. A vyšlo to asi po 3 měsících snažení, akorát to teda nevyšlo, ale o dva měsíce a něco se mi oběvily dvě čárky na testu a zjistili jsme, že hned po měsíci to vyšlo znovu :slight_smile:
@kaphajin my si doma řekli, že druhé miminko začneme "vyrábět" až budou Elišce minimálně 2 roky, dřív že prostě ne..........než se zadaří a druhé narodí, tak budou malé 3 a to je ideální věk :slight_smile: se starší už nebude tolik práce, může už chodit i na chvíli do školky a do toho malé miminko - užiju si pak krásně i to druhé :slight_smile:
11. črc 2012 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin já mám teď nakoupené jednorázovky, bohužel teď nejsou finance na pořízení látkové výbavy :frowning2: Holt jsem se pro to nadchla pozdě, ale věřím, že pořídíme hned, jak dostaneme na malého od rodiny nějaké "příspěvky" :slight_smile: Nechtěla jsem dárky, protože po malé máme všechno, ale radši penízky, tak uvidíme :slight_smile:
@klaire22 i stylově jsou nádherné a očividně sedí dokonale. Proto se mi strašně líbí. I ty Aitu vypadají dost dobře, tak jsem si řekla, že to popřípadě nakombinuju půl napůl a pak, až budu mít základ, tak budu zkoušet i jiné značky a uvidím, co se osvědčí. Ale ráda bych ty jednovelikostní, ať to mám až do konce.

Jinak po porodu Brnočky jsem asi cca rok prohlašovala, že další už nikdy :grinning: Jsem na sebe cíťa a porod byl pro mě fakt skoro peklem :slight_smile: ale pak mi ruplo v kouli, hormony naskočili a bylo to :grinning: Zase jsem do toho chtěla jít.
11. črc 2012 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@klaire22 tak já si zatím druhým dítětem nejsem úplně jistá, záleží na mnoha okolnostech a asi to nechám zatím otevřené a uvidíme... :slight_smile: proto řeším co s tou antikoncepcí. Nechám si asi poradit po porodu od doktora co bude nejlepší. Ale spoléhat se na kojení nemůžu, moje mamka takhle otěhotněla těsně po šestinedělí, a to plně kojila :slight_smile:
11. črc 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen no asi taky jedině kondomy nebo přerušovaná soulož - jinak to nevidím :wink: manžel naštěstí s kondomy problém nemá, nevadí mu to - dokonce jak je trošku přiškrcenej, tak i dýl vydržel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: - líbilo se nám to oběma :slight_smile: a když se kupují ty extra tenké tak opravdu není nic cítit, já teda ten kondom necítila vůbec!!!!
11. črc 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: tady se nerodi tady se sexuje ... :grinning: :sunglasses:
11. črc 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@aideen no my jsme je dostali pro mrňouska jako dárek od maminky :slight_smile: takže jsem to nemusela řešit, ale je to fakt velká investice :sweat_smile:
11. črc 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen já mám zatím hlavně klasické čtvercovky, pak několik svrchňáků - a pak 4 ty jednovelikostí anavy a 2 AIO taky od anavy :slight_smile: to mi do začátku prostě musí stačit........pak časem něco dokoupíme :slight_smile:
11. črc 2012 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@segra_bruni no vždyť to je ten nejlepší životní požitek ne? :grinning: :grinning: :grinning:
@klaire22 taky jsme s tím neměli problém. Dokonce ani já, co jsem je teda nikdy moc nemusela. Nakonec se mi ale líbilo, že se nemusí nic "uklízet" :grinning: Tak jsem je preferovala víc než přerušovanou soulož. A přesně jak píšeš, vydržel dýl :sunglasses: :grinning:
@segra_bruni když už ne doopravdy, tak si to musíme vynahradit aspoň takto :grinning: :grinning: :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek