• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@aideen já jsem na sebe právě taky cíťa, tak jsem zvědavá co udělá porod se mnou :slight_smile: ale věřím, že to dám......budu muset, jinak se té mé princezny nedočkám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2012 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@segra_bruni tak tak :slight_smile: už jsme holt ve fázi, kdy si o sexu JEN povídáme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2012 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 no pokud ti ji do školky vezmou... :frowning2:
@aideen já mám 60 čtvercovek, šestery PUL svrchňáčky z druhé i třeté ruky, ještě jsem je nezaplatila, nemůžu se k té holčině dostat, pak jsem v IKEA koupila pléd irma, který rozsttříhám na pruhy a budu vkládat kvůli pocitu sucha a jako vkládačku do novoskladu bu´d poskládanou čtvercovku, nebo žínku z IKEA, bylo jich 10ks za 99,- , já nemám ty moderní látkovky, takže mně to tak draho nevyšlo, my jsme závislý na studni, která není nijak hluboká a když je suché léto, tak musím šetřit vodou..a kdybych nakoupila drahý
pleny a pak mi ležely ve skříni... takhle budu kombinovat s jeednorázovkama, určitě začátky budou taky na nich..
11. črc 2012 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 tak to my máme teda kompletní výbavu 20 jednovelikostních popolini, separačky, kýblíček na pleny se síťkou, ale byl to ranec 5700,- Kč - nastávající babička se plácla přes kapsu :slight_smile: takže teď ve skrytu duše doufám a modlím se, aby nám to vyhovovalo :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2012 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@klaire22 taky už jsem přemýšlela, že pořídím jenom pár svrchňáčků, čtvercovky mám po nás a mám jich fakt asi 50 ks, akorát nevím, jak bych to sušila. Nemám prostě místo. Proto bych chtěla pořídit ty kalhotové. Ty jsou mi dost sympatické.
@kaphajin já se před mamčou taky zmiňovala, tento nápad mi dost chválí, ale radši bych si ty pleny vybrala sama :grinning: Přece jenom, je zvyklá na klasiku :slight_smile:
11. črc 2012 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaphajin to je no, ale vyplatí se to............už to i několikrát zmiňovali v TV...............a co zvednou DPH a plíny přestanou být v nižší sazbě se k látkování vrátí podle mě víc maminek...........a ty co budou mít pořízenou výbavičku ještě po prvním budou ve výhodě :slight_smile:
11. črc 2012 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@kammka tak to jsme na tom podobně, já tedy neřeším vodu, zato žumpu, častý vývoz tak nic moc, leze to do peněz a když vezmu to praní prádla, myčku atp... tak aby nakonec nevyšla tato moje idální ekovarianta ekonomicky stejně jako jednorázovky :sweat_smile:
11. črc 2012 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@aideen přesně.................ty kondomy byli sakra pohodlný - žádný lítání na záchod a následné sprchování po sexu, takhle to hezky zůstalo ve šprcce a byl klid :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2012 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 nejhorší je to čekání. To mě strašně ubíjelo. Ale jak to začne a začnou ubíhat hodiny a blíží se to ke konci, tak to není taková hrůza :slight_smile: Neboj, bude to v pohodě. Na začátku rozhozené hormony, bečela jsem i u reklamy na toaleťák :grinning: ale to se všechno srovná.

@kammka to máš taky dobře udělané. Já jsem fakt nahlodaná na to, že se na ty blbé pampersky vykašlu. Pořád to někde shánět, bydlíme na vesnici a možností ke koupi papírovek tu moc není :frowning2: A jezdit někde pořád? To je taky naprd.

@kaphajin tak to se babička fakt vytáhla! To smekám :slight_smile:
11. črc 2012 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaphajin a proto máme domovní čístírnu odpadních vod, čili čovku... :slight_smile: :wink:
11. črc 2012 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@kammka taky mám 60 čtvercovek, pak mi mamka koupila i nějaké froté plínky - ty budu dávat asi na noc........o těch vychytávkách z ikei jsem už taky slyšela - ale já než se dohrabu do ikei :angry: :angry: :angry: :angry: no, nějak to zmáknu, při nejhorším jak říkáš - vytáhnu jednorázovku :grinning:
11. črc 2012 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaphajin dobrá babička... u nás zatím ani můj muž nepochopil, proč do toho chci jít...
11. črc 2012 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaphajin tak pak poreferuješ jaké ty popoliny jsou - co jsem zaregistrovala tak si holky chválí ty jejich separačky!!!! no vidíš, nemám kyblík na použité plíny - no musím ještě něco koupit, kam ty smradlavky budu házet :grinning:
11. črc 2012 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 taky jsem se bála, že se tam nedostanu..ale povedlo se, jeli jsme kolem pro malou k našim...
11. črc 2012 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@aideen ty čtvercovky co byli tenkrát na nás jsou prý super - to byla prý fakt kvalitka - jen mamka už je bohužel nemá, tak jsme kupovali nové :frowning2: ale ty kikko vypadají zatím hodně dobře :wink:
11. črc 2012 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 mám ze školní jídelny kýble, do kterých chystáme krmení pro zvěř, tak jeden nadju s víkem a vydrbu a bude..
11. črc 2012 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@aideen no já brečím u reklam už teď, natož po porodu!!!!
11. črc 2012 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@klaire22 mamka schovala i oblečení po nás. A taky paráda. Vydrželo pět dětí (mamka 3 děti, teta 2 děti), teď v tom chodila Bronička a teď bude i Péťa a nejde na tom vidět nošení! Fakt nechápu :fearful: A ty plenky jsou super, já je používala hlavně při koupání a na blinkání, ale asi to prubnu i do gatěk :slight_smile:
11. črc 2012 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@kammka to se máš, já si říkala jak tu Ikeu do porodu v pohodě stihnu, ale vypadá to, že asi fakt nestihnu :confounded:
11. črc 2012 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@kammka napadl mě i kýbl od primalexu. máme ty velké. To by taky mohlo být, co?
@kammka není co řešit - já se budu muset podívat po nějakým koši aspoň u vietnamců...........tu ikeu už fakt nedám :frowning2:
nezamlouvejte to plinama :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
11. črc 2012 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@aideen no vidiš, ten bude super.. :slight_smile:
11. črc 2012 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@segra_bruni cooo jako zamlouváme??? nic nezamlouváme...tady přeci nikdo nekontrahuje, tak co... :wink: :slight_smile:
11. črc 2012 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@aideen mamka taky schovávala věci po nás, ale pak to půjčila tetě a bůh ví kde to je............a tak to dopadlo asi i s plínama :angry:
to víš že jo, já je mít tak je do gatěk dám v pohodě :slight_smile: ty něco vydrželi a vydrží :grinning:
11. črc 2012 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@aideen to asi jo, ale já nemám ani ten blbej kýbl od primalexu :frowning2:
11. črc 2012 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 budou sloužit ještě i mým sourozencům a sestřenkám :grinning: o tom jsem fakt přesvědčená. Jo tehdá, to byla kvalita. Teď to oblečení některé vypadá i po miminku, jako by ho nosilo sto let.
11. črc 2012 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@segra_bruni to víš - od sexu až po plíny.........bohužel ty plíny nás čekají dřív než pořádnej sex, tak se to musí řádně probrat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2012 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@aideen já jsem dostala oblečení po nás na panenky už jako malá, a tak to samozřejmě všechno padlo už v dětství a je mi to teď líto, protože ty oblečky by byly krásný, viděla jsem některé i tady na fotkách současných miminek a ta nostalgie :slight_smile: závidím :slight_smile:
11. črc 2012 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@aideen to máš pravdu - dřív se ty věci dělali fakt kvalitní..............taky toho nebylo všude tolik......... životnost těch věciček a plínek nebylo jen jedno dítě, ale hned několik dětí!!!!!
11. črc 2012 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek