• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
my zamlouváme sex???? aha... :unamused:
11. črc 2012 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 nám asi cca před třema měsícema měnili okna a malovali jsme komplet celý byt. Takže kýblů máme, že bych mohla rozdávat. Ale řeknu ti, byl to děs a hrůza. Nedokážu si představit, že by s rekonstrukcí začali později. Byl tu bordel jak nevím kde.
@aideen to je fakt, ale čím to je? Možná dřív byly lepší prací prášky, textilky vyráběly oblečení kvalitní, páč nepotřebovali, aby si je musely matky kupovat dokola...? chjo, teď je hrozná doba, člověk si musí číst složení šunky, aby byla z masa, jogurtu, aby byl z mléka, smlouvy, aby nepřišel na buben, opalovací krémy, aby nedostal rakovinu :angry: :angry: :angry: už mě to nebaví jak musí být člověk neustále ve střehu před lidskou vypočítavostí a chamtivostí
11. črc 2012 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kammka super nikdo nerodi ... tak to jdu spat :grinning: z toho cteni jsem uz poradne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sunglasses:
@kaphajin to my taky měli několik věcí po nás na panenky :slight_smile: a fakt ty věcičky měli své kouzlo :slight_smile:
@segra_bruni to tě tak nudíme? :confused: máme si začít stěžovat jak nás co někde bolí a píchá?
11. črc 2012 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen to my malovali tuším naposled vloni nebo předloni..............a kýble jsme asi vyhodili :frowning2: nebo budou ve sklepě.......ale to si raději koupím ten koš!!!!
11. črc 2012 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin
@klaire22 většinou všechno tehdá byla loana. Teta tam pro ně šila, takže doma toho fakt bylo hodně. A jsem za to neskonale vděčná. Jsou to opravdu nádherné kousky. Já ještě jak se Bobina narodila, tak se od Loany daly sehnat oblečky. Taky vydržely hezké, ale už to prostě není jako tehdá. Mám i kočárek po nás :grinning: Nádhernou proutěnou libertu bílou s modrou střechou. Nádhera. Akorát je podrbaná brzda a nikdo nebyl schopný mi ji opravidt :frowning2: I jsem to obrečela, protože jsem ho na Péťu fakt chtěla. Je v naprosto úžasném stavu i po třech dětech.
11. črc 2012 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin je to fakt smutný, ale je to tak :frowning2:
11. črc 2012 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin o té dnešní době mi ani nemluv. Já jdu do obchodu jenom na blbé mléko a máslo a strávím tam hodinu, než přečtu všechno, co to obsahuje a ejhle, to, co tam má být, tam není. Je to jak u blbců. Máslo není máslo, paštika není paštika. Fakt na palici. Teď to docela s manželem řešíme, protože chceme dát malé to nejlepší, co můžeme. Ale nikdo nám to neulehčuje :frowning2:
11. črc 2012 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin to v zadnem pripadku! :wink: naopak jsem z vas na vetvi a tak to ctu od konce dopredu a nazpatek az z toho manzel usnul :unamused: a to jsme dnes bez deti!!! a je streda :grinning: .... holky normalne jste mne nakazily!!! :grinning: jeste se s vama zacnu bavit o pamperskach a dilo bude dokonano :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :wink:
11. črc 2012 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@segra_bruni tak dobrou noc :slight_smile: a ať se ti zdá o sexu a né o plínách :grinning:
11. črc 2012 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 mě se poslední dobou teda zdá o těch plínách :grinning:
11. črc 2012 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aideen mamka kočárek po nás prodala :frowning2: ale na chalupě je osmipérák - i teď si vybavuji jak voní - vozil se v něm můj taťka, pak jeho ségra, já i moje ségra a doufám, že do něho posadím i svoje děti........jen jak na chalupu teď tolik nejezdíme, tak nevín v jakém je stavu!!!!!
11. črc 2012 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@segra_bruni tak manžela můžeš vzbudit šetrnou metodou a třeba bude rád :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2012 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@klaire22 já pořád přesvědčuju bráchu, aby se mi na to podíval. Akorát má dost náročnou práci a jezdí pozdě večer, tak na to nemá čas :frowning2: Ale ještě do něho zkusím rýpnout, že by mi to mohl dát jako dárek k narození malého :sunglasses:
11. črc 2012 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen my děti sice ještě nemáme, ale taky luštíme etikety jak blázni........když člověk vidí a slyší, co se do těch jídel dává za sr............tak si holt raději chvíli poluští.............a nebo se na to vykašle a nekoupí si to.........lidi na to začínají být fakt hodně háklivý............a vůbec se jim nedivím, je to fakt hnus!!!!
11. črc 2012 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen jo to by mohlo zabrat :wink: vytas všechny ženský finty a zbraně, někoho donutíš :grinning: taky bych pro ten kočárek udělala všechno :wink:
11. črc 2012 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 rve tu na mne suska ze uz dosusila ... jdu to vyndat ... jsou tam rucniky uterky pliny ... ha! pliny! ... no ja to rikala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ... a to jsem sem sla k vam jen vyrit vzkaz od kamino :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :wink:
dobrou vsem :dizzy_face:
.
a nezamlouvejte to jidlem ! :grinning:
@aideen to mě se už taký zdá jen o těch plínách nebo jak rodím........sex mě nepřepadne už ani ve snu :sweat_smile:
@klaire22 jo to je fakt, lepší míň kvalitního jídla než tuny s..... :sunglasses:
11. črc 2012 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen to by bylo super, kdyby ten kočárek dal do pořádku - když se podíváš kolik stojí ty retro kočárky - to jsou šílený pálky!!!! a ty by jsi měla pravý retro a ještě fakt kvalitní!!!!!
11. črc 2012 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
a čím víc nás bude, kdo to bude kontrolovat, tím dřív zmizí z naší společnosti tihle příživníci a podvodníci a konečně se vrátí do Čech nějaká lidská úroveň!!!!!!
11. črc 2012 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klaire22 když pořád čtu, kde se našlo co, co se stahuje, protože je tam něco špatně, tak si fakt připadám bezradná. Nejhorší na tom je, že už se začíná i praktikovat to, že na obal se napíše něco jiného, než je skutečnost. Tyto případy jsou taky stále častější. Kam ten svět spěje :frowning2:
@kaphajin ten kočárek je pro mě i pro mamku srdeční záležitost. Možná proto se ho nikdy nezbavila. Uvidíme, co se dá dělat :grinning:
11. črc 2012 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jdu se přitulit k manžílkovi a na kutě :slight_smile: dobrou
11. črc 2012 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@segra_bruni no...........vypadá to teda s tebou špatně.......raději před spaním mysli fakt na něco jiného, než na plíny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: probuď manžela a znásilni ho!!!!!
11. črc 2012 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaphajin dobrou noc :slight_smile: Taky půjdu zalehnout.

Jinak mám za sebou asi osm kontrakcí po sedmi minutách, ale teď asi půl hoďky klid. Tak snad to nic nebylo :confused: :fearful:
11. črc 2012 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin s tím souhlasím - a že to lidi opravdu začínají kontrolovat - i nějaký nový web o tom vznikl - potraviny na pranýři, nebo jak se to jmenuje - aspoň ty obchodníci a výrobci začnou mít strach - a to je konečně ta správná cesta!!!! buď je to zničí a nebo konečně začnou vyrábět kvalitní potraviny!!!!!
11. črc 2012 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin dobrou noc a hezké (erotické) sny :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
11. črc 2012 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen tak snad nebudeš rodit - u nás klídek.......půjdu se vykoupat a taky půjdu hajat :slight_smile:
11. črc 2012 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek