• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@klaire22 na tom webu už jsem taky byla. Po dvou stranách jsem měla dost :frowning2: Je to strašně smutné, kam jsme to dopracovali a jak jsou pro obchodníky opravdu důležitější peníze než samotní zákazníci :frowning2: Asi jsem moc naivní.
11. črc 2012 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 mám další :confounded: tak to asi půjdu zaspat a uvidíme. Dneska bych fakt rodit nechtěla. Nic pořádně nachystaného, hlídání nezajištěné. No uvidíme. Každopádně dám vědět :slight_smile: Tak dobrou noc a hezké sny :slight_smile:
11. črc 2012 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen to jsme bohužel asi naivní všichni, když jsme doposavaď etiky a obaly výrobků neřešili - nikoho by asi nenapadlo jaké sr....se do toho jídla dávají.................je to fakt ubohý!!!!!teď se to začíná nějak hýbat, lidi řvou, vznikají o tom pořady, weby - je to jen a jen dobře!!!!
11. črc 2012 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aideen tak se držte, ať vydržíte....................hezky to zaspi :slight_smile: dobrou a klidnou noc a hezké sny :wink:
11. črc 2012 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky, tak já zase celý večer a celou noc bojovala s bolestma asi z nadmutí :angry: chjo, jsem celá unavená a bolavá, to jsou bolesti, že se nedá ani pořádně chodit :confounded: a to nejím nic co by nadýmalo. A rozeznat to od porodu... Už to chci mít za sebou, ať mě to netrápí... Jestli porod bude 100x horší, tak chcípnu :grinning:
12. črc 2012 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko kočky,

já měla hodně klidnou noc, dokonce jsem byla na záchodě jen 1x, to je co říct :slight_smile: jsem dnes brzo vzhůru, musím něco zařídit a pak se asi ještě natáhnu :slight_smile: z okna nám sem jde úžasně chladný vzduch, to je lahoda :grinning:
12. črc 2012 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ti vám přemýšlím, když jsem dnes tak brzo vzhůru, jestli se nepůjdu cournout třeba do města,nebo tak..........je tam fakt božsky :slight_smile:
ráno jsem si změřila tlak - no nic extra, ale ještě jsem v normě - mám totiž od včerejška za úkol si ho měřit 3x denně - důchodce hadr!!! prý kdyby mi vyskočila spodní hranice na 90, mám hned mazat do porodky :frowning2:
12. črc 2012 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky :slight_smile: Čtu, jak se tu bavíte o těch potravinách. Souhlasím taky, že dobře, že se o tom začíná mluvit. Bohužel, když češi stále víc upřednostňují cenu před kvalitou, tak se není čemu divit. Snad se konečně poučíme začneme si víc vážit našeho zdraví a začneme myslet víc na sebe než na peněženku.
12. črc 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin Vydrž holka. Brzy to budeš mít za sebou. Věřím, že to musí být hrůza. Já bych to asi taky nedávala. Pořád bych nervovala, jestli už mám jet nebo ještě ne.
12. črc 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
já taky klidná noc, Hamilton zatím nezabral. :angry:

@dociska jak to zatím zvládáte se dvěma dětmi? :slight_smile: Dá se? :slight_smile:
12. črc 2012 v 09:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin nechcípneš, neboj :slight_smile: jen se nám neskutečně uleví :slight_smile: já zas po ránu průjem, to už mě taky pěkně prudí :frowning2:
12. črc 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve malý tě tedy pěkně napíná :dizzy_face:
12. črc 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve jejda, ale jak to popohnat? Nechají vás ještě pohromadě asi 10 dní ne?
12. črc 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně už bolí i celé tělo jako na chřipku a přitom nemám žádné příznaky ani angíny ani ničeho jiného :unamused: Mám tu prádlo, tak půjdu žehlit, abych na ten svůj stav pořád nemyslela :frowning2:
12. črc 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin já mám na koši jen pár triček, kvůli tomu se mi ani nechce vyndavat prkno :sunglasses: já se půjdu asi natáhnout, jsem nějaká zpruzená dnes :frowning2: totálně bez nálady :frowning2: zase mě bolí břicho na průjem, se z toho už fakt po**** :angry: :angry: :angry: :angry:
12. črc 2012 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočindy,

tak včera večer to tu tedy vřelo sexikem :slight_smile: Tak to já jsem asi mimoň... chuť mám a přítel taky, takže se navzájem provokujeme a mám obyvy z toho co bude po šestinedělí, jak moc budu roztrhaná a tak...

Staré látkové pleny a oblečky... bohžel mamka dala vše strejcovi a tetě, včetně kočárku Liberta :frowning2: Takže i když jsme obrátili co se dalo, tak nezbylo nic... Co nechceš mít, tak pujč... Jen tchyně kdesi vyhrabala 15 starých poctivých plen, jsou po 3 dětech, sice už ne bílé, ale kvalita k neporovnání... jinak my budeme na jednorázovkách, bohužel látkovou výbavu si nemůžeme dovolit. Ještě musí nějaké látkové sehnat do foroty, ted v neděli mám narozky, tak snad něco připluje:slight_smile:

Taky jsem jukla na potraviny na pranýři a je to fakt mazec, takovejch sra.... co jíme... Přítel je na to už vysazenej a v telefonu má soubour se všemi vysvětlivkami na Ečka... některá opravdu nejsou na závadu a v obchodě se klidně podívá co která zkratka znamená.. Jinak naše největší terno jsou Ahold lentilky... člověk by si řekl, že je to pro děcka, tak to bude ok.. A ty zmetci už na obalu píšou, že je to nevhodné pro děti, že to může poškodit nervový systém a schoponst soustředění, protože to obsahuje nějaké barvivo, které to všechno způsobuje..
Takže člověk stráví v obchodě 2 hodiny a v košíku má pár věcí a zaplatí za to majlant... My už v podstatě ani pečivo nekupujeme, chleba peču doma. A co se týče kvality uzenin - ani nemluvit... Hrozně vzpomínám na starou poctivou "komoušskou" vysočinu a sýr, který se dal krájet na skoro průhledné plátky a přesto se nelepil.. to uz dneska nepotkáme :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
12. črc 2012 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve Zatím zvládám dobře. Starší syn je hodný a už se s ním dobře spolupracuje. Taky se mi daří večer, když mám dávat děti spát, střídat kluky tak, že Vojtíška třeba nakojím v 19:00 a pak jdu dát spát Ondru. Přečtu mu pohádku nebo si spolu hrajeme, takže snad zatím nemá ani důvod žárlit. I přes den se ho snažím neodbývat. Po porodu jsem zrychlila tempo, takže se mi zatím daří stíhat i běžné povinnosti, které jsem před porodem už skoro nedělala. Snad mi to dlouho vydrží :sweat_smile:
12. črc 2012 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mina_ obdivuji tvůj sexuální apetit :slight_smile:
12. črc 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ tak ty lentilky jsou teda sakra drsný - běžně lentilky jedí dospělí lidé, že...........to jsou fakt hovada........my jako děti vyrostli skoro všichni na lentilkách a oni tam pak napíšou tohle - no já mám dost!!!!
pomalu nejlepší bude, když si všechno budeme dělat doma sami - pečivo, pomazánky, za chvíli salámy - a zase se lidi vrátí k domácím porážkám, protože to je prostě maso a né hmota napuštěná vodou a bůh ví jakými sr****...........člověk jen žasne!!!!
12. črc 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska to jsi šikulka, jak to všechno krásně zvládáte :slight_smile: tě můžou rovnou nominovat na získání titulu super matka roku :slight_smile: já vás holky obdivuji, já budu vyplesklá z jednoho dítka a vy už máte rovnou dvě!!!!
12. črc 2012 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Mám koupené od Aitu dvě bambusové kalhotkové plenky a jedny svrchňáky. Jak budou praktické zatím netuším, ale jsou pěkné, na omak heboučké, krásné barvy :slight_smile:.
12. črc 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 @mina já ho neobdivuji, já ho ZÁVIDÍÍÍÍÍMMMM :grinning: :grinning: :grinning:
12. črc 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin to já taky :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. črc 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska teda taky obdivuju jak to všechno zvládáš, měla bys spíš odpočívat, šestinedělí je od toho, já vím, že se to takhle řekne snadno, ale známá takhle perfektně fungovala bez problémů a pak po půl roce na ní vlezlo blues :frowning2:
12. črc 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 jj, na lentilkách jsme se učili barvy a fakt je kupuju dodnes.. ale jen od Opavia, taková klasická modrá krabička... ty jsou "nezávadné" :sunglasses:
Dobře pamatuju, že na vsi měl každej slepice, prase, kachny, krůty a tak... Já tak 2x ročně udím vlastní klobásky a bůček a různé maso, když mám náladu se s tím mazlit, tak si udělám filet lososa a to je pak lahoda.. k tomu sklenku vína a celej svět mi může políbit .... V práci se už ptali, kdy budu udit... "V objednávkách" mi visí cca 10 uzeného.. Minule jsem dělali cca 50 kg masa a v mrazáku se mi krčí asi 4 klobásky pro "královnskou návštěvu", jinak nic.. všechno je pryč, prodané nebo sežrané. Alespoň vím, co v tom je a nemusím se bát.. Problém je v tom, že s těhulkováním mi to uzené smrdí... tak doufám, že to přejde, protože to by byla fakt škoda... :rolling_eyes:

@dociska klobouk dolů před Tebou! Já doufám, že budu po porodu alespoň z poloviny akční jako ty... spíš čekám to, že budu jako lemra líná a totálně odrovnaná....

Jinak teď datluju objednávku na porodnické vložky a nějakou tu kosmetiku.. to bude zase raketa... Chci objednat všechno na ráz, abych pak nemusela z našich prdelákovic vystrčit nos :slight_smile:
12. črc 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin
@klaire22
no, tak nějak to vychází... stále to přisuzuju k tomu, že v bříško je hodně malé... dnes ráno jsem podkládala foťák knihama a hrníčky a pokusila se o foto, jestě jsem na to nekoukala v pc... jdu na to a pokud to bude trochu publikovatelné, tak to sem hodím, ju.
Tedy pokud najdu datovej kabel...
12. črc 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ hmmmm, to musí být lahoda - u nás se občas taky udí, soused má udírnu, tak se s ním kolikrát domluvíme, naloží se maso a jde se udit - párkrát taky dělal lososa - jak říkáš, to bylo žrádlo!!!! my zkoušeli udit i makrelky - taky delikatesa!!!!
12. črc 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ já mám pupík už docela pořádný..........teda nějak mega obr mi nepřijde na to že jsem ani ne týden do termínu, ale už se pěkně pronese :grinning:
12. črc 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska tak to je paráda, doufám, že to vydrží :dizzy_face:

@kaphajin popohnat nevím jak, dneska asi zkusíme sexík :slight_smile: já se docela těším. když se u toho nemusím teď moc hýbat, tak je to vůbec super :grinning: zítra ráno mám jít na monitor a v úterý na kontrolu, kde prý domluvíme případné vyvolání. Doufám, že do té doby už porodím!
Jo a mimochodem, když mi praskla voda s Nelčou, tak jsem se celé dopoledne cítila jako když na mě něco leze a měla z toho nerva, že takhle před porodem a ve tři praskla ta voda. Takže na mě lezl tak akorát porod :grinning:

Mluvila jsem dnes se svou známou PA a říkala, že je dobře, že jsem včera nerodila, že se bála, že dorazím, když jsem měla včera termín a že by to byl mazec, protože včera prý osm porodů za noc. Mají tam 4 porodní sály a od půl osmé do šesti do rána takový blázinec, docela si to neumím představit :sweat_smile:
12. črc 2012 ve 13:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin nevím, k čemu bych porod přirovnala, ale u této bolesti víš, že zmizí a navíc ti po ní zůstane něco úžasného :slight_smile: Takže neboj, nechcípneš. Když jsem to vydržela já, a to jsem pěkný posránek, tak všichni :grinning:

@klaire22 u nás je taky úžasný chládek! Dost úleva po těch x dnech hicu :slight_smile: Taky si s malou uděláme výlet k našim na zahradu, na maliny a rybíz. Táta má dneska odpolední, tak bysme se doma nudily.

@mina_ tak s těma lentilkama mi teda teď málem vypadly oči z důlků :fearful: To jako fakt?? :confounded: Já si strašně přála domácí pekárnu, ale zatím to nevyšlo. Ale mamka mi dala skvělý recept na chleba ze světlého piva a ten milujeme. Nikdy nevydrží do druhého dne.Jinak taky udíme vlastní maso. To kupujeme od známého řezníka, uděláme si klobásy, ty pak zavaříme, bůček taky udíme, vlastně všechno co se dá. A je to teda dost poznat rozdíl oproti kupovaným.

@zlatelevizeedna já na začátku asi budu muset být o jednorázovkách. Ale chtěla bych co nejdříve pořídit látkovou výbavu. Teď by se mi šiklo porodné :frowning2:

Jinak holky, dneska jsem se činila. Konečně jsem vyžehlila povlečení malému do postýlky, všechno si to nachystala, takže postýlka je komplet i s kolotočem. Taky jsem přetřela kočár, opranou hlubokou korbu už jsem měla před tím. Dala jsem ho už i do kočárkárny, akorát přikryla, aby se když tak ještě nezaprášil. Dneska by mělo dorazit lehátko, zítra manduca a mám to komplet. Po včerejšku jsem totiž začala mít strach, že bych přece jenom mohla začít rodit sama od sebe. Ale nakonec jsem to zaspala. Takže hlásím že stále 2v1 :slight_smile:
12. črc 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek