• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@neeve no u nás v porodnici být osm porodů, tak se tam z toho holky sestřičky zcvoknou. Moc místa tam není :grinning: Jenom tři čekací pokoje :grinning:
12. črc 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen jj, kvalita je neporovnatelná :slight_smile: Pekárna na chleba je dobrej pomocník, umí to udělat třeba jen těsto na kynuté buchty, nemusíš se s ničím patlat a míchat těžké těsto. Já buďto míchám mouky podle různých receptů a nebo jsou dobré některé směsy - třeba Labeta. U nás je nejoblíbenější klasický kmínový chleba a občas dělám škvarkový, na chuť je to OK, ale pořád se to jíst nedá :sweat_smile:
porodné, tak o tom si můžeme nechat jen zdát... hned bych věděla co s ním, vše by poctivě "padlo" pro Tomáška a já bych si ušetřila spoustu práce a shánění po všech čertech...

@klarie22 @kaphajin fotograf ze mě nidky nebude.. dřív než kabel jsem našla čtečku karet, takže vkládám něco jako fotku, předem se omlouvám za kvalitu.. není to nic moc...
12. črc 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@aideen ještě k těm lentilkám... u babky mám schovanou krabičku, tak to pak můžu nafotit, ale věřím, že to balení najdeš v každém z obchodů Albert nebo Hypermarket, prostě Ahold...
12. črc 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ tam já se moc nepohybuju. Bydlím na vesnici, do nejbližšího obchoďáku to mám skoro 30 km :slight_smile: Takže snad na to ani nenatrefím. Ale po tvojí zkušenosti už budu číst i obal na těch pitomých lentilkách. :frowning2:
Jinak, našla jsem recept i na skvělé rohlíky a bagety. Takže když mám chuť do díla, tak si je taky motám doma. Mě to domácí pečivo strašně chutná. I tyčinky děláváme. Takové ty grisini. Ale je fakt, že teď, co jsem taková zdechlá, tak už jsem je chvilku nedělala a spokojím se s kupovanýma. Ale až se hodím zase trochu do kupy, tak se na to vrhnu :slight_smile:
12. črc 2012 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina to je teda pupíček :slight_smile: takhle jsem vypadala v sedmém měsíci :grinning: to se vám pak sexuje :sunglasses:
12. črc 2012 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve klidně bych to brala, já bych šla rodit hned, ať už mě to neotravuje :angry:
přála bych ti, aby to vyšlo bez vyvolání, ať jste úspěšní :wink:
12. črc 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak mně už bolí permanentně celý podbřišek a záda, už se nenarovnám :frowning2: chodím v předklonu, tak nevím co to je, stahy nemám, jen tvrdnutí břicha, nevím co to je, jestli prdy nebo už se blíží :unamused:
12. črc 2012 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ženy,

tak jsem dorazila z monitoru i kurzu kojení :slight_smile: díky bohu, dnes vše v naprostém pořádku, fakt jsem si to včéra udělala tím vytíráním - i tlak byl dnes v naprosté normě, malá jakbysmet :slight_smile:
Kurz kojení byl naprosto super, přednášela ho úžasná PA, kéž bych jí vychytala u porodu, byla to neskutečně příjemná a pozitivní ženská - pak jsme si s ní povídali ještě o porodu - byli jsme tam tři holky a všechny prvorodičky, tak si asi dovede představit ty naše dotazy :slight_smile: ale jsem z ní tak dobře naladěná, že mě na chvíli strach z porodu přešel :slight_smile:

Ale musím hlásit, dnes mě skoro celý den bolí bříško jak na MS a chvilkami fakt fest, že se až chytám za pupík.......když jsem šla z té nemocnice, tak jsem málem nedošla - chvilkami to bolelo až moc - ale žádný náznak kontrakcí - že by mi přicházela a odcházela bolest, bolelo to soustavně.........ptala jsem se na to i doktorky, když jsem byla na tom monitoru a řekla, že to je dobře, že mám být ráda, že se něco děje.....tak jsem teda ráda, že se něco děje............a mám pocit, že mám nějaký silnější výtok, pořád cítím, že ze mě něco teče.......
12. črc 2012 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen no už jsi krásně vybavená, teďjen aby vylezl na svět Péťa a je to :wink:
12. črc 2012 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ jůůůů,moc sluší - hezká maminka jsi :slight_smile: a bříško máš vážně malinké :slight_smile:
12. črc 2012 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin nooooo, aby to nebylo náhodou ONO!!! jestli ano, držím palečky a myslím na vás!!!!
12. črc 2012 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin ha a už je to tady :grinning: já to říkala :grinning:
12. črc 2012 v 19:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já nevím, je to jednou lepší, za chvíli zas horší, poslední dvě hodiny už cítím s tvrdnutím bříška i pnutí dole v pánvi, jakoby se mi tam scvrkly svaly, ale nebolí to... pravidelné to taky není, tak já nevím, snad to buď přejde nebo se to rozjede, už jsem si dala teplou sprchu a od té doby je to mnohem lepší :slight_smile:
12. črc 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 to si se krásně zabavila, určitě to bylo moc fajn :slight_smile:
12. črc 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin bylo to vážně super........... :grinning:
12. črc 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin jen mě teda ty bolesti jak když mám dostat MS ne a ne pustit :sweat_smile:
12. črc 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 tak fajn, stejně jsme chtěly rodit spolu :grinning: :grinning: :grinning:
12. črc 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin mě dneska sestřička říkala, prý abych počkala aspoň dva dny - že je to blbý s pokoji :slight_smile: ale PA na kurzu říkala, že ještě nikdy neměli stop stav, že by nás ubytovali na den holt na gyndě..........asi bez miminek.........prý minulý týden měli snad jen 8 porodů a tenhle už 20 :sweat_smile:
12. črc 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Vidíš, práce nám nesvědčí :grinning: Hlavně, že je všechno v pořádku :slight_smile: A jak to tak čtu, tak to vypadá nadějně. Mě začínali stahy u bobiny taky jako menstruační bolesti :slight_smile: Tak jsem zvědavá, kdy malá vykoukne na svět!

@kaphajin že by se už něco chystalo? Každopádně přeju co nejrychlejší a nejméně bolestivý průběh :slight_smile:

Jinak mě dneska bylo nějak podezřele dobře. Fakt mi takhle parádně už dlouho nebylo. Vyrazila jsem i s dcerkou k mamce, pobyly jsme tam až do sedmi a pak busem domů. Teď už malá spinká, padla jako mrtvá, jak byla unavená. Což už se dlouho nestalo. To chladnější počasí jí taky svědčí. I konečně zase začala pořádně jíst, takže už to u nás není tak drastické. Kolikrát jsem to do ní fakt musela cpát, aby snědla aspoň něco pořádného.
Já dneska zatím žádné extra tvrdnutí, ani jiné obtíže. Snad bude klid, manžel má totiž šestnáctku, tak jsem sama doma.
A taky nastal problém s lehátkem, co mi dneska dorazilo pro malého. Jak jsem předpokládala, Bronička si ho hned pojala za své. Už jsem ji z tama musela několikrát tahat a ne a ne jí vysvětlit, že to bude mít bráška a že ona má už hračky jiné, protože je veliká holka. No samozřejmě mi to nesežrala, takže musím hlídat, aby mi to nerozhrkala. No bájo :grinning: Ještě, že od Hauck dělají ty křesílka fakt pevné, jinak by už bylo kaput :unamused:
12. črc 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen tak tak, uklízení nám fakt už nesvědčí :slight_smile:

tééééda, mě bolí nějak i ta stydká kost, když došlápnu pravou nohou............a cítím, že ze mě něco teče....nějaký výtok.............brrrrrrrrrrrrrr

jdu si dát vanu a půjdu hajat..............jsem dnes nějaká utahaná..............snad se z toho nic nerozjede............ale pobolívá to fakt od dopoledne a bolí to stále..............ale podle mě kontrakce to teda nejsou - nebo já nevím jestli to poznám jsem nemožná!!!!
12. črc 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen tak hlavně, že už spinká.......holt lehátko někam schovej, ať jí to zvbytečně nedráždí :wink: to je stejně sranda s těmi dětmi :slight_smile:
12. črc 2012 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 děti jsou starosti, ale hlavně radosti :grinning: Kolikrát se fakt musím i sama pozastavit nad tím, co všechno člověk musí řešit za ptákoviny :grinning:
Tak hlavně, ať se ti udělá líp. Já měla včera takový divný den a večer to taky pobolívalo. Uvidíš po sprše. Pěkně se vyspinkej a když tak zítra! A šetři se :slight_smile: Přece jenom jsi o dva týdny těžší než já :slight_smile:
12. črc 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen mě to pobolívání spíš sílí, ale doufám, že to přestane.................PA mi řekla, že pravé kontra stejně nezaspím, tak se asi není čeho bát, že bych to nepoznala..............ale tohle podle mě ono ještě není.........fakt těžko říct, jsem v tom takové telátko!!!!!
jdu do té vany :wink:
12. črc 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 no tak uvidíme, kdyžtak na gyndě :grinning: já zatím dobrý, tak uvidím jaká bude noc :slight_smile:
12. črc 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen no já každopádně před odjezdem napíšu :wink: ale moc díky :slight_smile:
12. črc 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 přesně tak, kontrakce se zaspat nedají, tak to musíme poznat :grinning: :grinning: :grinning: mně zatím taky jen bolí břicho, chodím v předklonu, manžel je ze mně fakt pobavenej, ale zároveň mu vidím na očích už strach, že je to tady :slight_smile:
12. črc 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 to je fakt, ty pravé kontrakce, co mají být po pěti a méně minutách teda opravdu poznáš :grinning: :sunglasses: To jsem myslela, že je můj konec :grinning: Ale nechci tě strašit, jenom uklidnit, že se nemusíš bát, že bys to prošvihla :slight_smile: Po vaně uvidíš, buď se ti uleví a nebo se to rozjede.

@kaphajin už se vidím, jak tu budu jako poslední 2v1 a budu vám strašně závidět, že už to máte za sebou :slight_smile:
12. črc 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen no já si myslím, že to budou poslíčci a že mě ještě dlouho potrápí :frowning2: a pak tu budeme dva v jednom dvě :grinning: ale samo bych ráda kdyby se mi to rozjelo
12. črc 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin můj manžel úplně to samé, nejdřív chichi chacha, ale jak jsem tady chodila taky napůl v předklonu a začala u říkat že nevím zda to poznám, tak jsem na něm taky viděla ten výraz co ty u svého manžela :grinning: hrdinové :wink:
12. črc 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen řekla bych, že je to lepší........že zůstaneme 2v1, přestalo to pobolívat.......tak jsem si udělala ledový čaj s kopou ledu, půjdu se odlíčit a půjdu chrupkat :slight_smile: děj se vůle boží :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. črc 2012 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek