• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@kaphajin to vidím, že to zase ustojíme :slight_smile: tak se tam sejdeme až v termínu :grinning:
12. črc 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 a tak mě dneska tak napadlo, že se tu nějak neobjevuje vormoni a janulev - aby nám holky už neporodily :grinning: :grinning: :grinning: zatímco my tady řešíme jestli teda už jo, nebo ještě ne :grinning:
12. črc 2012 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin
@aideen a tak mě dneska tak napadlo, že se tu nějak neobjevuje vormoni a janulev - aby nám holky už neporodily emoticon emoticon emoticon zatímco my tady řešíme jestli teda už jo, nebo ještě ne emoticon
12. črc 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin
@aideen jsem nejdřív odpověděla sobě místo vám :grinning:
12. črc 2012 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
půjdu fakt spát kočky - kdyby něco, dáme si nějak vědět.
tak páááá a klidnou noc :wink:
12. črc 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ Jé, sluší!! :wink: A kde máš to miminko? Jak píše kaphajin, takové jsem měla v 7. asi taky. Ale závidím. :grinning: Tohle nosit v 9. měsíci, tak jsem spokojená jako želva :slight_smile:
12. črc 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Taky už si na holky chvíli myslím, aby pak za 2 dny nepsaly, že mají drobečky u sebe :grinning:
12. črc 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin tak to já bych fakt chtěla až toho prvního srpna. Uvidíme. Rodinná prognóza i můj první porod tomu nasvědčuje :slight_smile: Ale třeba se mýlím. Nechám se každopádně překvapit :slight_smile:

@klaire22 pokud je to lepší, tak to asi fakt byli jenom ti poslíčci :slight_smile: Uvidíš, ale myslím, že tě čeká klidná noc :slight_smile: A nepovídej si sama se sebou :grinning: Máš tu nás :grinning: :sunglasses:

Jinak manžel dneska taky začal psychařit. Volala jsem mu do práce, protože jsem mu už nevím ani co zapomněla sdělit a on na mě hned vyhrkl, že je doma do pěti minut, že mám vydržet. No on si fakt myslel, že mu volám kvůli tomu, že rodím :grinning: Taky už mu z toho solidně tečou nervy :grinning: :grinning: :sunglasses:
12. črc 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 dobrou a klidnou noc přeji :slight_smile:
12. črc 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky, tak se hlásím 2v1 :frowning2: ale krásně jsem se vyspala :slight_smile: takže poslíčci :angry: :angry: :angry: chjo
13. črc 2012 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky, to ještě spíte? co klaire22? snad neporodila beze mně? :grinning: :grinning: :grinning:
13. črc 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin dobré ráno :slight_smile: Bronička mě dneska nechala chrnět skoro do osmi tak jsem toho patřičně využila :grinning: Akorát mám dneska uklízecí den :confounded: Už teď se mi do toho bordelu nechce ...
No taky jsem si říkala, kde holka je. Tak uvidíme, jestli se ozve či ne :slight_smile:
13. črc 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen no už je docela čas, ale třeba si přispala :slight_smile:
13. črc 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už tomu přestávám pomalu věřit, klaire22 nikdy neměla posly, takže začínám mít tucha, že jela rodit :slight_smile:
13. črc 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kde jsou všichni ostatní? vy všichni rodíte???? a já tu sedím a komunikuju sama se sebou :grinning: :grinning: :grinning:
13. črc 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin radši bych taky seděla :grinning: právě jsem dodělala koupelnu s wc a jsem totálně hotová. Leje ze mě jak z vola :grinning: Prach si nechám asi až na odpoledne. Nebo bych asi chcípla.
13. črc 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,hlásím se stále 2 v 1 a jak je to tady,někdo porodil, co jsem tu nebyla?Měla jsem ve zprávě, že snad kamino?Já dnes byla na kontrole,monitory,asi se nic neděje i když křivka je jiná než před týdnem..pak vložím foto..:slight_smile:Jinak se omlouvám,že jsem fakt nedala fotku v to úterý,napravím to ted.. :wink: Narozky se povedly,dárky bezvadný,na chatě to bylo v úterý taky ještě bezva,ale pak šlo počasí do prd..a tak se dnes vracíme i s rodiči,za chvíli je jedu vyzvednout,zabalíme to tam a pak vás dočtu..Počasí na porody dobrý,ale na relax na chatě to není,tak co tam budem mrznout..:-OVkládám pár fotek a napiště mi další přísrůstky,než to vše přelouskám,ať mám přehled:slight_smile:Mizím a odpol se tu zas ukážu:o)
13. črc 2012 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vormoni Krásný dort :slight_smile: Povedl se. A i fotečky. Jste rodinka jako z časopisu :grinning:
13. črc 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska dolehla krize. Tady u nás prší a zrovna v tom největším dešti jsme museli jít k doktorce na prohlídku s Vojtíškem. Vojtíšek už má 4 kg a porostl o 1 cm. Takže je všechno OK. Jen dneska pořád hrozně řve a musím říct, že jsem z toho už fakt vyčerpaná :frowning2: No ale není každý den posvícení, že?
13. črc 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska teda to je chlapák :slight_smile: roste jak z vody :slight_smile:

@vormoni no nádherný dort a za ním ani není vidět, že maminka má v bříšku dalšího člena rodiny :grinning: teda já žasnu jak můžou mít mamky malá bříška :grinning:
13. črc 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
já žehlím už přes dvě hodiny, teď si jdu stahnout další film k žehlení, je krásně chladno, tak to jde od ruky, ale nejdřív si dám oběd
13. črc 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni bomba dort a obzvlášť ta opice :slight_smile:

@dociska to se mě ptá každý, kde prcka nosím a pohotově odpovídám, že za ušima, jak říká moje mamka, ale tam jsem to prosahala a nic, takže přeci jen bude někde uvnitř, pod srdcem :slight_smile:

Počásko na úklid super, takže se to tu snažím dát trochu do kupy a snažím se moc nemyslet... ráno volal brácha, že nám umřela babička a mamka byla u toho, když dorazila záchranka a pak odvoz těla a tak... Tedy volal příteli, aby byl v obraze a mě nic neříkal, abych nebyla "zbytečně" ve stresu, ale chyba lávky byla ta, že jsem bala hned vedle a vše slyšela z první ruky....

Jinak jsem poprvé včera cítila píchání ve spodku, takže mám alespoň trochu pocit, že jsem těhule :slight_smile: Tomášek se mele jako o život, takže je vše OK. Jdu si udělat obídek a pak zase něco dělat.

pa
13. črc 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, jsem stále 2v1...už ani nebudu psát co mě bolí a nebolí, protože jsem řekla, že už to ani nebudu sledovat a až to příjde tak to příjde. Zbytečně se pak stresuju a přemýšlím nad tím, zda z toho něco bude. Jen teda si s manželem sexujeme každý den :wink: a stejně se malý drží zuby nehty :grinning:

@vormoni krásné, moc vám to sluší a dortík se opravdu povedl :slight_smile:

@dociska teda ten krásně roste...si taky ještě pamatuju, jak občas Filípek celé dny proplakal a já už z toho byla na nervy...hodně sil :slight_smile:

@klaire22 tak co, jsi se tu neobjevila, tak, že bys byla v porodnici :slight_smile:

@mina_ moc mě to s babičkou mrzí :frowning2: upřímnou soustrast...a hlavně se opravdu nestresuj...tyhle situace jsou nejhorší :frowning2:
13. črc 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis malej je opravdu kouzelnej :slight_smile: jak říkají holky, hodně podobný manželovi :slight_smile:
13. črc 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jinak mám podle posledních dvou UTZ dneska termín :wink: včera jsem měla kontrolu a dr mi řekla, že to zatím na nic nevypadá a že mám přijít za týden a pak mě už předá do porodnice...takže takno :grinning: :sunglasses:
13. črc 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak holky já si fakt myslím, že @klaire22 je v porodnici :grinning: To je divný, že by celý den nedala vědět :sunglasses:
13. črc 2012 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aideen jo jo taky si myslím :grinning:
13. črc 2012 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin moc se na malou těšila, tak je určitě ráda, že už ji má u sebe :slight_smile: Pokud teda ještě neválčí. Kvůli ní doufám, že už to má za sebou :slight_smile:
13. črc 2012 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen jo taky doufám, že už to má za sebou a je z ní šťastná mamina :slight_smile:
13. črc 2012 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen a trochu teda závidím, já nějak ztrácím insipiraci na to se zabavit, telka už mě nebaví, knížky taky ne, a tak začínám uvažovat, že bych ještě riskla vytáhnout mamku do letňan do kina na ten film jak porodit a nezbláznit se :grinning: možná bych zvládla ještě cournout po obchodech a dát si něco dobrého, ale už vidím manžela jak bude lamentovat, že mě nikam nepustí :angry:
13. črc 2012 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek