• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@aideen No já taky chutě nemám,ale pokusím se udělat aspon něco abych nepřenášela jako s Kubíkem..Začneme asi jak naši odjedou a uvidím co to udělá na poprve..Já si ošklivě nepřipadám,manžel se ani netváří že bych mu ted nic neříkala,mám dojem,že kdybych jen naznačila tak běží..on je při chuti furt i se slonicí..(aspon si to myslím,ale jen můj pocit..? :sweat_smile: :confused: )Ten orál je už dost nuda..tak uvidím,když by to moc bolelo,tak stačí přestat...ale co pak bude u porodu,že? :astonished: Jinak Bronička je ještě malá,dva roky,to je jasný..ten náš už je větší a myslím,že rok od roku je to lepší slavení,nemohl se dočkat a umí se i radovat,jsemr áda,že se mu to líbilo,že se povedl jakžtakž dort a že přijeli i hosté:o)Ted už mi ke štěstí chybí jen vytapetovat ložnici a a brzy tam uložit do postýlky naši malou Nikolku:o)Jo a manžel že nempomáhá,to já mám doma totéž..včera byl v hospodě,přišl nad ránem,a dopol polehává...Ještě jsme si vyslechli silácké řeči,jak tam musel někoho ukáznit a má pořezaný prst,ráno tady dělal kravál když hledal náplast..a vzbudil půl bytu.. :rolling_eyes: :confused: No ale nebudu dělat scény před našima..odpol vezme Kubíka ven a my s mamkou vyrazíme oblítat zdejší krámy,to bude zas relax pro nás :grinning: :grinning: :grinning: Hlavně žes mu to osladila,to se mi líbí :wink:
@kaphajin ahoj,my také 2 v 1 a nic se neděje,občas pobolívá břicho,občas píchne dole..Bolí mě nohy když ležím a mám výtok furt stejný.. :slight_smile:
14. črc 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ta naše claire už asi určitě rodila ne?Nemáme na ni kontakt?Jsem zvědavá.. :sweat_smile: :confused:
14. črc 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen hlavní je, že jsi mu to vrátila...ten můj už si na to zvykl, že ho sem tam pro něco takového do obchodu pošlu :grinning:
a je holky pravda, že já s tím mým máme teď taky pěkně po náladě, poslední dobou to nestojí za nic...pořád dokola poslouchgám, že už má rodící volno a já pořád nic...pak zase, že mám hlídat, že on jde na zahradu, že tu práci tam za něj nikdo neudělá apod...a pak místo toho aby šel na zahradu nebo něco dělat, jak on stále říká, tak usne s malým a vstává ještě později než Filip :angry: nevím jetsli je to tím počasím nebo si já připadám taková přecitlivělá a vše mě vytáčí :rolling_eyes:

dneska jsem tak na totální servis :sweat_smile: od rána mě píchá ve spodku, občas nemůžu ani pořádně chodit, do toho záda a břicho a ještě to šílené počasí bez sluníčka :unamused: ale aspoň by se dobře rodilo, ale náš malý se k ničemu nemá, ani sex na něj nezabírá a co teprve teplá vana a to jsem si dokonce včera dala s manželem červené vínko :slight_smile:

@kaphajin taky stále celá...si musíme ještě počkat

@vormoni číslo mám a určitě si pisneme :slight_smile: a myslím že klaire má Elišku už určitě u sebe :slight_smile:
14. črc 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jedna fotka dnešního břuchu :grinning:
14. črc 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ konečně jsem našla tvoji fotečku s bříšku...pořád jsem četla, jak tě tu všichni chválí a nemohla tu fotku najít :slight_smile: jsi krásná maminka a opravdu máš malušenké bříško, sluší ti to :wink:
14. črc 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev jejda, tak ji napiš, už jsme tu všechny moc zvědavý :grinning:

Já jsem zase zorganizovala výlet, půjdeme se projít na hrad a večer na večeři. Říká se, že je dobrá chůze, takže jdeme na to :grinning: naštěstí nejedeme daleko od porodnice, takže kdyby to přišlo, tak mě cestou zpátky manžel hodí do porodky a pak dorazí s taškou :slight_smile:
14. črc 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin tak držím palce, aby procházka na hrad k něčemu byla...já lítám celé dny po zahradě do kopce, chodím po dvoře, dokonce jsem už i začala hrabat trávu na zahradě...a nic :rolling_eyes:
14. črc 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin ráda bych jí napsala, ale myslela jsem tím, že mám číslo na vormoni ne na klaire :slight_smile:
14. črc 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev aha :slight_smile: tak to jsem spletla :sweat_smile:

Jinak moc s tím nepočítám, že by to toho našeho mrňouska popostrčilo :slight_smile: maximálně přijdou poslíčci a budu akorát zase z toho hotová :grinning:
14. črc 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin tak hodně úspěchu :slight_smile: já jdu s Filípkem běhat po zahradě a sbírat šnečky :slight_smile:
14. črc 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev je to je hezká zábava :slight_smile: jinak to tvoje bříško je teda taky mini :fearful: já mám úplnýho obra :grinning:
14. črc 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Tak fajn:o)Bříško máš takové normální,nepřijde mi moc velké :slight_smile: To jsi dobrá ,že takhle lítáš,já jsem líná a i do obchodu si sjedu radši autem.. :sweat_smile: Ale doma se taky naběhám..Oběd se moc nepovedl,dělala jsem zapečené brambory s masem a chtělo to tam nechat ještě půlhodky..ale co,snědlo se to,polívka byla ok:o)Ted si odpočineme a pak vyrazíme do obchodu až nám slehne.. :sunglasses:Samozřejmě autem.. :grinning: Škoda, že se claire s někým taky nedomluvila,že dá vědět..Mě před chvílí psal bratranec ,že je v ženou v porodnici,takže dnes se jim narodí první dítko..Ta k nám na pokec nechodí,ale měla termín 17.7. :wink: Tak to bude mít holka za sebou.. :slight_smile:
@kaphajin A co máte blízko za hrad?My nejbližší křivoklát,ale ten znám už zpaměti a je to tak 30min autem,žádný pěšky.. :sweat_smile: :confused: Já budu ještě dnes péct bublaninu,asi někdy navečer... :sweat_smile: Tak pěkné odpol holky,nás ubívá- těch co stále čekáme.. :pensive: :sweat_smile:
14. črc 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
PŘEZDÍVKA............ JMÉNO .............DATUM PORODU A HODINA .....JMÉNO MIMINKA ...........VÁHA ............CM
dociska.....................Katka................1.7.2012 ve 1:15..............................Vojtíšek............................3 730g...........50cm
ivis..............................Iveta..................2.7.2012 ve 1:37..............................Filípek..............................3 510g...........50 cm
sina............................Ivana................2.7.2012 ve 12:36.............................Kubíček...........................3 760g............51cm
petule22....................Petra................8.7.2012 ve 2:22................................Nikolka............................3 630g...........50cm
14. črc 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
přezdívka..........jméno.....termín porodu...můj typ porodu......jméno miminka...město..........datum porodu.......míry
dociska.............Katka......1.7.2012............28.6.2012...............Vojtíšek................Brno.............1.7.2012.................3730g/50cm
ivis.....................Iveta........5.7.2012............7.7.2012.................Filípek?............Žďár.n.Sáz.......2.7.2012................3510g/??cm
sina....................Ivana.......????...................?????.....................Kubíček...........????.................2.7.2012................3760g/51cm
neeve..............Naďa........11.7.2012..........7.7.2012.................Milánek............Mladá Boleslav
kamino............Petra.........12.7.2012.........4.7.2012.................Bohumír............Praha
kaphajin..........Petra.........17.7.2012.........10.7.2012..............Štěpán/Šárka...Mělník
klaire22............Klára........18.7.2012.........10.7.2012...............Eliška................Roudnicen/L
janulev.............Jana..........20.7.2012........12.7.2012...............Davídek............Ořechov (okres Brno)
pajulax.............Pavla.........21.7.2012........15.7.2012...............Adélka..............Uherské Hradiště
Petule22..........Petra.........21.7.2012........22.7.2012................Nikol..................Otrokovice......8.7.2012........3630g/50cm
kammka...........Kamila......23.7.2012.........15.7.2012..............Toníček..............Benešov
lenkabenjamin...Lenka...27.7.2012.........24.7.2012................Nina...................Zlín
aideen ............ Broňka ......27.7.2012 ...... 1.8. 2012 ............... Petr ................ Vsetín
vormoni............Monika....29.7.2012.........23.7.2012................Nikolka...............Rakovník
Mina_...............Soňa........30.7.2012.........27.7:2012...............ještě nemáme .. Praha
14. črc 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pošoupla jsem tabulky na doplnění,já doplnila naše jméno..aspoň zatím.. :slight_smile:
14. črc 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni moje rec :unamused: :unamused: :unamused: @klaire22 je tajemna ...a to nam nemela delat :frowning2: :wink:
14. črc 2012 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni no my pojedem na kokořín, není to sice blízko, ale nic jiného v okolí mě nenapadá a křivoklát znám taky nazpaměť :grinning:
14. črc 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni jeste prosim do tehutabulky dopis ANO-NE u kazde z vas zda mate-nemate zajisteno pres nekoho nahlaseni :wink: ze uz jste porodilyyyyy :sunglasses: dik
14. črc 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlásím za Klarku- klaire22 , že už se rozpůlila včera :slight_smile:
14. črc 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vormoni prosim z cervencovek ze str 228 muzes opsat data z porodu ke kamino, psala jsem to tu na str 226, diky
14. črc 2012 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp prvniiiiiiii :grinning: :sunglasses:
14. črc 2012 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp super!!! ze ji mooooc zdravim :wink: gratulace velika! :slight_smile: :dizzy_face:
14. črc 2012 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@segra_bruni zítra by měli pustit Kamino domů. Malý je hodný, nepláče a krásně jí. Kamino má hodně mlíka, ještě by mohla kojit další 2 mimina :grinning:
14. črc 2012 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mochenkaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: ze ty si to u ni zehlis :wink: :grinning:
14. črc 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vormoni tak dopisovaniho bude vic :grinning: ujmi se prosim toho ukolu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: :grinning: prosim dik
14. črc 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp miry? vahy? :wink:
14. črc 2012 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@segra_bruni jsem se přiznala k těm sms a prej v pohodě :grinning:
14. črc 2012 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
14. črc 2012 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
sleduju jeste disk. Cervencovky 2012 sem! a obe maji nyni shodne 237 stranek :slight_smile:
14. črc 2012 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
sleduju jeste disk. Cervencovky 2012 sem! a obe maji nyni shodne 237 stranek :slight_smile:
14. črc 2012 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek