• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@kaphajin Aha,no zkusím :sweat_smile: Já si ho neberu,u Kubíka nám dali jejich,sice děs běs..ale když to tak chtějí.,asi že to mají ozkoušené a prané tak , aby děti neměli hned na začátku nějaké vyrážky a to jsme teda neměli..i když doma jsem to taky přeprala v lovele,tak by to nemělo vadit...Až na cestu domů si máme vzít svoje,aspon tak je to v papírech... :sunglasses: Taky jsem zatím bez strií a to mažu jen občasně,děkuji za geny nevím po kom,máma je měla.. :sweat_smile: :confused:
15. črc 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni no bříško nádherné! Co já bych za to dala :slight_smile: Šílené strie se mi udělaly už při prvním dítku a teď je to úplná katastrofa. Ještě, že mi šikovná paní fotografka slíbila retuš :sunglasses: Jinak dle fotky to moc posoudit nejde, jestli kleslo nebo ne, ale zdá se mi, že by dolů ještě klidně mohlo. To já ho mám skoro až u kolen, bere srandy. Když si sedám na gauč, musím ho trošku nadzdvihnout. Připadám si jak pako :sweat_smile:
15. črc 2012 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin opravdu nic neni potreba brat s sebou ... maximalne bych si vzala jen slabou vhodne barevnou cepicku :wink: abys fotky co si budes delat v porodnici mela hezke :wink: a az budes miminko ukazovat navstevam :wink: ta jejich by ti treba zrovna nemusela vyhovovat a pak by te to mrzelo ... z prdolky kouka hlavne totiz ta hlavicka :slight_smile: taky samozrejme zalezi na pocasi ... kdyz budou fakt vedra tak cepicky nebudou potreba zadne :wink:
a pak jeste vlastni dudlik ... pokud ho budes pouzivat ... jejich jsou nekdy nefotogenicke :wink:
a pak vlastni kloboucek na kojeni ... pokud chces byt fakt nachystana na vse ... sice se tam da vetsinou dokoupit ale ne vzdy hned v dobe kdy ty potrebujes
a pak ten nafuk dets kruh ... pokud by byl nastrih a chces byt nachystana na vse ... ne vzdy ty jejich erar staci pro vsechny mamky
15. črc 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen no tak fajn, jinak s těma nočníma košilema, to máme mít dvě, ale na porod jsem si taky říkala, že si vezmu od nich erár, abych to nemusela prát :grinning:
15. črc 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin my jsme na šestinedělí musely košile každé ráno měnit. Nejspíš z hygienických důvodů. Tolik jich doma ani nemám :grinning: Takže sem si nechala ty jejich.
15. črc 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@segra_bruni když jsem vytáhla dudlíka, málem mě vyhodili :grinning: takže bych to radši neriskovala :grinning:
15. črc 2012 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aideen kazde rano na vizitu a ja i behem dne 1-2x/den sem tam chodila za sestrickama at mi daji cistou :wink: dulezita neni sexykosile vlastni ale pekny vhodny pohodlny zupan navrch aby zenska vypadala :grinning:
15. črc 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok, děkuju vám ženský za rady a ještě kolik si berete těch lékárenských vložek? já mám sebou zabalený jen jeden balík... :confused:
15. črc 2012 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky...

moc gratuluji holkám k miminkům :slight_smile: hezky se nám rozrodily a už se moc těšíme na fotečky a detaily porodu :slight_smile:

jinak já jsem stále taky celá, krom toho píchání ve spodku, které mě sem tam vystřeluje do levé nohy, tak mi nic není...a mám teda dost silný výtok, včera jsem si už myslela, že je to aj plodovka

co se týče oblečení do porodnice...pro mimčo jsme krom plínek dostali naprosto všechno a pro sebe můžu mít svoji košili nebo mi dají, takže jsem měla od nich...mají dobré na kojení, i když v nich člověk vypadá jak strašidlo...a ty porodnické vložky jsem využila skoro 2 balíky, měla jsem s sebou jeden a druhý mi manžel pak musel dokupovat...doma jsem pak už používala normální vložky
15. črc 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni krásné bříško a i když je to focené trochu špatně, tak si myslím, že ti kleslo...je níž než by mělo být :slight_smile:
15. črc 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen já mám taky bříško dost nízko a to celý těhotenství, je to dost nepříjemný :unamused: skřípne mi kalhotky, všechno se mi zařezává a taky si musím bříško občas přidržet a nadzvednout :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a berete ještě nějaké vitamíny? mně dneska došlo calibrum mami a to je určené i pro kojící maminky, tak se chci zeptat, jestli budete taky něco brát. Jsem vstala a mám plno otázek :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2012 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Ahoj,už jsem si říkala,jestli pak nerodíš tentokrát ty :wink: Díky,mě se zdá že je níž podle toho jak mi vadí v sedu,do ted to šlo..ale ted se musím furt narovnávat ,aby mi nevadilo,nejlepší poloha je už jen vleže.. :sweat_smile: :wink: Tak to akorát praktikuju,vysála jsem a vytřela,ted čekám až dopere pračka a dodělá se oběd,polívku už jsme měli :sunglasses: Já si vložky pamatuju snad jen 1 balík..ale už nevím,dokoupit se dá jistě snadno i v porodnici :wink: Župan si nakonec přibalím,máš pravdu,příp.flek se zakryje raz dva,jen aby nebyli hice.. :sweat_smile: :confused: Musím stejně přeskládat tašku podle posl.seznamu.. :rolling_eyes:
15. črc 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin Vitamíny neberu,ani jsem nebrala,jen poslední 2 měsíce mi předepsali,železo,magnesium a něco na křečáky..kromě magnezia jsem to využívala vše,asi před týdnem poslední a magnézko jsem vysadila,dle vašich rad asi taky před týdnem.. :sweat_smile: :confused:
15. črc 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin já mám zabalené dva balíky. Zkušenost :sunglasses: Ale vím, že mi tam i dávali, takže přinejhorším si vyptáš, nebo ti manža doveze. Vitamíny neberu, jenom když mi hrozil pobyt v nemocnici cca kolem 25tt, to jsem brala pak gravital. Jinak ne. Snažím se spíš zeleninu a ovoce. Navíc mi vždycky přišlo, že mi po tom bylo blbě, tak nevím. Ale je to na každé z nás. Jak chceš brát, určitě ber :slight_smile:
@segra_bruni popravdě? Mi bylo tak blbě, že mi bylo naprosto fuk, jak vypadám :grinning: Ale obdivovala jsem maminky, které se tam každé ráno ještě i stihly namalovat :sunglasses: Já první dva dny jenom ležela, protože jakmile jsem se jenom posadila, šlehla jsem sebou. Měla jsem to takové naprd :confounded:
15. črc 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Tak to ti nezávidím,ale snad už brzy budeme mít všechny po bříšku :sunglasses: S těma košilema máš pravdu,taky nám je měnili..na porod byla určo erární..A pak jsem se třeba převlíkla před návštěvou do vlastní,mám také sbalené 2.. :wink: Dudlíky jsem neměla,ted i jeden beru..ale snad nebude potřeba.. :wink: Tak u nás začíná poprchat.. :confused:
15. črc 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já dneska půjdu přeskládat tašku a zrevidovat co v ní mám, už ji mám zabalenou dva měsíce a pořád do ní jen strkám další a další věci :sweat_smile: musím si v tom udělat pořádek :slight_smile:
15. črc 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aideen popravde? ja si malovani zabalila ... v porodnici nepouzila a pozdeji take temer ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... az zase po 7-mi letech po nastupu do prace :grinning:
ono kdyz clovek koji tak se mu moc nechce na sdbe neco patlat :wink:
15. črc 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
stále 2v1 a už toho mám plný brejle.. já vim, že mám čas, ale už je to dnes tejden od první cesty do porodky..od rána mně dneska bolí břuch, snažím se něco dělat, trochu jsem uklidila, oběd uvařila.. taky jsem se teda šíííleně vytočila, naše čtyřměsíční čuba zabila dvě slepice..teď má zaracha na chodbě...ještě tu mám rybíz na kláček, tak se na to musim vrhnout a pak snad i vyžehlim, není toho moc, zredukovala jsem to na nutné minimum..
15. črc 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

nakukuji a další miminka na světě, to je paráda :slight_smile: moc holkám @neeve a @klaire22 gratuluji :wink:
15. črc 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kammka úplně s tebou souhlasím, taky bych rodila, i když mám ještě čas, ale už mě ty bolesti a poslíčci nebaví :unamused:
15. črc 2012 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin hele máme to obě za osm...mně každá buřina dělá s tím pupkem strašný věci..takže bych klidně jela. i jsem přemejšlela, čím to popohnat, ale jsem na to asi srab. ricinu se bojim bojim a ani na tu blbou slivovici jsem odvahu nesebrala, příjde mi, že by to mohlo ožrat mladýho a to nééé teda.. chudák dítě, aby se narodilo s kocovinou :unamused:
maxa si sednu do vany..ale to jsem zkusila před týdnem. a nic z toho nebylo, teda krom 12ti hodin slušných kontrakcí...
co budeme dělat????
já nechci nechat dítě u tchánů další minimálně tejden..
15. črc 2012 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka A co to je za urychlování se slivovicí,to asi neznám..? :astonished: Já málem zapomněla že jsme včera zkusili sex,po kolika měsících dovnitř,nejdřív to nešlo,pak jsme dali polohy já nahoře a bylo..já z toho teda nic neměla,manžel nadšený.. :sweat_smile: :confused: Takže budeme pomalu asi vyhánět jak to půjde.. :grinning: Mě bouřky nic nedělají,ted tu zas jedna proběhla..a už svítí slunko.. :sunglasses:
15. črc 2012 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni no v ricinovým koktejlu je slivovice, myslím.. k sexu jsem se nějak neodhodlala... :frowning2:
15. črc 2012 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka aha,no tak to radši ne.. :unamused: toho bych se bála,že víc uškodí..
15. črc 2012 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka no já zkusila sex, to se mi udělalo akorát blbě, 2hodiny nepoužitelná :grinning: :grinning: :grinning: Včéra prochajda na hrad, tak slušnej výkon, celý večer jsem bědovala bolestma a noc nic moc :unamused: ricinový koktejl bych klíďo zkusila, ale schánět ricinový olej po všech čertech nebudu, alkoholou se nebojím už vůbec, ten si dávám skoro každý den buď skleničku píva nebo skleničku vína a myslím, že je malej už docela otrlej :grinning: :grinning: :grinning: takže zbyde zase sexík, ale k tomu potřebuju nadšenýho chlapa a toho široko daleko nenajdu, protože manžílka to v tomhle stavu vysloveně nebaví a je to pro něj spíš za trest :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2012 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kammka no a pak zbývají vysloveně hovadiny typu skákat ze schodů a to odmítám! Jo a ještě kroucení bradavek :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2012 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dneska jsem už dodělala domácí resty, přeskládala tašku do porodky a jsem připravená jet :slight_smile:
15. črc 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni mně taky bouřky nic nedělají, jsem se dneska tak lekla a nic :unamused:
15. črc 2012 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin schody tu nemáme, se sexem to bylo podobný, ačkoli to je už mnoho týdnů, tak možná že by se to dalo zkusit, no a alkohol ten piju taky, to pivko.. akorát ta slivka je trochu jinej kalibr..
možná že tu vanu dám.. už třeba kvůli tomu, aby se to rozehnalo, dost mně ty tlaky v břiše neba, to bych taky nemusela skrz to bolení usnout.a když jsem byla v úterý na 2cm, tak třeba se to pohlo a už by mně dom nehnali a spíš by to popohnali, i když mně se do nějakýho urychlování porodu hormonama taky zrovna nechce..

já vlastně nevim co chci, a to je můj problém..
15. črc 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek