• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@kaphajin Já jsem nebrala nic, oblečení i zavinovačku, má malá z porodnice. Manžel mi přiveze až věci sem jak pojedeme domů. :slight_smile:
15. črc 2012 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka vanu dej, ale ta asi nepomůže :unamused: já když si dám vanu, tak to břicho se vlastně ani nepotopí, to bych musela mít doma bazén :grinning: a na vyvolávání a urychlování porodu taky nechci aby došlo, ale když nebude chtít ven, tak co? zůstat tam nemůže, holt budeme muset doufat :frowning2:
15. črc 2012 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajulax díky, super udělám to taky tak :slight_smile:
15. črc 2012 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vám posílám na ukázku moje obrbřicho :grinning:
15. črc 2012 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@kaphajin super
asi tak nějak
15. črc 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin
@kammka
@vormoni
tak holky, malá dušičku v peří - byla na malém řetiskáči (poprvé, měla jsem docela strach, ale líbilo se jí to), na létajících kačenách a ještě vydyndala pendreka. Docela jsme se prošli, i když zpátky už jsem myslela, že se nedoplazím. Začalo být i docela horko, tak to byl pro mě mazec. Ale jinak v pohodě, žádní poslíčci nic, takže to vidím tak, že mám před sebou ještě moře času :slight_smile: Asi udělám mamce radost a nechám to až po dvacátém, kdy bude mít po uzávěrce v práci, aby si v klidu mohla vzít dovolenou :grinning:
Jinak, co se týče vany, sexu atd. mě u první dcery nic nepomohlo a to jsme se opravdu snažili. Takže to teď ani nějak nezkouším. Jsem už smířená s případnou vyvolávačkou na konci měsíce, docela se přiznám, že mi to tak i vyhovuje. Nemám ráda, když něco nemám přesně naplánované :grinning: Ale zítra může být samozřejmě všechno jinak, uvidíme, ale moc tomu nedávám.
15. črc 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin krásné bruško :slight_smile: Velikost máme skoro stejnou, akorát já ho mám teda rozbrázděné, jak po orbě. Mám holt strie po mamince :frowning2: a To se mi zdá, že jich mám teda daleko víc. A to i na místech, kde jsem netušila, že je to možné :frowning2:
15. črc 2012 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen holt děti přinášejí jisté oběti a jednou z nich bude určitě postava :frowning2:
15. črc 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen já bych nechtěla vyvolání ani urychlování, chjo, bych udělala vše, ale věřím, že pokud prcek není připravený, tak se můžu stavět na hlavu :sweat_smile:
15. črc 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin @aideen se mi líbí jak si smířená s tím koncem měsíce, já teda ne :unamused: spíš čekám každý den kdy to přijde a marně doufám den po dni :cry:
15. črc 2012 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen jinak to je fajn, že jste si užili kolotoče :wink:
15. črc 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin jinak s tou vanou je to tak, že se ani nedoporučuje to břicho potápět a zahřívat celý, stačí podbřišek, čiliod pupku dolu, protože když to nahřeješ celý, tak ti bolestivě ztvrdne..
navíc, my máme poze hlubokousprchovou vaničku, od odtoku po přepad je to hluboký cca 20cm..takže ani já pupek neponořím..
15. črc 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin mě to ani nějak nepřijde. S Broničkou mi to tak nějak strašně utíká, že si spíš říkám: Už mám jít rodit? :grinning: Mě vyvolání nedělá problém. Na malou to vliv nemělo, já se aspoň netrápila přenášením, které by bylo do bůh ví kdy. Ale je mi jasné, že bys ráda normální začátek. Taky bych si to někdy ráda zkusila :grinning: Možná příště do třetice :grinning: :grinning:
15. črc 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen no mě ani nejde tak o to vyvolání, ale "údajně" je ten porod větší masakr :grinning: tak proto se toho bojím :sweat_smile: a že ti to s Broničkou utíká, to chápu, máš o zábavu postaráno :slight_smile:
15. črc 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka to jsem ani nevěděla, že to břicho nemá být potopený :sweat_smile: já jsem si ho ve vaně hekticky polejvala, aby to jako zabralo :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin jasně, nezačala jsem rodit normálně, ale mě teda dle vyprávění mých kamarádek, co rodily bez vyvolání, přišel jako jeden z těch lepších a kupodivu i rychlejších. Už si přesně nevybavuju jak dlouho přesně, ale stahy mi začali cca v devět ráno, asi půl hoďky po tabletě. Bylo to jako by mi měla začít menstruace. Takto to bylo až do dvou hodin odpo. To jsem si četla časopis, komunikovala s manželem. Dalo se to s přehledem zvládnout. Pak to trošku zesílilo, ale spíš mi to přišlo, že se to rozjelo klistýrem co mi dali. V sedm večer mi píchli vodu (bohužel to neudělali dřív, nevím proč) a to začal být docela mazec. Bolest nepopsatelná, ale malá byla za dvě a půl hodinky na světě i s druhou dobou porodní. Takže mi to nepřišlo nějak moc jako masakr. Neboj, co ženská, to jiná reakce na všechno :slight_smile: Hlavně se od nikoho nenech vypsychařit. :slight_smile:
15. črc 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen ok, tak díky za psychickou podporu :slight_smile: nenechám se rozhodit :slight_smile:
15. črc 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin to znám od prvního "očekávání" porodu. Najednou všechny dětné kamarádky začaly vykládat, co a jak bylo nahouby, co se stalo jim a člověk měl pocit, že když to tak bylo u nich, tak to nutně musí zažít i on. Takovéhle rady a příběhy by člověk před vlastním porodem vůbec neměl probírat či poslouchat. Vůbec to nepomůže. Říkat, že to nebude bolet a bude to v klídku, to ti nebudu. Bolí to, a to dost. Ale dá se to vydržet a hlavně, tato bolest skončí něčím úžasným :slight_smile: Takže klid a neboj, je to jen pár hodin v životě :slight_smile:
15. črc 2012 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aideen hezky řečeno :slight_smile:
15. črc 2012 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky, tak se hlásím zase vcelku :unamused:
16. črc 2012 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, já taky. Ale nijak mě to nepřekvapuje :slight_smile:
16. črc 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj holkyyy od středy jsme doma ale jaksi nestíhám psát, jsem furt taková utahaná....ve čtvrtek mě začaly bolet klouby ruky no všechno, koupila jsem si doplněk stravy vápník a je to lepší....asi to chce čas dát se do kupy....jinak co se týče porodu tak ted s odstupem musím říci že byl v klidu, ve chvíli kdy jsem rodila to tak v klidu nebylo ve 21:15 praskla voda, no musím říci že jsem asi 10 minut stála s ručníkem mezi nohama a nevěděla co dělat jestli balit sobě nebo Matýskovi a kam ho zavézt atd..no nakonec když mě Radim viděl začal vše řešit sám já jen opakovala ještě nechci no pak mě hodil do porodky a vezl malého k našim do Luhaček a za mnou dojel kolem půlnoci, to jsem byla ve sprše a zatím žádné bolesti, otevřená na 4-5, kontra začaly až o půl 1 ale byly takové rozházené, jedna kontralce silná druhá slabá navíc některá po 2 minutách jiná zase po 5, tak mě kolem 2 dali jakousi injekci a kapačky oxitocinu a to teprve začal být brutus-au au, no a o půl 3 asi tak na tři zatlačení malá venku, no myslela jsem že mě dotrhala až za krkem jak to pálilo atd no ale nakonec jsem bez šití co se týče zavinování dělohy, tak to bolelo asi jako slabé kontra nebo bolestivé krámy ale čekala jsem to horší, trvalo to asi 2-3 dny ale já teda mnohem víc kroutila prstama u noh při každém přisátí malé protiže než se mi udělalo mlíko tak mě stihla bradavky komplet dorasovat a to teda byla bolest ted už dobré, mlíka mám 3 prd.le, musím i sem tam odsávat jinak pak prsa malou při kojení sprchujou a ona se dusí jak ji to teče do pusiny, kozy mám jak dolly a co se týče váhy no nemluvit.....rodit jsem šla s 86, ted mám 75 takže ještě 15 kilo musím shodit, jsem jak vepř
16. črc 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aideen mně jo, já jsem jsem v šoku každý den :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 teda porod se zdá být luxus, na tři zatlačení, bolesti jen 2hodiny, bez nástřihu a poranění...GRATULACE :slight_smile: bezvadně si to zvládla! A ty kilča schodíš určitě rychle. V porodnici se nenechávají všechna kila :wink:
16. črc 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin jinak na tu únavu a vyčerpanost po porodu jsou homeopatika, tak kdybys tomu věřila...
16. črc 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 Ahooooooj mamino :slight_smile: Tak porod říkáš docela šel a bez nástřihu,jsi šikovná :wink: Ono samotné tlačení je brnkačka,nejhorší je vydržet ty bolesti při otvírání,kdyby aspon nebyly tak dlouhé,že.. :sweat_smile: :confused: Zavinování si taky tak představuju jako menstruační bolesti,tak to zvládneme, holky :sunglasses: Kojení bude jiná liga,to si pamatuju,že ze začátku niííííc móóóc..ale to se musí přežít aby malé dostalo papat,to je jasný..:o)Takže opět mlékárna?No tak aťto hlavně vydrží co nejdýl,snad se ti mnoužství upraví na spotřebu Nikolky:o)Taky už se na tu naši těším,bude č.2 po tvé :sunglasses: To hubnutí půjde,bud trpělivá.. :wink: Držte se a občas nám -čekatelkám-napište,ubývá nás taky na pokec,ale je mi jasné že s prckama už tolik času na netování není.. :slight_smile:
16. črc 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin Krásné bříško máš,zdá se velké,ale třeba je to moc zblízka :sunglasses:Bude pěkné vypečené miminko:o)
@aideen Ahoj holky,hlásím také kompletní stav.. :sunglasses: U nás je pod mrakem ,dnes se mi spalo nějak dobře,až mi to přijde podezřelé.. :sweat_smile:
16. črc 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni no to se nezdá, je fakt velké :grinning: já zase od 4 hod nespala :frowning2: ale v šest jsem zalezla a chrupkala do do 8:30 :slight_smile:
16. črc 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 ahojky! No jak to tak čtu, tak porod jeden z těch pohodovějších! No závist, hned bych si to takhle taky odrodila :grinning: Neboj, kila půjdou dolů během chvíle, uvidíš. To vykojíš. Trošku mi tvůj popis mlékárny připomíná mě u Broničky :sunglasses: Jenom jsem se předklonila nad vanou, abych si umyla hlavu a už jsem cítila, jak mi to teče až po nohách :grinning: No byl to mazec :grinning: Jsem dost zvědavá, jak to bude teď, ale řekla bych, že úplně stejně :sunglasses:

@kaphajin
@vormoni se furt sledujete, tak vám všechny situace přijdou podezřelé :grinning: Na mě tady to ještě nepřišlo :sunglasses: Pohodka, klídek ... ale mě to přejde :grinning: Nejpozději za dva týdny :grinning: :sweat_smile:
16. črc 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vam predstavuji Bohumira,bohuzel pro nepostupujici porod,slabe ozvy a lehce zakalena plodovka byl nutny cisar,uz jsme doma,maly je zatim hodny,budi se co 4 hodiny,nadlabe,hygiena a chrupka dal. Mleka mam taky mraky,denne odstrikavam i 200 ml. Neco je v mrazaku,zbytek dostava pes:wink: chutna mu:wink:
16. črc 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek