• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@kamino ten je úžasnej a jak je hodnej, no ideální miminko :slight_smile: moc gratuluju!!!!!
16. črc 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen máš recht :sweat_smile:
16. črc 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino nádherný chlapeček! A má úžasné vlásky :slight_smile: Moc se vám povedl! Přeju, ať je pořád tak hodný :slight_smile:
16. črc 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino jé ten je krásnej...a je teda hodnej, 4 hodiny v kuse, týjo, paráda..

holky ti chlapi ....
ten mlj vyšiluje, sere ho, že není pánem situace, moje břicho ho omezuje a štve (chápete to?? co mám říkat já???) a co prej ti doktoři, jak je možný, že nevědí, kdy to bude????
NA DNEŠEK SI NAPLÁNOVAL, ŽE POJEDE K JEHO PŘÍBUZNÝM PRO KRMNÝ BRAMBORY SELATŮM CO BY PRO TA PRASATA NEudělal, že..
že si myslel, že pojedu s nim.. no já snad i pojedu, ale je tam malá, já nevim, jak jí vysvětlim, že si ji ještě neodvezeme.. chudinka..navíc jeho máti vždycky musí vědět vše předem, jak se tam zejivíme zničehož nic, tak to bude milion keců, že pro nás nic nemá nachystanýho, jak kdyby to po ní někdo chtěl pod pohrůžkou násilí nebo za prachy..ani nejde chtít nějakou zastávku cestou na nějaký výlet nebo oběd, neb povezem asi vozejk a s tím se nedá moc parkovat.
ale hlavně jak si sednu do auta, tak mi tvrdne břich a je mi blbě, kvůli tomu už druhej tejden neřídím..vlastně to budou zítra celé dva týdny.. a jsem jak bezruká, když si nezajedu podle svýho na nákup, nikam..
nehledě na to, že druhej pood může bejt pěknej fofr, zvlášť, když už byl jednou rozjetej..rodit někde v lesích u Rožmitálu, to néé a ani v nějaké cizí porodnici, ačkoli to už se mi skoro jednou povedlo, že..
16. črc 2012 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaphajin
@aideen Doufam,ze mu to vydrzi, tedy od rana nedelam nic jineho,nez kojim a odstrikavam,od rana uz 140 ml. Ja se picnu,jsem zvedava,jak dlouho vydrzi bradavky. Mam jednu fotku curaci,doufam,ze to neni proti pravidlum fora,a nebudu za pedofilku,ale byla to nahoda:wink:
16. črc 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@kamino no to je bomba
kdo to schytal?? :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2012 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka Chlapi jsou super.. pritel me ukecaval,zda bych v porodce nemohla zustat do utery,ze nestiha pripravit pokojicek,mel tam modelarskou dilnu:wink: to jsem uz celkem nadavala. :wink:
16. črc 2012 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kammka nastesti jen podlozka a podlaha. Fotila jsem ho a na to ze cural jsem prisla az pri pohledu na podlozku:wink:
16. črc 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamino hezké :grinning: to se pěkně podařilo zachytit :grinning: :grinning: Mě malá jednou počůrala zravodní sestru :grinning: A bylo to jak od kluka, taky krásnej oblouček :grinning:

@kammka manžela omezuje tvé břicho? :grinning: :grinning: Taky dobrý. :sunglasses: A co by pak říkal, kdyby ho měl vláčet, že ... Přijde mi, že jsou asi nějaké erupce na slunci, že jsou ti chlapi takoví "divní" poslední dobou :slight_smile:
16. črc 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino Ahoj,tak malej je sladkej,opravdu se vám povedl :grinning: Čurací fotka bezva,to se povedlo,já to u Kubíka zachytit nestíhala,ale trefil mě párkrát pěkně taky... :grinning: Tak to má pejsek pěknou ňamku.. :sweat_smile: :confused: Hlavně když je malej hodnej,jen ať mu to vydrží.. :grinning: A co po císaři,jak ti je?Asi to bolí ne?Hlavně ,že malýho zavčasu vyndali a jste oba v pořádku,zas budete moc brzo sexovat s manželem,ne jako u přiroz.porodu... :sweat_smile: :sunglasses: Držte se:slight_smile: :dizzy_face:
16. črc 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka No výborný manžel.. :astonished: Bych je chtěla vidět v opačné situaci co..nedal by to každý druhý... :angry: Tak pokud máte signál celou cestu ,co tam jedete tak jeď,aspoň se nebudeš nudit a pokud zvládneš malé vysvětlit,že ještě zůstane u babi..aby to nebylo moc emocí najednou..i když zas třeba by to mohlo rozjet porod? :sweat_smile: :confused: Já se nikam vydávat nehodlám,jen tady po Rakáči,manžel na tel..co kdyby.. :confused: do porodky si dojdu sama kdyby bylo nejhůř,mám to 5 min od baráku.. :wink: I když bych se i courla po obchodech,takhle zajet do Ph.. :slight_smile: ale to nehrozí..Objednala jsem se zítra ostříhat,ať nejsem zarostlá pak na fotkách :grinning: :sunglasses: Jen tam už nedělá moje dvorní kadeřnice,snad mě moc neoškubou.. :confused: :sweat_smile: A objevila jsem u čonků bezva baleríny,tak se tam chci pro ně stavit,většinou mi moc nesedí,ale mají tam poslední 41,tak je vezmu,snad za 200kč..jemná koženka,jako papučky..Dokonce jsem tam objevila i napadobeniny bot od hilfigera-to jsem koukala..tady to moc nemívají.. :astonished: ale ty mají jen malé,škoda.. :unamused: A chci ještě nějaké tříčtvrťáky,nějak mi došly bez fleků..když se ted ochladilo,nemám co na sebe :rolling_eyes: :sweat_smile:
16. črc 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vormoni Sex??? Co to je ??? To slovo jsem zapomněla před 10 měsíci:wink: břicho fakt bolí,hlavně vstávání..ale nic,co by nešlo přežít:wink: Musím pochválit Boba otce,dnes vyřídil všechny úřady,nakoupil jídlo,fakt zlatej. Zítra jdeme k lékaři,tak jsem zvedava. Jinak posilam foto z dnešního rána a tím pro dnešek končím,jdu zalehnout:wink:
16. črc 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kammka no tak to je silný kafe, zůstala bych radši doma a ať si jede :angry: tichá domácnost u nás funguje nejlíp, občas pak přijde i s omluvou, nemluvím dokud mě to nepřejde nebo nepřijde omluva :grinning:
16. črc 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino úžasná fotka :grinning: já než jsem se zakoukala tak jsem se lekla co má připnutýho na pindíkovi a on čůrá :grinning: :grinning: :grinning: no bomba! Já tuším, že u nás to bude taky chlapeček, tak se těším :grinning:
16. črc 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni ty si oblíkneš ještě normální tříčtvrťáky? :fearful: Jinak s tím nakupováním a couráním by se mi to taky líbilo. Klíďo bych se jen tak courala po obchodech, co doma, že jo? A jinak balerínky by se mi taky hodily :slight_smile: ale já se jen tak někam nedostanu :frowning2: to by mě musel manžel vyvézt :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Tak to muselo být něco s tím mlékem,mě teklo spíš když jsem si na ně omylem víc lehla při spaní a když jsme měli skluz v kojení,že mi protekli i přes vložky :sweat_smile: hlavně když je,budem za něj rády a hlavně prckové :sunglasses: :grinning:
16. črc 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni @aideen to jsou teda situace :confused: :grinning:
16. črc 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin Drzim ti moc palce,aby vše proběhlo bez zbytečných komplikací a měla jsi svého malého rvouna už doma :wink::wink: ta fotka byla fakt náhoda,ani jsem nevěděla ze pustil kohoutek:wink:
16. črc 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin No normální ne,nějakou vel XXXL snad jo :grinning: vyzkouším a uvidím. :wink: Mám jedny těhu od litexu,ale zapomněla jsem je na chatě..a staré co mám doma obleču,ty jsem koupila nějak jak se narodil Kubík,tak jsou asi větší ale ne o moc a pod břichem je snesu.. :grinning: Já se dnes prošla pěšky,do města je to 15min..jinak radši sedám do auta.. :sweat_smile: :confused: No kupovala bych furt něco ale kde na to brát..?To jsem si koupila v sobotu u deichmana gumáky,mají vadu vzhledu,jedna je víc zažloutlá asi byla ve výloze na slunku...jsou na nich motýli a stály jen 99kč..na chatu budou ok,i čonci mají ty jejich za 300kč!Tyhle byly původně snad 450kč..tak dobrej kup :grinning:
16. črc 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
no my jsme se následně docela surově chytli, on jak ho chytí rapl, tak mi řekne takový věci, že brečím, dneska mně teda dohnal k tomu, že jsem mu řekla, že po šestinedělí jdu do banky řešit prodej baráku, že s ním nebudu. začal urážet mně, i moji rodinu, začal vypočítávat, co mi všechno zadal a já to neudělala, že on je šéf a má to tu být jako ve firmě.. no jsem zase jednou čuela.. jak zjistí, že není pánem svýho času a něco se po něm chce, co by z morálnních důvodů fakt udělat měl, ale nevyhovuje mu to, tak začne takhle vyšilovat..takže super..
on se sebral a šel řešit po tý hádce ty brambory, pak dolez jak uokropeček, no ne že by se omlouval, že prej mi vyhověl, že ty brambory zrušil a že nikam nejeee, já mu řekla, že to fakt nemusel, že by bylo asi líp, kdyby vypad, i kdyby pro mně musela sanita, tak můj trapas to není, že..no pitomec.. on je chorej, to o něm vím dávno a já blbka se nechám vždy vytočit. jenže před ním nelze utýct, jak se rozhodne se hádat, tak je mi v patách, to by\ch musela skočit do auta a někam ujet a jsem si jistá, že by se hnal za mnou!!
cvok no...on je pracovitej, snaží se vydělat prachy ale spíš by makal pro druhý a mně úkoloval a ty moje výmluvy na těhotenství mu vaděj.. ach jo..
16. črc 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamino No on ti to manžel brzy připomene,co to je.. :grinning: Ale u nás v šestinedělí neprobíhalo tenkrát nic,teda u mě..tatínek byl samozřejmě obsloužen.. :sweat_smile: Já měla hrůzu i jen z prohlídky na gyndě..No a pak..nebudu nikoho děsit..každá to máme jinak.. :unamused: :sweat_smile: :confused: Tak odpočívej když to jde,já momentálně taky poobědní relax.. :sunglasses:
16. črc 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka No pěknej rapl.. :angry: :unamused: kterej chlap ale není?Aspoň občas...Je smutné,že si neuvědomuje,že aspon ted- když už máme i tak nervy na pochodu,že by se mohli chovat ohleduplně..bohužel jim to dojde až s křížkem po funuse.. :rolling_eyes: Ono je lepší spustit slzy a nehádat se,to je už moc energie a emocí najednou a většinou pláč na ně působí nejvíc..a přitom se my pročistíme,že..Což mi připomíná,douho jsem tuhle taktiku nevyužila :confused: :sweat_smile: Ale fungovalo to dycky.. :sunglasses:
Já mám ted docela klid,i co tu byli naši to docela šlo a on se choval ohleduplněji,kolikrát se před našima předvedl v tom nejhorším možném světle..ale asi ho ten můj stav najednou trochu krotí..i když doted jsem to moc nepociťovala..Příjemná změna..uvidíme co přijde dál.. :rolling_eyes:
Tak hlavu vhůru,on se polepší a počkej až porodíš,vyměkne jak stará bába..a vše napraví :grinning: :sunglasses:
16. črc 2012 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni no na něj moje slzy působí opačně, spíš okamžitě začne ječet, že ho vydírám.. teď odjel, na jednu stranu dobře, ale já ani nevim kam, asi teda pro ty brambory, k jeho rodině, podle toho jak se chystal - čistý kalhoty, čistý triko, jeho máti je háklivá a akorát by poslouchal kecy, jak to vypadá..že by jel na nákup, to si nedělám iluze, ačkoli tady nenní už ani mouka a to jsem si zrovna říkala, že udělám pizzu..ale mám jen polohrubou.. tak leda z ní...já mám momentálně hrůzu z toho, že se nakonec oproti tomu, co bylo zřetelně vidět na utz narodí holka, což mně by nevadilo, i když jsem vyvinula velkou aktivitu při směňování růžových oblečků s kytičkama a motýlkama za modré s mašinkama a pejskama...ale co by to udělalo s ním, to nevim.já už ani u něj nevěřím tomu, že vyměkne..když se teď ke mně chová jak ididot..on prostě potřeuje mít všechno podle sebe, nalajnovaný, vypočítaný a běda jak mu to nevyjde..a to i v případě, že mu všichni říkaj od začátku, že jsou jeho představy nereálný, jak mu něco nevyjde, tak je minimálně depresivní a to taky není o co stát.. leckterá ženská nad takovou situací mávne rukoua a řekne si, že nebude svou blbou náladou kazti náladu všem okolo, ale ćo předváděj kolikrát chlapi, teda ten můj..
16. črc 2012 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka No to je pěkný.. :confounded: S tím nákupem bych mu napsala seznam smskou,že pokud chce něco doma jíst ať to nakoupí po cestě zpět ,ať už pojede odkudkoliv.. :angry: Určitě se cestou zklidní,to přece jinak nejde.. :sweat_smile: Když nemáš k dispozici auto,tak by to měla být samozřejmost ne..?Vidím,že to s ním opravdu nemáš lehké..asi mu leze na nervy i nedostatek sexu,ne?To u nás taky hned skřípe.. :confused: Tak já myslím,že pindíka dr.snad viděli dobře a holka nehrozí,to by asi byl šok..také s ničím jiným nepočítám.. :sweat_smile: :confused:
16. črc 2012 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni já tu auto mám, ale fakt mi už vadí v něm sedět.. to jedině když mám hoodně sklopenou sedačku a i tak mi vadí každá dírka v silnici.. nehledě na to, že jenom vyložit nákup z vozejku na pás u pokladny je dost záběr, jsem vždy ufuněná jak čuně a zdržuju lidi za mnou, ale na to prdím, to holt musí vydržet.. pak to zase složit do auta a vynosit domů, protože v létě to prostě v autě nechat nejde...já nevim, co by koupil, kdybych mu to sepslala smskou, to by ten nákup stál dvojnásobek, on by se nezaobíral ani cenama ani co po něm přesně chci..a jestli jel s vozejkem, tal stejně někde u krámu nezaparkuje..
no a sex, no coment, to už se ani nezmíní...že by bral v potaz moje potřeby, to vůůůbec.. jedna věc je to břicho, který vadí a po akci mi je blbě, druhá věc je vůbec ochota to řeišt jinak.. ale co už.. jinej nebude..
16. črc 2012 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni a pokud jde o jídlo, tak tady je vždycky co jíst, díky mrazáku, akorát já nejsem zvyklá do něj dávat chleba a tatínek bez chleba trpí..no jsem zvědavá, za jak dlouho bude zpátky, jeho matka je schopná ho tam klidně zdržovat dvě hodiny a něčím ho násilně krmit, snad tentokrát pochopí, že ho má hnát hned domů. ono nejde jen o porod, ale i o psa, keterj mi tu skáče po hlavě, zvířata, který musí někdo krmit atd...vyrail někdy před jednou nepočítám, že tu bude zpět dřív než v šest..
16. črc 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kammka Aha,to to jo..Mě to v autě zas tak nevadí,to máš blbý..Lidí si nevšímej,jen at čekají..ale nákup vynosit,by měl on,kor jestli to máš do schodů..ted přece není vedro,tak to v autě chvíli vydrží a ty bys vzala jen to měknoucí :wink: Ale jestli máš z čeho vařit ,tak bud doma,psa někam separuj at máš klid,t a zkus se nějak příjemně zabavit a nemyslet na to co on kde dělá..je to jen chlap.. :rolling_eyes: já mám dnes asi flákací,a žrací.. :sunglasses:
16. črc 2012 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dociska.............Katka......1.7.2012............28.6.2012...............Vojtíšek................Brno............1.7.2012......3730g/50cm
ivis.....................Iveta........5.7.2012............7.7.2012.................Filípek?............Žďár.n.Sáz.......2.7.2012.....3510g/??cm
sina....................Ivana.......????...................?????.....................Kubíček...........????............2.7.2012.........3760g/51cm
neeve..............Naďa........11.7.2012..........7.7.2012.................Milánek......Mladá Boleslav ..13.7.2012..3620g/51cm
kamino............Petra.........12.7.2012.........4.7.2012.................Bohumír............Praha ............10.7.2012..2640g/48cm
kaphajin..........Petra.........17.7.2012.........10.7.2012..............Štěpán/Šárka...Mělník
klaire22............Klára........18.7.2012.........10.7.2012...............Eliška................Roudnicen/L ....13.7.2012...............?....
janulev.............Jana..........20.7.2012........12.7.2012...............Davídek............Ořechov (okres Brno)
pajulax.............Pavla.........21.7.2012........15.7.2012...............Adélka..............Uherské Hradiště
Petule22..........Petra.........21.7.2012........22.7.2012................Nikol..................Otrokovice......8.7.2012........3630g/50cm
kammka...........Kamila......23.7.2012.........15.7.2012..............Toníček..............Benešov
lenkabenjamin...Lenka...27.7.2012.........24.7.2012................Nina...................Zlín
aideen ............ Broňka ......27.7.2012 ...... 1.8. 2012 ............... Petr ................ Vsetín
vormoni............Monika....29.7.2012.........23.7.2012................Nikolka...............Rakovník
Mina_...............Soňa........30.7.2012.........27.7:2012...............Tomášek... .. .....Praha
16. črc 2012 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
PŘEZDÍVKA............ JMÉNO .............DATUM PORODU A HODINA .....JMÉNO MIMINKA ...........VÁHA ............CM
dociska.....................Katka................1.7.2012 ve 1:15..............................Vojtíšek............................3 730g...........50cm
ivis..............................Iveta..................2.7.2012 ve 1:37..............................Filípek..............................3 510g...........50 cm
sina............................Ivana................2.7.2012 ve 12:36.............................Kubíček...........................3 760g............51cm
petule22....................Petra................8.7.2012 ve 2:22................................Nikolka............................3 630g...........50cm
kamino......................Petra................10.7.2012............................................Bohumír..........................2640g............48cm
palulax.......................Pavla................12.7.2012 v 5:45................................Adélka.............................3400g.............48cm
neeve.........................Naďa................13.7.2012.............................................Milánek...........................3620g............51cm claire22.....................Klára............13.7.2012.v 16:02........................................Eliška.........................3460g..........49cm
16. črc 2012 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šoupla jsem tabulky,at se pak nehledají...koukám že kaphajin má zítra termín.. :astonished: To už je na spadnutí..tady osyříme..a co janule?
16. črc 2012 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni do schodů to nemám, ale do prčic, je učitel , má prázdniny, myslím, že ho jinak v jeho aktivitách podporuju, tak mně docela bere, když mám v posledním týdnu těhu cokoli tahat....ale kašlu na to, nějaké jídlo tu je, chleba ať si zařídí, já se chtěla aspoň s čoklem projít, i když by mi břich ztvrd, bylo by mi pak na nic a k porodu by mi to nepomohlo..ale začalo lejt.. a leje jako z konve...prostě den na nic... já snad vytáhnu žehlení.. :frowning2:
16. črc 2012 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek