• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
dociska.............Katka......1.7.2012............28.6.2012...............Vojtíšek................Brno............1.7.2012......3730g/50cm
ivis.....................Iveta........5.7.2012............7.7.2012.................Filípek?............Žďár.n.Sáz.......2.7.2012.....3510g/??cm
sina....................Ivana.......????...................?????.....................Kubíček...........????............2.7.2012.........3760g/51cm Petule22..........Petra.........21.7.2012........22.7.2012................Nikol..................Otrokovice......8.7.2012........3630g/50cm
kamino............Petra.........12.7.2012.........4.7.2012.................Bohumír............Praha ............10.7.2012..2640g/48cm

neeve..............Naďa........11.7.2012..........7.7.2012.................Milánek......Mladá Boleslav ..13.7.2012..3620g/51cm

klaire22............Klára........18.7.2012.........10.7.2012...............Eliška.........Roudnicen/L .....13.7.2012..3460g/49cm..

kaphajin..........Petra.........17.7.2012.........10.7.2012..............Štěpán/Šárka...Mělník

janulev.............Jana..........20.7.2012........12.7.2012...............Davídek............Ořechov (okres Brno)

pajulax.............Pavla.........21.7.2012........15.7.2012...............Adélka..............Uherské Hradiště

kammka...........Kamila......23.7.2012.........15.7.2012..............Toníček..............Benešov

lenkabenjamin...Lenka...27.7.2012.........24.7.2012................Nina...................Zlín

aideen ............ Broňka ......27.7.2012 ...... 1.8. 2012 ............... Petr ................ Vsetín

vormoni............Monika....29.7.2012.........23.7.2012................Nikolka...............Rakovník

Mina_...............Soňa........30.7.2012.........27.7:2012...............Tomášek... .. .....Praha
16. črc 2012 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka To jo no.. :unamused: taky tu mám hromádku,to bude tak jediné co dnes udělám-možná.. :sunglasses: a jinak se fláknu..Tady ted vylezlo slunko,ale dokud malý nechce jít ven,tak dělám,že jsem si nevšimla :sweat_smile: :confused:
16. črc 2012 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni no já mám sice termín zítra, ale protože ten poslední termín MS byl takovej hooodně odhadovanej, tak podle UTZ ho mám až na 23.7. :slight_smile:
16. črc 2012 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka s tím autem to mám stejné, cítím každej přejezd a dost nepříjemně :unamused: prosím tě, ty máš teda chlapa, a to je to učitel? po tom co tu čtu děkuju tam nahoru za toho svého. My se moc nehádáme, stará se o mně tak hezky, těší se na miminko, dělá nákupy, uklízí... Ne, že by byl dokonalý, taky má mouchy, ale tohle...
16. črc 2012 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě je nás 8 čekatelek,tak kde všechny jsou? :astonished:
16. črc 2012 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni Pritel je nastesti hodne tolerantni,nevyzadoval zadne aktivity ani pred tim,tak doufam,ze mu to vydrzi:wink: Jeste ze je malej takovej pohodar,ze v pohode zvladame prvni den, pritel si vzal 14 dni dovcu a videla jsem ho rano,kdyz privezl nakup,pak jel po uradech a pry na skok do prace. Ha ha,jeste se nevratil:wink: jo tolerance je dulezita:wink:
Kazdopadne rapla bych doma nesnesla..jsem stastna za flegmatika:wink:
16. črc 2012 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino to je hezké, můj manžel si bere taky dovolenou až se to narodí, už to má zařízené v práci, ale tam nehrozí, že by se byť i jel jen podívat :grinning:

@vormoni to je teda fakt, moc nás sem nechodí, třeba už čekají v porodnicích :unamused:
16. črc 2012 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin Hmm,tak volal,ze se jim tam neco zadrhlo,ale ze se pred 8 vrati:wink: alespon ze tak:wink:
Koukam,ze Klara taky porodila,gratuluju k Elisce!!!! Jak bude cas,tak se podivam na PC zpetne,z mobilu se to blbe cte..
16. črc 2012 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin že by?No janule má na mě tel,třeba písne.. :sunglasses: To já ani nevím co plánuje manžel po porodu..jestli si vezme dovču..abych se ho zeptal,co? :sweat_smile: :confused:
@kamino jsi někde venku s mobilem?No jo,claire už má Eli taky u sebe.. :dizzy_face:
16. črc 2012 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni To ne,ale mam pripojeny telefon na wifi a pisu pres nej a davam fotky,mam jich tam vic nez v Pc:wink:
16. črc 2012 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, teda člověk se tu den neukáže a pak nestíhá dočítat...já jsem stále vcelku, ale od rána mi je dneska na nic :unamused: celý den mi píchá v pravé části břicha, a ve spodku a dost mi bolest vystřeluje do levé nohy...o zádech ani nemluvím. Mám docela bolesti v břiše a chytá mě to i do zad, tak třeba se už něco pohne.
Moc se sem teď nedostanu, máme doma toho taťku a tak jsem s rodinkou :slight_smile: ale kdyby se něco dělo, pisnu buď sem, že jedeme nebo pisnu @vormoni aby sem dala info :slight_smile:

miminka jsou krásná, co jsem viděla fotečka :slight_smile: holky jste šikulky, jak jste to všechny už zvládly...a koukám, že nás čekatelek je taky ještě hodně
16. črc 2012 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev No to vypadá nadějně..držím palce,pokud už to chceš:o)To víš jeden den vynecháš a my hned myslíme na porod. :wink: To je jasný,užívej taťky když je doma..a co děláte?Něco kolem domečku,nebo výlety?Počasí je dobré ale na koupání zas ne.. :sweat_smile: :confused: Tak se určitě ozvi kdyby něco,klidně i fotečku pošli :sunglasses: Vše sem dodám :wink: :slight_smile:
16. črc 2012 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino aha..Tak co malej,pořád hodnej?Ty se tak máš :sweat_smile: Já na jednu stranu už chci taky chovat,a na druhou se toho obávám.. :sweat_smile: :confused:
16. črc 2012 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni no já jsem strašně ráda, že mléka byl a snad bude dostatek :slight_smile: Nedokážu si představit, že bysme měli ještě kupovat kdo ví kolik pikslí sunaru či nutrilonu. To by byl opravdu mazec. U Broničky mi začala laktace už měsíc před porodem. I teď začalo lehce téct, takže musím nosit podprdu s vložkama, aby mi to neproteklo na tričko. Ale tak co už, aspoň vím, že tam něco bude :grinning:
Jinak já teda obleču kalhoty všechny i netěhu. Ale samo je nedám přes břich, ale jinak všechno - sukně, kraťase, tříčtvrťáky jsem kupovat nemusela. Fakt se do nich vlezu, i když je mám pod bříškem, ale to nevadí. Sama jsem se tomu divila, u Broničky jsem fakt byla macek.

@kammka tý jo. Tak to máš doma docela drsné :fearful: Ale fakt mi přijde, že těm chlapům teď chvilku hrabe. Ten můj byl v pátek a sobotu taky nesnesitelný. Ale takhle se teda ke mě nechoval, to bych mu křivdila. Ty se hlavně šetři, kašli na jídlo, ať si chlap něco udělá sám a máš to. Jenom ty abys netrpěla hlady, jinak bych to neřešila. :unamused:

@kaphajin
@kamino tatínek si asi taky bude brát dovču a moje mamka mi už potvrdila, že si kvůli mě taky vezme. Ona je strašně zlatá. I když se malá narodila, jak jsem byla nepoužitelná, tak mi každé ráno dovezla snídani, uklidila, uvařila, když bylo potřeba vyžehlila a na chvíli si malou vzala, abych si mohla ještě odpočinout. Je fakt úžasná :slight_smile: Teď jsem za to dvojnásob vděčná, nedokážu si představit, jak to s malou a prckem k tomu budu zvládat.

@janulev tak hlavně držím palečky, kdyby se to rozjelo :slight_smile: Ať to máš rychle za sebou :slight_smile:
16. črc 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni Stale hodný,odpoledne spal 4 hod, probral se jen ná krmení,v půl 8 hned zas usnul a chni dál. Jsem zvedava ná noc:wink:
16. črc 2012 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Tak to já mám mamku ná baterky,nemáme spolu vztah,jsem rada,ze si mohu vše dělat po svém bez mentorovani. Tchynku bohužel před dvěma měsíci ranila mrtvice,byla v umělém spánku,ale už začala mluvit,chodit,vypadá to,ze ji za 14 dní pusti do domácího ošetřování. Bude to masakr,ale budu to muset zvládnout. Tchán a Bobo sjou skvělí,věřím,ze mě v tom nenechají...
16. črc 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak byl pryč tři hodiny, vrátil se s pytllíkem housek a se slovy, že oprava MOJÍ gumy stála 100káčé, tu gumu prorval on, když jel z porodnice v noci..nechápu, jak mu tohle mohlo trvat tři hodiny.. :unamused:
16. črc 2012 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen to máš super.. já bych tu ani jednu z babiček asi nechtěla, ale co vím, kdyby byl porod obzvlášť hnus a já byla ko, tak možná, pokud bych byla skoro v bezvědomí..ale aby se mně furt někdo ptal, co má jak dělat..ne to néééé...
16. črc 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kammka Ahoj, tak kdy se chystáš do porodnice? Já mám ve středu už povinný nástup :frowning2: . tak doufám, že to nebude jako minule ještě další 3 dny na čekateláku..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ještě ke všemu má Luky ve středu narozeniny....to mi bude v tý porodnici pěkně smutno
16. črc 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino
@kammka moje máma je zlato. Máme k sobě blízko, možná i tím, že mě měla v 21 letech, takže je ještě mladice a právě, když jsme my tři sourozenci prakticky vylítli z hnízda, si začala užívat :slight_smile: Domácnost vedeme obě podobně, takže tady v tom žádné konflikty nevznikají, což jsem strašně ráda. Ona mi ani do ničeho nekecá, jak do vedení domácnosti, tak do výchovy atd. Přijde mi to jako ideální vztah s mamkou, i když samozřejmě někdy má ona jiný názor než já. Ale chválihodné je to, že když se na její názor neptám, tak mi ho neříká a nenutí. Jak to teď tak popisuju, tak si uvědomuju, jaké štěstí na mamku mám. :slight_smile: Zato tchýně :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: tak to je škoda mluvit. Kdybych měla všechno popisovat od začátku, tak je to tak na román. Asi ve zkratce takhle - když jsem otěhotněla s Broničkou a ona to zjistila, byl to děs. Napadala mě, jak jsem si mohla dovolit otěhotnět a takové hnusy. Od té doby s ní nekomunikuju, nechci ji vidět a nechci, aby se přibližovala k mé dceři. Ono to nebylo jenom toto, je toho fakt moc. Jedna ze zásadnějších věcí byla ta, že jsem kvůli ní málem o malou přišla. Samé naschvály, hnusy, pomluvy. Dopadlo to tak, že jsem se z toho psychycky zhroutila, málem skončila na práškách a to myslím smrtelně vážně. Vyřešili jsme to tak, že jsme se odstěhovali a teď mám svatý pokoj. Manžel stojí při mě, protože ji zná. Bez jeho opory bych to asi zabalila. Takže tchýni fakt u sebe nechci ani za nic :sunglasses: Mamka stačí :grinning:
16. črc 2012 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlynka já se chystám už víc než týden a nic.. :frowning2:
16. črc 2012 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to se tam opravdu ještě potkáme....doktor mi dnes řekl, že to zatím vůbec nevypadá..... :wink: jediná výhoda je, že tam budeme mít nově vymalováno :wink:
16. črc 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka jinak doufám jak jsem četla v historii, že už tě doma nezlobí :slight_smile:
16. črc 2012 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, holky, tak dneska jdu na kontrolu poprvé do porodky, tak by mi mohli odhadnout váhu miminka :wink: docela se těším na nové zprávy :slight_smile:
17. črc 2012 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen teda ta tchýně, to je hustý :fearful: to je těžkej kalibr! Ještě že máš rozumného manžela, který není pod vlivem své úžasné matky :wink: alespoň, že máš hodnou a fajn maminku. Já si tedy nemůžu stěžovat ani na jednu :slight_smile: mám obě moc ráda a mám s nimi skvělý vztah, i když výhrady mám taky, ale kdo ne, že jo?
17. črc 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlynka No ahoj,tebe jsem tu dlouho neviděla,skorojsem si myslela,že už máš mimi taky doma..Jakto že tě nemáme v tabulce?Chceš tam dopsat?Termín ve středu by jsme věděli,ale co pohlaví a tvůj typ porodu?Jak se teda cítíš ty?Já dnes koukla do kalendáře a mám termín příští neděli,nejak tomu stále nemůžu uvěřit..minule jsem přenášela 10dní,tak si furt říkám,že času dost,ale jinak bych to klidně měla už za sebou..To máš teda hustý,že zrovna v den narozenin syna?...To jsem ráda,že já to stihla oslavit,bylo by mi to líto a jemu.. :sweat_smile: :confused: A co to udělat dřív? :wink:
17. črc 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aideen Ahoj,no ty máš teda tchyni,úplně jak z filmu.. :angry: :frowning2: To je ale dobře,že manžel není pod jejím vlivem a máte už od ní klid,i když takový vztah s mámou mu asi taky vadí..Člověka holt nepředěláš..A co jeho táta?Že máš hodnou mamku,to je fajn,pomoc se dycky hodí a vlastní máma je stejně lepší.. :sunglasses: Já s mojí to mám podobně,žádný problém,přijede i tentokrát,akorát to má 400km,tak to den potrvá..minule dojela až jsme byli doma s Kubou,ted asi dřív,aby tu chlapi nepomřeli hlady než dorazíme s malou domů..Radkovi na TP vychází volno,tak by to mohlo klapnout,když bude potřeba tak si vezme dovču,ale já na ní netrvám,dělá vždy 4 dny a pak 4dny volna,takže s náma bude i tak a možná budu i ráda když i zmizí..Ty hormony jsou pak mazec.. :astonished: a bude tu babi,že :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :confused:
17. črc 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin Ahoj,jaktože poprve?Já půjdu v pátek potřetí a jsem pozadu od tebe,no máte to holt jinak :wink: Tak přeju ať je vše v pořádku a mimi je akorát dopečené:o)Taky se chci zeptat v pátek,ale UZ mi nedělají,jen monitory,tak nevím z čeho by to vyčetli?... :sweat_smile: Třeba to ted bude detailnější..na to že jsou to poslední kontroly,to nějak odbývají mi příjde.. :astonished: :angry: Já se nachystám a jdu se nechat okudlat,a udělám si asi radost s těma balerínkama,jestli mi je neprodali.. :grinning: :grinning: Pěkný den všem,tady je opět pod mrakem.. :unamused:
17. črc 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka Tak hlavně že je auto ok,taťka taky a že mu to teda trvalo... :sweat_smile: Jak je dnes?U mě žádný změny,nic se neděje... :sweat_smile: :confused:
17. črc 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni Ahoj, já měla tgermín jedenáctého......ale máme to jako překvápko jestli holka nebo kluk :wink: . Moc nestíhám se tu objevovat....neustále jezdím mezi Prahou a Slapama - mámu mám pořád v nemocnici na JIPCE a porodnici v Benešově, tak jsem furt na cestách a večer KO... JJ nakonec jsme se rozhodli, že dárečky dostane dnes odpoledne než mě odvezou do porodnice a protože měl včera jednodenní blicí virozu, tak dortík a občerstvení a venkovní oslavu až s kamarády až se vrátím s miminkem....Stejně to bude bez babičky trochu smutné :frowning2:
17. črc 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek