• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@janulev No ty jsi drak,ale proč ne,lepší pohyb ,když to jde.. :slight_smile: Tady se to honí,člověk neví kdy zase sprchne,chlapi byli na houbách,něco málo přinesli,naštěstí moc ne,nesnáším to čištění.. :astonished: Já jsem ostříháná a docela i pěkně,tak jsem ráda,ještě nabarvit,to řeknu manželovi,barva je koupená už měsíc doma.. :sunglasses: a ted to bude rychlovka ,když mi to takhle pozkracovala.. :grinning:
17. črc 2012 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jen na skok, pár foteček a přiklápám popis porodu. Jen jsem to tak v rychlosti prolétla a koukám, že @klaire22 rodila skoro na minutu ve stejný čas jako já :grinning:
Ještě další miminka? :slight_smile:

O půlnoci ze čtvrtka na pátek jsme usnuli, ve dvě jsem se probudila a strašně mě dole bodalo. Byla jsem z toho úplně na prášky, nadávala jsem si, že jsem do toho sexu před spaním šla, že jsem si tam zanesla snad nějakou infekci nebo co, bolelo to jak zánět močáku, řezalo to. Po hodině jsem usnula, celá zpocená. O půl čvrté znovu vzhůru, to už jsem hekala bolestí a šla jsem na záchod, Milan se děsil, co se děje. Dosedla jsem na záchod a najednou strašný lupnutí, nohy se mi koleny samy srazily k sobě, jak když mi křupne někde v pánvi... ale zároveň přestalo to píchání a strašná úúúleva. A pak hned začala odcházet zátka :sweat_smile: Potom pomalu nastupovaly kontrakce. V půl sedmé jsem měla být v porodnici na monitoru, to už jsem tam jela s nepravidelnými kontrakcemi cca po 15ti minutách. Nelinku jsme vyložili pro jistotu už u našich. V porodnici mi řekli, že jsou kontrakce slabé, nic extra, otevřená jsem na dva prsty a dali mi čípek, po kterém se to buď rozjede nebo uklidní a poslali mě do nákupního centra, ať se tam jdu procházet a když se to rozjede, ať se vrátím, když ne, mám jet domů :sweat_smile: Rovnou domů si mě poslat netroufli, to zas není prý tak blízko. Volala jsem své známé PA, kterou jsem měla domluvenou k porodu, jenže ona zrovna vyjížděla pro dceru do Prahy na letiště :confused: Ale doufala, že kdyby něco, tak to stihne. No kontrakce se zpravidelnily po 10ti minutách, v nákupním centru mě to už nebavilo, hlavně rozdýchávat to tam opřená o zeď třeba v obchodě Tchibo mezi regály nebo někde u sloupu mezi obchody... nic moc prostě.Tak jsme jeli ještě k našim, chtěla jsem ještě za Nelinkou. Tam byly kontrakce jednou za pět minut, tak jsme jeli zase zpět do porodnice a už to bylo docela vostrý. To bylo někdy před polednem. Pan doktor mě vyšetřil, prý to zatím na porodní sál není, takové jó a né a mám jet ještě domů :confused: a přijet ve dvě, mají stejně narváno, nemají mě kam dát. Jestli mám hlad, mám si dát v klidu oběd. Měla jsem hlad. A to prý je známka, že se zatím nic nechystá. Opět jsem volala PA, ta už se blížila k domovu, souhlasila s tím, že mám jet domů a že hlad je fakt příznak, že to ještě není tak rozjeté. Jenže já domů fakt nechtěla, to jsem se bála. Takže jsme jeli jen o kus dál od porodnice do restaurace, před ní Milan zastavil a do auta mi přinesl oběd :grinning: Já tam mezi kontrakcemi po pěti minutách jedla polévku a filé :grinning: Fakt výborný. Jako při takových bolestech už jsem byla minule dávno v porodnici ve sprše a teď jsem se cpala obědem :sweat_smile: Nechápu. Ale tak je pravda, že minule mi praskla voda, tak si mě tam museli nechat. Dojedla jsem oběd, kontrakce byly po třech minutách, byla jedna hodina a jeli jsme zpět do porodnice. Tam už začali zmatkovat, jestli to ta moje PA vůbec stihne, volali jí a byla na cestě. Ještě že jsem nepřijela až ve dvě. No takže jsem šla na porodní sál, tam si zalezla do sprchy a kontra už byly naprosto brutální, s píchnutím vody čekali na mou PA. Kolem půl druhé dorazila. No tak jsem byla ještě chvilku ve sprše, pak jsme píchly vodu, pak už to bylo fakt nesnesitelný (už nerodím!!!!!!), myslela jsem, že to bolestí fakt nedám. Bolelo to víc než u Nelinky, řvala jsem jak tur, u Nelči jsem nijak nahlas fakt nebyla. Uplně jsem se za sebe styděla, ale nedalo se jinak. Milan byl úžasnej, ještě PA pomáhal a tlačil mi zezhora na bříško :sweat_smile: Jenže pořád to nešlo, hlavička nesestupovala ani když jsem různě stála, houpala se a kroutila pánví :unamused: No tak mi přidali trochá oxytocinu a pak už si málem PA nestihla nasadit rukavice, protože byly zrovna nějaké slepené a nešlo jí to a křičela na mě ať netlačím :confused: Já hlavičku už mezi nohama, čekali jsme na kontrakci, abych mohla zatlačit naposledy a jako udržet to, to byl fakt mazec emoticon Ale to už jsem byla ve fázi, že jsem věděla, že to bude to poslední a pak už jen úleva, tak jsem to vydržela a pak už to bylo jenom krásný, krásný, krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Nástřih minimální a jen kvůli nepružné jizvě z minulého šití, ale seděla jsem v pohodě skoro hned, nádhera :slight_smile: Milánek je nejsladší brouček, vůbec nechápu, proč jsem chtěla jenom jedno dítě :sweat_smile: No možná na to přijdu během další náročných dní a nocí :sweat_smile: Ale zatím je zlatíčko, jen spinká nebo papá. Sice dost často, ale tak kojení je v počátcích, takže tak to má asi být :slight_smile: No a ještě přikládám fotečky :slight_smile:
Nelinka je úplně u vytržení, no my všichni :dizzy_face:
17. črc 2012 ve 14:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@neeve No ahoooooooooj,malý je nádherný,ten stál za to,co? :grinning: :sunglasses: Teda porod dost drsný,jak píšeš,to že tě tolikrát poslali pryč mi přijde otřesný,přece by měli mít místo ,kam tě dát i když to ještě nebylo rozjetý dle jejich představ..To je fakt děs,někde v obchodáku rozdýchávat bolesti.. :astonished: :astonished: :astonished: To, žes to měla horší než u prvního mě krapet děsí, :astonished: furt si říkám,že to bude snad tak stejný,ale horší?Ach joooooooooooo:frowning2:Ty tlaky musely být hrozné a když máš netlačit, tak to je úplně nejvíc..!Si vzpomínám..Já naštěstí tu přestávku po hlavičce neměla,mě nastříhli a malý pak vylítnul najednou a bylo.. :grinning: Tak aspoň, že pak už dobrý..a moc krásné fotečky i Nelči to mooooc sluší:o)Tak se držte lidičky,jak vám závidím,že už to máte za sebou.. :sweat_smile: I claire by se dnes mohla ozvat,jestli ji už pustí.. :grinning: :slight_smile:
17. črc 2012 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaphajin ahoj a díky, vůbec se tam zítra netěším první porod nebyl nic moc, tak už teď mi není fajn :frowning2: . Do toho není nic na 100% domluveno jako třeba hlídání až budu rodit, ale tím už se teď nestresuju - naštěstí kamarádů je dost a přítel naštěstí funguje když je potřeba tak i na 200% :slight_smile:
17. črc 2012 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve náádhera, velikánská gratulace. Milánek je náherné mimčo a Nelča je Ti hodně podobná :grinning:
17. črc 2012 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlynka tak tím se vůbec nestresuj, když dojede na lámání chleba, tak se to hendle samo vyřeší :slight_smile:
17. črc 2012 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve Milánek je nááádherný :grinning: :grinning: Gratulujeme :slight_smile: Škoda, že jsi musela podstoupit takové manévry před porodem. Aspoň si se nenudla na pokoji jako já :sweat_smile: :sweat_smile:
Tak hlavně, že se ti podařilo bez komplikací porodit a jste oba zdraví :grinning: :grinning:
17. črc 2012 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni moje jméno je Jitka a pro mimi máme nakonec Šimon nebo Beata...... dnes jsem se byla ještě za mámou podívat, mám radost, dělá úžasné pokroky sice je to ještě na měsíce, ale nikdy bych nevěřila jak budu nadšená z toho, že mi po více jak měsíci zazvoní mobil s tím, že volá máma a slyším jí v telefonu (máme spolu vztah jak kamarádky - byla jsem zvyklá volat si s ní denně)
17. črc 2012 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dociska.............Katka......1.7.2012............28.6.2012...............Vojtíšek................Brno............1.7.2012......3730g/50cm
ivis.....................Iveta........5.7.2012............7.7.2012.................Filípek?............Žďár.n.Sáz.......2.7.2012.....3510g/??cm
sina....................Ivana.......????...................?????.....................Kubíček...........????............2.7.2012.........3760g/51cm Petule22..........Petra.........21.7.2012........22.7.2012................Nikol..................Otrokovice......8.7.2012....3630g/50c

bodlynka..........Jitka......... 11.7.2012 ............?..............................Beata/Šimon..............Benešov........

kamino............Petra.........12.7.2012.........4.7.2012.................Bohumír............Praha ............10.7.2012..2640g/48cm

neeve..............Naďa........11.7.2012..........7.7.2012.................Milánek......Mladá Boleslav ..13.7.2012..3620g/51cm

klaire22............Klára........18.7.2012.........10.7.2012...............Eliška.........Roudnicen/L .....13.7.2012..3460g/49cm..

kaphajin..........Petra.........17.7.2012.........10.7.2012..............Štěpán/Šárka...Mělník

janulev.............Jana..........20.7.2012........12.7.2012...............Davídek............Ořechov (okres Brno)

pajulax.............Pavla.........21.7.2012........15.7.2012...............Adélka..............Uherské Hradiště

kammka...........Kamila......23.7.2012.........15.7.2012..............Toníček..............Benešov

lenkabenjamin...Lenka...27.7.2012.........24.7.2012................Nina...................Zlín

aideen ............ Broňka ......27.7.2012 ...... 1.8. 2012 ............... Petr ................ Vsetín

vormoni............Monika....29.7.2012.........23.7.2012................Nikolka...............Rakovník

Mina_...............Soňa........30.7.2012.........27.7:2012...............Tomášek... .. .....Praha
17. črc 2012 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlynka Tak jsi tam:slight_smile:To ti věřím ,že jsi ráda za mámu,určitě bude v pořádku,přeju vám to:o)Já se teda taky moc na porod netěším,člověk dělá hrdinu,ale ve skutečnosti je ve mě malá dušička,abych to zvládla aspoň tak jako minule.. :sweat_smile: :confused:
17. črc 2012 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve no to je krásné miminečko :slight_smile: úplně se tu rozplývám u monitoru :wink: MOC GRATULUJU :grinning:
17. črc 2012 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak já se vrátila z kontroly v porodce a dělali mi tedy ten UTZ a odhadovaná váha je 3900g :cry: a to mě měřili mimi 3x, poprvé to vyšlo na 4120g, podruhé na 3700g a nakonec nechali třetí měření jako zlatou střední cestu 3900g :frowning2: Já jsem zoufalá, to jsem fakt nečekala, i když mám teda pupek jak balón, takže není divu :sweat_smile: takže moje cvičení hráze bylo asi k ničemu :cry: to nemůžu porodit bez nástřihu a poranění a vůbec jestli přirozeně porodím :cry:
17. črc 2012 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuji moc :slight_smile:
Ještě k nástřihu - myslím, že mně EPI-NO pomohlo, že byl ten nástřih tak malinkatý.
Takže @kaphajin nezoufej, já myslím, že to dáš :slight_smile: Nehledě k tomu, že ty měření jsou fakt ve většině případů nepřesná.
17. črc 2012 v 18:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve no díky za podporu, budu se modlit :sweat_smile: a od teď budu dělat všechno, abych honem rodila :grinning:
17. črc 2012 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Hamilton, masáž bradavek, sex a šlo se rodit :grinning: Tak to zkus, kdyby jsi náhodou přenášela :wink: :grinning:
17. črc 2012 v 18:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve jj, jestli se mi podaří přemluvit drahouška :grinning:
17. črc 2012 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin Ahoj,no je to cvalda podle dr.ale také bych se přikláněla k možným nepřesnostem.. :confused: Neboj,určitě ho porodíš a kdyby s nástřihem,tak to není nic tragického,věř mi.. :wink: Víš ,že jsi udělal vše možné a víc už nenaděláš,ted už jen ,aby to začalo,držím palce:o)
17. črc 2012 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kdepak máme claire,že by si ji tam ještě nechali? :confused: :sweat_smile:
17. črc 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, tak jsem vás tak nějak dočetla, ale bylo toho moc tak se omlouvám, že nebudu reagovat na všechno :sunglasses:

@kaphajin pěkný cvalíček, ale moc bych se na to nespoléhala, na ty odhady...my odhadovali před porodem váhu u Filípka přes 4kg a nakonec měl 3,50kg :wink: a určitě miminko porodíš a i kdyby s nástřihem, tak to není nic strašného

@neeve malý je nádherný :slight_smile: ještě jednou moc gratuluji :slight_smile: a teda porod dost drsné, jak jsi chodila po nákupním centru, ale je hlavní, že jste oba v pořádku a bylo to bez větších komplikací :slight_smile:

@vormoni já si dneska několikrát zase vyběhla kopec na zahradě a nic...jen jsem nestihla udělat tu kuchyň, tak to mám v plánu zítra a pak odpo kontrola

@mina_ určitě je mimi v pořádku, řekla bych že myslel jen váhově, že je třeba menší, ale jinak bych brala, že je vše ok :wink:
17. črc 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ věřím, že se s tím tatínek nějak popere :slight_smile:
17. črc 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni tak to já doufám, že se první porod opakovat nebude :frowning2: vůbec nevím jak jsem se mohla odhodlat k druhému dítku :confounded: a to vypadá, že to bude obdobné - hrdina ze mě nikdy nebude :slight_smile: :slight_smile:
17. črc 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin Neboj, to zvládneš. Ven jít musí :grinning: :grinning: A znám případy porodu bez nástřihu a jen drobná poranění u dětí, které měly přes 4 kg. Ale věřím, že musíš mít velké obavy. Já jsem to stejné měla před porodem taky :grinning:
17. črc 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska dopadlo večerní uspávání vlčat senzačně. Už mám za sebou i dlouhou bezva horkou sprchu. Starší dítě si hrálo s vláčkama v pokoji a poprvé, co si šel sám lehnout do postele, přikryl se a usnul. Druhé dítko jsem nakojila už v 19:30, vrazila jsem mu dudlík do pusiny a do půl hodinky spal. A já se šla rochnit do spršky :grinning: Jen si pořád říkám, že to není možné, že zatím jde skoro všechno tak dobře. Všechny maminy mě strašily, jak je záhul mít doma druhé dítě, ale zatím se to nepotvrzuje. Ale určitě čekám, že ještě budu na večery jako dnešní hodněkrát vzpomínat s nostalgií :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. črc 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin já rodila víc jak 4 kilové bez nástřihu :wink: a masáž hráze a jiné procedury jsem nepraktikovala :slight_smile:
17. črc 2012 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikolka
17. črc 2012 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@petule22 já vím, pamatuji si to, ale ty jsi už rodila podruhý :sweat_smile: a to je snad jiná situace nebo ne?
17. črc 2012 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 jinak Nikolka je nádhernáááá :slight_smile: a má krásný obleček, sluší jí to :wink:
17. črc 2012 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin ale víc jak 4 kilča mělo první dítě :wink:
18. črc 2012 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peule22 :fearful: aha, tak to si mě povzbudila :slight_smile: dík
18. črc 2012 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky, tak to vypadá, že po delší době nám bude svítit sluníčko :slight_smile:

@petule22 ta je nádherná a ten obleček je úžasnej :slight_smile:

@dociska no teda, tak to máš hodné dětičky...snad jim to takto dlouho vydrží :slight_smile:

já už holky nevím, co si myslet a co se děje :rolling_eyes: v noci v 1 hodinu se vzbudím, jdu na záchod a krvácím...během hodiny to pak přestalo a zbytek noci v klidu...ráno jsem šla na záchod a zase jsem krvácela, ne už tolik jak v noci...a teď už zase dobré, sem tam růžový výtok :confounded: jsem si myslela, že se něco začne dít a pořád nic...odpo mám kontrolu, tak pokud se do té doby nic nestane tak jsem zvědavá, co mi řekne doktorka
18. črc 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek